2 داستان خنده دار............

شيته گيان

عضو جدید
کاربر ممتاز
يارو نشسته بوده پشت بنز آخرين سيستم، داشته صد و هشتاد تا تو اتوبان ميرفته، يهو ميبينه يه موتور گازي ازش جلو زد!خيلي شاكي ميشه، پا رو ميگذاره رو گاز، با سرعت دويست از بغل موتوره رد ميشه.
يه مدت واسه خودش خوش و خرم ميره، يهو ميبينه متور گازيه غيييييژ ازش جلو زد!ديگه پاك قاط ميزنه، پا رو تا ته ميگذاره رو گاز، با دويست و چهل تا از موتوره جلو ميزنه.همينجور داشته با آخرين سرعت ميرفته، يهو ميبينه، موتور گازيه مثل تير از بغلش رد شد!!طرف كم مياره، راهنما ميزنه كنار به موتوريه هم علامت ميده بزنه كنار.خلاصه دوتايي واميستن كنار اتوبان، يارو پياده ميشه، ميره جلو موتوريه، ميگه: آقا تو خدايي! من مخلصتم، فقط بگو چطور با اين موتور گازي كل مارو خوابوندي؟!موتوريه با رنگ پريده، نفس زنان ميگه: والله ... داداش.... خدا پدرت رو بيامرزه که واستادي... آخه كش شلوارم گير كرده به آينه بغلت !!!!:biggrin::biggrin:

2)

یک ایرانی در فرانسه مشغول رانندگی در اتوبان ناگهان متوجه می شه که خروجی مورد نظرش رو رد کرده…
به عادت دیرینه ی ایرانی ها، می زنه روي ترمز و با دنده عقب شروع می کنه به برگشتن به عقب!

در همین حال با یه ماشین دیگه تصادف می کنه …
سرت رو درد نیارم، پلیس می آد و اول با راننده ی فرانسوی صحبت می کنه. بعد می آد سراغ ایرانیه و بهش می گه: از شما معذرت مي خواييم. ما باید این آقا رو بازداشت کنیم، ایشون اونقدر مسته که فکر می کنه شما تو اتوبان داشتی دنده عقب می رفتی!!! :biggrin::surprised:;)

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
ملسی شیتیلی

راستی شیتیلی اسپم گاه نامحسوسه؟

takta_77

عضو جدید
خيلي باحال بود شيته گيان
خيلي وقت بود درست حسابي نخنديده بودم...
مرسيييييييييي

شيته گيان

عضو جدید
کاربر ممتاز
ملسی شیتیلی

راستی شیتیلی اسپم گاه نامحسوسه؟

اره رهي جون....ميگم شوهرت كووووووووششش

همسر نخند ....... نه بخند........بلخره مخواي چيكار كني ميخندي يا نميخندي

خيلي باحال بود شيته گيان
خيلي وقت بود درست حسابي نخنديده بودم...
مرسيييييييييي

سلام هم ولايتيه عزيز خوبي؟

چرا؟

شيته گيان

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما تو کلانتری زندگی میکنیم حرفیه؟:ی

:cool: منم بازرسم .........

چقدر اينجا مهماري داشتيمو من نميدونستمااااا!!!!!!!!!!!!

:surprised::surprised: مخواي چيكار هيش كدوم اندازه خودت مخ نيستن .........;)