:(

Farshidfar

عضو جدید
آرزوی موفقیت

آرزوی موفقیت

انسانها 4 دسته هستند:
1- کسانی که وقتی نیستند نیستند و وقتی هستند هستند
2- کسانی که وقتی نیستند هستند و وقتی هستند نیستند
3- کسانی که وقتی نیستند هستند و وقتی هستند هستند
4- کسانی که وقتی نیستند نیستند و وقتی هستند نیستند

آنچه دوستان گفتند نشان میدهد پسر تهرونی از کدوم دسته بود
پسر تهرونی موفق باشی و به امید دیدار :gol:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قبلآ فضای تالار جوری بود که من هر ساعتی که تو تالار نبودم یه جورایی دلمو اینجا جا میذاشتم و هر کاری برام پیش میومد سریع انجام میدادم و بر میگشتم اینجا تا با دوستان گپ بزنم و خیلی چیزا یاد میگرفتم. الان فضای تاپیک ها طوری شده که بزور میام تالار . مطالبش چنگی به دل نمیزنه و اکثر مطالبش آبکی و خبری و به درد نخور شده. فک کنم برا همینه که خیلی از عزیزیان میخوان کم تر بیان .
دیگه طوری دلگیر میشم که هر تاپیکی رو که به نظرم بی ارزش میاد میرم توش و اعتراض میکنم. اما حیف که اونا به خودشون نمیان و مدام مطالب پیش پا افتاده و بی اهمیت رو مطرح میکنند. اگه وضع به همین منوال پیش بره فکر میکنم خیلی از دوستان علاقه شونو از دست میدن. نوع تاپیکهای قدیمی نشون میداد که توش اسپم کنیم یا جدی باشیم. همه جور راحت و خوب و خوش بودیم. اما حالا یه سری کاربر جدید اومدن و همش مطالب بی ارزش میزنند و ادامه ماجرا که کم کم علاقه کاربران فهیم کم و کمتر میشه و این دوستانو از دست میدهیم. امیدوارم وضعیت بهتر بشه و دوستان علاقمند باشن که بمونن.

pesaretehroni

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

انسانها 4 دسته هستند:
1- کسانی که وقتی نیستند نیستند و وقتی هستند هستند
2- کسانی که وقتی نیستند هستند و وقتی هستند نیستند
3- کسانی که وقتی نیستند هستند و وقتی هستند هستند
4- کسانی که وقتی نیستند نیستند و وقتی هستند نیستند

آنچه دوستان گفتند نشان میدهد پسر تهرونی از کدوم دسته بود
پسر تهرونی موفق باشی و به امید دیدار :gol:

من دسته 4 هستم
چه باشم و چه نباشم فرقی نمیکنه

pesaretehroni

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
قبلآ فضای تالار جوری بود که من هر ساعتی که تو تالار نبودم یه جورایی دلمو اینجا جا میذاشتم و هر کاری برام پیش میومد سریع انجام میدادم و بر میگشتم اینجا تا با دوستان گپ بزنم و خیلی چیزا یاد میگرفتم. الان فضای تاپیک ها طوری شده که بزور میام تالار . مطالبش چنگی به دل نمیزنه و اکثر مطالبش آبکی و خبری و به درد نخور شده. فک کنم برا همینه که خیلی از عزیزیان میخوان کم تر بیان .
دیگه طوری دلگیر میشم که هر تاپیکی رو که به نظرم بی ارزش میاد میرم توش و اعتراض میکنم. اما حیف که اونا به خودشون نمیان و مدام مطالب پیش پا افتاده و بی اهمیت رو مطرح میکنند. اگه وضع به همین منوال پیش بره فکر میکنم خیلی از دوستان علاقه شونو از دست میدن. نوع تاپیکهای قدیمی نشون میداد که توش اسپم کنیم یا جدی باشیم. همه جور راحت و خوب و خوش بودیم. اما حالا یه سری کاربر جدید اومدن و همش مطالب بی ارزش میزنند و ادامه ماجرا که کم کم علاقه کاربران فهیم کم و کمتر میشه و این دوستانو از دست میدهیم. امیدوارم وضعیت بهتر بشه و دوستان علاقمند باشن که بمونن.

نظر من همینه دوست عزیز دیگه باشگاه مهندسان ایران حال و هوای قدیما رو نداره
خدا کنه دوباره به روال عادی برگرده و امیدوارم حتی از قدیمها هم بهتر بشه

nena_129

عضو جدید

منم موافقم باهاتون، من جو قدیم و بیشتر دوست داشتم.

Farshidfar

عضو جدید
اشتباه میکنید پسر تهرونی

اشتباه میکنید پسر تهرونی

من دسته 4 هستم
چه باشم و چه نباشم فرقی نمیکنه

نه دوست عزیز وقتی این همه آدم بهت بها دادند و برات پیام گذاشتند یعنی مهم بودی و هستی چه زمان حضور و چه در زمان غیاب

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
انگار این حسین جدی جدی رفت هااااااااااااااا:cry::cry::cry::cry::cry::cry:
نه:crying2::crying2::crying2:
بابا کجا میخوای بری مرد که قهر نمیکنه:biggrin::D:w12::w12::w12::w12:

بالا