10 راه برای اینکه بفهمید مردی عاشق شماست

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شاید به تازگی با مردی آشنا شده باشید و بخواهید بدانید که از شما خوشش می آید یا نه. اینکه بفهمید مردی واقعاً دوستتان دارد یا نه خیلی ساده تر از آن چیزی است که اکثر خانم ها فکر می کنند.

بیشتر اوقات خانم ها اجازه می دهند که احساسات شخصی شان جلو راه فکر کردنشان را بگیرد و بعد از مدتی می فهمند که وقتشان را با مردی تلف کرده اند که علاقه ای به آنها نداشته است.
بنابراین قبل از اینکه بگذارید رابطه تان پیشرفت کند، با این 10 روش تشخیص دهید که مردی که در زندگیتان است واقعاً دوستتان دارد یا نه. 5 روش اول کمکتان می کند بفهمید آن مرد جذبتان شده است یا نه و 5 روش بعدی نشانتان می دهد که همسرتان عاشقتان است یا خیر.
حتی اگر مرد زندگیتان همه تلاش خود را به کار گرفته و برایتان فیلم بازی کند که عاشقتان است، چیزهایی هست که قادر به کنترل آن نیست و دست او را برملا خواهد کرد.
[h=4]1. به چشم هایش دقت کنید.[/h][h=4]
[/h]فقط با نگاه کردن به چشم های طرفتان می توانید از احساس او باخبر شوید. برخلاف سایر اعضای بدن که ما روی آنها کنترل داریم، چشم هایمان فرق دارند. وقتی زن یا مردی هیجان داشته باشد یا حسی قوی در دلش باشد، مردمک چشمانش بزرگتر می شود. پس اگر وقتی با طرفتان حرف می زنید، دیدید که مردمک چشمانش بزرگ شده است یعنی دوستتان دارد.
همچنین موقع حرف زدن می توانید از طرز نگاه کردن او بفهمید که چقدر به شما توجه دارد. اگر ارتباط چشمی خود را به طور مداوم با شما حفظ می کند، می توانید احساس قلبیاش را از چشم هایش بخوانید.
[h=4]2. وقتی با شماست احساس شادی می کند.[/h]این رفتار ضمن اینکه کاملاً مشخص است اما معمولاً نادیده گرفته می شود. این واقعیت که مردی نتواند لبخندش را از شما مخفی کند یا پیش شما خیلی هیجان داشته باشد، دستش را جلو شما رو می کند.
[h=4]3. کاری که دوست دارید را انجام می دهد.[/h]این هم یکی دیگر از نمونه هایی است که مردها برای اینکه پیش کسی باشند که دوستشان دارند انجام می دهند. به فعالیتهایی فکر کنید که دوست دارید و اگر می بینید او برای آن فعالیت ها برایتان برنامه می گذارد، مشخص است که دوست دارد وقت بیشتری با شما بگذراند. مهم نیست که او به آن فعالیت ها علاقه دارد یا نه، مهم این است که می خواهد وقتش را با شما بگذراند.
[h=4]4. آخر هفته های خود را با شما می گذراند.[/h]از آنجا که همه ما زندگی های پرمشغله ای داریم، آخر هفته ها دوست داریم استراحت کرده و وقتمان را همانطور که دوست داریم بگذرانیم. بنابراین اگر مردی فقط دوستتان باشد، آخر هفته خود را صرف کار دیگری خواهد کرد، کاری که از انجام آن لذت می برد. اما وقتی مردی می خواهد کل آخر هفته خود را با شما بگذراند، کاملاً مشخص است که شما چیزی هستید که به او بیشترین لذت را می دهید.
این مسئله به طور ناخودآگاه و غیرارادی برای آنها اتفاق می افتد چون وقتی مردها به زنی علاقه دارند، دوست دارند همه وقت خود را کنار او بگذرانند. هیچوقت با خودش فکر نمی کند که اگر این کار را بکند، شما پیش خودتان خواهید گفت که گرفتارتان شده است. این کار را می کند چون همان کاری است که دوست دارد انجام دهد.
[h=4]5. بیش از اندازه مراقبتان است.[/h]همه مردها تا اندازه ای برای دوستان و اطرافیانشان نگران هستند اما اگر مردی که در کنارتان است بیش از اندازه مراقبتان است و نگرانتان می شود، فقط می تواند یک معنی داشته باشد: واقعاً دوستتان دارد.
اگر از شما می پرسد ناهارتان را خورده اید یا نه، برای اینکه سردتان نشود، کتش را روی دوشتان می اندازد، حتی اگر کمی حالتان بد باشد شما را پیش دکتر می برد، یعنی خیلی نگرانتان است.
بیشتر وقت ها این نگرانی ها مشکلی ایجاد نمی کند اما گاهی برای طرف مقابل خسته کننده می شود. واقعیت این است که این یکی از آن رفتارهایی است که مردها نمی توانند کنترلش کنند. این در خونشان است و فقط زمانی بروز می کند که کسی را واقعاً دوست داشته باشند.
خوب اینها 5 روش اول بودند تا بفهمید مردی به شما جذب شده است یا نه، اما اگر می خواهید بدانید همسرتان عاشقتان هست یا نه 5 نکته بعدی را بخوانید.
[h=4]6. از لمس کردن شما لذت می برد.[/h]یک جفت گوشواره جدید خریده اید؟ احتمالاً برای بررسی آنها به نرمی انگشتانش را به گوشهایتان می کشاند. هر مردی که همسرش را دوست داشته باشد، دوست دارد که مدام او را نوازش کند. البته این نوع نوازش کردن نوع شهوت آمیز نیست، بلکه نوازشی توام با دوست داشتن است. مردها از تماس های جسمی خیلی خوششان می آید و اگر دوستتان داشته باشند، این کار به صورت غیرارادی در آنها اتفاق می افتد.
اگر همسرتان مدام بدنتان را لمس می کند، کاملاً مشخص است که واقعاً دوستتان دارد. دلیل این کارش این است که می خواهد مدام حستان کند. این برای آنها کاملاً طبیعی است و روشی است برای نشان دادن مردانگی شان. بنابراین اگر شما هم بعنوان یک زن همین حس را دارید، باید با لمس کردن همسرتان به آن پاسخ دهید.
[h=4]7. یک اسم مستعار دلنشین برایتان انتخاب کرده است.[/h]اسم های مستعار یک روش غیرمستقیم برای مردان است که احساساتشان را به شما نشان دهند. با این کار آن اسم مستعار را با یک حس خوشایند مرتبط می کنند و هربار که آن اسم را بر زبان می آورند آن حس را احساس می کنند. هرچه شما را بیشتر با آن اسم صدا کنند یعنی دوست دارند آن حس را بیشتر تجربه کنند و این یعنی آن مرد شدیداً گرفتارتان شده است.
[h=4]8. هر روز برایش مثل روز تولدتان است.[/h]این یکی از مشخص ترین رفتارها است اما خیلی مهم است. اگر همسرتان به محل کارتان برایتان گل می فرستد، برایتان هدیه می خرد، مرتب شما را بیرون می برد، بدون شک دوستتان دارد. اگر همه این کارها را حتی بعد از اینکه با او رابطه جنسی برقرار کردید ادامه می دهد، یعنی عاشقتان شده است.
مردها چندان اهل ابراز احساسات نیستند و تصور می کنند که هدیه خریدن یا خوش رفتاری با همسر، دوست داشتن شان را نشان می دهد. حواستان باشد که قدر این مراحل ابتدایی رابطه را بدانید چون این راهی است که مردها برای ابراز دوست داشتنشان انتخاب می کنند.
[h=4]9. به نیازهایتان توجه دارد.[/h]این هم یکی دیگر از رفتارهایی است که در مردی که عاشقتان است می بیند. این مسئله مخصوصاً اگر در گروه دوستانش باشید نمود بیشتری پیدا می کند. اگر به شما توجه خاصی نشان می دهد، توجهی بیشتر از آنچه به دوستانش دارد، یعنی خیلی دوستتان دارد چون هر مردی که توجهی بیشتر از توجهی که به دوستانش دارد به زنی داشته باشد، یعنی اهمیت شما برای او بسیار بالاتر از دیگران است.
[h=4]10. به رفتار دوستانش توجه کنید.[/h]همه ما وقتی عاشق می شویم، ناخودآگاه درمورد چیزی که در فکرمان می گذرد - یعنی کسی که عاشقش هستیم - حرف می زنیم. اگر وقتی دوستانش را می بینید به شما می گویند که فلانی خیلی تعریف شما را کرده است یا چه خوب که بالاخره شما را دیدیم و یا وقتی شروع به تعریف یک خاطره مشترک می کنید به شما می گویند فلانی قبلاً برایمان تعریف کرده است، کاملاً مشخص است که این اواخر شما تنها موضوع صحبت های او بوده اید.
همینطور وقتی با دوستانش بیرون هستید و متوجه می شوید که آنها حواسشان به حرف ها، رفتارها و احساسات شماست، باید بفهمید که طرفتان قبلاً به آنها گفته است که شما را خیلی دوست دارد و به همین دلیل آنها هم سعی می کنند که بهترین رفتار خود را جلو شما داشته باشند.
این چیزها برای مردها خیلی مهم است چون اگر مردی بتواند کاری کند دوستانش با شما رفتار خوبی داشته باشند، می تواند شما را کنار آنها نگه دارد (یعنی می توانید اوقات بیشتری را کنار هم بگذرانید) و این دوطرفه است زیرا وقتی شما هم اوقات خوبی را کنار آنها بگذرانید، رفتار خوبی خواهید داشت و دوستانش هم از شما خوششان خواهد آمد.
اگر بخواهیم ساده تر بگوییم، اگر مردی همه این سختی ها را به خاطر شما به جان بخرد، یعنی واقعاً دوستتان دار

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان من یه سوال برام پیش اومده!!!این آقا الان این وبژگی دوس پسر میشه یا همسر؟!!
شما به کرات اومدین گفتین که دوستی دخدر و پسر خوب نیس ولی این تاپیکتون دقیقن داره میگه که برید با هم دوس بشید!!!!!!
10 راه برای اینکه بفهمید مردی عاشق شماست!!!!
باید بریم با همه مردا باید این مراحل و طی کنیم تا ببینیم کودومشون این ویژگی ها رو دارن!!!
:D

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
کیه که درک کنه؟!

وقتی بیش از حد مراقبشیم، میگه خودخواهی!

عاشقی فقط درد سره. کدوم دختر هست تو این جامعه که بخاد یکی مرتب مواظبش باشه؟
اینا فقط تو قصه هاست! فقط!

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان دقیقا من قبل ازدواج باید چجوری به چشم یکی زل بزنم یا بذارم لمسم کنه که بفهمم لذت میبره یا نه یا اصلا اگه لذت برد اسمش هوس نیست ....؟؟!!
اینا شاید ویژگی های یه عاشق باشه ولی راه فهمیدنش برای هر کسی میسر نیست فقط برای اوناییه که تو جریان یه رابطه ی دوستین ....

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
کیییییییی مبره این همه راهو :دی.. ینی اگه یه روز عاشخ یکی بشم باید همه ی موارد بالارو انجام بدم ؟؟!!! .. بورو بابااااااااااا بیخیییالللللللل:دیییییی

پ.ن: کلا تو زندگی از آدمایی که میگن عشق وجود نداره خیلی می ترسم.. نمیدونم چرا ها !!! :دی

bahargoli

عضو جدید
کیه که درک کنه؟!

من نمیفهمم که چرا میخواید این جوری وانمود کنید که همه ی دخترها یک جورند جناب؟! ایا 5 انگشت یکی هستن؟! پس ادم ها نیز با هم متفاوتند. دیدتون رو لطفا اصلاح کنید!

آخرین ویرایش:

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
کیه که درک کنه؟!

مطمئن باشید کسی که میخاد از کنترل در بره مشکلی داره!! و اگر هم کسی کلافه میشه از کنترل زیاد خیلی واضح حرفشو میگه و اصلا ربطی به قصه ها نداره..
در ضمن کنترل داریم تا کنترل!! نگران بودن با اینکه یکی هی چکتون کنه فرق داره

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسم مستعاارو خیلی خووب بووود..دقیقا همینطوره...:gol:

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
کیه که درک کنه؟!

من خیلی دوست داشتم زیر سایه ی یه مرد واقعی باشم.خیلی...باور کن میگفت پاتو از خونه نذار بیرون این کارو میکردم.من عاشق غیرت یه مردم....اما یه مرد.دقت کن یه مرد واقعی

شهریاری 2

کاربر ممتاز
من نمیفهمم که چرا میخواید این جوری وانمود کنید که همه ی دخترها یک جورند جناب؟! ایا 5 انگشت یکی هستن؟! پس ادم ها نیز با هم متفاوتند. دیدتون رو لطفا اصلاح کنید!

چم!؟ما که زیاد ندیدیم!

شهریاری 2

کاربر ممتاز
من خیلی دوست داشتم زیر سایه ی یه مرد واقعی باشم.خیلی...باور کن میگفت پاتو از خونه نذار بیرون این کارو میکردم.من عاشق غیرت یه مردم....اما یه مرد.دقت کن یه مرد واقعی

الان میشه مرد واقعی رو تشریح کنید؟

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرد واقعی فقط حنسیتش مرد نیست.مردونگیشو با شکستن دل یه دختر به رخ نمیکشه.قدرتشو با درآوردن اشک یه دختر نشون نمیده.مرد واقعی اگه به ناموس خودش میگه مراقب باش یا فلانو نکن فلان جا نرو یا اگه میگه جامعه خرابه خودشم پی ناموس کسی نمیره.جامعه رو مردایی خراب کردن که فک میکنن فقط باید خواهر مادر خودشون پاک باشن.دختر مردم واسش یه ابزار واسه لذته.جامعه رو زنایی خراب کردن که مردای زندگیشون بی غیرت بودن.اگه همه ی مردا غیرت داشتن و اگه همه ی مردا به همه ی دخترا به چشم خواهر خودشون نگا میکردن الان وضع ما این نبود.میدونید اگه فقط همین یه جمله ی ساده که ناموس بقیه ی مردمو مثل ناموس خودتون بدونید رو همه رعایت میکردن ما الان کوچیکترین مشکلی از فساد نداشتیم؟براتون تضمین میکنم که نداشتیم

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اگه بدونم مردم فقط سر من غیرت نمیکشه و اگه مواظبمه بخاطر علاقه است هر کاری واسش میکردم.نه این که غیرتی بشه چون رفته تو جامعه و دیده دخترای هرزه رو.یا خودش با دختر هرزه بود بخاطر این مراقب منه که مثل اون نشم.مرد اگه مرد باشه خواهر خودش با دوس دخترش واسش فرقی نباید بکنه.اگه دوس داره خواهرشم دوس دختر یه پسر دیگه باشه بسم الله...اگه دوس نداره پس واسه اون دخترم نداشته باشه

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اگه بدونم مردم فقط سر من غیرت نمیکشه و اگه مواظبمه بخاطر علاقه است هر کاری واسش میکردم.نه این که غیرتی بشه چون رفته تو جامعه و دیده دخترای هرزه رو.یا خودش با دختر هرزه بود بخاطر این مراقب منه که مثل اون نشم.مرد اگه مرد باشه خواهر خودش با دوس دخترش واسش فرقی نباید بکنه.اگه دوس داره خواهرشم دوس دختر یه پسر دیگه باشه بسم الله...اگه دوس نداره پس واسه اون دخترم نداشته باشه

صددرصد نگران بودن که تو متن اومده و به خاطر دوس داشتنه با مواظبتای بیش از حد و چک کردنای ساعت به ساعت فرق داره!!! نگران بودن از رو دوس داشتنه اینکه طرف الان حالش خوبه، غذاشو خورده،ناراحت نباشه،مشکلی تو درسو کارش یا زندگیش نباشه،سلامت رسیده به مقصد،چرا خونه نیس نکنه اتفاقی افتاده براش و...این نگرانیا از روی دوس داشتنه...
ولی یه سری افراد چه پسر چه دختر هر ساعتو گزارش میخان و این دلیلی نمیتونه داشته باشه جز شک!اول طرف از خودش مطمئن نیس و بعد از طرف مقابل....نهایت اگه گزارش میخان آخر روزِ کاری یا شب میتونن از روزی که گذشت حرف بزنن...
دقیقا یه مرد واقعی زورش تو بازوهاش نیس تو قلبشه....

rahino

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
عزیزم این بحث ها مال اروپائی هاست. اینجا هیچ مردی عاشق نمیشه . مگه اینکه عاشق پول پدر خانمش بشه و لا غیر

باهاتون مخالفم تو ایران به وفور از این موارد پیدا میشه
چون حیا و نجابت اینجا زیاده دیده نمیشه
یک نمونه زندگی خود من که همسرم 4 سال بهم علاقه داشت اما به روم نیاورد از بس که حیا داشت
تازه من بابای پولداری هم نداشتم ...............
حالا هم که چند سال از زندگی مون میگذره همون طور بهم علاقه داره و من تقریبا اون 10 مورد رو تو زندگیم به لطف خدا دارم

rahino

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
الان دقیقا من قبل ازدواج باید چجوری به چشم یکی زل بزنم یا بذارم لمسم کنه که بفهمم لذت میبره یا نه یا اصلا اگه لذت برد اسمش هوس نیست ....؟؟!!
اینا شاید ویژگی های یه عاشق باشه ولی راه فهمیدنش برای هر کسی میسر نیست فقط برای اوناییه که تو جریان یه رابطه ی دوستین ....
عزیزم
این در مورد روابط همسران هست
نه دوستی.............

midas.h

عضو جدید
سلام
جدا از عنوان تایپیک پیام های قشنگی دیده میشه...قشنگیشون اینه که حرفای دله...
اینجور بحثا خیلی مفصله ولی در کل بخوام بگم همه ما از جنس مخالف انتظار کامل بودن داریم...ولی هیچوقت اینو از خودمون نمیپرسیم که آیا خودمونم براش این حسو القا میکنیم یا نه
این پیامو میشه از دو طرف و بیشتر از دخترا بیشتر شنید(مگه عشقم وجود داره یا پسر خوبم هست...)
بنظرم بقول یکی از بچه ها این خیلی بده...که البته میتونه ی شکست بخاطر انتخاب بی هدف و از روی احساس خودش یا یکی از نزدیکانش باشه...
عاشقی هست ولی فقط برای دوس دختر و پسری و دوران نامزدی(اینو تعریفش میگه)براوزده کردن نیازها بدون هیچ توقعی از طرف مقابل
ولی بعد ازدواج فقط دوس داشتن میمونه...که اون وقت انتظار دو طرفه وجود داره و بازم قشنگه
در کل میخوام بگم هر دو طرفو خوب یا بد مطلق نبینین و هنوز مردا و زنایی هستن که زندگی کنارشون برای آدم ی زندگی بهشتیه...ولی اول باید لیاقت حضور کنار اینا رو داشت

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیچ مردی اینجوری نیس...:cool:
مردا سرتعهداتشون بمونن این کارا پیشکش!!!!!!..
مردی که واسه انجام تعهداتی ک به کسی که دوستش داره تلاشی نکنه هیچ وقت معنای عشقو رو نمیفهمه!

omid_008

عضو جدید
الان بیشتر ما ها از عشق می ترسیم و همیشه با دید تردید می ریم جلو .باید یه راهی مناسب پیدا کنیم برای غلبه بر این ترس
یه عده بیش از اندازه احساسی اند یه عده بیش از اندازه منطقی

navidman

عضو جدید
سلام دوستان یه چیزیو بگم واقعیته آدمها ذاتا تنوع طلب هستند حتی تو زن گرفتن و شوهر کردن اینکه همه میمیرن واسه همدیگه تو بیشتر موارد از یک ناحیه یا زن یا مرد کمرنگ میشه مجردها حواسشون باشه این حرفهای فدایت شوم فقط واسه ماههای اول عقده بعدش میفهمید که نه بابا همیشه اینطور نیست و زندگی روال عادی خودشو طی میکنه که انگار نه انگار عاشق سینه چاک هم بودید بهتره قبل ازدواج چشاتونو کامل باز کنید و بعد ازدواج ببندید برعکس نشه وگرنه باید بگید کجایی مجردی که قدرتو نمیدونستیم درضمن از رو شهوت هم ازدواج نکنید چون وقتی پنچر! شدید خیلی چیزها جلو چشماتون عوض میشه بعدا نگید نگفتی من هرچی لازم بود گفتم...