1سایت مخصوص بچه های ITو کامپیوتر

mehtal

عضو جدید
بچه هانظرتون چیه 1سایت یا حتی وبلاگ خصوصی ITوکامپیوترواسه دانشگاه داشته باشیم که به هم کمک کنیم؟مثلا پروژه ها تمرینهایی که استادا میدن.فکرکنم اینجوری خیلی به هم کمک کرده باشیم.

kambiz18

عضو جدید
از صفر تا 100 رو من می تونم براتون آماده سازی کنم
البته اگر کسی پایه باشه

koobagher

عضو جدید
سلام.
برای کمک به همدیگر یا برای تقلب و تشدید و ترویج تنبلی!؟

Elham 6661

عضو جدید
سلام
قبلا این کار صورت گرفته و تمام نفرات رشته های مهندسی دانشگاه میتونند تو بخش مربوط به خودشون عضو بشن و به تبادل اطلاعات بپردازند
برای مشاهده سایت به آدرس امضای من مراجعه کنید
ولی فعلا بخش کامپیوتر و IT جدید اضافه شده و شدیدا نیاز به کمک دوستان این رشته ها هست
اکر مایل به همکاری بودید حتما با مدیر سایت مطرح کنید

سلام ممنون از معرفی سایتی که کردی من خیلی به چنین سایتی نیاز داشتم
اما میخوام در مورد مفهومGrub بدونم که داخل سایت پارآکس چیزی ننوشته بود

kambiz18

عضو جدید
انجمن ساز وی بی نصب کنید
این انجمن ساز های رایگان کاربر ها رو خسته می کنه

kambiz18

عضو جدید
تصمیم اولیه برای نصب انجمن همون وی بولتن بود که به چند دلیل اینکار انجام نشد
1)وی بولتن سالهاست بروز نمیشه ولی SMF هر روز در حال توسعه است و تمام نیاز های کاربران و مدیران را در نظر میگیره و کلی بسته داره که هر روز به سایت اضافه میشه
2)این انجمنها بر اساس تدابیر تمامی انجمن سازها قابل تبدیل به همدیگر هست
3)در واقع سازمانها و شرکت های زیادی هستند که محصولات رایگان ارائه میدهند تا از فروش خدمات جانبی آنها پول دربیارند مثل سایت سازهایی مثل جوملا
SMF هم رایگان هست ولی بسیار سبکتر و راحتر از ویبولتن عمل میکنه
در حالی که ویبولتن همین امکاناتو با سالی تقریبا چند صد هزار تومن در اختیار مصرف کنند هاش قرار میده
واگر بخواهیم هر هفت انجمن دانشگاهو با وی بی کار کنیم میشه چند ملیون و بیای دانشگاه می فهمی گرفتن 10 هزار تومن نه گرفتن دو ساعت اینترنت رایگان که میشه 500 تومن یعنی یه پروسه چند روزه و یا چند ماهه!!!!!!!!!!!!!!!!!!
و یا مجبوریم از هاست خاص استفاده کنی که کار مناسبی نیست
در حالی که خیلیها از این روش استفاده میکنند و روزی ممکنه بلا سرشون بیاد!!!
تا بحال فکر کردین که چرا نرم افزار هایی متلب با این همه عظمت ، بروز در اختیار مصرف کننده قرار میگیره ؟
3)بعد از بررسی فراوان SMF انتخاب شد و مطمعن باشید پشتیبانی بسیار قوی از طرف دوستان هم دانشگاهی و میزبان هاست وجود دارد و روزانه پشتیبانگیری از اطلاعات و مطالب دوستان صورت میگیرد
و مطمعن باشید اگر روزی سایت آنچنان شلوغ شد که با تغییر از SMF به وی بی مشکل حل خواهد شد اینکار حتی با هزینه های شخصی و با حفظ تمام اطلاعات صورت خواهد گرفت

بهر حال هدف دست به دست دادن منو توست برای فردا و فرداهایی روشن و روشنتر.

درود بر شما دوست من
در اول بحث فقط قصد راهنمایی به شما رو داشتم اما دیدم دارین اطلاعات اشتباه رو انتشار می دین لازم دیدم که جوابتون بدم
چون وقتم محدوده به نکات که پر رنگ کردین پاسخ میدم :
حتما دارین شوخی می کنید دیگه ؟ وی بی بروز ترین سیستم انمجن ساز موجود در اینترنت و قوی ترین از نظر تغیر پذیری و امنیت هستش و حدود 90 % انمجن های اینترنتی بر روی این سیستم قرار دارن ، از نظر نیاز ها و راحتی و کاربر پسند بودن و امکانات جانبی هر ساله وی بولتون در صدر جدول با رقبای مبتدی خود قرار دارد
شما می تونین لایسنس لایف تایم بخرین یک بار برای همیشه
هفت انجمن هفت تا لایسنس نمی خواد یک دونه برای همه کافیه
منظورتون هاست وارزه ؟ ( خاص دیگه جدیده ! )
اون روز چهروزیه که به مشکل می خورن ؟ مثلا هک می شن ؟ نه به این راحتی ها که شما فکر می کنید نیست

اینجا فقط قصدم این بود که می خواستم اطلاعات غلط رو به صورت دست انتشار بدم تا تو این محیط علمی کسی مطلبی رو به اشتباه یاد نگیره
در ضمن من تعداد خیلی زیادی سایت های ایرانی و فارسی زبان رو میزبانی و پشتیبانی می کنم و نماینده فروش یکی از دیتاسنتر های وارز هلندی در ایران هستم و کاملا در این زمینه تخصص دارم و از مشکلاتی که بعدا در آینده براتون سر تبدیل سیستم پیش میاد با خبرم ، فقط یک موزد رو براتون مثال می زنم :
در زمان تبدیل دیتا بیس smf به وی بلتون پسورد ها بر نمی گرده و تمام یوز ها مجبورن دستی ریست پسورد بدن تا اکانتشون کار کنه و همین امر اختلال شدیدی در سایت ایجاد میکنه که شاید ماه ها طول بکشه
و ...
تصمیم گیری با شماست من فقط بخاطر اینکه دوست دارم سایتتون پیشرفت کنه خواستم نکات مهمی رو بهتون تذکر بدم که رابطه مستقیمی با پیشرفت سایتتون داره که الان متوجه نمی شین اما بعدا با بدست آوردن تجربه متوجه نکات درون صحبتم می شین
به امید موفقیت سایت شما که مطعلق به همه ما ها ( بچه های علوم و تحقیقات ) هست
:gol:

kambiz18

عضو جدید
در ضمن یک اشتباه خیلی بدی در مورد ساخت انجمن ها کردین
ایشالا تو خود دانشگاه حضوری بهتون توضیح می دم چون اینجا جای بحثش نیست

kambiz18

عضو جدید
درود بر شما
من احساس کردم که شما حرف های منو یک نوعی حمله به خودتون دیدین ، من فقط دیدم دارین بدون کار کردن با وی بی تمام قدرتش رو زیر سوال می برین
من جواب تمام حرف های شما رو دارم اما ترجیح می دم حداقل اینجا نگم
فقط یک موردی رو بگم
من از اول هم که پست زدم یکی از کسایی بودم که آرزوی پیشرفت رو برای سایتتون داشتم و دارم فقط قصدم راهنمایی و باز کردن مسئله بود چون مسائل خیلی مهم تر از چیزی که شما فکر می کنید در امر پیشرفت یک سایت موثر هست که شما مد نظر نگرفتین و یک جورایی دارین راه سایت های قبلی که برای بچه های دانشگاه زدن رو می رین .
نکات فنی برای اینکه بتونیم به هدف اصلی یعنی (
فضایی پر از بحث و گفتگو - اندیشه - برنامه - حرکت و سازندگی برای مهندسانی که برتر می اندیشند )

زیاد هست من چند ساعت دیگه باید راه بیوفتم بیام شیراز الان وقت ندارم اگر فرصتی بود بهتون توضیح می دم تا سایت روز به روز پیشرفت کنه
امیدوارم از این که انتقاد کردم ناراحت نشین چون انتقاد راه پیشرفت رو می سازه
موفق باشین

بالا