❤تولـد یـه پـسـر اردیـبـهشـتـی ❤

Reza_1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
انواع خیانت های بهزاد

• خیانت های بهزاد در حال حاضر به چند شکل دیده می شود؟
خیانت در رابطه خانوادگی دارای انواع و اقسام مختلفی است که عبارتند از:

1- خیانت رفتاری:
منظور از خیانت رفتاری این است که بهزاد به صورت رفتاری و با ارتباط برقرار کردن با شخصی (یکی که گفتن اسمشو نگیم:D) خارج از سیستم خانواده به همسرش خیانت کند که بخش اعظم آن را ارتباط های جنسی (استغفرالله) تشکیل می دهد و در جامعه لک لک ها نیز رایج است.
2- خیانت ذهنی:
بهزاد در فکر و تخیلاتش مدام به شخصی دیگر می اندیشد و از آنجا که زاده ذهنش است، آن فرد شخصی ایده آل به شمار می آید و در این موقع است که برای زندگی مشترک خطر می آفریند چرا که آن شخص دایما شریک زندگی اش را با فرد ایده آل ساخته ذهنش مقایسه می کند و چون در حال قیاس است، در ارتباط با همسرش به مشکل برمی خورد و رابطه سرد می شود.
این مورد رو خودم ندیدم ولی احتمالا داری دیگه:D
3- خیانت کلامی:
در این نوع خیانت، بهزاد به صورت تلفنی یا اینترنتی (توی 90% موارد از این روش استفاده کردی) یا اینکه در هر موقعیتی:razz: که فراهم شود با یکدیگر صحبت کرده و گرم می گیرند:huh:. متاسفانه امروزه به دلیل وجود اینترنت، ارتباط جنسی کلامی و حتی ویدئویی وجود دارد که این هم به نوعی، خیانت محسوب می شود:whistle:. ناگفته نماند این نوع خیانت نوعی انحراف جنسی به حساب می آید.
انحراف جنسی داری؟:huh:
چه دلایلی منجر می شود بهراد به همسرش خیانت کند؟

• دلایل زیادی وجوددارد که آنها را به طور خلاصه ذکر می کنم اما نمی توان برای آنها اولویت و مرتبه ای در نظر گرفت.:lol:

1- سردی روابط:

وقتی بین زوج ها روابط محبت آمیز، عاطفی و هیجانی کم می شود و دیگر خبری از احساس شور و عشق اولیه نیست، در این زمان ممکن است بهزاد وارد رابطه خیانت آمیز شود.:w00:
2- سرد شدن نسبت به ظاهر یکدیگر:

در زندگی زناشویی افرد به تدریج ممکن است نسبت به ظاهر همسرشان دلسرد شوند یا اینکه جذابیت های فرد مقابل برایشان یکنواخت و تکراری شده باشد.:w39:
3- اعتماد به نفس پایین و خودانگاره منفی نسبت به خود:
این یه مورد رو نداری
اعتماد به سقف هم داری تازه:w01:
4- داشتن اختلالت و مشکلات روانشناختی:

افرادی که دچار یکسری از اختلالات بالینی هستند بیشتر در معرض خیانت به همسرانشان قرار می گیرند. مثلا اشخاصی که کنترل های هیجانی ندارند یا اینکه دچار ضعف شخصیت اند.(به نکته خوبی اشاره کرد)
5- ازدواج های اجباری:
بریم بعدی
6- انتقام گرفتن::surprised:

زن و شوهر ممکن است به خاطر رنجشی که از یکدیگر دارند دست به انتقام بزنند و راه خیانت را انتخاب می کنند. مثلا مردی که به همسرش بدبین است و او را تحت فشار قرار می دهد، همسرش برای انتقام گرفتن از او بی وفایی می کند. این مورد در زنان شایع است چرا که دائما زنان به این فکرند کارهای بدی را که همسرشان در حق شان کرده تلافی کنند.
7- **********

8- هیجان خواهی:

یکسری از افراد (مثلا بهزاد) دوست دارند دست به کارهای پنهانی بزنند چرا که برایشان تولید هیجان می کندن:huh: و این احساس را به دست می آورندت که افرادی زرنگ اند و دیگران نمی توانند این قضیه را بفهمند:w15: اما این را باید دانست بالاخره روزی این روابط آشکار می شود.
9- علل اقتصادی:

وقتی یکی از همسرها در زندگی مشترک، خواسته های مادی اش برطرف نمی شود وارد رابطه ای قرار می گیرد که مرکز توجه اند و نیازهای اقتصادی شان فراهم می شود می شود که بیشتر در مورد زنان مصداق دارد.
10- کنجکاوی:

گاهی افراد به دلیل صحبت سایرین درباره روابط خارج از سیستم خانواده، به دنبال بی وفایی می روند و به اصطلاح می خواهند ببینند چه خبر است.

• با توجه به عللی که برشمردید در جامعه امروز ما، کدام یک از دلایل در زمینه خیانت همسران پر رنگ تر است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:w02::w02::w02::w02::w02::w02::w02:

ava_s

عضو جدید
آوا خودت کوجاییی>؟

:biggrin:
مهن فخدرا با داداشم میرخصم ناصر :D

کرکس داداشته که خودشو لک لک جا زده:دی
خونت حلاله عزیزم:)

دفه دیگه یه تابلوی ورود لک لک ممنوع میزنم سر در تاپیک:دی

ممنون از تمامی دوستان به خاطر لطفی که به بنده داشتن
ایشالا عروسیتون جبران میکنم:دی

:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol: