◀ درخواست های شما ...

◀ درخواست های شما ...

• کم

رای: 0 0.0%
  • زود

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0

afshari.2009

عضو جدید
درخواست

درخواست

سلام .به دوستان جدید
هرکدام ازدوستان مطلبی درباره روشهای تولید وکنترل موجودی دارد به ایمیلم ارسال کند
afshri.2009@yahoo .com
امروزمتظر یاری سبزتان هستم ;)

nayyeri1982

عضو جدید
جوينده يابنده است.

جوينده يابنده است.

يه كم وقت بذاري توي همين تالار مهندسان مطالب و تاپيكهاي خوبي وجود داره....

منطق

عضو جدید
درخواست

درخواست

باسلام یک پروژه درموردمهندسی مجددیک سازمان یاشرکت میخوام ممنون

مهندس خوش فکر

عضو جدید
کاربر ممتاز
مقاله رو پیدا کردم! ترجمه کردم! تحویل استادم دادم!:razz:

خسته نباشید!:mad:
اینجا رو تعطیل کنین بهتره!:(

mo30ya

عضو جدید
سلام
در رابطه با تخصیص منابع با تسطیح منابع نیاز به مطلب دارم.اگه ممکنه کمکم کنید .ممنون

parjam

عضو جدید
تو رو خدا كمك/مقاله MIS با ترجمه

تو رو خدا كمك/مقاله MIS با ترجمه

سلام دوستان
تازه 5شنبه گذشته متوجه شدم كه بايد يه مقاله با ترجمه براي سيستم اطلاعاتي ببرم وگرنه 3نمره از امتحان پايان ترم كم ميكنه . خودتون ميدونيد 3نمره تو فوق ليسانس خيلي زياده.تا فردا هم بيشتر فرصت ندارم
تو رو خدا كمكم كنيد

ايمل من : r.qoreishi@gmail.com

zahra_216

عضو جدید
کاربر ممتاز
mrp

mrp

سلام و خسته نباشید، میشه لطفا در رابطه با mrpو نرم افزلرهایی که در رابطه باش هست بم کمک کنید .واسه پروژه درس تولیدم بش شدیدا نیاز دارم، ممنون میشم

reza_it2000

عضو جدید
پروژه ارزیابی کار و زمان

پروژه ارزیابی کار و زمان

سلام.
من یک پروژه کامل برای ارزیابی کار و زمان نیاز دارم اگه دارید بهم بدید لطفا.(آخه کارم خیلی حیاتی و فوریه!!!)

ALIJAFARI1167

عضو جدید
درخواست مقاله

درخواست مقاله

درمورد روشهای اعتبارسنجی مدل های پیش بینی تصادفات مقاله( یاهر مطلب دیگه ای )میخوام .

کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟:gol:

mahtabb

عضو جدید
گزارش کار آموزی

گزارش کار آموزی

با سلام
من خیلی سریع احتیاج به یک گزارش کارآموزی در زمینه کنترل پروژه دارم. راستش در شرکتی که کارورزی رفتم. کنترل پروژه ساخت یک پارکینگ بود و الان که می خوام گزارش در موردش بنویسم. نمی دونم باید چه سرفصل هایی داشته باشه؟؟:que:؟
اگه بهم یه نمونه گزارش بدید خیلی ممنون می شم. یا حداقل بهم بگید که باید چه چیزهایی را بنویسم..
لطفا هر کس می تونه کمکم کنه .آخه تا آخر این هفته باید تحویل بدم.:(
خیلی ممنون می شم.

cyrus!

عضو جدید
درخواست منبع

درخواست منبع

دوستان لطفا یه منبع به روز و خوب برای آشنایی کلی با فرایندهای فروش و بازاریابی معرفی کنید(غیر از بازاریابی کاتلر)
باتشکر

sko

عضو جدید
درخواست مقاله یا جزوه کنترل تولید

درخواست مقاله یا جزوه کنترل تولید

خیلی خیلی مهم:que:

هدی احراری

عضو جدید
حمایت مدیریت ارشد

حمایت مدیریت ارشد

با سلام
کاربرای عزیز لطفا" هر گونه در خواستی دارید که در بین مجموعه نیست فقط ابنجا بگید تا کمک تون بکنیم.​

ادرس email نذارید.
فقط بگید دنبال چه موضوعی هستید.
در صورتی که در جای دیگه پست بزنید پست حذف خواهد شد.

سلام،من یک سری مطلب در مورد جذب حمایت مدیریت ارشد در پروژه ها می خوام و اینکه چه کار کنیم که مدیر از ادامه پروژه دلسرد نشه.اگه پیدا کنید ممنون میشم.

Moein Moshashaei

عضو جدید
سلام دوست عزیز / من دنبال منابع خوبی واسه تحقیق در مورد ارگونومی موبایل میگردم لطف کنید راهنمایم کنید ممنون میشم.

esmaeel_021

عضو جدید
ارگونومي

ارگونومي

سلام به همه...

به مطالب و كتاب ارگونومي(از هر كي و در هر زمينه اي ترجيحا استاد چوبينه!) نيز حياتي دارم......براي پاياين نامه مي خوام....اگه كسي پايان نامه اي در مورد ارگونومي(مهندسي فاكتور هاي ارگونومي ) داشته باشه كه ديگه واقعا عاليه.....ممنونم (فقط سريع):cry::(;):gol::gol::gol:

m_khosh

عضو جدید
سلام

سلام

یک پروژه کنترل موجودی ام آر پی با داده های واقعی را اگر بتونید ممنون می شوم
m.khosh@yahoo.com

آخرین ویرایش:

tozhal

عضو جدید
سلام من خیلی شدید به یه پروژه طرحریزی واحدهای صنعتی احتیاج دارم اگه لطف کنیدو برام بذارید ممنون میشم

ie_s_h

عضو جدید
درخواست برنامه ریزی و کنترل تولید

درخواست برنامه ریزی و کنترل تولید

سلام وخسته نباشید:
من برای داکیومنت پایان نامه به مطالب کلی در ارتباط با برنامه ریزی تولید احتیاج دارم. اینکه تعریفش چیه و اهمیتش چیه و انواعش چیه و این چیزا! هرچی میگردم تو گوگل همش به صورت اسلایده :cry:
ممنون میشم.

ralamirad

اخراجی موقت
درخواست جزوه

درخواست جزوه

خواهشمندم هر کسی در رابطه با مدیریت اجرایی جزوه داره واسم بذاره که واقعا نیاز دارم .مرسی:(:(:(:(

بالا