► •*♥*•◄ اخبار باشگاه استقلال تهران ► •*♥*•◄

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا شما که امسال توی آسیا هستین چه گلی دارین به سر تیمتون می زنین

لااقل یه کم همت کنین که سال ذیگه اینجوری توی آسیا آبرو ریزی نکنین

قهرمانیتون مبارک

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
لازم به تجزيه و تحليل نيست ، يه چيز مشخصيه

ما پارسال براي قهرماني تا دقيقه اخر بازي جنگيديم و قهرمان شديم
ولي شما براي قهرماني ،‌نگاهتون به پاهاي بازيكنان فولاد بود

براي سهميه اسيا هم هنوز دو راه بر اي تيم ما هست ،‌شما نگران نباش

khooshe

مدیر بازنشسته
حسود هرگز نیا سود

حسود هرگز نیا سود

حسودا لطفا چشاشونو باز کنن ببینن که خط حمله ی استقلال بعد از بارسا دومین خط حمله تو دنیاس :Dآقای گلی فقط و فقط برای برهانیه :redface:که اگه یه گل دیگه می زد رکورد یه استقلالیه دیگه (رضا عنایتی)رو می زد که عمرا پرسپولیسیا بهش برسن;) و اینکه استقلالیا با بازیه پاک مجید پلی استیشن و تمام بازیکنای با غیرت تیمش قهرمان شدن این آخری به کوریه چشم همه ی پرسپولیسیای حسود;)

Danyal.KH

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تقدیم به همه استقلالی ها

تقدیم به همه استقلالی ها

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا برید با این تیمتون:biggrin:
فقط بلد هستید به دیگران تهمت بزنید:cry:
مگر همین سر گروهبان شما نبود که می گفت جلالی در حق ما نامردی کرده:hate::question:
چرا دیروز کم مونده بود که ........ ببوسه(دست و پاش ):w47:
جلالی ادم شریفیه :w12:

Medical_eng87

عضو جدید
کاربر ممتاز
میسوزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

میسوزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

لنگیا دارید آتیش میگیرید؟؟؟ آخی نازی دلم میسوزه واستون :D
البته حقم دارید وقتی تیمتون" 5 تا توی جام باشگاه ها بخوره" و "بعدش سال دیگه هم نتونه بره آسیا" و "آخرین بازیش زیر 500 تماشاگر بیاد" واقعا سوختن هم داره;)
دلتونم به جام حذفی خوش نکنید چون سپاهان و فولاد و صبا عمری بذارند لنگیا سهمیه بگیرن:confused:د

Medical_eng87

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازی بعدی استقلال

بازی بعدی استقلال

تیم فوتبال استقلال برای برگزاری نخستین دیدار خود در جام حذفی کشور چهارشنبه شب راهی استان کرمان می شود.

به گزارش روابط عمومی باشگاه استقلال کاروان آبی پوشان ساعت 18 و 20 دقیقه عصر چهارشنبه با پروازی چارتر از تهران به کرمان می رود و پس از یک شب اقامت در شهر کرمان ، روز پنج شنبه برای دیدار با مس رفسنجان عازم این شهر کویری می شود.

دیدار استقلال و مس رفسنجان به دلیل نبود امکانات روشنایی ساعت 15 روز پنج شنبه در ورزشگاه کوچک نوش آباد انجام می شود.

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
با همت و شجاعت بازيكنان فولاد و با بد شانسي بازيكنان ذوب :child:

اسي ها قهرمان شدن البته هم امتياز با تيم ذوب اهن :whistle:

به همه اسي ها تبريك مي گم معجزه قهرماني رو اميدوارم كه سال اينده هم در رده هاي بالاي جدول ببينمتون :w32:

دقيقا همون چيزي كه شما تو ليگ اول منتظر بودين يادته كه؟؟؟

حالا شما که امسال توی آسیا هستین چه گلی دارین به سر تیمتون می زنین

لااقل یه کم همت کنین که سال ذیگه اینجوری توی آسیا آبرو ریزی نکنین

قهرمانیتون مبارک

اگه يه تيم ايراني همه بازياشو ببازه خيلي بهتر از اينه كه از يه تيم 5 تا گل بخوره عزيز من ضمنا همه تو آسيا استقلال رو مي شناسن شما بهتره سعي كنين تيم خودتون رو نشون بدين به آسيايي ها كه با اين 5 گلي كه خوردي بد دارين نشون داده ميشيد;););)

لازم به تجزيه و تحليل نيست ، يه چيز مشخصيه

ما پارسال براي قهرماني تا دقيقه اخر بازي جنگيديم و قهرمان شديم
ولي شما براي قهرماني ،‌نگاهتون به پاهاي بازيكنان فولاد بود

براي سهميه اسيا هم هنوز دو راه بر اي تيم ما هست ،‌شما نگران نباش

گفتم كه همونطور كه نگاه شما به پاي ما بود تو ليگ اول يادت نرفته كه عزيز من حداقلش ما بايد به دست و پاي اهوازي ها بوسه بزنيم كه حتما مي دوني رشت و اهواز پايگاه هاي استقلال بودن و هستن تو كشور ولي شما چي كه تو اولين دوره ليگ بوسه بر دست و پاي ما زدين و قهرمان شدين

پنالتي زدن بهترين بازيكن تيمتون هم ديروز ديديم

بهترين بازيكن ما با همين خراب كردن پنالتي ها 21 گل زد كه تا حالا بازيكناي مدعي شما تو عمرشون نتونستن بزنن همين آرشي كه پارسال مسخرش مي كردين الان مطمئنا به شدت دنبالش هستين و دعا مي كردين كاشكي دو سال پيش ميومد پرسپوليس

بابا برید با این تیمتون:biggrin:
فقط بلد هستید به دیگران تهمت بزنید:cry:
مگر همین سر گروهبان شما نبود که می گفت جلالی در حق ما نامردی کرده:hate::question:
چرا دیروز کم مونده بود که ........ ببوسه(دست و پاش ):w47:
جلالی ادم شریفیه :w12:

ادبيات يه پرسپوليسي تمام عيار وقتي مايلي كهن با سابقه 14 ساله تو پرسپوليس كه فوق ليسانس داره اونطور حرف ميزنه خب انتظار از هوادارا بيشتر از اين نيست

buddy

کاربر بیش فعال
اين مايه افتخارو خوش اقباليست عرش از تب و تاب رنگ قرمز خاليست

آبيست تمام آسمان اي گل من شايدكه خداي ما هم استقلاليست:gol:

قهرماني استقلال را به همه ي استقلالي ها تبريك ميگم :gol:

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته حقم دارید وقتی تیمتون" 5 تا توی جام باشگاه ها بخوره" و "بعدش سال دیگه هم نتونه بره آسیا" و "آخرین بازیش زیر 500 تماشاگر بیاد" واقعا سوختن هم داره;)
دلتونم به جام حذفی خوش نکنید چون سپاهان و فولاد و صبا عمری بذارند لنگیا سهمیه بگیرن:confused:د
ماشالله رو که نیست سنگ پا قزوینه آسیا کجای جدولید
از آخر اول اید بعد ما رو مسخره میکنید
عجب رویی داره این سر گروهبان
تو 90 گفت اگر 2 بازی رو ببریم تیم 1 صعود میکنیم
خواب دیدید خیر باشه
شما ها ظرفیتتون در حد این لیگه نه آسیا
فعلا که ما 2 هستیم دلتون اب ته جدولی ها:w12:

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
;);)

ادبيات يه پرسپوليسي تمام عيار وقتي مايلي كهن با سابقه 14 ساله تو پرسپوليس كه فوق ليسانس داره اونطور حرف ميزنه خب انتظار از هوادارا بيشتر از اين نيست
حالا خوبه این بحث رو همین گروهبان قندلی با شما هوادار های با شخصیت شروع کردید
(تما شاگر نما ها) :w47:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماشالله رو که نیست سنگ پا قزوینه آسیا کجای جدولید
از آخر اول اید بعد ما رو مسخره میکنید
عجب رویی داره این سر گروهبان
تو 90 گفت اگر 2 بازی رو ببریم تیم 1 صعود میکنیم
خواب دیدید خیر باشه
شما ها ظرفیتتون در حد این لیگه نه آسیا
فعلا که ما 2 هستیم دلتون اب ته جدولی ها:w12:

تو كه حرف رو به اين سرعت و به اين راحتي عوض مي كني بعد از خبرنگارامون چه انتظاري داريم امير قلعه نوعي گفت استقلال اگه دو تا بازي رو ببره و ام صلال مساوي كنه ما صعود مي كنيم نه حرفي از اول شدن زد و نه چيز ديگه

ما تو آسيا كجاي جدوليم الان اهميتي نداره اين تاپيك اسمش چيز ديگس بحث قهرمانيه ولي مثل اينكه بعضي از قرمزا بد سوختن از قهرماني ما البته مهم نيست كه كجاي جدوليم مهم اينه كه 5 تا نمي خوريم ضمنا ما تو آسيا به حد كافي شناخته شده هستيم

اين حرف آخرت درباره ي ليگ آسيا خيلي فاجعه اس ميشه بگي هدف تيما براي بازي تو ليگ برتر چيه؟؟؟

حالا خوبه این بحث رو همین گروهبان قندلی با شما هوادار های با شخصیت شروع کردید
(تما شاگر نما ها) :w47:

كدوم بحث رو؟؟؟اصلا لحن صحبتت ارزش جواب دادن و بحث كردن نداره گفتم كه از كسي كه كلي سنشه و كلي مدرك تحصيلي داره اون حرفارو مي شنوي از بقيه انتظار بيشتري نميشه داشت

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها, چیزیه که تموم شده رفته...!
بحث الکی و کل کل نکنین!

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوست عزیز!
واقعا متاسفم!
تایپیک جشن قهرمانیتون رو دیدم, گفتم بیام داخل, بهتون تبریک بگم...!
ولی ماسفانه با چیزایی برخورم که دیدم جنبه چیز بدی نیست!
در مورد تعداد تماشاگر و نتیجه تو آسیا هم جوابتون رو نمیدم, چون از بس واضحه که نیازی به توضیح نداره!
به هر حال این قهرمانی رو به آبی پوشان با جنبه و باشخصیت تبریک عرض میکنم!:gol:
یا حق...!

:w18:

khooshe

مدیر بازنشسته
بابا بزارین بیان اینجا قهرمان که نشدن برن تو تاپیک خودشون خوشحالی کنن:biggrin:آخه حرف درست و حسابی هم که نمی زنن یعنی چی که پنالتیه بهترین گلزنتون رو هم دیدیم خوب خیلی از بازیکنای بزرگ پنالتی رو تو لحظه های حساس خراب کردن مثل باجو یا جان تری یا اصلا همین نیکبختتون. کلا چون حرف درست و حسابی نمی زنین جواب درست و حسابیم نمی دین مثلا از آسیا حرف می زنین که همون 5تا گل جوابتون.;)ضمنا از تمام آدمایی که مثل آدم تبریک میگن نه از حرسشون واقعا ممنون:cool:.

ramtinteymouri

عضو جدید
دوست عزیز!
واقعا متاسفم!
تایپیک جشن قهرمانیتون رو دیدم, گفتم بیام داخل, بهتون تبریک بگم...!
ولی ماسفانه با چیزایی برخورم که دیدم جنبه چیز بدی نیست!
در مورد تعداد تماشاگر و نتیجه تو آسیا هم جوابتون رو نمیدم, چون از بس واضحه که نیازی به توضیح نداره!
به هر حال این قهرمانی رو به آبی پوشان با جنبه و باشخصیت تبریک عرض میکنم!:gol:
یا حق...!

:w18:
منم پیشاپیش قهرمانیه احتمالیه شما را در جام حذفی تبریک میگم!
(چون ممکنه استقلال کنار بکشه!)

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما تو آسيا كجاي جدوليم الان اهميتي نداره اين تاپيك اسمش چيز ديگس بحث قهرمانيه ولي مثل اينكه بعضي از قرمزا بد سوختن از قهرماني ما البته مهم نيست كه كجاي جدوليم مهم اينه كه 5 تا نمي خوريم ضمنا ما تو آسيا به حد كافي شناخته شده هستيم
ما نسوختیم
چون اولا
ما سال قبل قهرمان شدیم
مثل شما که سال قبل کم مونده بود برید لیگ 1 نیستیم
5 جدول هستیم
بهترین بازکن لیگ از تیم ما انتخاب شده طبق آمار برنامه 90

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا بزارین بیان اینجا قهرمان که نشدن برن تو تاپیک خودشون خوشحالی کنن:biggrin:آخه حرف درست و حسابی هم که نمی زنن یعنی چی که پنالتیه بهترین گلزنتون رو هم دیدیم خوب خیلی از بازیکنای بزرگ پنالتی رو تو لحظه های حساس خراب کردن مثل باجو یا جان تری یا اصلا همین نیکبختتون. کلا چون حرف درست و حسابی نمی زنین جواب درست و حسابیم نمی دین مثلا از آسیا حرف می زنین که همون 5تا گل جوابتون.;)ضمنا از تمام آدمایی که مثل آدم تبریک میگن نه از حرسشون واقعا ممنون:cool:.
:gol::gol::gol:راستی ما هم تبریک میگیم:gol::gol::gol:
نیم فصل اول کاملا حق استقلال بود قهرمان بشه اما نیم فصل دوم...:w05: