► •*♥*•◄ اخبار باشگاه استقلال تهران ► •*♥*•◄

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپوليسي هايي كه اومدين اينجا و كل كل مي كنين عزيزان من اين تايك واسه كل كل نيست مي تونين برين و تو تاپيك كل كل به كارتون بپردازين من اين تاپيك رو زدم كه يه تاريخچه اي از استقلال و افتخاراتش بگم نه نتايج اين فصل استقلال.من نميام و تو اون تاپيك كل كل نمي كنم تا نتايج همه معلوم بشه هم ليگ و هم جام حذفي ولي اين تاپيك و موضوعش ربطي به نتايج اين فصل نداره

اين نتايج استقلال مربوط به يه سال نيست نتيجه زحمت 64 ساله ي كلي آدمه كه تونستن پرافتخار ترين تيم ايران تو سطح بين المللي و فكر كنم دومين تيم پرافتخار ايران بعد از الهلال تو آسيا رو بسازن

راستي اسم تاپيك رو بخونين:استقلالي عزيز بيا تو و به آبي بودن خودت افتخار كن!!!نگفتم شما به تيمتون افتخار نكنين گفتم؟؟؟:eek:

ببنين كمش شما واسه رسيدن به افتخارات ما نه يه سال بلبه بايد چندين و چند سال زحمت بكشين تا بتونين به ما برسين لطفا يه كم فكر كنين 4 بار رفتن به فينال جام باشگاه هاي آسيا و دو بار قهرمان شدن در اين جام شما چند بار رفتين فينال؟؟؟تو بازي هاي رودررو چند بار مارو بردين و چند بار باختين؟؟؟تورو خدا يه كم فكر كنين بعد حرف بزنين خواهش مي كنم يه كم فكر كنين

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
یک قدم تا قهرمانی ..........

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشيدا من قصد كل كل نداشتم خودتون خواستين كل كل كنيم ولي بازم بهتره كه اينجا كل كل نكنيم اينجا واسه اينكه استقلالي ها بيان و از خوندن اين همه افتخار خوشحال بشن و بدونن يه تيم هر چقدر هم بزرگ و پر افتخار باشه امكان شرايط بد هم هست نگران نباشين ما ميريم آسيا با جام حذفي ما مي تونيم تا ساليان دراز از ليگ كنار بكشيم و بذاريم تيمايي مثل پرسپوليس و سپاهان به ما برسن اونوقت رقابت نزديكتر ميشه

راستي من اينو از يه منبع معتبر شنيدم كه اگه سپاهان تو هر دو جام موفق بشه قهرمان بشه تيم دوم اسيا از جام حذفي ميره

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راست ميگي تيم شما لياقت رقابت كردن با ما رو نداره برين با همون شهرستانيا رقابت كنين

آخه بد بختا مگه شما تيم هم دارين ما خبر نداريم

شهرستاني ها تيم هاي خوبي هستن در حد ليگ برتر اما شما چي بايد برين ليگ افغانستان بازي كنين

يادم مياد داستان فوتباليستها رو يه تيم بود به اسم
تيم هميشه بازنده اميد كيتاهارا حالا شما جاش رو گرفتين

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
كل كل اينجا ممنوع:mad:بابا شما چه جو گير هستين يه بازي رو 4 تا مي زنين در جا فكر مي كنين قهرمانين آخه يه كم فكر كنين و احتمال بدين كه شنبه سپاهان 11 نفره دفاع كنه و بازي مساوي بشه اونوقت بازم روتون ميشه بياين و از اين حرفا بزنين؟؟؟دلتون رو به ميزباني خوش نكنين شما كم تو تهران به سپاهان نباختين

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
كل كل اينجا ممنوع:mad:بابا شما چه جو گير هستين يه بازي رو 4 تا مي زنين در جا فكر مي كنين قهرمانين آخه يه كم فكر كنين و احتمال بدين كه شنبه سپاهان 11 نفره دفاع كنه و بازي مساوي بشه اونوقت بازم روتون ميشه بياين و از اين حرفا بزنين؟؟؟دلتون رو به ميزباني خوش نكنين شما كم تو تهران به سپاهان نباختين
آره جون جوني ميايم

اگه 12 نفري هم دفاع كنه پرسپوليس قهرمانه

قانون فوتبال اينه يه روز 4تا مي خوري يه روز 4تا ميزني فوتبال يعني اين نه اينكه امروز 4تا بخوري بعدش يكي دوباره بعدش 3تا بعدش 2 تا يا اصلا نبري تا بشه 12 تا باخت ناقابل
اگه تيم هاي بيشتري بود شما راحت تعداد باختاتون به برد هاي ما ميرسيد

لطفا هيس ساكت

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استقلالی ها بیان و به چیزهای از دست داده و شخصیته تضعیف شدشون افتخار کنن...:biggrin:
شانس آوردید که چشمها به بازی پرسپولیس بود وگرنه آبروتون بیشتر میرفت......
تماشای بازی استقلال مثل دیدن فیلم لورل و هاردیه...خیلی خنده داره!

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره جون جوني ميايم

اگه 12 نفري هم دفاع كنه پرسپوليس قهرمانه

قانون فوتبال اينه يه روز 4تا مي خوري يه روز 4تا ميزني

فكر كنم شنبه روزيه كه 4تا مي خورين چون اون روز كه 4 تا زدين گذشت:biggrin:

Atropatkan

عضو جدید
سلام عزیزان
من رشته ورزشیم تکواندو هستش و فوتبال زیاد نمی بینم.
اما از استقلال خوشم می آید (آبی)
در ضمن اناالله که تیم اصفهانی برنده بشه :thumbsup:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عزیزان
من رشته ورزشیم تکواندو هستش و فوتبال زیاد نمی بینم.
اما از استقلال خوشم می آید (آبی)
در ضمن اناالله که تیم اصفهانی برنده بشه :thumbsup:

ايول منم يه 7،8 سالي هست كه تكواندو كار مي كنم ولي فوتبال هم خيلي دوست دارم كلا هر ورزشي بگي من يه دستي توش داشتم ولي مستمر ترينش همين تكواندو بوده

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انشاالله پرسپولیس ،سپاهان رو لوله کنه. بعدش هم سپاهان در جام حذفی به دلیل شکست سختی که به پرسپولیس داده نسحه ****لال به پیچه!!!!:biggrin:

moongirl

عضو جدید
من اعتقاد دارم که نمی شه منکر افتخارات باشگاه استقلال شد....خصوصا در عرصه رقابت های آسیایی
اما حقیقت اینه که این افتخاراتهمشون برمی گرده به چیزی نزدیک به عصر حجر و مجر.
اونقدر قدیمین که گمون نمی کنم افتخار کردن بهشون درست باشه....
مهم اینه که حالا این تیم چی داره؟؟؟؟؟
الان با این وضعیت تیم در حالیکه 4شنبه 12همین شکست فصل رو تجربه کردین گمون نمی کنم جایی برای دفاع از عملکرد تیمتون و مربیتون باقی مونده باشه

Meisam007

عضو جدید
"فيروز كريمي" از سرمربيگري تيم فوتبال استقلال تهران استعفا كرد.

به گزارش ايسنا، فيروز كريمي پس از شكست 2 بر 1 استقلال به ذوب آهن اصفهان در هفته‌ي سي‌وسوم ليگ برتر از سمت خود استعفا كرد.

باشگاه استقلال نيز امروز با استعفاي كريمي موافقت كرد و صادق ورمزيار به طور موقت هدايت اين تيم را بر عهده گرفت.

علي فتح الله زاده مديرعامل باشگاه استقلال با تاييد اين خبر گفت: كريمي پس از باخت به ذوب آهن استعفاي خود را تقديم باشگاه كرد و ما نيز با استعفاي وي موافقت كرديم.

وي گفت: در بازي آخر ورمزيار هدايت تيم را برعهده خواهد داشت و پس از آن در خصوص سرمربي آينده تيم تصميم‌گيري خواهيم كرد.

شنبه و در آخرين هفته‌ي ليگ برتر استقلال در آبادان ميهمان صنعت نفت است.

از "امير قلعه نويي" سرمربي پيشين استقلال به عنوان جدي ترين گزينه‌ي هدايت استقلال در فصل آينده نام برده مي‌شود. قلعه نويي تا پايان ليگ برتر با باشگاه مس كرمان قرارداد دارد.

شنيده مي‌شود قلعه نويي در جام حذفي روي نيمكت استقلال مي‌نشيند.;)

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
با اينكه از قلعه نوعي خيلي خوشم نمياد ولي منكر كارش نمي تونم بشم و توانايي فني خيلي بالايي داره مي دونم كه موفق ميشه ولي به نظر من اگه به فيروز كريمي يه فصل فرصت داده ميشد به احتمال خيلي زياد موفقيت بالايي واسه تيم به ارمغان مياورد.

ژنرال خيلي حرفه اي فكر مي كنه يه كم با اون تفكرات تعصبي كه من دارم فاصله داره با ناصر خان اصغر حاجيلو مشكل داره كه اين اعصاب منو بهم ميريزه با همه اسطوره هاي تعصب باشگاه مشكل داره و خوشحاليش بعد از برد استقلال با مس اعصابمو به شدت خراب كرد ولي چه كنم كه دانش فنيش و اينكه مربي استقلاله و استقلالي حكم مي كنه كه تا آخرين نفس ازش حمايت كنم فقط اميدوارم كه اينبار نامردي نكنه و تيم رو تو اوج رها نكنه.

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلم واسه فيرزو كريمي با اين همه دانشش مي سوزه بدون شك به نظر من و خيلي هاي ديگه كه فوتبال رو مي فهمن فيروز كريمي با دانش ترين مربي ايراني حال حاضر هستش و خودشم نمي دونه چرا تو استقلال موفق نشد بيچاره ميگه تيمم تو تمرين عاليه ولي تو بازي كلا فرق مي كنه اميدوارم كه هر جا ميره موفق باشه و اي كاش تو يه موقعيت بهرت ميومد استقلال چون به نظرم اگه حجازي با اين تيم ادامه ميداد موفق تر بود به اميد اينكه استقلال با هر كي كه مياد موفق باشه و قهرمان جام حذفي بشه اين شد دقيقا همون ماجراي كخ تو استقلال كه قلعه نوعي تو آخر فصل موقتا اضافه شد ولي كاشكي قلعه نوعي يه كم متعصب بشه و با متعصبين استقلال رفتار مناسبي داشته باشه

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
"فيروز كريمي" از سرمربيگري تيم فوتبال استقلال تهران استعفا كرد.

به گزارش ايسنا، فيروز كريمي پس از شكست 2 بر 1 استقلال به ذوب آهن اصفهان در هفته‌ي سي‌وسوم ليگ برتر از سمت خود استعفا كرد.

باشگاه استقلال نيز امروز با استعفاي كريمي موافقت كرد و صادق ورمزيار به طور موقت هدايت اين تيم را بر عهده گرفت.

علي فتح الله زاده مديرعامل باشگاه استقلال با تاييد اين خبر گفت: كريمي پس از باخت به ذوب آهن استعفاي خود را تقديم باشگاه كرد و ما نيز با استعفاي وي موافقت كرديم.

وي گفت: در بازي آخر ورمزيار هدايت تيم را برعهده خواهد داشت و پس از آن در خصوص سرمربي آينده تيم تصميم‌گيري خواهيم كرد.

شنبه و در آخرين هفته‌ي ليگ برتر استقلال در آبادان ميهمان صنعت نفت است.

از "امير قلعه نويي" سرمربي پيشين استقلال به عنوان جدي ترين گزينه‌ي هدايت استقلال در فصل آينده نام برده مي‌شود. قلعه نويي تا پايان ليگ برتر با باشگاه مس كرمان قرارداد دارد.

شنيده مي‌شود قلعه نويي در جام حذفي روي نيمكت استقلال مي‌نشيند.;)
مرسی از خبر.

خانه از پایبست ویران است!

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آه اهوازي ها گريبان گير فيروز شده بود

اين است گردش روزگار

اگه عمو فيروز اهواز مونده بود خيلي بهتر نتيجه مي گرفت

واما اين قصه ادامه دارد
جام بي جام
صا ايران هر روز بهتر از ديروز
استقلال هر روز بد تر از ديروز

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اعتقاد دارم که نمی شه منکر افتخارات باشگاه استقلال شد....خصوصا در عرصه رقابت های آسیایی
اما حقیقت اینه که این افتخاراتهمشون برمی گرده به چیزی نزدیک به عصر حجر و مجر.
اونقدر قدیمین که گمون نمی کنم افتخار کردن بهشون درست باشه....
مهم اینه که حالا این تیم چی داره؟؟؟؟؟
الان با این وضعیت تیم در حالیکه 4شنبه 12همین شکست فصل رو تجربه کردین گمون نمی کنم جایی برای دفاع از عملکرد تیمتون و مربیتون باقی مونده باشه

اولا خوبه ادم يه پيشينه ي محكم و قوي داشته باشه ضمنا سال 70 فكر نكنم خيلي مال عصر حجر باشه اگه اينطور باشه كه ما همه تولدمون خيلي اونورتر از عصر حجره و انسان هاي اوليه رو هم رد كرديم!!!

تازه تاريخچه ي يه باشگاه افتخار اون نشان دهنده ي اعتبار اون تو سطح بين المللي هستش آيا خود شما به چيزي كه در گذشته بدست آوردين افتخار نمي كنين؟؟؟به قول حاجي چرا شان جام حذفي رو ميارين پايين ما تو جام حذفي بازي ماقبل فينال هستيم جام حذفي جام كم ارزشي نيست بخصوص تو آسيا كه تفاوتي بين قهرمان حذفي و ليگ قائل نميشن و هر دو تو سوپر جام آسيا شركت مي كنن.

هر تيم قدرتمندي مي تونه دوران افت داشته باشه مهم اينه كه گذشته از بين نميره هرگز از بين نخواهد رفت مطمئن باشيد اگه فردا ليگ تموم شد و سپاهان قهرمان شد بيان و تاريخچه و افتخارات دو تيم رو بذارن كنار هم و يه ادم بي طرف رو قاضي بذارن راي به برتري بي چون و چراي استقلال ميده آخه هم افتخارات بيشتره هم بازي رو در رو بيشتر برده آخه به چي مي نازين؟؟؟چه برتري نسبت به ما دارين اگه برتري تون به همين ليگ خلاصه ميشه كه اونم فردا تموم ميشه و بايد منتظر فصل جديد باشين كه امير ژنرال مياد هموني كه سه سال تمام در حسرت حتي هي پيروزي در مقابل استقلالش بودين

moongirl

عضو جدید
با اينكه از قلعه نوعي خيلي خوشم نمياد ولي منكر كارش نمي تونم بشم و توانايي فني خيلي بالايي داره مي دونم كه موفق ميشه ولي به نظر من اگه به فيروز كريمي يه فصل فرصت داده ميشد به احتمال خيلي زياد موفقيت بالايي واسه تيم به ارمغان مياورد.

ژنرال خيلي حرفه اي فكر مي كنه يه كم با اون تفكرات تعصبي كه من دارم فاصله داره با ناصر خان اصغر حاجيلو مشكل داره كه اين اعصاب منو بهم ميريزه با همه اسطوره هاي تعصب باشگاه مشكل داره و خوشحاليش بعد از برد استقلال با مس اعصابمو به شدت خراب كرد ولي چه كنم كه دانش فنيش و اينكه مربي استقلاله و استقلالي حكم مي كنه كه تا آخرين نفس ازش حمايت كنم فقط اميدوارم كه اينبار نامردي نكنه و تيم رو تو اوج رها نكنه.
بازم این امیر خان شد ژنرال و این اس اسی ها طرفش رو می گیرن....ماشالله روشون رو برم:biggrin::biggrin:

moongirl

عضو جدید
اولا این که بهناز جان (به قول فیلم زیر آسمان شهر) اینکه گفتم مال عصر حجر و مجره یه اصطلاحه ...
ثانیا من که گفتم منکر افتخارات باشگاه استقلال نمی شه شد. اما آدم خوب نیست به چیزایی که قدیم به دست آورده اینهمه افتخار کنه. می دونین بهتره قدیم رو به همون زمان بسپارین و سعی کنین برای حال تیمتون یه فکری بکنین چون به این خاطر که توی فلان سال قهرمان جام باشگاه ها شدین بهتون کاپ نمی دن;)
ضمنا نامردیه که بخوای لیگ رو با جام حذفی مقایسه کنی. هرچند ارزش تیم قهرمان توی این دوتا در جام باشگاههای آسیا یکیه اما مثلا می دونی اگر الان که سهمیه ایران به احتمال زیاد 3تا شده سپاهان توی جام حذفی قهرمان شه به همراه سپاهان و پرسپولیس این تیم سوم لیگ یعنی صباباطریه که می ره جام باشگاهها؟؟؟؟
ضمن اینکه شماها دارین خیلی روی جام حذفی حساب باز می کنینا! مثل اینکه یادتون رفته هنوز تیم هایی مثل سپاهان توی دور باقی موندن
پرسپولیس این فصل با سه تا شدن سهمیه ایران توی جام باشگاهها صعود خودش رو قطعی کرده و داره قهرمان هم میشه....و مثل اینکه یادتون رفته فصل پیش هم بالا سرتون وایساد
همون پیروزی 6-0 برای ما به همه بردهای شما می ارزه:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
اولا خوبه ادم يه پيشينه ي محكم و قوي داشته باشه ضمنا سال 70 فكر نكنم خيلي مال عصر حجر باشه اگه اينطور باشه كه ما همه تولدمون خيلي اونورتر از عصر حجره و انسان هاي اوليه رو هم رد كرديم!!!

تازه تاريخچه ي يه باشگاه افتخار اون نشان دهنده ي اعتبار اون تو سطح بين المللي هستش آيا خود شما به چيزي كه در گذشته بدست آوردين افتخار نمي كنين؟؟؟به قول حاجي چرا شان جام حذفي رو ميارين پايين ما تو جام حذفي بازي ماقبل فينال هستيم جام حذفي جام كم ارزشي نيست بخصوص تو آسيا كه تفاوتي بين قهرمان حذفي و ليگ قائل نميشن و هر دو تو سوپر جام آسيا شركت مي كنن.

هر تيم قدرتمندي مي تونه دوران افت داشته باشه مهم اينه كه گذشته از بين نميره هرگز از بين نخواهد رفت مطمئن باشيد اگه فردا ليگ تموم شد و سپاهان قهرمان شد بيان و تاريخچه و افتخارات دو تيم رو بذارن كنار هم و يه ادم بي طرف رو قاضي بذارن راي به برتري بي چون و چراي استقلال ميده آخه هم افتخارات بيشتره هم بازي رو در رو بيشتر برده آخه به چي مي نازين؟؟؟چه برتري نسبت به ما دارين اگه برتري تون به همين ليگ خلاصه ميشه كه اونم فردا تموم ميشه و بايد منتظر فصل جديد باشين كه امير ژنرال مياد هموني كه سه سال تمام در حسرت حتي هي پيروزي در مقابل استقلالش بودين

magsod

كاربر فعال مهندسی كامپیوتر
کاربر ممتاز
استقلال با امیر خان دوباره زنده میشود.

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
هوووووووووووووووووووووو هووووووووووووووووووووووو سيزدهميهارو ببينيد :w15:

ie student

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایول......

بابا تبریک!

کسب رتبه رفیع 13 ام رو به تموم ssها تبریک و تهنیت عرض

میکنم.4تا پایین تر بودین،تشریف می بردین لیگ 1:biggrin::biggrin::biggrin:

خداییش خوب ضایع شدینااااااااااااااااااااااااااا:confused:

melika62

عضو جدید
مي بينم كه استقلاليها همه تكواندو كار از اب در اومدن
كاش به جاي اينكه پشت كامپيوتر هاتون كل كل كنيد و در بريد رو در رو كل كل مي كرديم
در ضمن اقاي zxvb....شما خيلي بد كل كل مي كنيد اصلا داريد توهين مي كنيد بد بختا يعني چي؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما حق نداري در مورد ما اين واژه رو به كار ببري
اگه هم باختيم به خودمون مربوطه به شما اجازه نميديم كه توهين كنيد
لطفا ادبيات خودتون رو اصلاح كنيد