یک کلام تعریف جذابیت از نظر شما چیه ؟؟ و چه چیزایی و چه کسایی برای شما جذابند ؟؟

mehdimehdi700

عضو جدید
سلام بر دوستان گل و گلاب می خوام ببینم از نظر شما جذابیت به چی می گن و چه چیزایی به نظر شما جذابند و اینکه به نظر خودتون سه تا از اولین جذابیت های شما چیه ؟؟

و چیزایی که نظر شما را به خودشان جلب می کنند چه خصوصیاتی دارند .

امید وارم که این تاپیک یکی از داغ ترین تاپیک های باشگاه بشه

دوست عزیزم منتظر چی هستی با قدم خودت و دادن نظرات خودت تنور این تاپیک رو گرم کن .

mech_eng2000

عضو جدید
جذابیت= مهتاب کرامتی
مهتاب کرامتی نظر منو جلب میکنه
راجع به خودمم که خودم نمیتونم نظر بدم

mmm111kkk

عضو جدید
سلام بر دوستان گل و گلاب می خوام ببینم از نظر شما جذابیت به چی می گن و چه چیزایی به نظر شما جذابند و اینکه به نظر خودتون سه تا از اولین جذابیت های شما چیه ؟؟

و چیزایی که نظر شما را به خودشان جلب می کنند چه خصوصیاتی دارند .

امید وارم که این تاپیک یکی از داغ ترین تاپیک های باشگاه بشه

دوست عزیزم منتظر چی هستی با قدم خودت و دادن نظرات خودت تنور این تاپیک رو گرم کن .

منظور از «چیز» چیه؟

اشیا؟؟؟
آدم؟؟؟
فعالیت خاص؟؟؟

xfx2010

کاربر فعال
الان زوایای پنهان معنی این کلمه واسه شما کجاست که یه تایپیک راه انداختین واسش؟؟تا جایی که یادم میاد قبلا یه همچین تایپیکی بود...

mehdimehdi700

عضو جدید
الان زوایای پنهان معنی این کلمه واسه شما کجاست که یه تایپیک راه انداختین واسش؟؟تا جایی که یادم میاد قبلا یه همچین تایپیکی بود...

سلام ، خوش آمدی به این تاپیک

زوایای پنهان این کلمه بر حسب هر فردی و هر سلیقه ای و با هر موقعیت جغرافیایی می تواند متفاوت باش و برای این کلمه معنی خاصی و تعریف شده ی کتابی نمی شود لحاظ کرد .

من در اینجا می خواهم بفهمم که دامنه تعاریف این کلمه که یک تعریف کتابی معینی ندارد به نسبت تعاریف فرد به فرد ، از این کلمه یا این مفهوم چگونه است و چه نقاط اشتراکی و چه نقاط تفاوت دارد

و تاثیر این متغییر ها که در ذیل بیان می شود بر روی تعریف شخص تاثیر دارد یا نه و اگر هم دارد چه تاثیری دارد .

موقعیت مکانی ، موقعیت زمانی ، قومیت آن فرد کشور آن فرد ، جنسیت آن فرد ، تحصیلات و موقعیت اجتماعی آن فرد ، مذهب

و تعاریف جذابیت در زمان های گذشته و حال و آینده دست خوش چه تغییراتی در آن شده و در حال اتفاق است و در پایان دست خوش چه تغییراتی خواهد شد .

ممنون از سوال خوبتان ...

آخرین ویرایش:

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز

جرم که نکرده
تاپیک زده!
جذابیت برای انسان تو اخلاقشه. اگر صورت زیبا هم داشته باشه چه بهتر

آخرین ویرایش:

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختر؟
دختر جذاب مورد نظر بنده موی قرمز، قد بلند، هیکل عادی( نه چاق، و نه لاغر و به قول معروف پر!)...اشنا به زبان انگلیسی، و اینکه درک بکنه کامپیوتر و اینترنت یعنی چی و کلید نکنه که پای اینا نشین و استفاده نکن که یعنی خودش اشنا به کامپیوتر باشه! :)....

شی؟ هر چیزی که ساخت شرکت معظم! سونی باشه جذاب و خوب میباشه و بقیه مفت نمی‌ارزه...

ماشین؟ دو تا شرکت بیشتر ماشین درست نمی‌کنن... یکیش شورلت، یکیش مرسدس...

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختر؟
دختر جذاب مورد نظر بنده موی قرمز، قد بلند، هیکل عادی( نه چاق، و نه لاغر و به قول معروف پر!)...اشنا به زبان انگلیسی، و اینکه درک بکنه کامپیوتر و اینترنت یعنی چی و کلید نکنه که پای اینا نشین و استفاده نکن که یعنی خودش اشنا به کامپیوتر باشه! :)....

شی؟ هر چیزی که ساخت شرکت معظم! سونی باشه جذاب و خوب میباشه و بقیه مفت نمی‌ارزه...

سردیتون نشه یه وقت:)

mmm111kkk

عضو جدید
هرچی که توی فکر شما و در نظر شما زیبا و جذاب به نظر می رسه حالا می تونه از هر مقوله ای باشه ، اشیا ، آدم ، فعالیت خاص فرقی نداره

جذابیت یعنی این:

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر چیز خفن وغیر عادی برا من بی نهایت جذابه ممممممثلا دختر با هیجان و شر و شور و ورزشککار خفن ...نترس ...ولی در اخر سر نیاز به همدم داشته باشه که اون هم منم.

در مورد ماشین هم غیر عادی باشه...دودر و عقربه کمتر از 300 تا نباشه....مثل این دخترمون5596118948_7cef14eed2_z.jpg

mech_eng2000

عضو جدید
هر چیز خفن وغیر عادی برا من بی نهایت جذابه ممممممثلا دختر با هیجان و شر و شور و ورزشککار خفن ...نترس ...ولی در اخر سر نیاز به همدم داشته باشه که اون هم منم.

در مورد ماشین هم غیر عادی باشه...دودر و عقربه کمتر از 300 تا نباشه....مثل این دخترمونمشاهده پیوست 146266
سیقه این کاربر مورد تایید جمع میباشد

mehdimehdi700

عضو جدید

جرم که نکرده
تاپیک زده!

سلام وقت همه دوستان عزیز بخیر

ANAHITA جان از این که به این تاپیک آمدی نظرتو گفتی ازت ممنونم .

منتظر نظرات بعدی شما هستم

با آرزوی روزی خوش برای شما ....

mehdimehdi700

عضو جدید

جذابیت یعنی این:

MMM111KKK تشکر از نظر زیباتون فقط باید مواظب دوتا چیزش باشی.

اول اینکه باید هر لحظه اونو بپایی تا خدایی نکرده آقا دزده ازتون یه مدت قرضش نگیره .

دوم اینکه یه نگاهی هم به قیمتش بندازی تا از اون ور هم ........

دیگه باقیشو خودت میدونی .

mehdimehdi700

عضو جدید
دختر؟

senaps جان از این که به اینجا سر زدی و نظرتو دادی ممنونم .

نظر منو بخوایی از این به بعد باید کنار شرکت ها باید محل ساختشم ذکر بشه به خاطر این که کشور معظم چین هر وسیله ای که بخوای با همون مارک تحویلون داره میده پس لازمه متوجه محل ساختشم باشیم

تازگی ها هم رو به ساخت زنان مصنوعی کرده که تمام کارهای انسانو می کنه و جنس پوستشم لطافتی نزدیک به لطافت پوست انسانه
و در کشور های دیگه به فروش داره می رسونه

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]
[/FONT]

این یه نمونه از زنان مصنوعی که ساختن . پس مواظب باش......

تاریک وتنها

عضو جدید
کاربر ممتاز
جذابیت به نظرم برای یه افراد به کار برده می شه هیچ وقت نمی تونیم بگیم چه کامپیوتر جذابی یا چه خونه جذابی

برای یک فرد هم جذابیت می تونه اکتسابی باشه حالا بعضی از افراد جذابیت رو در ظاهر اون طرف می دونن که ظاهرش عالی باشه ولی به شخصه برای خود من پیش اومده شاید طرف آنچنانم از نظر قیافه در حد عالی نباشه ولی خیلی جذاب به نظر بیاد که مربوط می شه به انجام یک سری کارها

من خودم کتاب نیزوی جذبه ( برایان تریسی) رو خوندم خیلی مطالب خوبی داشت اسم کتاب و نام نویسنده رو می ذارم تا دوستا بتونن استفاده کنن

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
senaps جان از این که به اینجا سر زدی و نظرتو دادی ممنونم .

مخلصیم...

نه بابا!! غیر از وسایلی بخصوص که چینیشون خوبه(مثلا من جنس سونی رو از چینی ها میخرم! البته اونایی که تحت لایسنس زدن! نه این ات و اشغالا که کارگاهی زده میشه!!!) الان یه عمره داره کار میکنه...!!!

بعدشم، این دختره که اینا ساختن، بیشتر خودارضایی تکنولوژیک هستش تا هر چیز دیگه‌ای...
این که هیچی، ده هزار تا مثل این، جای یه خانم خوب که باهات سر هرچیزی بحث کنه و زندگیت رو از یک نواختی در بیاره، و .... رو نمی‌تونه بگیره! :)

mehdimehdi700

عضو جدید
سیقه این کاربر مورد تایید جمع میباشد

mech_eng2000 سلام از مشارکت فعالتون بسیار ممنونم .

نظر منو در مورد ذکر شده دوستمون بخوای اینه که باید همه ی موارد رو در نظر داشته باشید ، اینجاست که شاعر میگه :

" همه چی آرومه " " وقتی که ناآرومه " " مواظب خودتون باشید " " چون که این خانومه " " ورزشکار ، خفففنه "

mehdimehdi700

عضو جدید
جذابیت به نظرم برای یه افراد به کار برده می شه هیچ وقت نمی تونیم بگیم چه کامپیوتر جذابی یا چه خونه جذابی

برای یک فرد هم جذابیت می تونه اکتسابی باشه حالا بعضی از افراد جذابیت رو در ظاهر اون طرف می دونن که ظاهرش عالی باشه ولی به شخصه برای خود من پیش اومده شاید طرف آنچنانم از نظر قیافه در حد عالی نباشه ولی خیلی جذاب به نظر بیاد که مربوط می شه به انجام یک سری کارها

من خودم کتاب نیزوی جذبه ( برایان تریسی) رو خوندم خیلی مطالب خوبی داشت اسم کتاب و نام نویسنده رو می ذارم تا دوستا بتونن استفاده کنن

از مشارکت شما ممنونم

درسته یکی از کتابایی که خیلی در جذاب شدن یک فرد تاثیر به سزایی داره همین کتاب که در ایران با نام " قدرت جذبه " و ترجمه خدیجه مالمیر است و از دیگر کتاب های این نویسنده می توان به "قدرت بیان" ترجمه " پروین آقایی " اشاره کرد که آن هم تاثیر به سزایی در زندگی افراد دارد .

و نظر من اینه که جذاب بودن یک فرد صرف ظاهر نیست بلکه از طریق انواع ارتباط هایی که برقرار می کند می تواند خود را به عنوان یک فرد جذاب به دیگران که از جمله این ارتباط ها می تونه ارتباط چشمی باشه یا زبان بدن باشه و غیره .

با این وجود می توان ظاهر زیبا را هم یکی از عوامل جذابیت به حساب آورد .

mehdimehdi700

عضو جدید
بعدشم، این دختره که اینا ساختن، بیشتر خودارضایی تکنولوژیک هستش تا هر چیز دیگه‌ای...
این که هیچی، ده هزار تا مثل این، جای یه خانم خوب که باهات سر هرچیزی بحث کنه و زندگیت رو از یک نواختی در بیاره، و .... رو نمی‌تونه بگیره! :)

حق با توئه ، زن با دختر باید یکی باشه که داخل متن زندگی باشه تا بشه یک زندگی بهتر با توان دو برابر ایجاد کرد و همراهی قدرتمند از نظر روحی تا به زندگی مثبت بیاندیشد . و به آینده نا امید نباشد .

تا دو طرف محرک هم دیگر باشند تا با این کار بتوانند یک دنیای پویا بسازند .

mech_eng2000

عضو جدید
mech_eng2000 سلام از مشارکت فعالتون بسیار ممنونم .

نظر منو در مورد ذکر شده دوستمون بخوای اینه که باید همه ی موارد رو در نظر داشته باشید ، اینجاست که شاعر میگه :

" همه چی آرومه " " وقتی که ناآرومه " " مواظب خودتون باشید " " چون که این خانومه " " ورزشکار ، خفففنه "[/QUOTE
همین خوبه دیگه
میتونید باهم کشتی بگیرید
خاکش کنی
مراقب باش فقط خاک نشی
ظاهر زیبا شرط اول جذابیته، بعدش اخلاق
:Dزنی جذابه که بخاطر حاضر باشی رو تخت دو نفره بخوابی
نه اینکه برای ندیدن چهرش حاضر باشی از 12 طبقه بپری

xfx2010

کاربر فعال

جرم که نکرده
تاپیک زده!
من محکوم نکردم کسی رو که!!!!شاید طرز بیانم بد بوده...
جذابیت در زمانهای مختلف از دید انسانها متفاوت بوده و همینطور هم در حال تغییر هستش...
برای مثال جذابیت یک زن در دید مرد!
کسایی که کتاب سینوهه رو خونده باشن حتما فهمیدن که اون زمان در مصر زنها سرشون تیغ مینداختن و کاملا کچل میکردن و مردها آرزشون لمس سر کچل زنها بوده!!!
یا تو ایران زنهایی مورد پسند بودن که یه ریزه چاق باشند
تیپ و آرایش زنها توی فیلمهای دهه 50-60 آمریکا رو با فیلمهای فعلی مقایسه کنید هیچیشون یکی نیست....
یعنی خواسته ی روز یه چیزی بوده که همه به اون سمت میرفتن.یعنی الان کسی تیپ قدیمی رو نمیپسنده!!دختر و زنی جذابترند که به روز تر باشند...
درباره ی ماشین
این موضوع سلیقه ای هستش یعنی هنوزم تعداد کسایی که با دیدن یه کادیلاک قدیمی بیشتر از دیدن یه بوگاتی حال کنند زیاده!!طرح کلاسیک رو میپسندد دیگه...
کار جذاب(منظورم شغل واسه درآمد زایی نیستش)
کاری که هیجان رو به آدم بده!واسه من شکار ... واسه بعضیها مسابقه های ورزشی...موتور و ماشین سواری و....
محیط جذاب
جایی که آدم وقتی میره اونجا و برمیگرده دوست داشته باشه درآینده بازم به اونجا بره....
و و و و و...دیگه نمیدونم

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز

در مورد ماشین هم غیر عادی باشه...دودر و عقربه کمتر از 300 تا نباشه....مثل این دخترمونمشاهده پیوست 146266

خیلیم خوب;)