یک سئوال

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آلیس از گربه چی پرسید؟
شما از خودتون چی میپرسین؟
من ؟
من همیشه از خودم میپرسم که اینجا دارم چه غلطی میکنم؟
جوابشم هنوز ندونستم چیه؟
اینجا که میگم منظورم جهان هستی هستش نه باشگاه. آره . فکر بد به سرتون نزنه که عید است و بهار و من و بیخیالی و تکرار.
خوب نگفتید آلیس و شما و اون سئوال و این چیزا آخرش به کجا رسید؟

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
شناخت خودت و دنیایی که توش زندگی می کنی

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا نخوندم ...

خوب یکمشو تعریف کنید یا حداقل خلاصشو بگین تا بدونم

• Like
واکنش ها: ayja

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
این سوالیه که منم از خودم میپرسم
ولی اخر سر میگم لابد دیگه.....باید همینجوری باشه
با این جواب که چون خدا بهترین چیزایی رو که میتونستن اتفاق بیفتن (حتی اگه چند درصد بدی هم توش راه داشته ) بدون شک انجام داده چون خیرشون بیشتر از شرشون بوده ...خودمو قانع میکنم
چون اگه ما الان اینجا نبودیم خیلی از اتفاق های خوب که داره میفته نمیفتاد
پس چرا که نه؟ به قول ندا:ی
چرا نباشیم؟
البته خیلیم همه چی خوب و ایده ال نیست ولی اگه سر قولمون باشیم و ادم باشیم اون قسمت ایده الشم میبینیم

ولی باز ته ته تهش میگم خوب خداییییی من الان اینجا چه غلطی میکنم؟:ی
با این حال شکر
ماکه خیلیم خوشحالیم
خدا خواسته
لابد دیگه:ی

• Like
واکنش ها: ayja

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در این فیلم ۱۰ سال از زمان نخستین دیدار آلیس از سرزمین عجایب می‌گذرد. آلیس اکنون دختری ۱۹ ساله، و از یک خانواده انگلیسی عصر ویکتوریایی است که برای فرار از یک پیشنهاد ازدواج در یک میهمانی، به‌دنبال خرگوش سفیدی راه می‌افتد و مجددا سر از سرزمین عجایب در می‌آورد.

اوضاع سرزمین عجایب بسیار دگرگون شده. ملکهٔ سرخ علیه خواهر خود، ملکهٔ سفید، توطئه کرده و بر سرزمین عجایب سیطره خویش را گسترانیده‌است. ساکنین سرزمین عجایب آماده‌اند تا با کمک آلیس دست به شورش بزنند و ملکه سرخ را براندازند. در جریان فیلم، به مرور آلیس وقایع ۹ سالگی خود در سرزمین عجایب را بصورت فلش‌بک به یاد می‌آورد، و در نهایت بکمک دوستانش (کلاه دوز دیوانه، گربه چشیر، کرم شبتاب، دوقلوهای دیدلدام و دیدلدو، و دیگران) موفق به براندازی ملکه سرخ می‌شود.