یه کم تخصصی!!!

سلام
بچه ها مشکلی که سر انتخاب واحد داشتیم یادتونه؟
تو سایت زدن به علت آتش سوزی یکی از درختان مسیر فیبر نوری،وآسیب دبدن فیبر نوری ،امکان انتخاب واحد وجود نداره.
حالا من یه سوال دارم:آتش سوزی چه ربطی داره به فیبر نوری؟مگه کابل فیبر نوری حدود 4-5متر زیر زمین نیست؟
خوب جای سواله برام.اگه شما میدونید منو هم راهمایی کنید؟
یاعلی

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا اونجایی که من دانشگاه بودم و متوجه شدم، با بولدوزر می خواستند ریشه درخت رو در بیارند این اتفاق افتاده ولی خودم عیناً این قضیه رو ندیدم.

سلام
آره من روز اول یادمه تو سایت زدن به علت گود برداری فیبر نوری قطع شده ولی چند ساعت بعد عوض کردن و زدن آتش سوزی.
نمیدونم چه فکری در مورد دانشجوها کردن که اینجوری رفتار میکنن.
خدا آخر عاقبتمون رو ختم بخیر کنه!
یاعلی

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
حتما یکی از مسولان خربکاری کرده شبکه رو ریخته به هم این جوری می خواستن ماست مالیش کنن

hamed.s

عضو جدید
دروغ بزرگ

دروغ بزرگ

من روزه انتخاب واحد اونجا بودم این حرف دوروغی بیش نبود :biggrin:تازه اگرم آتش سوزی بود از اینا بعیده که 1روزه درستش کرده باشن

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
واقعا خیلی جالبه مسئولهای دانشگاه فکر کردن با یه مشت آدم دهاتی که سهل ......ولله نمی دونم بگم چی طرفند چون دیگه این روزها حتی دور افتاده ترین دهات ها هم از طریق اینترنت از همه چی خبر دارن
من خودم روز انتخاب واحد رفتم دانشگاه و واقا پاسخگویی جالبی می کردن به یکی از مسئولین که نمی خوام اسمش رو بیارم گفتم چی شده گفت کابل فیبر نوری آتیش گرفته گفتم کابل فیبر نوری که زیر زمین هست چه طوری آتیش گرفته بعد یه شاخه درخت که توی سیم برق گیر کرده بود نشونم داد گفت اینها مگه نمی بینی اون قسمتش که تو هوا هست درخت افتاده روش و قطعش کرده و همون جا بود که این فکر به ذهنم رسید که احتمالا من دوتا گوش بالای سرم هست که همچین حرفی رو داره بهم میزنه :surprised: و واقعا از اینکه در همچین داشگاهی با همچین مسئولان فهمیده ای تحصیل می کنم به وجد اومدم تمام این حرف هایی هم که نوشتم عین حقیقت بود و واقعا مایه تاسفه
در ضمن دلیل این اتفاق هم چیز خیلی پیچیده ای نیست همون جور که تمامی دوستان مستحضرند به دلیل کمبود سرور هست دیگه از ماکروسافت بالاتر که به دلیل کمبود سرور در همون روز اول که می خواست نسخه ویندوز 7 رو برای دانلود بذاره سیستمش قفل کرد ولی چیزی که هست خارجی ها یه چیزی دارن به اسم حقیقت که متاسفانه تو ایران نایاب هست مسئول های ماکروسافت از همه عذر خواهی کردن و راستش و هم گفتن ولی مسئولین ........ ما دلایل من در اوردی میارن :cry:

حالا من داستان واقعي رو ميگم:

داستان از اين قرار بود كه چندتا از كارگر ها كه كمي حقوقشان عقب افتاده بود با گلايه و عصبانيت در خواست حقوقشان را كرده بودنند كه پس از به سرانجام نرسيدن ؛؛؛ با كلنگ به جون فيبر نوري افتاده بودنند.:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

aminwxy

عضو جدید
علت قطعی

علت قطعی

دوستان این رو بدونند که مشکل از خیلی جهات می تونه باشه
که اصلیش بر می گرده به طراحی سایت و مشکل دیگر پهنای باند و مشکلات دیگر که در همه زمینه ها ضعیف ظاهر شدن و توانایی تحمل این همه کاربر هم زمان رو نداشتند
حالا امسال خدا رحم کنه!!!

overlord

عضو جدید
الان ساعت 8:30 صبح 4 اسفند هست.هنوز 20 دیقه ای از حذف و اضافه نگذشته بود،که دیگه امکان دسترسی به سایت وجود نداره.اخه مگه این دانشگاه تعداد دانشجو هاشو نداره که با برنامه ریزی صحیح موجب به وجود امدن این مشکلات نشه.والا من که فکر نکنم این سرور ظرفیت 500 نفرم داشته باشه.

این انواع پیغام هایی که میتونید موقع ورود ببنید:que:

بالا