یه کم احترام هم بد نیست!

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من داشتم یه تاپیکو می خوندم , متاسفانه به پست هایی برخوردم که در شان مدیریت سایت نیست :) من از آقای " پیرجو" ی عزیز خواهش می کنم که به کاربرا احترام بذارن ;) و با آرامش بیشتری به پستاشون جواب بدن :smile:

اینم لینک مورد نظر :http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=2515496#post2515496

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیرجو خطاب به یکی از کاربر ها : فرکانس شبکه ر.س.ا(اگر من موقعی که این تاپیک رو زدی بودم %100 اخراجت می کردم و ip رو گزارش می کردم)

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الیته این رو هم ببینید:
چه عجب صداتون در اومد دمتون گرم من مدتهاست فقط بیننده هستم پست نمیزنم چون این سایت مدیریت نداشته و نداره خیلی از بچه ها از این باشگاه رفتند ....... یاد شون بخیر چه صفایی داشت:crying:

مدیر ها فک کردن تنها یک باشگاه وجود دارد وخیلی معتبر و مهم هست ............:biggrin:

نه بابا ان دنیای نت به شما وباشگاهتون ختم نمیشه ................:w32:

من از مدیران بی نهایت بدم میاد :exclaim:وهمچنیین دستمال به دستها مثل ********* که گذارش پست تخلف رو میزنند :w13:

همین زیر اب زنها هستند که بقیه رو از طریق پست تخلف کمک میکنند وهمین ها هستند که مملکت رو به *** ***نند

یه تکیه کلامی داریم به نام مادر

این خیلی معنی های مختلف داره هم منفی وهم مثبت

بنا بر این *************************

آخرین ویرایش:

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
از نظر قانونی مسوول اند ایشون فکر کنم...

الیته این رو هم ببینید:

دوست عزیز, ایشون مدیرن ,پس ازشون انتظار می ره که رفتارشون هم مورد پسند تر باشه;)

از یک کاربر عادی که انتظار نمی ره :warn: چقدر هم بی ادب بوود :mad::mad: (لطفا پستشو ادیت کن )