یه مورد اورژانسی بچه ها بهم کمک کنید نظر بدید!! خواهش میکنم

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من از یه دختر کارشناسی خاستگاری کردم بهم جواب رد داد:cry: اما از فردا باهاش کلاس دارم من استادشون هستم :redface: بنظر شما باهاش عادی برخورد کنم یا اذیتش کنم؟
البته تو جواب رد دادنش یه کوچولو بی احترامی کرد نمیدونم عادی باشم یا بهش بفهمونم که یه من ماست چقدر کرده داره!!!!:surprised: البته نظر خودم این هست که باهاش عادی برخورد کنم خیال نکنه حالا جواب رد داده دیگه دنیای من به اخر رسیده:razz:

البته میتونم جوری هم برخورد کنم که اصلا انگار نمیشناسمش و بهش بگم خودشو معرفی کنه!!!!!!:D

اگه یکی به من جواب رد میداد حالشو میگرفتم
تو قبل از اینکه بری خاستگاری یکی اول مطمئن میشدی بعد میرفتی خیلی بده ادم ضایع بشه :D
نظر من اینه که اصلا تو کلاس به حسابش نیار خخخخخخخخخخ

avayestan

کاربر بیش فعال
نمیاد اون روز مطمئن باش!
چون تا ندونم جواب یکی کاملا مثبته نمیرم سراغش!!
برامم مهم نیست هیچ مسئله ای ازین قبیل که میگن برو جلو شاید بشه شاید نشه!!!اصن به عشق و این چیزا هم اعتقادی ندارم!!!
چیزی هم که زیاده دختر!!!
هر وقت دیدم یه دختری خیلی دوسم دارم میرم میگیرمش....خیلی سادست!

هموووووووووون.. چون تاحالا تجربه نداشتی.. عاشق نشدی.. دلت نلرزیده اینجور رها حرف میزنی.. کسی که دلش میلرزه میشه همین استاد تایپیکی که موضوعو مطرح کرده.. ولی دمت گرم.. :w17:همچنان مقاومت کن نزار دلت بلرزه.. توش هیچی نیس جز آهنگ عاشقانه گوش دادنو.. عکس تیرو قلب کشیدنو .. و هی عمییییییییییییق کشیدن....:w05:

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هموووووووووون.. چون تاحالا تجربه نداشتی.. عاشق نشدی.. دلت نلرزیده اینجور رها حرف میزنی.. کسی که دلش میلرزه میشه همین استاد تایپیکی که موضوعو مطرح کرده.. ولی دمت گرم.. :w17:همچنان مقاومت کن نزار دلت بلرزه.. توش هیچی نیس جز آهنگ عاشقانه گوش دادنو.. عکس تیرو قلب کشیدنو .. و هی عمییییییییییییق کشیدن....:w05:

اشتباه شما اینجاست که فک میکنین من تا حالا از کسی خوشم نیومده!!!!
نخیر خوشم اومده ولی هیچوقت نشده یه نفر رو اونقد دوس داشته باشم که دلم بلرزه!!
اصن به عشق اعتقادی ندارم!!!
بوده که از کسی خیلی خوشم بیاد اما آدم میتونه جلو خودشو بگیره!!!بیشتر به نظرم جوگیریه!!!!
جو آدمو میگیره!!!
من یاد گرفتم هیشکی رو بیشتر از خودم دوس نداشته باشم!!!به همین راحتی...
همین الان هم تو ذهنم به کسی یا کسایی فک میکنم ولی نمیذارم ملکه ی ذهنم بشن!!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی دوستان اما دیگه تصمیم ندارم که ازش خاستگاری کنم من کارمو انجام دادم و جوابش رو هم گرفتم
اما یه چیز جالب: قبلا تو دانشگاه همو میدیم گاهی چشم و تو چشم میشیدیم وقتی خاستگاری کردم و جواب رد داد نگاهاشو میدزدید یا اصلا نگاه نمیکرد اما تو کلاس با هم صمیمی هستیم خوب تحویل میگیره حتی مثلا سوالایی میپرسه در رابطه با پدرش که مثلا سال ها پیش فلان عمل جراحی رو انجام داده الان اینطوری هست و یا یه موردی که تعجب کردم هنوز بچه ها تو کلاس نیومده بودن اون اومده بود تو کلاس من بودم و اون تو این موندم که اگر خوشش نمیاد پس چرا مثلا تو چنین موقعیتی خودشو قرار داده نمیگه من تنها شدیم بحث ازدواج رو باز کنم؟؟:confused::surprised:

نخیرررررر...
یه بار یه دختری هم بهم گفت همیشه دخترا حرفی که اول به آدم میزنن درست نیست و شاید بر خلاف میل باطنیشون باشه و میخوان ببینن تو چقدر پای حرف هستی و ....
ولی همین الان بهت میگم اینا همش حرفه!!!باید با دختری ازدواج کنی که از خداش باشه تو بری بگیریش!!
اصن به این حرفا دقت نکن...چیزی که زیاده دختر...
سعی کن بهترینشو انتخاب کنی و کسی باشه که تورو دوس داشته باشه به شدت...
من مخالفم 100%...
به شخصه خیلی سر این چیزا مغرورم دختر خدا هم باشه دیگه سراغش نمیرم ولی تو خود دانی!!!

آخرین ویرایش:

ناییریکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من رفتار معمولیه خودتون رو داشته باشید........
نه خیلی خشن............نه خیلی بی توجه........
مثل همیشه

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امروز که بهش گفتم خودشو معرفی کنه اما تصمیم دارم یه روز دیگه وانمود کنم فامیلش یادم رفته!!! ازش بپرسم چی بود فامیلیتون؟؟!!:D
بابا نکنین اینکارو. مگه چیکار کرده اون دختر . یا شخصیتش واستون ارزش داره یا بی اهمیته. اگه اهمیتی نداره پس مثله بقیه دانشجوها باهاش رفتار کنین و اگر واستون محترمه هیچ وقت اینکارو نباید انجام بدین چون دردرجه اول شخصیت خودتون پیش اون دختر کوچیک میشه.

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بوده که از کسی خیلی خوشم بیاد اما آدم میتونه جلو خودشو بگیره!!!بیشتر به نظرم جوگیریه!!!!
جو آدمو میگیره!!!
اااا چه جالب دقیقا من هم مثل شمام
کاملا میفهمم چی میگید

avayestan

کاربر بیش فعال
جو آدمو میگیره!!!

منم نگفتم شما از کسی خوشت نیومده.. گفتم دلت نلرزیده .. همین.. واضح بودا..
بعدم کارتون عاقلانس و ای ول داره...

Body Guard

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من از یه دختر کارشناسی خاستگاری کردم بهم جواب رد داد:cry: اما از فردا باهاش کلاس دارم من استادشون هستم :redface: بنظر شما باهاش عادی برخورد کنم یا اذیتش کنم؟
البته تو جواب رد دادنش یه کوچولو بی احترامی کرد نمیدونم عادی باشم یا بهش بفهمونم که یه من ماست چقدر کرده داره!!!!:surprised: البته نظر خودم این هست که باهاش عادی برخورد کنم خیال نکنه حالا جواب رد داده دیگه دنیای من به اخر رسیده:razz:

البته میتونم جوری هم برخورد کنم که اصلا انگار نمیشناسمش و بهش بگم خودشو معرفی کنه!!!!!!:D

سلام

اول از همه باید بگم ، آخه عزیز من شما مثلا تحصیل کرده ای ، این چه طرز خواستگاری کردنه داداش من!؟؟؟
یه تانک ورداشتی رفتی زدی برجک دختر مردمو آوردی پایین اونوقت شاکس هم هستین؟
شما با این نحوه خواستگاری به نظرم بزگترین توهین رو اول از همه به شخصیت خودتون کردین!این کارو کسی می کنه که می دونه دختره خیلی خاطرشو می خواد و از قبل با هم آشنایی کامل داشتند نه شما که به قول خودت با هزار مصیبت خوابگاهشو پیدا کردی!!!
و اما در مورد برخوردتون مباید بگم :
اول از همه باید منطقی باشید، پس عمل دختره رو به حساب همون عملکرد خودتون بذارید!
دوم آنکه اون یه دختره ، شما نیازمند و او نیاز شماست ،خانوم ها معمولا غرور ظریف و خاصی دارند ( که البته میشه از اون به معنای محجوب بودن تعبیر کرد) ، پس انتظار نداشته باشین ذوق مرگ میشد و یا پشت تلفن به شما جواب می داد
اصلا از کجا معلوم که اون لحظه آنقدر شوکه نشده باشه که نتونه اصلا حرف بزنه!
منطقی باش عزیز من
در کل به نظر من 2 حالت وجود داره :
1- یا دوستش دارید
2- یا دوستش ندارید !
اگه دوستش دارید که دیگه این بازی ها رو نداره
اگه دوستش ندارید ، حق توهین و خرد کردن شخصیتش رو ندارید ،چون اون دانشجوی شماست
یعنی چی که بخوای ترور شخصیتش بکنی( یعنی حتی در پیش خودش)
پ . ن: من به هیچ وجه کار آن خانم را نمی پسندم و تایید نمی کنم ، اون حداقل کاری که می تونست بکنه این بوده که با یه جمله مودبانه به شما حتی در همان لحظه جواب رد بده و یا حداقل به این شیوه ترک صحبت نمی کرد!
به نظرم این بار رو در رو باهاش صحبت کنید ،
بهتر بود همان دفعه اول هم همین کار را می کردید و یا حتی اگه امکان داشت اون رو به جایی دعوت می کردین و آنجا موضوع رو باهاش در میون می ذاشتید ،
این رو در نظر بگیرید که : اون یه دختره ولا غیر