یه مدل کنه از نوع خطرناکش

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
ثنا جون راستشو بگو تو هم دوسش داری؟ از قیافش خوشت میاد؟

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا ........دوباره که فازت عوض شد که!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چه فرقی میکنه اخه؟ من دیگه نمیتونم تحملش کنم:cry:
میگم اگه میتونی تحملش کنی برو خواسته هاتو بگو بگو فرد ایده ال من باید اینطوری باشه اونطوری باشه ..........اگه به دلخواه شد.......مبارک باد این حلاوت...................نه اینم جواب نمیده چون بعده عروسی میره به حالت اولیه به خدادیگه راهی به این سلولهای خاکستری نمرسه ......برو مکزیک خوبه

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر شما چه جوری میشه از شر یه نفر که خودشو مث کنه هی میچسبونه به ادم خلاص شی:cool:
نمیدونین چقد خفه کننده س این وضع:cry::cry::cry:
تورو خدا کمک کنین یه جوری راحت شم از دستش...............
درخواست کمکم جدیه لطفا شوخی نکنین:redface:

ثنا جان من بهت پیشنهاد می کنم روشی مخالف اینی که هستی رو انتخاب کنی! مثل اینکه خلاف جهت آب شنا کنی! منظورم اینه که همیشه بهش بی اعتنایی کردی ، الان سعی کن مثل خودش کنه بشی ( البته ببخشید ، قصد جسارت نداشتم) . سعی کن تو کاراش سرک بکشی و مقابله به مثل کنی! اینجوری بعد یه مدت شاید متوجه رفتار زشتش شد! امیدوارم موفق بشی

ثنا_980

عضو جدید
خب جوابشو نده دیگه...نمی شه؟
اصلا نمیدونم چجوری براتون تشریحش کنم قضیه رو ولی این راه جواب نمیده تا یه حدی پیش رفتم..اگه ادامه بدم فک کنم از طرف خانواده طرد میشم:cry:

میگم اگه میتونی تحملش کنی برو خواسته هاتو بگو بگو فرد ایده ال من باید اینطوری باشه اونطوری باشه ..........اگه به دلخواه شد.......مبارک باد این حلاوت...................نه اینم جواب نمیده چون بعده عروسی میره به حالت اولیه به خدادیگه راهی به این سلولهای خاکستری نمرسه ......برو مکزیک خوبه
این منطق حالیش نیس که.....مثلا یه تیکی داره همش تند تند پاهاشو تکون میده رو اعطابم راه میره هاااااااا نمیدونین چفد باهاش دعوا کردم سر اینم باهاش، میگه دیگه تکرار نمیکنم ولی این همه سال وضع همونه که بود میدونه عصبیم میکنه ها ولی.........:cry:این یه مورد کوچیکشه..........
یعنی منطق بی منطق:cool:
باید دیگه جمع کنم برم ظاهرا:cry:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w06::w06::w06::w06::w06::w06:

می کُشمش......

وای از دیشب من همش تو فکرتم...خیلی بده !

ثنا_980

عضو جدید
ثنا جان من بهت پیشنهاد می کنم روشی مخالف اینی که هستی رو انتخاب کنی! مثل اینکه خلاف جهت آب شنا کنی! منظورم اینه که همیشه بهش بی اعتنایی کردی ، الان سعی کن مثل خودش کنه بشی ( البته ببخشید ، قصد جسارت نداشتم) . سعی کن تو کاراش سرک بکشی و مقابله به مثل کنی! اینجوری بعد یه مدت شاید متوجه رفتار زشتش شد! امیدوارم موفق بشی
اُه اُه.............بدتر میشه تازه ذوق میکنه.....بعدشم می هرکاری میکنم ازم متنفر نمیشه....خودشو شوهرشو .....مسخره میکنم ،بدو بیراه میگم حتی جلو جمع بهش......تازه میگه تو عزیزی:cry:
به هر حال مرسی از راهنماییت:gol:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cry::cry::cry: مرسی تو حرص نخور دیگه:gol:
فک کنم واقعا بهتر برم دیگه.......خدافظ ایران:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
وای چه وحشتناک...آخه اینجور که تو میگی تو جمع خودشو شوهرشو مسخره میکنی اما باز می گه تو عزیزی! من فکر کنم یکم بیماره !!!

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
اُه اُه.............بدتر میشه تازه ذوق میکنه.....بعدشم می هرکاری میکنم ازم متنفر نمیشه....خودشو شوهرشو .....مسخره میکنم ،بدو بیراه میگم حتی جلو جمع بهش......تازه میگه تو عزیزی:cry:
به هر حال مرسی از راهنماییت:gol:

به هر حال برات متاسف به خاطر مشکلت و امیدوارم زودتر حل بشه . فکر می کنم اگه مشکلت رو با یه مشاور یا روانشناس مطرح کنی زودتر و بهتر حل بشه ! فکر نمی کنم از این تاپیک بتونیم به یه راهکار مناسب برسید:smile:

ثنا_980

عضو جدید
وای چه وحشتناک...آخه اینجور که تو میگی تو جمع خودشو شوهرشو مسخره میکنی اما باز می گه تو عزیزی! من فکر کنم یکم بیماره !!!
:cry:

به هر حال برات متاسف به خاطر مشکلت و امیدوارم زودتر حل بشه . فکر می کنم اگه مشکلت رو با یه مشاور یا روانشناس مطرح کنی زودتر و بهتر حل بشه ! فکر نمی کنم از این تاپیک بتونیم به یه راهکار مناسب برسید:smile:
مرسی ........فک کنم کارم مسخره بود که تاپیک زدم:(
کمکککککککککککککککککککککککککککک:cry::cry::cry:

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cry:

مرسی ........فک کنم کارم مسخره بود که تاپیک زدم:(
کمکککککککککککککککککککککککککککک:cry::cry::cry:

نه عزیزم من نگفتم کارت مسخره بود!!!:surprised: شما می خواستی از تجربیات دوستانت استفاده کنی
احساس می کنم مشکلت خیلی بغرنجه و با یه آدم بیمار طرفی ! و گرنه دیدی که دوستمون سارا مشکلش رو خیلی راحت حل کرده!! ولی مورد شما با تجربه اطرافیان حل نمی شه پس بدنبال راه اصولی برو که سریعتر به نتیجه برسی!

دعا می کنم مشکلت حل بشه

ثنا_980

عضو جدید
نه عزیزم من نگفتم کارت مسخره بود!!!:surprised: شما می خواستی از تجربیات دوستانت استفاده کنی
احساس می کنم مشکلت خیلی بغرنجه و با یه آدم بیمار طرفی ! و گرنه دیدی که دوستمون سارا مشکلش رو خیلی راحت حل کرده!! ولی مورد شما با تجربه اطرافیان حل نمی شه پس بدنبال راه اصولی برو که سریعتر به نتیجه برسی!
نه بابا من نگفتم شما گفتین که.... خودم به این نتیجه رسیدم:(
مرسی از راهنماییتون:gol::gol::gol:
برام دعا کنین:cry:

ثنا_980

عضو جدید
کسی نظری نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی برم پیش مشاور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا اونور آب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

SerpentoR

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه چند سال فبل که جوونتر بودم میگفتی، جنازشو تحویلت میدادم. بسوزه پدر پیری!!!!

SerpentoR

عضو جدید
کاربر ممتاز
هم اتاقی من هم مثل تو یه موردی براش پیش اومده بود!!! البته هر دو پسر بودن!!!!
واقعا حستو درک میکنم.به نظر من شاید تو گذشته یه رفتاری ازت دیده که اویزونت شده. ببین چیکار کردی. وقتی فهمیدی و یادت اومد بگو تا مرحله دوم رو شروع کنیم

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا ثنا جون اونور اب چیه؟؟؟؟؟
برو پیش مشاور

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بابايي فقط به مامان گفتم! آخه روم نمي شد!:redface:

كه اونطور:D
نظرت چيه بفرستيمش تو تاپيك تو يه شوهر ديگه براش پيدا كني !:w02:
اگرم پيدا نكرد مهم نيست! حداقل سرش گرم ميشه و ثنا از دستش خلاص ميشه!:thumbsup2:

ببخشيد ثناجون كه اسپم كردم! همش تقصير اين دوتاست!

اینم خوبه البته فعلا برا جنس مونث تکمیل ظرفیت شدیم الان مذکر میخوایم : دی
حیف شد ولی راه خوبی بود : دی
میتونی بگی شوورش بیاد ..

• Like
واکنش ها: pme

mehrshad53

اخراجی موقت
به شوهرش پا بده و ابراز علاقه کن و هی از تیپ و قیافش و اخلاقش تعریف کن و بگو کاش خدا یه شوهر لنگه اون بهت بده ...یه دوبار هم به شوهره اس ام اس جک و اینا بده......
البته روش خوبیه ولی ممکنه بعدش شوهره اویزونت بشه:surprised:

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم خوبه البته فعلا برا جنس مونث تکمیل ظرفیت شدیم الان مذکر میخوایم : دی
حیف شد ولی راه خوبی بود : دی
میتونی بگی شوورش بیاد ..
خب پس شوهرشو مي فرستيم! احتمالاً خودشم مياد سرك مي كشه كه يه وقت شوهرش نپره:thumbsup2: