یه سوال از همه اعضا

shamira

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون تو دنیای مجازی میتونی هر چی تو دلته بگی بدون این که طرف تو رو بشناسه یا بعدا بخواد همه جا حرفاتو جار بزنه. غرورم البته بی تاثیر نیست من خودم چون خیلی مغرورم بیرون کسی جرات نمیکنه بهم نزدیک بشه.

shakibam

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید بخاطر اینه که نه صدای همو میشنویم نه همو میبینیم...
چون اینجا وقت داریم برای جوابمون فکر کنیم,بنابراین جواب بهتری میدیم و فرصت بیشتری داریم.
اما اگه ببینیم,باید اونقدر مهارت داشته باشیم تا بتونیم هم صدای خوبی ارائه بدیم هم جواب خوبی.(البته این صدا برای اون دسته از دختراییه که براشون مهمه)

جین ایر

عضو جدید
شاید قضاوت ها عادلانه بوده .

دید ها ظاهری بیش تر از اینکه به خودت توجه کنن به لباسات و مدل موهات و ناخون و ماشینت ...توجه می کنن.:biggrin:

mirror_life2006

عضو جدید
به خاطره اینه که همش میزنن تو سرمون اول خانواده ها بعدا خود دولت چقدر دختر پسر میگیرن به منکرات میدن خوب اینا همش دخیله استرس هست تو جامعه ترس و خوب اینجا اینجور نیست اینترنت راحتی چون دقدقه نداری

broken man

عضو جدید
benazare man chon vaghti hamdigaro nemibinan , az ghoror va khejalat 2taraf kam mishe ,vase hamin rahattar ertebat bargharar mikonan

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا خانم ها و آقایون تو اینترنت و فضای مجازی خیلی راحت با همدیگه ارتباط برقرار می کنن ولی تو بیرون مساله یه کم فرق می کنه؟ :que: :huh:

شاید به خاطر اینکه بیرونو از همون اول محدودش کردن، ولی اینجا هنوز دستشون نرسیده :دی

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا خانم ها و آقایون تو اینترنت و فضای مجازی خیلی راحت با همدیگه ارتباط برقرار می کنن ولی تو بیرون مساله یه کم فرق می کنه؟ :que: :huh:

شاید چون اینجا جو صمیمی تره و در همه ساعات نت موجوده

aida22

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تو هر 2 مورد کاملا یجور برخورد میکنم اینو با اطمینان خاطر کامل دارم میگم.........

• Like
واکنش ها: ho_b

9356769

عضو جدید
چون بعضیا در شرایط رو در رو فقط مواظب تیپ و حرکات خودشون هستن.........دیگه حرف زدن یادشون میره..........

• Like

طناز خانمی

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا قبول نمی کنیم که مشکل از بعضی افراد بی ظرفیته که هنوز یاد نگرفتند دوستی یعنی چه یکرنگی صداقت روراست بودن یعنی چه اگر یه دختر با یه پسر دوست بشه فقط توذهنش اینه هر روز خودش را به چه تیپی در بیاره و چه عشوه ای بریزه تا با پسره ازدواج کنه............ و پسره فقط به فکره چطور دختره را گول بزنه و با احساساتش بازی کنه تا به مقاصد پلید خودش برسه
به خدا ایرانمون خیلی وضعش بده ایرانی هیچ وقت اینطور نبوده ولی روز به روز داره بدتر می شه .
ولی به هر حال تو اینترنت بهتر می شه از خیلی مسائل دوری کرد و کمتر گول خورد.

• Like

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی مرزها باید حفظ بشه و فرقی نداره مجازی باشه یا حقیقی
ولی در مکان مجازی آدما راحت ترن چون معمولا همدیگه رو نمیبینن

• Like

وحيد اسماعيلي

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به نظر من دلیلش فقط این آواتاراس ....

خب هر کی که می یاد بهترین و زیباترین آواتار رو انتخاب می کنه و خب معلومه بقیه هم خوششون می یاد ....

کلا دنیا دلپذیرتره .....

به نظر من همینه ....

:biggrin::biggrin::biggrin::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15:

• Like

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب برای اینکه متاسفانه دید اکثر مردم منفیه

• Like

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بر میگرده به شخصیت خود فرد
بعضیا توان برقراری ارتباط رودرو رو ندارن واین به دلیل خجالتی بودن شخص که باعث میشه خودشو گم کنه و نتونه حرفش رو درست بزنه
و اینکه خیلیا هم در فضای واقعی برداشت صحیح از ارتباط ندارن
من که در هر دو صورت راحتم

• Like

ho_b

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا قبول نمی کنیم که مشکل از بعضی افراد بی ظرفیته که هنوز یاد نگرفتند دوستی یعنی چه یکرنگی صداقت روراست بودن یعنی چه اگر یه دختر با یه پسر دوست بشه فقط توذهنش اینه هر روز خودش را به چه تیپی در بیاره و چه عشوه ای بریزه تا با پسره ازدواج کنه............ و پسره فقط به فکره چطور دختره را گول بزنه و با احساساتش بازی کنه تا به مقاصد پلید خودش برسه
به خدا ایرانمون خیلی وضعش بده ایرانی هیچ وقت اینطور نبوده ولی روز به روز داره بدتر می شه .
ولی به هر حال تو اینترنت بهتر می شه از خیلی مسائل دوری کرد و کمتر گول خورد.
همه پسرا به نوعی که شما توصیف کردین نیستن. تو جامعه هرجور آدمی پیدا میشه و این تو هردو جنس (زن و مرد) وجود داره. شاید بهتره بگیم در بعضی موارد بی ظرفیتی هر دو طرف باعث میشه محیط بیرون کمی نا امن بشه، گذشته از برخی محدودیت ها و اقتضای فرهنگی و ...
من تو هر 2 مورد کاملا یجور برخورد میکنم اینو با اطمینان خاطر کامل دارم میگم.........
خوبه ;)
دقیقا نمیدونم:|
:w27:
چون بعضیا در شرایط رو در رو فقط مواظب تیپ و حرکات خودشون هستن.........دیگه حرف زدن یادشون میره..........
اینم میتونه یه علتش باشه.
ممنون ازتون

ho_b

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی مرزها باید حفظ بشه و فرقی نداره مجازی باشه یا حقیقی
ولی در مکان مجازی آدما راحت ترن چون معمولا همدیگه رو نمیبینن
ولی اینجام کسانی هستن که در بیرون و دنیای حقیقی باهم آشنایی دارن. ولی طبق فرمایش شما اینجا با همدیگه راحت تر از بیرون ارتباط برقرار می کنن.
به نظر من دلیلش فقط این آواتاراس ....

خب هر کی که می یاد بهترین و زیباترین آواتار رو انتخاب می کنه و خب معلومه بقیه هم خوششون می یاد ....

کلا دنیا دلپذیرتره .....

به نظر من همینه ....

:biggrin::biggrin::biggrin::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15:
آواتار نمیتونه تنها دلیل این امر باشه. در کنار اون نوع گفتار و رفتاری که فرد با مخاطب خودش برقرار میکنه هم تاثیرگذاره.
آره...منم موافقم..دیدم خیلیا رو که اینجورین...واقعا آدم دلش واسه اینجور آدما میسوزهههههههههههه:crying2:
ممنون ازتون.
خوب برای اینکه متاسفانه دید اکثر مردم منفیه
بله. و این دید تو خیلی جهات مانع بزرگی سر راه آدماس.
دقیقا با نظر سحر موافقم بعضی حرفا هستش که نمی شه گفت .مثال ...
:w27:
برای اینکه بیرون محدودیت وجود داره
درسته. ولی اینجام محدودیت وجود داره ولی نه به انداره بیرون
بر میگرده به شخصیت خود فرد
بعضیا توان برقراری ارتباط رودرو رو ندارن واین به دلیل خجالتی بودن شخص که باعث میشه خودشو گم کنه و نتونه حرفش رو درست بزنه
و اینکه خیلیا هم در فضای واقعی برداشت صحیح از ارتباط ندارن
من که در هر دو صورت راحتم

موافقم

master-girl

عضو جدید
خوب فرق داره .....اینجا با یک حرف می زنی و ارتباط برقرار میکنی نه می شناسیش..نه می بینیش...نه صداشو داری...نه قبلن می شناختی و نه بعدن می شناسی....تنها یه کاربره با یه سری چیزایی که به عنوان فکراش و تفکراتش واست می نویسه....ت هم واست مهم نیس اون چ طور ادمیه و چی فکر می کنه...

• Like

ho_b

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب فرق داره .....اینجا با یک حرف می زنی و ارتباط برقرار میکنی نه می شناسیش..نه می بینیش...نه صداشو داری...نه قبلن می شناختی و نه بعدن می شناسی....تنها یه کاربره با یه سری چیزایی که به عنوان فکراش و تفکراتش واست می نویسه....ت هم واست مهم نیس اون چ طور ادمیه و چی فکر می کنه...

قطعا اگه برامون مهم نباشه طرف مقابل چجور آدمیه و شخصیت چجوریه، باهاش ارتباط برقرار نمیکنیم. هرچند تو محیط مجازی باشه.
ولی تو محیطی که باید با طرف مقابل چشم تو چشم بشی و به خواسته هاش توجه کنی و سعی در برقراری ارتباط کنی(منظورم تعاملات از نوع مثبته)، رفتارمون چجوری باید باشه؟

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
من خودم تو نت ه نسبت بهتر ارتباط برقرار میکنم.تونت راحت ترم.البته نه اینکه حد و مرز رو رعایت نکنم اما اینجا راحت ترم.

• Like

master-girl

عضو جدید
قطعا اگه برامون مهم نباشه طرف مقابل چجور آدمیه و شخصیت چجوریه، باهاش ارتباط برقرار نمیکنیم. هرچند تو محیط مجازی باشه.
ولی تو محیطی که باید با طرف مقابل چشم تو چشم بشی و به خواسته هاش توجه کنی و سعی در برقراری ارتباط کنی(منظورم تعاملات از نوع مثبته)، رفتارمون چجوری باید باشه؟
رفتار شما نشانگر شخصیت شماست...:biggrin:
ولی کلن ب نظر منم همینه دیه ...من شخصا با ارتباط های ساده و به قولت تعامل مثبت....مشکلی ندارم ...اصلنم اهل ادا و اینا نیستم ...ب نظرمن رابطه سالم اجتماعی با دوستی های (..) کاملن متفاوته و این تفاوت توی لحن و نگاه و طرز رفتار و ادا ی فرد کاملن مشخص می تونه باشه !

• Like

ho_b

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم تو نت ه نسبت بهتر ارتباط برقرار میکنم.تونت راحت ترم.البته نه اینکه حد و مرز رو رعایت نکنم اما اینجا راحت ترم.

همه به نوی اینجا راحت ترن. حتی با وجود اینکه حد و مرزها رعایت میشه.
ولی تو محیط واقعی، هر چقدر هم حدود رعایت بشه ولی مردم به نوعی با چشم بی اعتمادی و ... به بقیه نگاه میکنه.
البته این مورد توی شهرهای کوچک بیشتر صدق میکنه