یه سوال از دختر خانم ها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره بعد که کار گرفت یه شیرینی اساسی بهت میدن .قدیما سکه میدادن الان تو این گرونی از اوضاع خبر ندارم .ولی حداقل باید یه 50 سالیت باشه تا بهت اعتماد کنن

خب حالا من که 50 سالم نیست چیکار کنم؟؟من اصلا شانس کار ندارم:(
پس برم تو کار دق دادن مردم....آرههههههههههه:biggrin:

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
زیاد جدی نگیرین
معمولا بین دانشجوها چنین حرف هایی رد و بدل میشه که میگن استاد از من خوشش میاد و .......

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
درد و دل یه پسر(دلیل تنهایی):

پسر:من از دخترای زشت خوشم نمیاد
دخترای خوشکل هم از من خوششون نمیاد:biggrin:

karimi912

عضو جدید
خب پس چرا دنبال دختر خیلی خوشگل هستی یه متوسطو پیدا کن ..شما چقد سنتون کمه...
فکر نمیکردم که اینطوری باشه...
الان زوده که واسه ازدواج!!!

چند سالشه مگه؟
(حركت رونالدينيويی بود ... به شما گفتم كه اوشون جواب بدن!)

misento

عضو جدید
ببین اینجوری به قضیه نگاه کن :
اون دختره نشسته با دوستاش حرف میزنه - دخترا موقع حرف زدن از زمین ُ زمان میگن ؛ پس طبیعی هست که بگه تو دانشکده چندباری شمارو دیده و با شما چشم تو چشم شده - به دوستاش میگه شمارو دیده بعدا اون دوستاش رفتن پیش دوستای خودشون این رو تعریف کردن - طبیعی هست - بعد یه چیزی رو هم گذاشتن روش تحویل نفرات بعدی دادن تا اینکه این حرف رسیده به شما و شده یه شایعه بزرگ ! :w18:

behnam_nurse86

عضو جدید
خب پس چرا دنبال دختر خیلی خوشگل هستی یه متوسطو پیدا کن ..شما چقد سنتون کمه...
فکر نمیکردم که اینطوری باشه...
الان زوده که واسه ازدواج!!!
دست خودم نیست سلیقه ام خوبه وقتی خب یه نفر رو میبینی و ادم خیلی خوبی هست اما خب بهش احساسی نداری نمیشه که به زور عاشق شد

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خب اخه حقیقتا نیستم اتفاقا بیشتر میل میکنم به سمت زشتی خب حقیقت رو گفتم

ببین به نظر من یه پسر هرچقدر هم خوش قیافه نباشه اما خوش پوش باشه راحت میتونه جذب بشه.کافیه پوششتون کاملا متشخصانه و درخور یک جنتلمن باشه بقیه چیزاش حله.در ضمن هیچ وقت به سمت زشتی نرو.به سمت چیزی برو که میپسندی.نمیخواد هول هم برتون داره صبر کن به نظرم شما هنوز خیلی ناپخته هستید چه عچله ای ددارید حالا!!

karimi912

عضو جدید
ببین به نظر من یه پسر هرچقدر هم خوش قیافه نباشه اما خوش پوش باشه راحت میتونه جذب بشه.کافیه پوششتون کاملا متشخصانه و درخور یک جنتلمن باشه بقیه چیزاش حله.در ضمن هیچ وقت به سمت زشتی نرو.به سمت چیزی برو که میپسندی.نمیخواد هول هم برتون داره صبر کن به نظرم شما هنوز خیلی ناپخته هستید چه عچله ای ددارید حالا!!

من چي؟ كي ميـپزم؟ به نظر خودم كه شدم ته ديگ

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دقیقا این مصداق منه :cry::cry:

عذر میخوام مصداق اکثر پسرهاست اما نگران نباش اونی که مال تو هست یه روزی سر و کله ش پیدا میشه .بعد میزنی تو سر خودت که کاش هیچ وقت پیدا نمیشد.شوخی کردم ایشالا به زمانش که رسید خوشبخت بشیدو باز هم میگم اینقدر هول نباشید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا