یه تذکر!!!!!

*mahdi_joker*

عضو جدید
همیشه به کارهای بزرگ فکر میکنیم.من پیشنهاد میدم به این کارهای کوچک و عادی که خیلیهامون تو روز انجام میدیم خیلی خیلی بیشتر باید فکر کنیم.رفع کردن اشکالات کوچیک راحته و همیشه تاثیر گذاره.
مثالی که میشه واسش زد اینکه من خدای دروغ بودم.اعتراف تلخیه اما دیگه هرگز نمیگم
این دروغ کم کم داره عادی میشه تو جامعه.به نظر من اینو ترک کنیم خود خدا خیلی بیشترکمکمون میکنه

*mahdi_joker*

عضو جدید
من اسم این تاپیک رو دوست ندارم.تذکر رو کسی میده که خودش حداقل یه کم ادم حسابی باشه نه من که حال و روزم معلومه.میشه اسم دیگه داشته باشه.تذکر خشونت داره.میشه گفت هوشیاری.یا خیلی اسمهای دیگه که به ذهن این حقیر نمیرسه

یه موضوع جدید که میخواستم بگم و خودم ازش خیلی سود بردم اینه که:یکلار هم که شده خودمونو بگذاریم جای کسی که باهاش مشکل داریم.یا هم عقیده نیستیمواین به تنهایی البته بس نیست.بعد از اینکه خودمون رو گذاشتیم جای فرد مقابل که کار سختی هم هست .کار سخت تر شروع میشه.اونم اینکه همه چیز رو به نفع خودت(همون کسی که الان جای اونی)نگاه کن.سعی کن سودجویانه تزین حالت رو پیدا کنی.خوب حالا برگردیم سر جای خودمون.ببینین چیکار باید بکنیم که نه طرف مقابل ضرر کنه و ناراحت بشه و نه شما.این کار همیشه سرعت عکس العمل رو میاره پائین و ممکنه بهتون بگن فلانی cpu ش ضعیفه .همون چیزی که خیلیها به من میگن.درسته که سرعت قدمهامون کند میشه چون باید زمانی رو برای فکر کردن صرف کرد اما قدمهامون محکم تر و بلند تر میشه.این 2تا سود داره.1دیگه کمتر تو مسیری که میریم سر میخوریم و 2 اینکه با قدمهای بلند تر سرعتمون کم نمیشه هیچ وشتاب هم میگیریم.

phalagh

مدیر بازنشسته
من اسم این تاپیک رو دوست ندارم.تذکر رو کسی میده که خودش حداقل یه کم ادم حسابی باشه نه من که حال و روزم معلومه.میشه اسم دیگه داشته باشه.تذکر خشونت داره.میشه گفت هوشیاری.یا خیلی اسمهای دیگه که به ذهن این حقیر نمیرسه

یه موضوع جدید که میخواستم بگم و خودم ازش خیلی سود بردم اینه که:یکلار هم که شده خودمونو بگذاریم جای کسی که باهاش مشکل داریم.یا هم عقیده نیستیمواین به تنهایی البته بس نیست.بعد از اینکه خودمون رو گذاشتیم جای فرد مقابل که کار سختی هم هست .کار سخت تر شروع میشه.اونم اینکه همه چیز رو به نفع خودت(همون کسی که الان جای اونی)نگاه کن.سعی کن سودجویانه تزین حالت رو پیدا کنی.خوب حالا برگردیم سر جای خودمون.ببینین چیکار باید بکنیم که نه طرف مقابل ضرر کنه و ناراحت بشه و نه شما.این کار همیشه سرعت عکس العمل رو میاره پائین و ممکنه بهتون بگن فلانی cpu ش ضعیفه .همون چیزی که خیلیها به من میگن.درسته که سرعت قدمهامون کند میشه چون باید زمانی رو برای فکر کردن صرف کرد اما قدمهامون محکم تر و بلند تر میشه.این 2تا سود داره.1دیگه کمتر تو مسیری که میریم سر میخوریم و 2 اینکه با قدمهای بلند تر سرعتمون کم نمیشه هیچ وشتاب هم میگیریم.
در مورد اسم تاپیک نظرتون صحیحه. اما به شرطی که منظور این باشه که کسی که داره پست میده و اون تذکر رو مینویسه خودش تذکر دهنده باشه.
در صورتی که همونطور که در اول این تاپیک نوشتم چیزایی که تو این تاپیک به عنوان تذکر نوشته میشه مسادلی هست که از جاههای کختلف دیدیم باهاش روبرو شدیم و به قسمی برا خودمون یه تذکر بوده و میخوایم تو این چیزی که خودمون دیدیم دیگران رو هم سهیم کنیم. با این حال اگه پیشنهادی دارید. استقبال میکنم.
برا اسم تاپیک پیشنهاد بدید تا اقدام کنم.

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
برای ذخیره بعضی چیزها هیچ بانکی وجود نداره!

:w17: :w17: :w17:

بالا