یعنی واقعا اینطوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

x-ir

عضو جدید
من خواهش می کنم یه ادم وارد و بی طرف جواب بده

ایا واقعا توی عمران باید بچه پولدار باشی؟

یعنی هیچ جایی واسه ما بچه درسخونا که طبقه ی متوسطن وجود نداره؟

اگه اینطوریه بگید که رشتمو عوض کنم(هر چند جواب ها امشب میان ومن عمران قبول میشم!!!!!!!!)

به نظر شما نوع دانشگاه هم توی اینده ی شغلی رشته هایی مثل عمران تاثیر میذاره؟؟؟؟؟؟؟

:cry::mad::(:confused:

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار

اگه اینطوریه بگید که رشتمو عوض کنم(هر چند جواب ها امشب میان ومن عمران قبول میشم!!!!!!!!)

به نظر شما نوع دانشگاه هم توی اینده ی شغلی رشته هایی مثل عمران تاثیر میذاره؟؟؟؟؟؟؟

با سلام
چه كسي گفته عمران براي بچه پولدار ها هست؟؟؟
دانشگاه تاثير گذار هست در اينده ي شغلي ولي نه اونقدر كه تلاش خود فرد مهم هست !! اول تلاش خود فرد، فعاليتش تو اين زمينه ، بعد دانشگاه و ساير مقوله ها!!
اميدوارم حتما قبول بشين.
موفق باشين

x-ir

عضو جدید
با سلام
چه كسي گفته عمران براي بچه پولدار ها هست؟؟؟
دانشگاه تاثير گذار هست در اينده ي شغلي ولي نه اونقدر كه تلاش خود فرد مهم هست !! اول تلاش خود فرد، فعاليتش تو اين زمينه ، بعد دانشگاه و ساير مقوله ها!!
اميدوارم حتما قبول بشين.
موفق باشين

قربان شما
مرسیییییییییییییییییییییی

nj_electronic88

عضو جدید

بيخيال شايعات..از همين الان تبريك

x-ir

عضو جدید
واقعا که

مثلا امشب نتیجه ها میان ها

یه حرفی یه نظری

ای خدااااااااااااااااااااااااااااا:mad:

anish

عضو جدید
به نظر بنده این سعی وتلاش خود فرد که تایین کنندست . پدر پولدار داشته باشی ولی عرضه نداشته باشی هیچ فایده ای نداره .مدرکم بگیری اگه با پارتی هم به جای برسی همیشه تو همون سطح می مونی و پیشرفتی حاصل نمی شود .ابتدا خود فرد و هدف او از زندگی یعنی چی می خوای، چه سطح کار ،پیشرفت از خودت انتظار داری و بعد محیط یا جامعه یا بازار کار مهم و بعد دانشگاه که در فرایند دانشجوی دانشگاهی که در آن هستی بسیار تاثیر گذار ست و توصیه من در دانشگاه در فعالیت های جنبی مرتبط تر با رشته یا فعالیت های علمی و ایجاد روابط عمومی در خود کوشش کنید فقط به درس خوندن صرف نپردازید عمران رشته عملی و کاربردیست و سعی کنید در هین کار آن را بیاموزید.

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز

کی گفته توی عمران باید بچه پولدار باشی؟چه ربطی به پول داره؟
توی عمران فقط علاقه و پشتکار لازمه.
بله دانشگاهم تاثیر به سزایی داره.
موفق باشی.

middbox

کاربر بیش فعال

ربطی به پول نداره ، البته کسی که پول داره فقط یک قدم از شما جلوتره اما اگه زرنگ باشی اونوقدشما 5 قدم جلوتری

artinbala999

عضو جدید
میدونی رفیق این رشته شدیدا جنم فرد و میخواد پول مول صحبته حالا اگه بخوام در مورد خودم بگم که نقشه برداری می خونم والا پول دار نیسیم دوستامم متوسطن به پولداری کار نمیدن این تویی که کار و میسازی واس خودت شایعات و بیخیال بچسب به رشتت اگه علاقه داری و از اول واسه یادگیری برو نه مدرک گرفتن که مدرک با این رشته به کار نمیاد و فقط یاد گرفته هات رو تحویل میدی بازم سوالی داشتی من هسم!!!

زيگورات

عضو جدید
با عرض سلام خدمت دوست عزيز
اميدوارم وقتي اين پست را مطالعه ميفرمائيد در جرگه همكاران آينده ما باشيد
دوستان همه مطالب را فرمودند من هم چند خطي اضافه مي نمايم
دوست عزيز رشته عمران يكي از معدود رشته هايي مي‌باشد كه هم شخص براي خودش ميتواند كار كند ، هم براي ديگران و هم در ارگانهاي دولتي
اگه براي خودت بخواهي كار بكني ، بچه پولداري مي‌تواند كمكت كند اما بيش از پول و غيره ، توانايي شما در ريسك و اجرا و به اصطلاح بايستي جنم داشته باشي
اگه بخواهي در شركت هاي مشاوره و پيمانكار كار بكني ، شركت هاي مذكور بيش از اينكه مدرك، دانشگاه و ... برايشان مهم باشد ، توانايي علمي و اجرايي طرف مهم است
اگه بخواهي در ارگان دولتي خدمت كنيد، نوع مدرك ، معدل و محل اخذ مدرك بسيار مهم است فارغ از توانايي‌علمي و عملي
اگر هم آدمي هستي كه زود جا ميزند ، توصيه منم اين است كه رشته‌ات را عوض كن

بالا