یادداشت حامد بهداد درباره ربنای شجریان...

a_m68 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقت افطار صدای تلویزیون را می‌بندیم و با صدای ربنا در موبایل‌مان، منتظر افطار می‌شویم

حامد بهداد در یادداشت خود که در هفته نامه پیک سبز منتشرشده نوشته است:

امروز به این فکر می کردم که چرا خاطره های مااز رمضان مدام کم می شود .

مگر می شود ماه رمضان را بدون صدای ربنا سر کرد .چه طور دلشان می آید که چنین کاری راانجام دهند؟خیلی دلم می خواهد بدانم که آیا این افطار به دل خودشان می چسبد وقتی تلویزیون یا رادیو را روشن می کنند و صدای ربنا از آن نمی آید .مگر آنها که پخش ربنا را ممنوع کرده اند خودشان غیر از ما هستند که می توانند ماه رمضان بدون ربنا داشته باشند؟!آیا آن روزه ،روزه می شود که با دل خوش ورغبت و رضایت نباشد ؟مگر آن ضیافت الهی که می گویند چگونه تدارک دیده می شود ؟ما با همین صدای اذان موذن زاده اردبیلی ،صدای ربنای شجریان و خاطرات شیرینی که داریم با میل روزه می گیریم وبا میل سر سفره افظار می نشینیم .

بهداد درادامه یادداشت خود نوشته است: حالا دل تک تک ما پر است از این اتفاق .کدام مصلحت مهم تر است از دل مومنانی که خوشند به این خاطرات و این نغمه های روحانی و جوانانی که بااین صداهای دلنشین و جاودانه جذب می شوند . ما صدای ربنا رادر موبایل هایمان داریم .وقت افطار که می شود پای سفره افطار می نشینیم صدای تلویزیون را می بندیم و با صدای ربنا صبر می کنیم تا وقت افطار برسد.

:gol::gol::gol::gol::gol:

ssara2025

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیاست پدر و مادر ندارد !!!!!
بزرگترین اشتباه یه هنرمند اینه که وارد بازی سیاست بشه !!!!!
اینم عاقبتش :razz::razz::razz: کاش این اتفاق نمی افتاد :(:(:(

a_m68 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز

ایشون کار سیاسی نکردن
فقط در کنار مردم قرار گرفتن
این موقع هاست که فرق هنرمند مردمی و درباری!!! مشخص میشه
درود بر استاد آواز ایران:gol::gol:

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا تو این دوره بزرگترین توهین ها به هنر کشور شده!!!روزبه روز شاهد افت هنری هستیم ولی کیه که بفهمه!!!

bahare shad

عضو جدید
پ

استاد هنرمند که اشتباهی نکرده تازه واسه ایشون عاقبت بدی هم نداشته واسه ما روزه دارا خیلی سخت شده که حال عرفانی دم اذان مغرب رو ازمون گرفتند.

پری سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
آمی مگه همین آقا حامد جزو همونایی نبود که رفت پا بوس فلانی؟
با بقیه بازیگرا رو می گم
خب بره از همون بپرسه بهش می گه چرا!

a_m68 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
آمی مگه همین آقا حامد جزو همونایی نبود که رفت پا بوس فلانی؟
با بقیه بازیگرا رو می گم
خب بره از همون بپرسه بهش می گه چرا!

حامد بهداد رفت؟؟؟؟؟؟
نه فک نکنماااااااااا
کی رو میگی؟؟؟؟؟؟؟؟همین چند وقت پیش؟؟؟؟؟حامد نرفته بوددد:w05:
می رفت که خودمم دیگه اسمشو نمی آوردم!!:D

MAHSA3+*

عضو جدید
من که مدت هاست تلویزون نگاه نمیکنم!! به جان خودم دچار جنون میشم وقتی یه لحظه تصویر یا صدای یکی ازین صداو سیمایی ها رو میشنوم.. بیخیال ربنا هم شدیم چیزی که اونا پخشش کنن به درد عمشون میخوره.. بهتر که ربنا دیگه از رسانه ظلم پخش نش.. هههه

پری سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
حامد بهداد رفت؟؟؟؟؟؟
نه فک نکنماااااااااا
کی رو میگی؟؟؟؟؟؟؟؟همین چند وقت پیش؟؟؟؟؟حامد نرفته بوددد:w05:
می رفت که خودمم دیگه اسمشو نمی آوردم!!:D
آخه من از بازیش خوشم می اومد نمی دونم چی چی شد دیگه خوشم نیومد:w05:
هر چی حالا دمش گرم که حرف درستی زد:victory:

a_m68 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه من از بازیش خوشم می اومد نمی دونم چی چی شد دیگه خوشم نیومد:w05:
هر چی حالا دمش گرم که حرف درستی زد:victory:
نه!من مطمئنم که نرفته
اصلا از این آدما نیست:w16:
از این بازیگر درست حسابیا شهاب حسینی رفته بود و کامبیز دیرباز:razz:

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقت افطار صدای تلویزیون را می‌بندیم و با صدای ربنا در موبایل‌مان، منتظر افطار می‌شویم

مگر می شود ماه رمضان را بدون صدای ربنا سر کرد .چه طور دلشان می آید که چنین کاری راانجام دهند؟خیلی دلم می خواهد بدانم که آیا این افطار به دل خودشان می چسبد وقتی تلویزیون یا رادیو را روشن می کنند و صدای ربنا از آن نمی آید .مگر آنها که پخش ربنا را ممنوع کرده اند خودشان غیر از ما هستند که می توانند ماه رمضان بدون ربنا داشته باشند؟!آیا آن روزه ،روزه می شود که با دل خوش ورغبت و رضایت نباشد ؟مگر آن ضیافت الهی که می گویند چگونه تدارک دیده می شود ؟ما با همین صدای اذان موذن زاده اردبیلی ،صدای ربنای شجریان و خاطرات شیرینی که داریم با میل روزه می گیریم وبا میل سر سفره افظار می نشینیم .

بهداد درادامه یادداشت خود نوشته است: حالا دل تک تک ما پر است از این اتفاق .کدام مصلحت مهم تر است از دل مومنانی که خوشند به این خاطرات و این نغمه های روحانی و جوانانی که بااین صداهای دلنشین و جاودانه جذب می شوند . ما صدای ربنا رادر موبایل هایمان داریم .وقت افطار که می شود پای سفره افطار می نشینیم صدای تلویزیون را می بندیم و با صدای ربنا صبر می کنیم تا وقت افطار برسد.

ااااااااااااااا مگه اونام روزه میگیرین؟؟؟؟؟؟

emajid16

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید به این چیزها عادت کرد
اینها بخودشون هم رحم نمیکنن چه برسه به دیگران
اگه تونستید در مورد سید جواد ذبیحی یه تحقیقی بکنید

chpars

عضو جدید

براي من فرقي نميكنه ربنا ربناست ديگه مگه اينكه بخواهيم سياستو قاطيش كنيم

M&SH

عضو جدید
براي من فرقي نميكنه ربنا ربناست ديگه مگه اينكه بخواهيم سياستو قاطيش كنيم
نه دوست عزیز کجا ربنا ربنا است؟
ربنایی که استاد شجریان با اون حس قشنگ میخونن ادم را به یه دنیای دیگه میبره

دختر معمار

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش ما هم حداقل فایل صوتی ربنا استاد شجریان رو رو موبایلمون داشتیم .
امکان دانلود این فایل صوتی در این باشگاه هست ؟؟ کسی از دوستان این لطف رو در حق ما میکنه ؟؟؟

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
ربناي شجريان يه چيز ديگه است:cry:كاش يه كم آدم فهميده توي اين دولت و دار و دسته اش داشتيم.حتي اگه شده انگشت شمار باشن.حداقل ميفهميدن كه بعضي چيزا اگه تغيير نكنه به نفعه:cry:

a_m68 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
ربناي شجريان يه چيز ديگه است:cry:كاش يه كم آدم فهميده توي اين دولت و دار و دسته اش داشتيم.حتي اگه شده انگشت شمار باشن.حداقل ميفهميدن كه بعضي چيزا اگه تغيير نكنه به نفعه:cry:

فرد مورد نظر در دسترس نمیباشد!! لطفا مجددا تلاش نفرمائید!!!:w05::w05: