یادتونه اولین عشق کی بودین؟

mehrnaznazemi

عضو جدید
سلام علیکم

تاپیک رو خوندم.....

بزرگوار شما اصلا" فرشته و کاملا" دلسوز و مهربان و خیر خواه....اصلا" شما هیچ قصدی ندارید

اما اون آقا نمیتونه هضم کنه این قضیه رو...مطمئن باشید ارتباط با شما در رفتارش با همسرش تاثیر منفی داره.....

من دیگه همجنس های خودم رو میشناسم....

کار شما خطا و دو برابر گناه است و مطمئن باشید دچار این بلا خواهید شد...البته امیدوارم نشوید

فرض کنید همسر خودتان با (به اصطلاح) عشق اولش ارتباط مخفیانه داشته باشد.....راضی هستید؟؟؟اون زن رو به چه دیدی نگاه میکنید؟

نفرین اون زن رو به جان نخرید

از نصایح شما ممنونم اما فعلا که همه چی داره به خوبی و خوشی تموم میشه و من دارم به اون نتیجه ای که میخوام میرسم
برام مهم پایانه که نتیجه دلخواه منو بده
چون من تا امروز با کله شقی به هرچیزی که خواستم رسیدم حتی اگر اشتباه بوده و حالا میخوام اون به زندگی اروم برگرده که اونم با کمک خدا داره میشه
فقط برای ادامه و آخرش برام دعا کنین وقتی نیتت پاک و خیر باشه مطمئن باش که خدا نمیذاره اتفاقی واسه بنده اش بیفته
من به این ایمان دارم
ممنونم از شما

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
از نصایح شما ممنونم اما فعلا که همه چی داره به خوبی و خوشی تموم میشه و من دارم به اون نتیجه ای که میخوام میرسم
چون من تا امروز با کله شقی به هرچیزی که خواستم رسیدم حتی اگر اشتباه بوده و حالا میخوام اون به زندگی اروم برگرده که اونم با کمک خدا داره میشه
فقط برای ادامه و آخرش برام دعا کنین وقتی نیتت پاک و خیر باشه مطمئن باش که خدا نمیذاره اتفاقی واسه بنده اش بیفته
من به این ایمان دارم
ممنونم از شما

مي بخشيد مي شه يه كم توضيح بدين كه چطوري ايشونو به زندگي آروم برگردونديد؟؟؟؟

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به این ایمان دارم
ممنونم از شما

متاسفانه نه من و نه بقییه دوستان توانایی قانع کردن شما بخاطر تعصبات فکریتون رو نداریم

خدا همه مارو به راه راست هدایت کنه!

امیدوارم گناه پاشوندن یک زندگی و نفرین یک زن مظلوم دنبالتون نباشه!

بترسیم از روز دادگاه حق!

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما گفتید : مطمئن باشید ارتباط با شما در رفتارش با همسرش تاثیر منفی داره.....
در صورتی که اون آقا بعد از اینکه رابطه اش با همسرش سرد شده بود توی یه سایت دوست یابی این خانوم رو پیدا کرده، به نظرتون رابطه اون مرد و همسرش از این بدترم میشه؟ حتی این خانم میگه که داره از جدایی اونها جلوگیری میکنه، پس رابطه از این بدتر نمیشه.

شما گفتید : کار شما خطا و دو برابر گناه است و مطمئن باشید دچار این بلا خواهید شد...البته امیدوارم نشوید.
در صورتی که اولا این حرف از آواتار شما بعید بود و نباید جای خدا تصمیم بگیرید و اگر کامل مطالعه می فرمودین میدیدی که این خانم دچار این بلا شده و در این زمینه تلخی و تجربه کافی رو داره.

شما گفتید : فرض کنید همسر خودتان با (به اصطلاح) عشق اولش ارتباط مخفیانه داشته باشد.....راضی هستید؟؟؟اون زن رو به چه دیدی نگاه میکنید؟
در صورتی که بین اون آقا و همسرش دیگه اصلا احساسی که شما مد نظرتونه وجود نداره، من این جور زندگی ها رو از نزدیک دیدم، کاملا مثل دو تا همخونه میمونن تا زن و شوهر. مطمئن باشید اون آقا و همسرش اصلا دیگه کاری باهم ندارن. این حرف شما در مورد خیانت به همسر اون آقا زمانی درسته که : این خانوم با یه مردی که داره خوب زندگیش رو میکنه ولی رو حساب یه اشتباه یا سوء تفاهم کوچیک ( از اون دعواهایی که نمک زندگیه ) با همسرش اختلاف پیدا کرده و رابطه مخفیانه داشته باشه نه الان که دیگه هیچ حساسیته خاصی نسبت به هم ندارن و در آستانه جدایی هستن.

گفتید : نفرین اون زن رو به جان نخرید
که به نظر من با این کار داره این آقا رو به همسرش هدیه میده.

و در پایان شما گفتید :
بترسیم از روز دادگاه حق!
خدا کنه همه این دعا رو بخونن و عمل کنن و زود و سطحی و ندونسته و احساسی قضاوت نکنن :gol::gol:

mehrnaznazemi

عضو جدید
متاسفانه نه من و نه بقییه دوستان توانایی قانع کردن شما بخاطر تعصبات فکریتون رو نداریم

امیدوارم گناه پاشوندن یک زندگی و نفرین یک زن مظلوم دنبالتون نباشه!

بترسیم از روز دادگاه حق!

دوست خوبم
از حس دلسوزی شما سپاسگزارم و من هر چقدر در ایم کورد توضیح بدم شما و دیگرانی که نظر مخالف من دارید رو قبول نمیکنید
اگر تاپیکی گذاشته شد برای این بود که نظر خودتون و در مورد اولین عشق خودتون صحبت کنید نه این که یک نفر را اینجا بمباران کنید
بهر حال من خدا رو شکر میکنم که اونقدر عاقل و با ظرفیت هستم که مثل خیلی ها با خیلی نظرات توهین امیز حالت هیستریک پیدا نکنم و از کار خودم و روند کارم مطمئن باشم من هیچ دلیلی نمیبینم که بخوام ریز داستان رو برای همه تعریف کنم چون کار من از چشم تنها کسی که نباید پنهون بمونه و نمی مونه خداست و من فقط به اونه که جواب میدم از ابتدا هم ازش خواستم که هدایتم کنه و کمکم کن که تا امروز کرده چون نه من وابسته به اون شدم و نه این اجازه رو به اون دادم و بهش یاد دادم که هیچ کس نمیتونه جای همسرش باشه و با وجود زن بودنم و درک نیازهای یک زن ایشون رو از عملکرد خانمش مطلع کردم که اون زن بیچاره اگر عکس العملی نشون میده به چه دلیله و تو باید چه بکنی فعلا که با تغییر در رفتار خودش تا حدودی همه چی اروم شده و در اینده نزدیک با همسر این اقا هم ارتباط خواهم داشت و به اون هم خواهم گفت که شوهرش چه نیازهایی داره
من اصلا پنهون نمیمونم و از این که در این میون من وارد زندگیشون شدم که حداقل تجربه دارم و کارم رو بلدم خوشحالم
در این زمینه کسی نمی تونه از پس فن بیان من بر بیاد
حالا هر کس با تنگ نظری میخواد بهش نگاه کنه خود داند
من تا اینجا برنده ام
همین

• Like
واکنش ها: NYC

mehrnaznazemi

عضو جدید
گل گفتی حاجی
حیف که تشکرام تموم شده
چه با منطق جواب دادید :cool:

چقدر تو دلت میخواد من به همین درد دچار بشم :smile:
تو واقعا مطمئنی که از نظر مزاجی مشکلی نداری؟
به نظرم توضیح دادن واسه ادمایی که محکم به دیدگاه خودشون میچسبن و غیر از منطق خودشون دیگه هیچی رو قبول ندارن یه ریزه حماقته و من اصلا دلیلی واسه توضیح دادن به این افراد نمیبینم
امثال تو میان تو این تاپیکها تا با پاسخهای مثلا بقول خودشون کوبنده عقده های پنهان روانی خودشون رو خالی کنن و این بار من مورد حمله قرار گرفتم
برای تو خوشحالم که با من عقده هات خالی میشه چون من فوق العاده ادم با جنبه و صبوری هستم و میتونم درکت کنم عزیزم که چقدر از نظر عاطفی کمبود داری پس هرچه میخواهد دل تنگت بگو چون تو حتی پستهای منو درست هم نخوندی و اگر هم خونده باشی اونقدر درک پایینی داری که نتوستی حلاجی کنی
امیدوار نباش که من به این درد دچار بشم چون من حاضر نیستم به هیچ مردی اعتماد کنم و زندگیم رو بدم دستش و تا این سن هم به همین دلیل تنها موندم چون وقتی یه مرد یک بار بهت خیانت کنه مردهای دیگه هم میتونن و من هر چیزی رو یک بار امتحان میکنم و امتحان کردن دوباره ی اون یعنی حماقت
اما اینو مطمئنم که با انرژی منفی که تو از خودت ساطع میکنی حتما به این درد دچار میشی چون شدیدا سیاه بین هستی و همون عقده های روانی که اگر درمانشون نکنی بدجوری کار دستت میده
موفق باشی . من که برات دعا میکنم
واسه من فرقی نمیکنه تو یا بقیه چه نظری دارن و منو چطور میبینن مهم وجدام منه که تا حالا اسوده بوده و امثال تو با طرز تفکر 100 سال پیش نمیتونن تغییرش بدن و وجدان درد بگیرم
:smile:

آخرین ویرایش:

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظرم توضیح دادن واسه ادمایی که محکم به دیدگاه خودشون میچسبن و غیر از منطق خودشون دیگه هیچی رو قبول ندارن یه ریزه حماقته و من اصلا دلیلی واسه توضیح دادن به این افراد نمیبینم
امثال تو میان تو این تاپیکها تا پاسخهای نثلا بقول خودشون کوبنده عقده های پنهان روانی خودشون رو خالی کنن و این بار من مورد حمله قرار گرفتم
برای تو خوشحالم که با من عقده هات خالی میشه چون من فوق العاده ادم با جنبه و صبوری هستم و میتونم درکت کنم عزیزم که چقدر از نظر عاطفی کمبود داری پس هرچه میخواهد دل تنگت بگو چون تو حتی پستهای منو درست هم نخوندی و اگر هم خونده باشی اونقدر درک پایینی داری که نتوستی حلاجی کنی
امیدوار نباش که من به این درد دچار بشم چون من حاضر نیستم به هیچ مردی اعتماد کنم و زندگیم رو بدم دستش و تا این سن هم به همین دلیل تنها موندم چون وقتی یه مرد یک بار بهت خیانت کنه مردهای دیگه هم میتونن و من هر چیزی رو یک بار امتحان میکنم و امتحان کردن دوباره ی اون یعنی حماقت
اما اینو مطمئنم که با انرژی منفی که تو از خودت ساطع میکنی حتما به این درد دچار میشی چون شدیدا سیاه بین هستی و همون عقده های روانی که اگر درمانشون نکنی بدجوری کار دستت میده
واسه من فرقی نمیکنه تو یا بقیه چه نظری دارن و منو چطور میبینن مهم وجدام منه که تا حالا اسوده بوده و امثال تو با طرز تفکر 100 سال پیش نمیتونن تغییرش بدن و وجدان درد بگیرم
يكي اينكه شما خيلي لجباز بنظر ميرسيد و يادتون باشه اينجا اكثريت در مورد اشتباه بودن كار شما گفتن ولي شما قبول نكرديد
از نظر من اگر به فرض محال قضيه به اون شكلي كه شما ميگيد جلو بره و هيچ رابطه اي بوجود نياد باز هم اون آقا در نهايت بخاطر اينكه شما زندگيشو نجات داديد نسبت به شما احساس دين ميكه و ميخواد رابطه ادامه پيدا كنه
ضمنا با توجه به اينكه خانوماي عزيز مرتب ميگن طرف مقابل دچار درد خواهد شد بنده پيشنهاد تاسيس يك درمانگاه رو در اينجا ميدم تا به دردهايي كه خانوما از نفرين هم نصيبشون ميشه بسرعت رسيدگي بشه;)

Arman K

عضو جدید
کاربر ممتاز
در صورتی که اون آقا بعد از اینکه رابطه اش با همسرش سرد شده بود توی یه سایت دوست یابی این خانوم رو پیدا کرده، به نظرتون رابطه اون مرد و همسرش از این بدترم میشه؟ حتی این خانم میگه که داره از جدایی اونها جلوگیری میکنه، پس رابطه از این بدتر نمیشه.

در صورتی که اولا این حرف از آواتار شما بعید بود و نباید جای خدا تصمیم بگیرید و اگر کامل مطالعه می فرمودین میدیدی که این خانم دچار این بلا شده و در این زمینه تلخی و تجربه کافی رو داره.

در صورتی که بین اون آقا و همسرش دیگه اصلا احساسی که شما مد نظرتونه وجود نداره، من این جور زندگی ها رو از نزدیک دیدم، کاملا مثل دو تا همخونه میمونن تا زن و شوهر. مطمئن باشید اون آقا و همسرش اصلا دیگه کاری باهم ندارن. این حرف شما در مورد خیانت به همسر اون آقا زمانی درسته که : این خانوم با یه مردی که داره خوب زندگیش رو میکنه ولی رو حساب یه اشتباه یا سوء تفاهم کوچیک ( از اون دعواهایی که نمک زندگیه ) با همسرش اختلاف پیدا کرده و رابطه مخفیانه داشته باشه نه الان که دیگه هیچ حساسیته خاصی نسبت به هم ندارن و در آستانه جدایی هستن.

که به نظر من با این کار داره این آقا رو به همسرش هدیه میده.

و در پایان شما گفتید :
خدا کنه همه این دعا رو بخونن و عمل کنن و زود و سطحی و ندونسته و احساسی قضاوت نکنن :gol::gol:
;);):gol:

Arman K

عضو جدید
کاربر ممتاز
امثال تو میان تو این تاپیکها تا پاسخهای نثلا بقول خودشون کوبنده عقده های پنهان روانی خودشون رو خالی کنن و این بار من مورد حمله قرار گرفتم
ولی جواب منو ندادین؟؟:razz:

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوست عزيز درسته مخاطبتون من نبودم ولي از جوابي كه به اين خانم دادين خيلي ناراحت شدم!!!
اگه اينطوري فكر مي كنين اين نظريه علمي كه دادين در مورد شخص شما بيشتر صدق مي كنه!!

كسي كه به نظرات ديگرون اهميت نمي ده نبايد تاپيك بزنه!! اگرم مي زنه بالاش بنويسه هر كي موافقه نظر بده!!!

كسي كه اينطوري به ديگران توهين مي كنه معلومه آدم با جنبه و صبوري هست شك نكن!!!

من حاضرم روي تك تك جملات شما بحث كنم ولي مي دونم كه آخرش محكوم به عقده اي بودن و بي جنبگي مي شم!!!

از حرفايي كه زدين معلومه آدمي به سن شما با چن تا اس ام اس خام شده!!!

بهتره واقع بيني رو با سياه بيني اشتباه نگيريم!!

اگه همچين نظري در مورد عقايد ديگرون دارين بهتره تاپيك نزنين!!!

بازم معذرت مي خوام كه به اين پست جواب دادم چون مخاطب من نبودم ولي همونطوري كه گفتم حاضرم روي تك تك جملاتتون بحث كنم!!!;)

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
يكي اينكه شما خيلي لجباز بنظر ميرسيد و يادتون باشه اينجا اكثريت در مورد اشتباه بودن كار شما گفتن ولي شما قبول نكرديد
از نظر من اگر به فرض محال قضيه به اون شكلي كه شما ميگيد جلو بره و هيچ رابطه اي بوجود نياد باز هم اون آقا در نهايت بخاطر اينكه شما زندگيشو نجات داديد نسبت به شما احساس دين ميكه و ميخواد رابطه ادامه پيدا كنه
ضمنا با توجه به اينكه خانوماي عزيز مرتب ميگن طرف مقابل دچار درد خواهد شد بنده پيشنهاد تاسيس يك درمانگاه رو در اينجا ميدم تا به دردهايي كه خانوما از نفرين هم نصيبشون ميشه بسرعت رسيدگي بشه;)

عزیز همین یعنی اینکه شما عینک بدبینی به چشمتون زدین دارید با پیش زمینه نظرات رو میخونید.:gol:
چرا فرض محال ؟ این خانوم داره میگه اون طوری که میخواسته داره میره جلو، مگر اینکه قبول کنیم این خانوم داره دروغ میگه که بحثش فرق میکنه.
این خانوم میگه حتی داره با همسر اون آقا رابطه برقرار میکنه، بعنی اونم داره با این قضیه آشنا میشه و اگر متوجه بشه داره چه خدمتی به زندگیش میشه مطمئنا نه تنها ایشون رو پس نمی زنه بلکه با آغوش باز پذیرای یه دوست خانوادگیه جدید هم هست. مسلما همسر اون آقا میدونه که این خانوم در بهترین شرایط ممکن برای ارتباط با اون آقا اینکار رو نکرده و اون رو به همسرش برگردونده، حالا شما میگی بعد از اینکه اون آقا رابطه اش با همسرش جون گرفت بیاد هم به همسرش و هم به رابطه اش با این خانم خیانت کنه و نوع رابطه رو عوض کنه. خب اگر این خانم قصد همچین کاری رو داشت که مطمئنا احتیاجی به این همه انرژی نبود، خیلی راحت همون اول اون آقا رو به سمت خودش می کشوند دیگه.

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزيز درسته مخاطبتون من نبودم ولي از جوابي كه به اين خانم دادين خيلي ناراحت شدم!!!
اگه اينطوري فكر مي كنين اين نظريه علمي كه دادين در مورد شخص شما بيشتر صدق مي كنه!!

كسي كه به نظرات ديگرون اهميت نمي ده نبايد تاپيك بزنه!! اگرم مي زنه بالاش بنويسه هر كي موافقه نظر بده!!!

كسي كه اينطوري به ديگران توهين مي كنه معلومه آدم با جنبه و صبوري هست شك نكن!!!

من حاضرم روي تك تك جملات شما بحث كنم ولي مي دونم كه آخرش محكوم به عقده اي بودن و بي جنبگي مي شم!!!

از حرفايي كه زدين معلومه آدمي به سن شما با چن تا اس ام اس خام شده!!!

بهتره واقع بيني رو با سياه بيني اشتباه نگيريم!!

اگه همچين نظري در مورد عقايد ديگرون دارين بهتره تاپيك نزنين!!!

بازم معذرت مي خوام كه به اين پست جواب دادم چون مخاطب من نبودم ولي همونطوري كه گفتم حاضرم روي تك تك جملاتتون بحث كنم!!!;)

از شما که نسبت به توهین به دیگران تا این حد حساس هستید بعید بود، نظر خودتون که بیشتر توهین آمیز بود ! دقیقا هر چیزی که شما رو ناراحت کرده بود رو با شدت بیشتری برگردوندید که !

ای کاش شما ابتدا نظر و جواب دوستان رو در مورد استارتر تاپیک میخوندید بعد اینطوری نظر میدادید، در بعضی مواقع جواب ها واقعا به دور از انصاف و منطق بحث بود.

اگر هم حاضر به بحث هستید خوشحال میشم نظر بدی، واقعا شاید من دارم اشتباه میکنم.:gol:

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عزیز همین یعنی اینکه شما عینک بدبینی به چشمتون زدین دارید با پیش زمینه نظرات رو میخونید.:gol:
چرا فرض محال ؟ این خانوم داره میگه اون طوری که میخواسته داره میره جلو، مگر اینکه قبول کنیم این خانوم داره دروغ میگه که بحثش فرق میکنه.
این خانوم میگه حتی داره با همسر اون آقا رابطه برقرار میکنه، بعنی اونم داره با این قضیه آشنا میشه و اگر متوجه بشه داره چه خدمتی به زندگیش میشه مطمئنا نه تنها ایشون رو پس نمی زنه بلکه با آغوش باز پذیرای یه دوست خانوادگیه جدید هم هست. مسلما همسر اون آقا میدونه که این خانوم در بهترین شرایط ممکن برای ارتباط با اون آقا اینکار رو نکرده و اون رو به همسرش برگردونده، حالا شما میگی بعد از اینکه اون آقا رابطه اش با همسرش جون گرفت بیاد هم به همسرش و هم به رابطه اش با این خانم خیانت کنه و نوع رابطه رو عوض کنه. خب اگر این خانم قصد همچین کاری رو داشت که مطمئنا احتیاجی به این همه انرژی نبود، خیلی راحت همون اول اون آقا رو به سمت خودش می کشوند دیگه.
به جان عزيزت آخراش خيلي پيچيده شد:confused:
بالاخره نفهميدم كي به كيه و كجا به كجاست و كي درحال برقراري رابطه با كيه
مخم ديگه جواب نميده كاش علاوه بر بيمارستان ، تيمارستان هم تاسيس كنيم تا اگه كارمون به جنون كشيد ازمون مراقبت بشه;)

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
مخم ديگه جواب نميده كاش علاوه بر بيمارستان ، تيمارستان هم تاسيس كنيم تا اگه كارمون به جنون كشيد ازمون مراقبت بشه;)

:biggrin:

ببین منظور از خانم یعنی خانم مهرناز ناظمی (استارتر تاپیک) و منظور از همسره اون آقا هم معلومه دیگه.

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
[/QUOTE]

از شما که نسبت به توهین به دیگران تا این حد حساس هستید بعید بود، نظر خودتون که بیشتر توهین آمیز بود ! دقیقا هر چیزی که شما رو ناراحت کرده بود رو با شدت بیشتری برگردوندید که !

ای کاش شما ابتدا نظر و جواب دوستان رو در مورد استارتر تاپیک میخوندید بعد اینطوری نظر میدادید، در بعضی مواقع جواب ها واقعا به دور از انصاف و منطق بحث بود.

اگر هم حاضر به بحث هستید خوشحال میشم نظر بدی، واقعا شاید من دارم اشتباه میکنم.:gol:

خوب اگه من رعايت ادبو نكردم معذرت مي خوام ولي فقط خواستم منظورمو خيلي رك بگم قصد جسارت به كسي رو نداشتم!!!

من براي اينكه همين طوري حرف نزنم چندين بار اين تاپيكو خوندم ولي نتونستن خودمو قانع كنم شايد اشكال از منه!!
آخه آدمي كه قصد اصلاح كسي رو داره و ادعا داره هيچ احساسي هم در كار نيست اين جمله ها رو مي گه!!!!!!!!!!!!!

صلا نگفتم توی عشقش ثابت بوده اما همین که بعد از 21 سال دنبال عشق اولش گشته و بعد از سالها این وقت رو گذاشته که پیداش کنه به نظر تو مهم نیست ؟
من از 2 ماه پیش تا حالا که پیدام کرده 1023 تا اس ام اس ازش دارم فکر میکنی کمه ؟
یه ریزه احترام گذاشتن به احساس ادما هم چیز خوبیه
با کارهایی که الان داره میکنه همه جوره الانش رو به من ثابت کرده 21 سال گذشته به درد من نمیخوره که . حال رو دریاب که ثانیه ای دیگر ازش خبر نداری چی برات رقم میزنه .

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب اگه من رعايت ادبو نكردم معذرت مي خوام ولي فقط خواستم منظورمو خيلي رك بگم قصد جسارت به كسي رو نداشتم!!!

من براي اينكه همين طوري حرف نزنم چندين بار اين تاپيكو خوندم ولي نتونستن خودمو قانع كنم شايد اشكال از منه!!
آخه آدمي كه قصد اصلاح كسي رو داره و ادعا داره هيچ احساسي هم در كار نيست اين جمله ها رو مي گه!!!!!!!!!!!!!

چشمام:confused:

لطفا نظرت رو از زبان خودت بگو، نه با نقل قول، اینجوری من برداشت خودم رو از از مطالب فوق حجیم متوجه میشم.:gol:

yasamin_honey_00

عضو جدید
صلا نگفتم توی عشقش ثابت بوده اما همین که بعد از 21 سال دنبال عشق اولش گشته و بعد از سالها این وقت رو گذاشته که پیداش کنه به نظر تو مهم نیست ؟
با کارهایی که الان داره میکنه همه جوره الانش رو به من ثابت کرده 21 سال گذشته به درد من نمیخوره که . حال رو دریاب که ثانیه ای دیگر ازش خبر نداری چی برات رقم میزنه

همش از رو بی کاریه چرا احساسات مهمه ولی حالا جار زدنو لینک زدنو این کارا نداره اینم نطر منه اگه ناراحت شدی مشکل من نیست ظرفیتتو ببر بالا ... :gol:

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
kاصلا نگفتم توی عشقش ثابت بوده اما همین که بعد از 21 سال دنبال عشق اولش گشته و بعد از سالها این وقت رو گذاشته که پیداش کنه به نظر تو مهم نیست ؟
با کارهایی که الان داره میکنه همه جوره الانش رو به من ثابت کرده 21 سال گذشته به درد من نمیخوره که . حال رو دریاب که ثانیه ای دیگر ازش خبر نداری چی برات رقم میزنه .

چشمام:confused:

لطفا نظرت رو از زبان خودت بگو، نه با نقل قول، اینجوری من برداشت خودم رو از از مطالب فوق حجیم متوجه میشم.:gol:

من در مقامي نيستم كه براي مردم حكم صادر كنم ولي با توجه به نوشته هاي اين خانم محترم برداشت من اين هست كه ايشون خيلي نسبت به اين آقا بي علاقه هم نيستن!!!
كسي كه در مورد اس ام اس هايي كه از يه نفر دريافت كرده اينطوري صحبت مي كنه و دوست داره 21 سال قبلو فراموش كنه و فقط به زمان حال فكر كنه!!! شما فكر ديگه اي به ذهنت خطور مي كنه!!!!!!;)

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اولین و آخرین باری که عاشق شدم . مربوط به کوکب میشه .که اونم گذاشت رفت افغانستان .....
دیگه از اون به بعد من به هیچ عشقی فکر نکردم :(

shafted

عضو جدید
عشق اول مهربونم...سرتو بذار رو شونم
عشق اول مهربونم...چتر موهات سایه بونم
عشق اول نازنینم...دستتو بذار تو دشتام
عشق اول بهترینم...بوی تو داره نفسهام
عشق اول عشق اخر...اگه امشب در کنارم
تورو دارم تورو دارم...پس چرا چشم انتظارم
عشق اول عشق اخر...نکنه خوابم دوباره
نکنه تنهام بذاری...بشه قلبم پاره پاره
نکنه هنوز نگفتم...که چقدر عاشقت هستم
نکنه هرگز ندونی...که تورو من میپرستم
نکنه هرگز ندونم...راز اون ناز نگاتو
نکنه هرگز نخونم...شعر غمگین چشاتو
اگه من حتی ندونم...اسمتو ای مهربونم
اگه تو حتی ندونی...از منم نام و نشونم
عشق اول مهربونم...چتر موهات سایبونم
عشق اول نازنینم...دستتو بدار تو دشتام
عشق اول عشق اخر

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق اول عشق اخر
حالمو خراب کردی ناجوووورررررررررررر:cry:

setare_69

عضو جدید
منم عشق اولموهنوزدارم یعنی اون دست ازسرم برنمیداره،همه جورم عشقشوثابت کرده ولی خوب من..........بیچاره بس که مامانیه یه بارم رگشوزدولی بازجون سالم به دربردوهنوزم داره تلاش میکنه منو........

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق اول عشق اخر

:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

منم عشق اولموهنوزدارم یعنی اون دست ازسرم برنمیداره،همه جورم عشقشوثابت کرده ولی خوب من..........بیچاره بس که مامانیه یه بارم رگشوزدولی بازجون سالم به دربردوهنوزم داره تلاش میکنه منو........

عجب نامهربونی شما :gol:

دیگه طرف چیکار کنه، اگر با کس دیگه ای نیستی تکلیفشو رون کن، بلا تکلیفی خیلی بده.
از دخترای شیرازی انتظار بیشتری میره.:gol:

من در مقامي نيستم كه براي مردم حكم صادر كنم ولي با توجه به نوشته هاي اين خانم محترم برداشت من اين هست كه ايشون خيلي نسبت به اين آقا بي علاقه هم نيستن!!!
كسي كه در مورد اس ام اس هايي كه از يه نفر دريافت كرده اينطوري صحبت مي كنه و دوست داره 21 سال قبلو فراموش كنه و فقط به زمان حال فكر كنه!!! شما فكر ديگه اي به ذهنت خطور مي كنه!!!!!!;)

ببین به نظر منم نمیشه از حس این خانم نسبت به اون آقا چشم پوشی کرد، مگه میشه آدم عشق اولش رو فراموش کنه ؟! ولی بعضی مواقع مسائلی پیش میاد که آدم از احساساتش چشم پوشی میکنه. مثلا خیلی شنیدیم از آدمایی که از عشق خودشون گذشتن تا معشوقشون به دوست صمیمی و همجنس خودشون برسه. برای مثال شما بعد از ده سال عشق اولتون رو میبینید که ازدواج کرده و زندگی تشکیل داده، آیا بعد از اینکه شما اون رو دیدین قصد تصاحب اون رو میکنید و ... یا سعی میکنید به عنوان یه دوست صمیمی به حل مشکلات اون بپرداید ؟
یعنی گذشتن از احساسات خودش برای یه انسان دیگه، بعدم اینکه اون آقا در حال حاضر ازدواج هم کرده پس این خانم به هیچ وجه قصد تصاحب او اون آقا رو نداره، که اگر داشت که اصلا سعی در ارشاد اون آقا نمیکرد که از همون اول از رابطه سرد اون آقا و همسرش استفاده میکرد و ....

mehrnaznazemi

عضو جدید
این دیدگاه که خانوما حق انتخاب ندارن و بی پناهن یک دیدگاه کاملا سنتیه که فکر نکنم مورد قبول نسل تحصیلکرده امروز باشه.بنظرمنم اون دوستانی که اینچنین آتشین به شما حمله کردن از نظر سنی خیلی جوون تر باشن وبا احساسات پاک خودشون به قضیه نگاه می کنن و تجربیات تلخ زندگی رو هنوز اونجور که باید وشاید(خدارو شکر)مزمزه نکردن یا شایدم تجربیات تلخ دیگران رو تو این زمینه از نزدیک دیدن و شاید من بخاطر سن و سالم بهتر می تونم درک کنم که شما دارین چی می گین وبا چه مشکلی روبرو هستین ولی این کار شما رو هم اصلا نمی تونم قبول کنم .
اون آقا از روزیکه پاشو تو این راه گذاشته 2حالت داره یا یک آدمه هوس بازه یا یک آدمیه که دوس داشته با عشق زندگی کنه و تو زندگی اولش موفق نبوده بخاطر همینم دنبال عشق گمشده اش می گشته که باتوجه به توضیحات شما حالت اول تو این مرحله کاملا منتفیه. ولی شما چه بخوای چه نخوای واسه اون همه چی تموم شده(شاید درظاهر نه)
رابطه هم رابطه است چه ملاقات توش باشه چه نباشه ودلبستگی رو بیشتر می کنه (چه بسا خیلیا که اصلا همو ندیدن ولی شدیدا بهم علاقمند شدن.)
این دلیل شما یک دلیل منطقی برای این ارتباط نیست ومعنی نداره شما خودتونو قربانی زندگی یکی دیگه بکنی.البته باعرض معذرت حانوما اکثرا منفعت خودشونو تو همه مسائل بیشتر از آقایون در نظر می گیرن وتو مسائل عشقی با احتیاط تر رفتار می کنن و همیشه یک راه فرار واسه خودشون باقی میذارن که اگه فردا یک مورد بهتری پیدا شد واحتمال دادن که شاید یک درصد بیشتر با اون یکی خوشبخت بشن راحت تر بتونن قید رابطشونو بزنن ولی مردایی که واقعا عاشق می شن حاضرن همه چی شونو واسه عشقشون بدن(بدون هیچ ملاحظه ای)کم شدن تعداد اس ام اسا یا تلفنا ارتباطی به کاهش علاقه نداره چراکه سالها باشما رابطه ای نداشته ولی ذره ای از عشقشون نسبت به شما کم نشده شاید داره فکر می کنه که بااین کارش داره شما رو قربانی می کنه واسه همین می خواد همه چی رو تموم کنه.ولی لین بمعنای نجات زندگی اون نیست شاید اون ازاین مرحله به بعد پاشو توراه اول بذاره .
درضمن خانومها خیلی باهم متفاوتن ونیازهای متفاوتی دارن چطور انتظار دارین از خصوصیات شما نیازهای اونو بفهمه؟؟؟!!به نظر من اونا سازش ندارن و نمی تونن همو درک کنن حالا مقصر هرکی که باشه زیاد فرقی نمی کنه.
اشتباه شمام همینجاست که می خواین آخراز همه احساس واقعی خودتونو در نظر بگیری وهمون اشتباه 21 سال پیشو دارین می کنین(کاری که اکثرخانوما حداقل یکبار توزندگیشون انجام می دن وبه خودشون وبه احساسشون دروغ می گن)
پس بنظر من با خودتون واون روراست باشین احساس واقعی تونو بهش بگین بذارین اون خودش انتخاب کنه یا شما و عشقشو یا یک زندگی فرمالیته و روزمره...
اگه واقعا دوسش دارین بهش بگین و فکر نکنین که دارین با نگفتنش بهش خدمت می کنین بلکه بدتر دارین گیج و داغونش می کنین.

منم با شما موافقم اون چرا باید تاوان زندگی یکی دیگه رو بده.پس این نشون می ده که ایشون با خودشونم روراست نیستن .ولی من فکر می کنم که اونو دوست داره ولی نمی دونه باید چیکار کنه وداره با یه سری افکار زنانه کلنجار می ره که اصلا با خصوصیات مردانه سازگارم نیستن.
بنظر من زنا عاطفی تر نیستن بلکه برونگراترن. آسیب پذیریشونو قبول ندارم ولی عرف جامعه برعلیه زنه.آیا شما این عرفو قبول دارین؟؟!!!

دوست عزیز از این که دیر جواب شما رو میدم عذر میخوام تصمیم داشتم دیگه واسه این تاپیک چیزی ننویسم تا به قبرستون تاپیکها بره اما نظرات همه ی شما اونقدر برام جذابه که نمیذاره اینکار رو بکنم حالا چه مخالف باشه چه موافق فرقی نمیکنه
اما در مورد سوال شما ....
من دوستش دارم به همون اندازه که همبازی دوران کودکی و نوجوانی من بود . به همون اندازه که ممکنه کسی همسایه اش رو دوست داشته باشه
نگران زندگیش هستم چون باهاش بزرگ شدم یه زمانی با هم درس میخوندیم و مشکلات همدیگه رو حل میکردیم و این برای من که ذره ذره باهاش بزرگ شدم و میدونم که چطور آدمیه ایجاد مسئولیت میکنه
احساس مسئولیت میکنم چون خیلی چیزا هست که من میدونم و اون نمیدونه من میدونم یه زن چرا آزار میده و اون نمیدونه بهم زدن یه زندگی چه عواقبی داره
من میدونم چون به اندازه بینهایت میون مردم گشتم و هر نوع زندگی که دلتون بخواد دیدم و ازش درس گرفتم و خیلی جاها موفق شدم به خیلی ها برای از هم پاشیده نشدن زندگیشون کمک کنم
کمک کنم چون همیشه گفتم زندگی خیلی کوتاه تر از اونه که بخواهیم با تنش و توقع زیاد و هوار کشیدن و بحث و جنجال اوقاتش رو هدر بدیم و ما اونقدر زنده نمیمونیم که همه چیز رو تجربه کنیم پس چه خوبه که از تجربیات دیگران هم استفاده کنیم و بجای همه ی این واکنشهای منفی میتونیم از تک تک لحظه های اون لذت ببریم
لذت ببریم چون حتی نمیدونیم 1 صدم ثانیه دیگه هم زنده هستیم یا نه
پس ... تا زنده ایم زندگی کنیم به معنای واقعی
شاید دلیل اینکه همه ی اتفاقهای نادر دنیا برای من می افته اینه که من با فن بیانم همیشه تونستم ادما رو مجاب کنن که از خیلی تصمیمات منفی خودشون دست بردارن
و اما این که من به احساس خودم فکر کنم یا نکنم هیچ فرقی نمیکنه چون اون باید به همون زندگی به نحو درستش ادامه بده
خانم ایشون خیلی مشکلات ایجاد کردن تا حدی که این آقا به مرز جنون رسیده یعنی اگر الان پریشون و اشفته است دلیلش ارتباط خانم ایشون با شخص دیگه ای بوده که البته با توجه به این که ایشون متوجه شدن این ارتباط قطع شد و ایشون هم بخشیدن وتموم شد ولی این مسئله داستان ساده ای نیست که به راحتی بشه فراموش کرد اما باز هم من بهش گفتم در این مورد هم تو مقصری چرا ؟
این اقا بسیار رئوف و مهربون تشریف دارن متاسفانه و در برابر خواسته ها هرگز پاسخ نه از ایشون نمیشنوی به همین دلیل من گفتم خودت مقصری چون یه قانون کلی رو در مورد خانمها نمیدونی و اونم اینه که اگر یه زن 5 تا خواسته از تو داشته باشه تو باید به 4 تاش بگی نه و به پنجمی بگی اره و در این زمانه که تو به نظر اون زن یه مرد رویایی و فوق العاده میای و کمترین کاری که بکنی براش جذاب و شیرین میشه . ادما همیشه باید تشنه ی یه چیزی باشن تا طرف مقابلشون براشون جذاب به نظر بیاد . وقتی من در برابر کسی به همه خواسته هام برسم مطمئنا فکر میکنم این که دیگه چیزی برای عرضه به من نداره پس حتما بهتر از این هم هست . و همین باعث تزلزل میشه
در دنیای امروز هرکس به فکر منافع خودشه و تا زمانی با تو همراه و همسفر میشن که براشون نفع و جذابیت داشته باشی در غیر اینصورت به راحتی دورت رو خط میکشن هیچ فرقی هم نمیکنه که چه نوع رابطه ای داشته باشی دوست باشی - همسر باشی - پدر یا مادر یا خواهر و یا برادر باشی . در دنیایی که پدر به پسر رحم نمیکنه هیچ تضمینی وجود نداره که زن به شوهر و یا بلعکس به همدیگه رحم کنن
بهر حال من سعی خودم رو کردم و میکنم مابقی قصه رو سپردم دست بالایی تا هر چه اون میخواد همون بشه .
ممنونم از توجه شما و از حمایتتون

آخرین ویرایش:

mehrnaznazemi

عضو جدید

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
شما خودت رو درگیر نکن درست میشه

آخرین ویرایش:

mehrnaznazemi

عضو جدید

[/QUOTE]

عزیزم ...
روزهای اول قصد من از زدن این تاپیک باز کردن موضوع نبود بلکه جذب نظر بود و شماها اونقدر منو بالا و پایین کشوندین که من تا حدودی شرح دادم
اگر این وسط دروغی در کار بود مطمئن باش من هرگز جوری بیان نمیکردم که این اقا همسر دارن بلکه میتونستم عنوان کنم که ازدواج نکرده یا مثلا جدا شده و قصه خیلی هم مهیج تر میشد
اون احساس اولیه من نسبت به ایشون و هیجان پیدا کردن من و وقت گذاشتن برای این مسئله برای هر زنی جذابه اینو که منو تو نمیتونیم انکار کنیم که ما خانوما از این که مورد توجه قرار بگیریم چه لذتی در وجودمون میپیچه
من با نوشته های اولیه خودم تونستم نظرات رو جذب کنم و به تعداد پاسخها اضافه کنم که البته مشکلاتی هم پیش امد اما همه ی این نظرات برای من کاملا محترمه و حتی این که شما به اشتباه بودن این رابطه اشاره میکنید خود من هم میگم اشتباهه اما اشتباه تر اونه که اگر من برم کنار اون میره سراغ کس دیگه که بعد از اونه که معلوم نیست کس دیگری که به خوبی من این آقا رو نمیشناسه چه بلایی سرش میاره و چطور از ریشه زندگیش رو داغون میکنه ولی من اینکار رو هرگز نخواهم کرد چون خودم و وجدانم و انگیزه و نیتم رو میدونم
اما ..
بودن ادمای عصبی مزاجی که منو وادار کرد برای آرامش اونا و برقراری ارامش تاپیکم وقایع و حقایق رو بگم به این امید که هر چه از دل براید لاجرم بر دل نشیند
اما متاسفانه همزاد پنداری بعضی ها و اینکه خودشون رو جای اون خانم گذاشتن بدون اینکه از اصل ماجرا خبر داشته باشن خیلی مسائل رو پیچیده کرد پس میتونی دوباره همه ی پستها رو بخونی نه فقط مال منو
ممنونم

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: NYC
بالا