گپ و گفتگوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی

javad-68

عضو جدید
گویا دوستان از گذاشتن این جک من ناراحت شدن اولا ذکر میکنم که من خودم شیرازی هستم و قصد توهین به شهر خودم رو مسلما نداشتم
بعد هم از تمامی کسانی که ناراحت شدن عذر خواهی میکنم
و در آخر هم از همگی خداحافظی میکنم

امو خداحافظی حالا دیگه چرا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pandemonium3000

عضو جدید
ســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام به همه بچه های خوب مواد و متالوژی
من ترم 2 دانشگاه کرجم :)

الف تا ی

عضو جدید
به نام خدا
سلام...
روز مهندس با تاخیر به همه مهندسان خصوصا مهندسان واقعی(معماران عزیز)مبارک...
یا علی...

MAT ARCHITECT

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
هر چند یک روز دیر شد ولی روز مهندسی رو به تمام هم باشگاهیا تبریک میگم

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
اصلاً کارتون خوب نبود که این جوک رو گذاشتین...:mad:
مهندس جان شوخی میفرمایید دیگه؟اگه یادم باشه شما هم چند تا گذاشته بودینا;)ببین خانم مهندس هم ناراحت شدن:(
گویا دوستان از گذاشتن این جک من ناراحت شدن اولا ذکر میکنم که من خودم شیرازی هستم و قصد توهین به شهر خودم رو مسلما نداشتم
بعد هم از تمامی کسانی که ناراحت شدن عذر خواهی میکنم
و در آخر هم از همگی خداحافظی میکنم
نه خانم مهندس، ناراحت نشدیم، ولی خب جوکهای قومیتی رو بهتره دیگه پیگیری نکنیم، موافق نیستید؟امیدوارم منظور از این خداحافظی، خداحافظی اونروزتون از تالار بوده باشه و بازم اینجا ببینیمتون:gol:
سلام خدمت دوستان عزیز!

بنده ترم دوم کارشناسی ناپیوسته هستم از دانشگاه رودهن!
سلام بر شما دانشجوی عزیز، ورودتون گلباران:gol:
سلام دوستای عزیز
روزتون مبارک:)
به امید آبادی ایران عزیزمون:D
سلام دوست عزیز
روز شما هم مبارک:redface:
ســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام به همه بچه های خوب مواد و متالوژی
من ترم 2 دانشگاه کرجم :)
سلاااااااااااااااااااااام
خوش اومدین
ان شاءاله همیشه موفق و سلامت باشید
روز مــــــــهندس بر همه آنانکه مهندس وجود خویشند مبارک باد

سلام
روز مهندس بر شما مهندس گرامی هم مبارک:gol:

vafa8989

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلامی سبز و بهاری خدمت دوستای خوبمممم
سال نو همه مبارکککککککککک

خداوندا تقدیر دوستانم را در سال آینده به گونه ای قرار بده که در پایان سال

از گذشته خود افسوس نخورند . . . آمین

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز
مهندسای عزیز ، یکی از اقوام بنده کارشناسی مهندسی متالوژی خونده و قصد ادامه تحصیل داره ( نانو مواد ) ، خودش تصمیم داشت بسته آموزشی مدرسان شریف را بگیره ولی من ازش خواستم کمی صبر بکنه تا با شما دوستان مشورت بکنم که چه منابعی را بخونه بهتره ؟؟؟

آخرین ویرایش:

javad-68

عضو جدید
وای اینجارا باش چ سوت وکوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

richboy

عضو جدید
سلام من عضو جدیدم
عاشق رشتمم یعنی متالورژی
راستی دوستای گلم فولاد خراسان نیرو میگیره

dark assasins

عضو جدید
سلام من عضو جدیدم
عاشق رشتمم یعنی متالورژی
راستی دوستای گلم فولاد خراسان نیرو میگیره

سلام داداش منم ی زمانی عاشق رشتم ( مهندسی مواد متالورژی صنعتی ) بودم ولی الان سرم به سنگ خورده و سودی واسم نداره تازه فهمیدم که این رشته بدرد نمیخوره به خصوص تو ایران و همش وقت تلف کردنه
هرجا هم بخوای بری سرکار واسشون مهم نیست که مدرک چیه بند پ و سابقه کاری داری بسم الله وگرنه خوش اومدی
2سال لیسانس گرفتم بیکار و علاف این همه از متالورژی تعریف کردیم و زدیم تو سر مکانیک و سرامیک و برق و استخراج و غیره که رشته ما مادر و بهترین و بازار کارش توپه ....... اما ای دل غافل لیسانس گرفتیم و بیکار موندیم حیف از این عمر گرانبها که همینطوری اومد و رفت 2سال سربازی و 4 سال دانشگاه پر ........................ کاشکی به جا این 6 سال میرفتم کار آزاد یا کشاورزی خیلی خیلی خیلی خیلی بهتر بود واسم بابا ما نون شب نداریم تا شکم خودمون سیر کنیم سواد و بمب هسته ایی و کلاس گذاشتن دانشگاه میخواییم چکار
===============================================================================================================
درد من تنهایی نیست درد من ماندن میان ملتی است که گدایی را قناعت بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت بزرگ را حکمت خداوند میدانند ( دکتر شریعتی )

ناهید70

عضو جدید
سلام
من تا اواسط مرداد باید پروژه کارشناس مو تحویل بدم ولی کامل نیست تتتتتتوووو رو خدا کمک
درباره سینتیک روش cvd مطلب می خوام خواهشششش:(

star700

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
برادر من کنکور داده امسال و با رتبه ای که کسب کرده احتمالا میتونه مواد شریف قبول بشه.
میخواستم درمورد رشتتون بدونم و اینکه آینده شغلیش چطوره؟
از اینکه این رشته رو انتخاب کردید راضی هستید یا پیشنهاد میکنید رشته دیگه ای رو انتخاب کنه؟
پیشاپیش ممنونم ازتون:gol:

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام، خوبین؟
آقا این استانداردهای NACE که تخصص خودتونم هست، رو کامل میخام دانلود کنم. همشو
کسی داره؟
اگه کسی تو سیستمش هست، من میخرم...

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببینم این بچه های متال کار ما رو راه میندازن ؟؟

من!

عضو جدید
سلام!
من در همین دقایق پیش با اطلاعاتی که به دست اوردم،احساس کردم رشته مواد بدک نیس!
اما من ب شدت به معماری علاقه دارم(حالانمیدونم درسته یا نه؟؟؟)
و با دیدن واحدهایی که باید گذرونده شه کمی گرخیدم!!!!!!(مث فیزیک و ریاضی و......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
حالا نمیخام بگید خوبه یا نه؟!رشته اشو از هرلحاظ:
درسی
کار واسه منِ دختر!
تشریح کنید!

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به مدیروبچه درسخونای تالارمواد
راستی بچه هاچرااینجااینقدردلگیره؟:D

بالا