گپ و گفتگوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی

فرهنگ

مدیر بازنشسته
بچه ه انکنه ای نشنگوله که از من تشکر کرده آیهانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فرهنگ

مدیر بازنشسته
چيزي به من نگو
نه از يك روز كاري شلوغ
نه "دوستت دارم"

چيزي به من نگو
تن‌هايي اين خيابان
خطوط مغشوشش
به من و تو محتاج است
در اين خرداد چيزي به من نگو
بگذار راه برويم
خورشيد داغ آن بالا باشد
و ما بغض‌هايمان را در برابر چشم‌ها و اتومبيل‌ها
قورت بدهيم
من روسري‌ام را جلو بكشم
و تو دستم را نگيري
چيزي به من نگو
نه "دوستت دارم"
نه " دلتنگم"
اين خيابان به سكوت محتاج است
آرامش بگذاريم

فرهنگ

مدیر بازنشسته
... معنای این همه سکوت چیست؟

من گم شدم در تو
یا تو گم شدی در من؟
ای زمان...

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر دوستان عزیز!!!!!!!!!!! چه طورید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فرهنگ

مدیر بازنشسته
... وی را گفتند: از کجا می‌آیی؟
گفت: از آن جهان.
گفتند: کجا خواهی رفت؟
گفت: بدان جهان.
گفتند: بدین جهان چه می‌کنی؟
گفت: افسوس می‌دارم.
گفتند: چگونه؟
گفت: نانِ این جهان می‌خورم و کارِ آن جهان می‌کنم.
گفتند: شیرین زبانی، رباط‌بانی را شایی.
گفت: من خود رباط‌بانم. هر چه اندرون من است بیرون نیارم، و هر چه بیرون من است در اندرون نگذارم. اگر کسی در آید و برود با من کار ندارد. من دل نگاه می‌دارم، نه گِل...

فرهنگ

مدیر بازنشسته
توی سی دقیقه می‌بازید. سی دقیقه که تو حالت خوب نیست و او حالش خوب است و دلش خواسته است برای تو تعریف کند که چرا خوب است اما تو حواست نیست، حواست به خودت نیست، به او که دوستش داری نیست، به دوستی‌تان نیست و پس‌اش می‌زنی، می‌زنی زیر همه چیز توی بی‌حواسی و تمام می‌شود، با همه‌ی زیبایی و سادگی و پاکی‌اش، با همه‌ی بی‌حاشیه بودنش، با همه‌ی آن همه که همدیگر را می‌فهمیدید، با همه‌ی آن همه خاطره‌ی خوب، این‌ها همه تمام می‌شوند، توی سی دقیقه، سی دقیقه‌ی بازنده، سی دقیقه که همه چیز را می‌بازید و برگشتن دیگر سخت می‌شود، سخت، اگر نگویم غیرممکن، اگر نگویم که خاطره‌ی آن سی دقیقه تا همیشه ته ذهنش می‌ماند، و ته ذهنش می‌ماند که این آدمی که من دلم خواسته بود برای او تعریف کنم که چرا خوب بودم آن شب، سرخوشی‌ام را ناخوش کرد با بی‌حواسی‌اش و هیچ حواسش نبود، هیچ دلش با من نبود، با حرف من نبود، حتا اگر فقط سی دقیقه، حتا اگر همان فردا صبح حواسش سر جایش آمده بود و عذرخواهی کرده بود، اما عذرخواهی چه دردی را دوا خواهد کرد وقتی آن سی دقیقه برای همیشه اتفاق افتاده است، سرانجام اتفاق افتاده است، سرانجام فروریخته‌اید و همه چیز تمام شده است توی سی دقیقه‌ی بازنده.

SIR ALEX

عضو جدید
محلول ها خیلی باحاله.من که باهاش کلی حال میکنم خیلی روتینه و از همه باحالترش اکتیویته هستش.راستی دعا کنید واسم با 350 علم یا تربیت رو بیارم.قول میدم همه ازمونهای پارسه رو واسه بچه ها بزارم.<br>

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای ترمو
من خیل بدم میاد ازش...
محلولا رو خیلی سخت فهمیدم البته هنوزم نفهمیدم . اونم که فهمیدم از لطف یکی از دوستان بود:gol:
منم دقیقاً تو محلولا مشکل دارم..........
به ما گفته 50 نمره از محلولا میده.........

فرهنگ

مدیر بازنشسته
محلول ها خیلی باحاله.من که باهاش کلی حال میکنم خیلی روتینه و از همه باحالترش اکتیویته هستش.راستی دعا کنید واسم با 350 علم یا تربیت رو بیارم.قول میدم همه ازمونهای پارسه رو واسه بچه ها بزارم.<br>

علم یعنی علم و صنعت دیگه ؟؟؟ تربیت هم یعنی تربیت مدرس ؟؟;)
شبانشون رو مطمئننا میاری

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. شما آقای الکسی ؟؟؟؟ احیاناً آقای گسکل نیستی؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه کجای محلول ها با حاله؟؟؟؟؟؟؟؟؟یه کم ما رو راهنمایی کن ! اون همه فرمول رو چه کارش کنیم؟؟؟؟؟؟:cry:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
من با اجاز ه میرم که بخوابم....
صبح باید برم دانشگاه ... فرجه مرجه خبری نیست فعلا....
شبتون قشنگ
زندگیتون پر زا شادی
نذارید امتحانا شادیتون رو باطل کنه
مهم نیست کجای دنیا ایستادید مهم احساس رضایته . دنبالش باشید

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
چيزي به من نگو
نه از يك روز كاري شلوغ
نه "دوستت دارم"

چيزي به من نگو
تن‌هايي اين خيابان
خطوط مغشوشش
به من و تو محتاج است
در اين خرداد چيزي به من نگو
بگذار راه برويم
خورشيد داغ آن بالا باشد
و ما بغض‌هايمان را در برابر چشم‌ها و اتومبيل‌ها
قورت بدهيم
من روسري‌ام را جلو بكشم
و تو دستم را نگيري
چيزي به من نگو
نه "دوستت دارم"
نه " دلتنگم"
اين خيابان به سكوت محتاج است
آرامش بگذاريم

دستم را به او ندادم

تنها سرم را روي خيالش گذاشتم ...

و آرام

تمام اين جاده را

با هم

قدم زديم ...!

SIR ALEX

عضو جدید
سلام. شما آقای الکسی ؟؟؟؟ احیاناً آقای گسکل نیستی؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه کجای محلول ها با حاله؟؟؟؟؟؟؟؟؟یه کم ما رو راهنمایی کن ! اون همه فرمول رو چه کارش کنیم؟؟؟؟؟؟:cry:

نه عزیز من سر الکس فرگوسنم.(فرگوسن سرمربی منچستر=استاد اراده و تلاش).

فرمول ها رو به دو دسته تقسیم کن.یکی ایده ال ها یکی با قاعده.انرژی ازاد هم که مطمئنا فرمول اصلیشو بلدی .انتروپی رو هم که توی هردو یکیه.با این مقایسه به راحتی فرمول ها رو میفهمی.تازه چندتا مسئله حل کنی میبینی که با خوندن مساله معلومه چیکار کنی و اونقدر هم نیاز به حفظ کردن فرمول ها نیست

اصلا سخت نگیر

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه عزیز من سر الکس فرگوسنم.(فرگوسن سرمربی منچستر=استاد اراده و تلاش).

فرمول ها رو به دو دسته تقسیم کن.یکی ایده ال ها یکی با قاعده.انرژی ازاد هم که مطمئنا فرمول اصلیشو بلدی .انتروپی رو هم که توی هردو یکیه.با این مقایسه به راحتی فرمول ها رو میفهمی.تازه چندتا مسئله حل کنی میبینی که با خوندن مساله معلومه چیکار کنی و اونقدر هم نیاز به حفظ کردن فرمول ها نیست

اصلا سخت نگیر
مرسی از راهنماییت.....:w27::w17:

بالا