گپ و گفتگوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی

Melted_Boy

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
ولي به نظر من اگر دوستان رمز رو ببينند ديگه از اين تالار مايوس مي شن و ديگه نميان
اما در غير اين صورت يه درصد زيادي حداقل با انگيزه رسيدن به اطلاعاتشون به اينجا ميان
اينم تالار رو فعا تر ميكنه. در ضمن بعضيا مثل بنده كه تو زمينه خاصي تخصص نداريم :(حداقل شايد بتونيم به كاربراي جديد كه عمدتا ورودي هاي جديد رشتمون هستن كمك كنيم

نه مهندس اصلاً اینجوری فکر نکنید که اگر رمز گیرشون اومد برن که برن پشت سرشونو گاه نکنن!!!!!
واقعاً خیـــــــــــلی از دوستان مثل خود شما با جون و دل بدون هیچ مزدی دارن خالصانه همکاری میکنن در این تالار...
فقط تنها سم مهلک برای تالار کل کل های بیخود بین خود بچه های تالار خودمونه...

sonya.b

عضو جدید
سلام به همگی..
دوستان نوبتی هم باشه نوبت رفتن ما شده ولی زود بر میگردم.....
با اجازه همه دوستان فردا صبح ساعت 7 میرم سربازی :w08:.... مثلا به قول بزرگترا بریم مرد بشیم :redface:
خلاصه اگر یه موقع اتفاقی افتاد و دیگه همدیگه رو ندیدیم ما رو حلال کنید واقعا تو این مدتی که اینجا بودم دوستای خیلی خوبی پیدا کردم..
به امید موفقیت همتون :w30:

اخییییییییییییی به سلامتییییییی ایشالا که هر جا هستید سلامتو موفق باشید. با آرزوی بهترین ها برای شما:w30:

Melted_Boy

کاربر ممتاز
آره عزیزم. مرسی... همین الان آلرت داد که رسیده:gol:

دیوووووووونه ی این تکنولوژی قرن ۲۱ هستم من!!!!!!!!!!!!!!!
خرابشم!!!!!!!!!!!!!!!!!
قابلی نداشت!!!!!!!!!!!
امیدوارم به درد بخوره. البته بایستی از اون دوستمون آقای کامران خداپرستی تشکر کنی!!;)

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیوووووووونه ی این تکنولوژی قرن ۲۱ هستم من!!!!!!!!!!!!!!!
خرابشم!!!!!!!!!!!!!!!!!
قابلی نداشت!!!!!!!!!!!
امیدوارم به درد بخوره. البته بایستی از اون دوستمون آقای کامران خداپرستی تشکر کنی!!;)

از ایشونم تشکر کن عباس جان... :gol:

Melted_Boy

کاربر ممتاز

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
بالا