گپ و گفتگوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی

vafa8989

عضو جدید
کاربر ممتاز
بشتابید بشتابید هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم

بشتابید بشتابید هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم

جمیعا سلام علیکم
عارضم خدمتتون که امشب قرار است ما شب سختی را پشت سر بگذاریم زیرا که از چند دقیقه قبل گاز کل استان قطع شده و ما در سرما و یخبندان به سر می بریم لذا از همه دوستان تقاضا می کنیم هدایای خویش را اعم از بخاری نفتی ،بخاری گازی ،هیزمی و خلاصه انواع اقسام وسایل گرمایشی را در این بخش از تالار فراهم نموده تا ما نیز از گرمای وجود دوستان ار خطر یخ زدگی و منجمد شدن رهایی یابیم.
با تشکر ستاد مبارزه با یخ زدگی کل استان

شوگا

عضو جدید
الان بچه هارو خبر میکنم دیگه هر چی در توان باشه کمک کنیم...دست نیازمندو گرفتن ثواب داره...

vafa8989

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدی میگید؟؟؟؟
بله بله

از طرف همه بچه های خوابگاه خودمون(سیبری)با شماابراز همدردی میکنم.:(:cry::cry::cry::cry::cry:
متشکرم شدیدا
از همه عذر می خوام چون تشکرام غیر فعال شدند

الان بچه هارو خبر میکنم دیگه هر چی در توان باشه کمک کنیم...دست نیازمندو گرفتن ثواب داره...
:cry::cry:

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز

این روزها...
بیش از آنکه دلم بخواهد بخوانم یا بنویسم ...
دوست دارم دست در دست تو راه بروم ...
اصلا انگار هیچ چیز مهم تر از لحظات با تو بودن نیست ....

سلام آقاي مهندس
خسته نباشيد
شنيدم سمينارتون خيلي عالي بود و معلوم بوده روش زياد كار كردين
اما صداي انفجار از دانشكده نيومد كه !!! من منتظر ترور بودم.
:(

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
داشتم به اين فكر مي كردم كه از وقتي كه مهندس مگنت رفته بحث ها و تاپيك هاي علمي كاملا از رونق افتاده .
واقعا جاشون خاليه.
از وقتي كه عضو باشگاه شدم يادمه هر روز تعداد تازه واردايي كه كمك علمي مي خواستن بيشتر مي شد تا جايي كه خودشون هم عضو فعال مي شدن و به تازه واردها كمك مي كردن
اما حالا ...:cry:

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
جمیعا سلام علیکم
عارضم خدمتتون که امشب قرار است ما شب سختی را پشت سر بگذاریم زیرا که از چند دقیقه قبل گاز کل استان قطع شده و ما در سرما و یخبندان به سر می بریم لذا از همه دوستان تقاضا می کنیم هدایای خویش را اعم از بخاری نفتی ،بخاری گازی ،هیزمی و خلاصه انواع اقسام وسایل گرمایشی را در این بخش از تالار فراهم نموده تا ما نیز از گرمای وجود دوستان ار خطر یخ زدگی و منجمد شدن رهایی یابیم.

شدیداً ابراز همدردی ..
اصلاً می خوای امشب منم برم بیرون بخوابم تا ابراز همدردی بشه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اصلاً حالا که اینطور شد ... میرم حموم زیر دوش آب سرد !!!!!
ما چش نداریم ببینیم موادی ها سختی بکشنا !!!!

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آقاي مهندس
خسته نباشيد
شنيدم سمينارتون خيلي عالي بود و معلوم بوده روش زياد كار كردين
اما صداي انفجار از دانشكده نيومد كه !!! من منتظر ترور بودم.
:(

اومدم نارنجک پرت کنم، پروفسور میردامادی با 3تا سوال چرتو پرت زد تو برجکم... فکر کن بهم میگه میخای بگی زبانت خوبه که لغت انگلیسی به کار میبردی؟؟؟؟ خلاصه از سمت دیگه معبر دکتر گودرزی وارد میدون شدو سوالاتی پرسید که هیچ ربطی به سمینارم نداشت. منم نزاشتم زیادی حرف بزنه... بهش برخورد شدید....
قبل دفاعیه من استاد راهنمای من، استاد ممتحن دانشجوی دکتر گودرزی بود. اونقدر بهش گیر داد که همه چیزو خراب کرد. نوبت من که رسید، دکتر گودرزی به تلافی پاشد و منو در یه حرکت غیر اخلاقی، به زمین زد... خدا ازشون نگذره:cry:

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا ما هم هستیما!!!!!!!!!!!!!
نا سلامتی ما اینجا در رابطه با شیرینی دادن حق آب، گل، خاک، شُل و... داریم!!!!!!!!!!!!!!

مهندس SHADOW من تهران اومدنم افتاد ۳ اسفند!!!!!!!!!!!
ایشالا یه سری هم باید بیام دانشگاتون از دکتر قنبری یه چیزی بگیرم به احتمال زیاد!!!!!!!!!!!!!!
خودتو آماده کن که مهمون داری بد رقم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

در خدمتیم مهندس... فقط 3 اسفند چند شنبه میشه؟؟؟ من شنبه یکشنبه ها تهرانم:cool:

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز
داشتم به اين فكر مي كردم كه از وقتي كه مهندس مگنت رفته بحث ها و تاپيك هاي علمي كاملا از رونق افتاده .
واقعا جاشون خاليه.
از وقتي كه عضو باشگاه شدم يادمه هر روز تعداد تازه واردايي كه كمك علمي مي خواستن بيشتر مي شد تا جايي كه خودشون هم عضو فعال مي شدن و به تازه واردها كمك مي كردن
اما حالا ...:cry:

ایشون یه وزنه بودن تو تالار... امیدوارم هر جا که هستند، موفق باشند...

vafa8989

عضو جدید
کاربر ممتاز
شدیداً ابراز همدردی ..
اصلاً می خوای امشب منم برم بیرون بخوابم تا ابراز همدردی بشه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اصلاً حالا که اینطور شد ... میرم حموم زیر دوش آب سرد !!!!!
ما چش نداریم ببینیم موادی ها سختی بکشنا !!!!

مرسیییییییییییییییییییییییییییی آقا شرمندمون کردید
باور کنید گرمم شد
معرفت وجود موادیا می شکنه کمره هر چی سرما و یخبندونو

sonya.b

عضو جدید
جمیعا سلام علیکم

اخییییییییییییییییییییییی نازیییییییییییییی منم ابراز همدردی خودمو بصورت شعله های آتیشششششش براتون میفرستم گرم شین!!!!!ایشالا که زودی همه چی درست شه:gol:

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال
سلام خدمت مهندسان عزیز ..
بچه ها من دیگه خسته شدم...
این چند روز اخر خیلی عذاب اور شده..:(

sonya.b

عضو جدید
سلام خدمت مهندسان عزیز ..
بچه ها من دیگه خسته شدم...
این چند روز اخر خیلی عذاب اور شده..:(

اخییییییییییییی میدونم چه حالی داری. یکم استراحت کن دیگه هرچی خوندی بسه مطمئن باش سر جلسه همش یادتونه و کلی امتحانتون رو خوب میدین. یکم برین بیرون حالو هواتون عوض شه.

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال
اخییییییییییییی میدونم چه حالی داری. یکم استراحت کن دیگه هرچی خوندی بسه مطمئن باش سر جلسه همش یادتونه و کلی امتحانتون رو خوب میدین. یکم برین بیرون حالو هواتون عوض شه.

من فقط دارم این چند روز اخر تستای 3-4 سال اخر رو میخونم.....
خیلی استرس دارم.... رقابت نسبت به زمانی که شما کنکور دادین خیلی سخت تر شده

vafa8989

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخییییییییییییییییییییییی نازیییییییییییییی منم ابراز همدردی خودمو بصورت شعله های آتیشششششش براتون میفرستم گرم شین!!!!!ایشالا که زودی همه چی درست شه:gol:

مرسی گلم
گرمای وجودتون حسابی گرمم کرد
ممنونم ان شا ا.........
البته این وضعیت آدمو یاد قدیما میندازه گرما و صمیمیتی که بود.و .............

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
اومدم نارنجک پرت کنم، پروفسور میردامادی با 3تا سوال چرتو پرت زد تو برجکم... فکر کن بهم میگه میخای بگی زبانت خوبه که لغت انگلیسی به کار میبردی؟؟؟؟ خلاصه از سمت دیگه معبر دکتر گودرزی وارد میدون شدو سوالاتی پرسید که هیچ ربطی به سمینارم نداشت. منم نزاشتم زیادی حرف بزنه... بهش برخورد شدید....
قبل دفاعیه من استاد راهنمای من، استاد ممتحن دانشجوی دکتر گودرزی بود. اونقدر بهش گیر داد که همه چیزو خراب کرد. نوبت من که رسید، دکتر گودرزی به تلافی پاشد و منو در یه حرکت غیر اخلاقی، به زمین زد... خدا ازشون نگذره:cry:
آخي چقدر بد
ديدم حسابي توپتون پر بود.
ولي خيلي از استادا رو لغت انگليسي به كار بردن حساسن
از جمله دكتر سيدين ، دكتر سرپولكي و دكتر افتخاري
اما همه از سمينارتون تعريف مي كردن

sonya.b

عضو جدید

سعی کنین نکته هایی که یادداشت کردین رو مرور کنین. استرس نداشته باشین چون همین استرس کار رو خراب میکنه. شاید رقبا زیادتر شده اما در عوض ظرفیتها هم n برابر شده. پس اصلا نگران نباشین چون فقط بدون استرس هست که میتونین موفق بشید. شما تلاشتون رو کردین خدا هم جای حق نشسته نتیجش رو بهتون میده. آروم باشید و به نتیجه قبولیتون فک کنین

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندس
اينجا دوباره بحث هاي روانشناسي ميگه كنكور فقط اطلاعات علمي نيست بلكه مولفه هاي زيادي درش دخيله مثل مديريت زمان ، آرامش و توانايي نه گفتن به تست هاي زمان گير
و كساني در اين راه مي برن كه با آرامش و توكل به خدا تا آخر بمونن
ما هم براتون واقعا دعا مي كنيم
موفق باشيد بي استرس

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال
سلام مهندس
اينجا دوباره بحث هاي روانشناسي ميگه كنكور فقط اطلاعات علمي نيست بلكه مولفه هاي زيادي درش دخيله مثل مديريت زمان ، آرامش و توانايي نه گفتن به تست هاي زمان گير
موفق باشيد بي استرس

بله درسته ..
دقیقا همین چیزیه که شما میگین....
منم دقیقا همین کارها رو میکنم... حداقل توی کنکورهای ازمایشی ماهان فهمیدم زمان رو چطور مدیریت کنم و یا از چه درسی اول شروع کنم...
ممنون سپیده خانم شما بزرگوارید:smile:

sonya.b

عضو جدید
سلام مهندس
موفق باشيد بي استرس

خانم روانشناس ما اگه شمارو نداشتیم میخاستیم چکار کنیم؟؟؟ باید کلی پول دکترا رو میدادیما!!! :دی
خیلی خوب گفتین واقعا

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال
سعی کنین نکته هایی که یادداشت کردین رو مرور کنین. استرس نداشته باشین چون همین استرس کار رو خراب میکنه. شاید رقبا زیادتر شده اما در عوض ظرفیتها هم n برابر شده. پس اصلا نگران نباشین چون فقط بدون استرس هست که میتونین موفق بشید. شما تلاشتون رو کردین خدا هم جای حق نشسته نتیجش رو بهتون میده. آروم باشید و به نتیجه قبولیتون فک کنین

بله همینطوره که شما میگین...
ممنون سونیا خانم ایشالله قبولی شما تو دکتری :smile:

Melted_Boy

کاربر ممتاز
در خدمتیم مهندس... فقط 3 اسفند چند شنبه میشه؟؟؟ من شنبه یکشنبه ها تهرانم:cool:

میشه چهارشنبه!!!!!!!!!!!!!
دیگه نشد آقا رضا!!!!!!!!!!!!!
میخوام باهم بریم فرحزاد یه صفایی کنیم!!!!!!
الان هم هوا سرده حسابی میچسبه!!!!!!!!!

Melted_Boy

کاربر ممتاز
بزن زنگو به افتخار کد ۱۲۷۲ مجموعه مهندسی مواد ارشد امسال!!!!!!

آقایون و خانم ها اصلاً به خودتون استرس وارد نکنید!!!
فقط به فکر بیسکوییت و آبمیوه و احیانا تنگ آبی
باشید، من قبولیتون رو تضمین میکنم!!!!!!
کیک و آبمیوه کنکور مثل شربت
شهادته!!!!!
هرکی نخوره، کنکور قبول نمیشه!!!
هر چقدر سریع تر بخورین اونو، دانشگاه بهتری قبول میشید!!!!!

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله درسته ..
دقیقا همین چیزیه که شما میگین....
منم دقیقا همین کارها رو میکنم... حداقل توی کنکورهای ازمایشی ماهان فهمیدم زمان رو چطور مدیریت کنم و یا از چه درسی اول شروع کنم...
ممنون سپیده خانم شما بزرگوارید:smile:
خواهش مي كنم
بزرگي از خودتونه

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال
بزن زنگو به افتخار کد ۱۲۷۲ مجموعه مهندسی مواد ارشد امسال!!!!!!

آقایون و خانم ها اصلاً به خودتون استرس وارد نکنید!!!
فقط به فکر بیسکوییت و آبمیوه و احیانا تنگ آبی
باشید، من قبولیتون رو تضمین میکنم!!!!!!
کیک و آبمیوه کنکور مثل شربت
شهادته!!!!!
هرکی نخوره، کنکور قبول نمیشه!!!
هر چقدر سریع تر بخورین اونو، دانشگاه بهتری قبول میشید!!!!!

اقا شما هم شرکن کردی امسال؟؟؟؟

اقا اون زمان رو اب برد که ابمیوه میدادن....

بالا