گپ وگفت های خودمانی دانشجویان موسسات آموزش عالی

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی دانشجوای غیرانتفاعی بیایداینجاازمشکلات ومسایلی که توموسسات آموزش عالی هست بحث کنیم شایدکسی باشه کمک کنه از موسسه تون بگید ازسطحش

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تو شهاب دانش قم هستم اینجا خدایی سطحش خیلی خوبه. حتی به امیرصغیرمعروفه چون اکثراستاداش ازامیرکبیر میان مثل پروفسورعابدی.پروفسورکراری.دکترفتحی وخیلی های دیگه حتی2تا ازآزمایشگاهاش توامیرکبیربرگزارمیشه

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه های غیرانتفاعی پس کجان چراخودتونومعرفی نمیکنیدواسه همین بودتوتاپیک آماردانشگاهها آمارمون کم بود

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w05::w05::w09::w05:نبودغیرانتفاعی بابابیایداینجاکمی باهم گپ بزنیم

هساره

عضو جدید
سلام . من غیر انتفاعی نیستم ولی یه جورایی با علمی کاربردی درارتباطم.
اگه اجازه بدید یه نظری بدم...
متاسفانه دانشجوهای اینجور دانشگاه ها خودشون رو قبول ندارند و این باعث میشه استادا کم کاری کنند واین مثل یه فیدبک همدیگه رو تقویت میکنه...
بچه ها شما چیزی از بچه های دانشگاه های دولتی کم ندارید فقط کافیه خودتون رو قبول داشته باشید و از استاداتون کار بخواید . اون وقت میبینید سطح دانشگاه تون چقدر بالا میره......

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . من غیر انتفاعی نیستم ولی یه جورایی با علمی کاربردی درارتباطم.
اگه اجازه بدید یه نظری بدم...
متاسفانه دانشجوهای اینجور دانشگاه ها خودشون رو قبول ندارند و این باعث میشه استادا کم کاری کنند واین مثل یه فیدبک همدیگه رو تقویت میکنه...
بچه ها شما چیزی از بچه های دانشگاه های دولتی کم ندارید فقط کافیه خودتون رو قبول داشته باشید و از استاداتون کار بخواید . اون وقت میبینید سطح دانشگاه تون چقدر بالا میره......
سلام استاد مرسی که نظر دادید باعث افتخاره

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/images/smilies/funny/w05.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/images/smilies/funny/w05.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/images/smilies/funny/w09.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/images/smilies/funny/w05.gif

Queen_110

عضو جدید
سلام منم غیر انتفاعی شیرازم سطحش بد نیست ولی باید خیلی بهتر باشه

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهههههههههههه
بالا خره یکی پیدا شد اگه کس دیگه ای هست بیاین سر بزنین فعالش کنیم

saeiidehh

عضو جدید
سلام منم کارشناسی رو دانشگاه غیر انتفاعی بودم ارشدم غیر انتفاعی می خونم راضیم...

SaEeD_13

کاربر بیش فعال
سلام
ما نیز در همچین دانشگاهی مشغول به تحصیلی نه چندان دشوار با اندی تلاش و تنبلی فراوان مشغول میباشیم

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا دانشگاهی که من بودم خیلی سطحش بالاس به جرات میگم از خیلی از دانشگاههای ملی سطحش بالاتره
چون 5نفر از اعضای هیئت علمی امیر کبیر اونجان
این حداقلشه

gaslakh

عضو جدید
سلام
من تو دانشگاه غیرانتفاعی پیام درس میخونم . تقریبا ترمای آخر درسمه ولی بگم اویلش از دانشگاهم ناراضی بودم اما حالا خیلی راضیم .
استادامون سطح علمی بالایی دارن همشون مال صنعتی شریف و امیرکبیرن و این خیلی خوبه . امکانات آزمایشگاهی دانشگاه ما چندان نرمال نیست اما اینو بگم که اکثر دانشگاههای غیر انتفاعی امکانات آزمایشگاهی خوبی ندارن برای همین از این نظر گله ندارم . استادمون سعی میکنن روی مطالب درسی و اصل اون بپردازن و کمتر دانشجو را اذیت میکنن . الحمدلله از انتخاب دانشگاهم ناراضی نیستم اینم به خاطر لطف خدا و اقبال خوبم بود که اونجا قبول شدم . چون رتبه ام تو کنکور اصلا خوب نشد و چون دانشگاه ما تقریبا 2.5 سال پیش ناشناخته بود زیاد کسی بهش توجه نمیکرد منم آخرین نفر قبول شده دانشگاه از نظر رتبه بین بچه های همرشته ایم بودم . اما چون خیلی علاقه داشتم و دارم تلاش میکنم، الان که ترم 6 کارشناسی پیوسته نرم افزار هم معدلم کلم عالیه (18.68) و هم دانشجوی اول رشته ام هستم . خیلی هم نسبت به قبولی تو ارشد امیدوارم برا همین امسال آزمایشی شرکت میکنم تا سطح خودما بسنجم .حالا که دانشگاه ما تقریبا اسم و رسمی برا خودش دست و پا کرده ، عین مور و ملخ دانشجو داره میاد اونجا ، حدود 16رشته مختلف اعم ار کاردانی پیوسته و کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی ارشد داره و حالا حدود 2100 دانشجو . انشالله بهتر هم میشه
امید به خدا

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشالا که موفق باشی دوست عزیز اتفاقا امکانات دانشگاهی هم که من بودم خوب بودم و ازش راضیم اما اینو که همه نمیدونن و فردا که بری دنبال کار میگن غیر انتفاعی بودی دیگه نمیگن حتی رتبه دو رقمی کنکور هم با ما درس خونده و تو دانشگاه ما بوده نمیگن ما کنکور ملی دادیم و اینجا قبول شدیم نمیگن که درسای اصلی رو با بهترین اساتید امیر کبیر بودیم و ...
اره داداش اینجا خیلی اوضاع خرابه
شایدم هنوز وارد بازار کار نشدی و دنبال کار نرفتی

SaEeD_13

کاربر بیش فعال
سلام...ممنون که ندا دادی بیام ... اگر دوست داری میتونم کمک کنم تا پابر جا بمونه ...تایپیکو میگم...

SaEeD_13

کاربر بیش فعال
ایشالا که موفق باشی دوست عزیز اتفاقا امکانات دانشگاهی هم که من بودم خوب بودم و ازش راضیم اما اینو که همه نمیدونن و فردا که بری دنبال کار میگن غیر انتفاعی بودی دیگه نمیگن حتی رتبه دو رقمی کنکور هم با ما درس خونده و تو دانشگاه ما بوده نمیگن ما کنکور ملی دادیم و اینجا قبول شدیم نمیگن که درسای اصلی رو با بهترین اساتید امیر کبیر بودیم و ...
اره داداش اینجا خیلی اوضاع خرابه
شایدم هنوز وارد بازار کار نشدی و دنبال کار نرفتی
البته من تا اونجایی که میدونم برا کار کردن اول به داشتن آشنا یا همون پارتی عامیانه نیاز هست
بعد به میزان علم به کار که همون تجربه یا توانایی انجام به کار
بعد از اینا میرسیم به دانشگاه و معدل و ریز نمرات و رتبه کنکور و اینچیزا...

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا حالا سوای از پارتی الان من هرچی استخدامی و کار و اطلاعیه دیدم یکی از مهمترین شروط داشتن مدرک معتبر هستش باورت میشه دانشگاه ازاد رو از ما بیشتر قبول دارن این دیگه خیلی ظلمه

SaEeD_13

کاربر بیش فعال
اتفاقا حالا سوای از پارتی الان من هرچی استخدامی و کار و اطلاعیه دیدم یکی از مهمترین شروط داشتن مدرک معتبر هستش باورت میشه دانشگاه ازاد رو از ما بیشتر قبول دارن این دیگه خیلی ظلمه

میتونم بپرسم اطلاعیه چه کاری؟؟؟؟
چون من چند تا اطلاعیه ای که دیدم این وضعیت راو داشت کارهای خیلی ... بودن و هیچ ارتباطی با مدرک درخاستیشون نداشت.

آره خوب مدرک دانشگاه آزاد خیلی معتبر تره چون پول بیشتری میگیرن !!! بعد استادای بهتر و بیشتر میارن که رابطه ای مستقیم داره با
اعتبار مدرک... برای مثال من که خیلی کم تحقیق کردم دیدم تو رشتم هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد با
هزینه همین رشته و مقطع در دانشگاه های چندین کشور که مدرکشون تو جهان معتبره برابری میکنه ....:confused:

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما که اینجوری حرف میزنید دیگه بقیه چی میگن پسر خوب تو داری عینا" اعتبار مدرک رو بر اساس پول میسنجی
مثلا اطلاعیه شرکت نفت برای گرفتن امریه سربازی

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم دوست عزیز ایشالا که بیشتر بشیم در مورد مشکلاتمون بحرفیم

shiva 420

عضو جدید
سلام من تو دانشگاه مازیار که موسسه ی غیر انتفاعی تو نور-رویان درس میخونم اکثر از استادامون عالی ان ولی بعضی دیگه چی بگم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا