گوشیه شما چیه ؟

گوشیه شما چیه ؟

• مجموع رای دهندگان
    23

sara_hyperactive

عضو جدید
کاربر ممتاز
جوی استیک رو که میشه راحت درستش کرد . ولی بنظر من K750 نگیرین . چون از لحاظ باتری ایراد دارن . هنگ هم زیاد میکنه . گوشی های جدید سونی زیاد اومده . w900i k850 گوشی های خوبین .یکی گرونه فقط ;)
اتفاقا جوي استيكي كه بعدا روش مي ندازي هيچ وقت اون اوليه نمي شه همشم اذيت مي كنه... ولي از لحاظ باتري هيچ ايرادي ندارن يعني ما كه داشتيم هيچ وقت هنگ نمي كرد و ....
k850 هم بد نيست...

matink64

عضو جدید
خوب من یه نوکیا 6233 دارم که طبق کارشناسی مجله gsm صداش از 3250 و n73 بالاتر و مطلوب تره و کیفیت فیلم برداریه با سایز 640*480 اونو در حد یه دوربین فیلم برداری کرده

enj_mostafa

عضو جدید
اگه زیاد باهاش کار نکنید خراب نمی شه
سعی کنید با صفحه کلید کار کنید.
اما دوربین k700 می ارزه به دوربین بعضی nokia ها

مجید

عضو جدید
گوشی من 1100 . بهش دلبسته شدم و اصلا فکر عوض کردنش هم نمیکنم . اولش خریدم که سر کار آسیب دید راحت عوضش کنم ولی هر بلایی بگید سرش اومده مثل : افتادن و خوردن به زمین ( بیشمار) ، پرتاب شدن ، افتادن توی آب و ... ولی آخ نگفته . واقعا گوشی وفاداریه . آنتن دهیش هم خیلی خوبه .
اگر یک روز بخوام گوشی دیگه ای بگیرم برای گوشی جدید یک خط دیگه میگیرم و دست به این گوشی با خطش نمیزنم .:smile:

KoЯn

عضو جدید
P990i

P990i

گوشی من P990i از برند Sony Ericsson
خیلی خوب و قابلیت داره.برنامه آفیس هم روش نصبه

server

عضو جدید
من 2 تا گوشی نوکیا دارم یکی 6020 که خیلی خوبه و ازش هم خیلی راضی هستم و اون یکی که تازه خریدم 1200 هستش این هم بد نیست ولی تا حالا هر گوشی دستم گرفتم باز هم به همون 6020 خودم برگشتم حتی N73 هم خیلی دوام زیادی داره ( باهاش به دیوار میخ هم می زنم چیزی نمیشه :biggrin:) و هیچ وقت هم هنگ نمیکنه ;) باطری رو هم که خیلی خوب نگه میداره زود خالی نمیشه

arminspeedy

عضو جدید
:(
قبول نیست.چرا اسم گوشی من تو لیست شما نیست؟
گوشی من i-mate مدل k-jam خیلی هم ازش راضی امو خیلی هم دوسش دارم.
لطفاً i-mate رو هم به لیستتون اضافه کنین وگرنه کف باشگاه می زنم زیر گریه...!!!:cry:

dante1354

عضو جدید
اين اولين پست من توي اين فرومه.واقعيت اينه كه هيچ گوشي كامل نيست از نظر من گوشي ايده آْل ظريف و شيكه و سيستم عامل سيمبيان داره و نرم افزار واسش زياده و زمان مكالمه بالايي داره و دوربين وضوح بالاي 3 مگاپيكسل وقيمت مناسب و ... دست هر كسي نباشه!
همه فقط در مورد نوكيا و سوني اريكسون نظر دادن.من خودم اگه گيرم بياد موتورولا z10 يا z8 ميخرم.از گوشي سوني اريكسون شروع كردم و به موتورولا رسيدم.الانم z3 دارم.
هر چند بعضي از ويژگيها رو نداره ولي دست هر كسي نيست و شيكه و چند ويژگي خوب ديگه هم داره.

mehrshad67

کاربر فعال
mehrshad67

mehrshad67

سلام . بچه ها تو این نظر سنجی شرکت کنید و بگین که گوشی شما چیه !!!!
سلام
گوشی من LGمدل شکلات یاKU800است .گوشی فوق العاده شیک وزیبایی استکه سال 2006به عنوان برترین گوشی در زمینه طراحی ابتکارانه شناخته شد:w17::w33::w14:

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
چرا همه دخترا 810 میگیرن ؟
شما چهارمین دختری هستی که میشناسمش و 810 داره؟

معذرت الهه جان
من فکر کردم که میگی w810 ، بعد دیدم که نوشتی k810
حالا رتبه ات رفت بالا چون اولین دختری هستی که من میشناسمش و سری K رو خریده
این هم بررسی تخصصی گوشیت : http://gsm.ir/a4111.asp?phoneid=1165

امیر Amir

عضو جدید
گوشی من . . .

گوشی من . . .

سلام

یه N73 مامان...که خیلی باهاش خاطره دارم...;):D:gol:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چرا همه دخترا 810 میگیرن ؟
شما چهارمین دختری هستی که میشناسمش و 810 داره؟

چه جالب گوشی منم w810

اون موقعی هم که w550 داشتم هم چند ماه بعدش همه خریدن. چرا همیشه گوشی هایی که من میخرم انقدر زود خز میشه؟؟؟؟

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
e250

e250

گوشی منe250سامسونگ به نظر من که نسبت به قیمتش کارآییش فوق العادس من که راضیم خدام ازش راضی باشه:D

Atropatkan

عضو جدید
منم نوکیا دارم.
1100 باهاش عکس های خوبی میندازم.(دوربینش 3 مگا پیکسل هستش.)
در ضمن بلوتوسش حرف نداره.:whistle::tooth:

بالا