[ گفت و گو ] - کارشناسی ارشـــد مهندسی شیمی 93

saman001

عضو جدید
فقط جرم؟؟؟؟؟؟همشونو.یه سری عقده ایی نشستن سوال طرح میکنن.اگر طراحارو گیر اوردی pm بده:D

واقعا درس خوندن واسه کنکور اشتباس 1 سال تمام وقتتو بذاری اونوقت یه آدم مریض واسه خود شیرینی بیاد یه سری سوال بده که هیچ تفاوتی بین خونده و نخونده نباشه. من به سختی اعتراض ندارم چون رقابته و واسه همه سخته ولی همون سوال سخت هم باید از مطالبی باشه که با خوندنش بشه جواب داد الان کتاب جرم و عملیات جلو دستمن وقتی به این همه مطلب خوب و مهم نگاه میکنم و یاد اون همه سوال مسخره میفتم که امروز دیدم خندم میگیره. خدایی اگه ما اصلا جرم نمیخوندیم با یه بچه ی کلاس اول سر جلسه چه فرقی داشتیم؟

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا درس خوندن واسه کنکور اشتباس 1 سال تمام وقتتو بذاری اونوقت یه آدم مریض واسه خود شیرینی بیاد یه سری سوال بده که هیچ تفاوتی بین خونده و نخونده نباشه. من به سختی اعتراض ندارم چون رقابته و واسه همه سخته ولی همون سوال سخت هم باید از مطالبی باشه که با خوندنش بشه جواب داد الان کتاب جرم و عملیات جلو دستمن وقتی به این همه مطلب خوب و مهم نگاه میکنم و یاد اون همه سوال مسخره میفتم که امروز دیدم خندم میگیره. خدایی اگه ما اصلا جرم نمیخوندیم با یه بچه ی کلاس اول سر جلسه چه فرقی داشتیم؟

خدایی حرف دل منو زدی. حیف اون همه زحمت و صبح بیدار شدن و ازمونو کتاب و .......

m_naji

عضو جدید
سلام بچه ها
منم امسال کنکور دادم!برای بار دوم:(
خیلی تلاش کرده بودم ولی کنکور یه جوری بود!
خدا بگم اون کسی رو که 1 هفته عقب انداخت کنکور رو چیکار کنه!
فک میکنم همه سوالات رو غلط زدم.
توکلم به خداست...

cement

عضو جدید
azizan chera inghadr narahatin
konkor nesbeiye ishala k hame bad shodn ba %hay pain hm rotbe hay khob miarid
omideton be khoda bahse

m_naji

عضو جدید
خیلی نامردیه که اینطوری سوال طرح میکنن!:crying:

انگار طراح های محترم گیر داده بودن به 1 موضوع و ول نمیکردن!!چقد محاسباتش زیاد بود!

engineersajjad

عضو جدید

باسلام
مهندسان عزیز خسته نباشییییید...دروووود
کنکور هم اگه سخت بوده واسه همه همون سوالات بوده.واسه کسایی که واقعا خوندن امتحان سخت بهتر از آسونه...بهتر نتیجه میگیرین.
ما هم پارسال بعد از جلسه همه می نالیدیم...نگران نباشین...
نفوس بد نزنین انشاالله همه به اندازه زحمتشون نتیجه بگیرن.

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باسلام
کنکور هم اگه سخت بوده واسه همه همون سوالات بوده.واسه کسایی که واقعا خوندن امتحان سخت بهتر از آسونه...بهتر نتیجه میگیرین.

پارسال؟؟؟پارسال که در حد بهزیستی بود که:biggrin:نسبت به امسال

meysam_ak

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
حاضرم پاسخ نامم رو اصلا صحیح نکنن فقط طراح سوالا جرم و عملیات رو بدن چند دقیقه باهاش حرف بزنم.
سامان دقیقا درکت میکنم چی میگی...........
آدم این همه بخونه آخرش به قول خودت یه سری آدم مریض!- به اصطلاح طراح- که مطمئنا دوزار هم هیچی بارشون نیست بیان این طوری گند بزنن به زندگی آدم! گند بزنن به تمام صبح و شب هات که به عشق موفقیت مثه چی براش زحمت کشیدی........یه سری آدم پست که هیچی حالیشون نیست!!
آقا ما نمیگیم سوالا رو سخت نگیرین یا آسون بیارین...........حرفمون اینه که آخه دِ لامصب یه چی بیار که تمایز بین اونی که این همه درس خونده و یکی که هیچی نخونده لااقل یکم مشخص شه!......

ea26

عضو جدید
من از ظهر تا حالا اینجوریم:wallbash::w06::w39::w00:
بعدترش اینه ک دوستام همه میگن سطح سوالات خوب بوود!!! راضی بودن همه
ایشالله ک همه نتیجه زحمتامونو ببینیم:(

پاییزی2

عضو جدید
باسلام
آقا کنکور امسال اصلا قابل مقایسه با پارسال نیست.....اصلا اصلا(حالم داره کم کم به هم میخوره)

پاییزی2

عضو جدید
دوستانی که میخوان برا سال بعد برنامه ریزی کنن بیان پیش خودم
یه برنامه ی درست و حسابی براشون میریزم که اگه بازم چنین سوالایی تو کنکور دیدن اقلا افسوس روزایی که خوندن رو نخورن:biggrin:
شما هم هی نمک بپاش رو زخم کاری ما.....عصبانیم یه چیزی میگما:w00::crying2:

niusha t

عضو جدید
جرم وترموروخیلی خیلی بدزدم - احساسم میگه چندتادرصدمنفی دارم- جرم وعملیات ازچه کتابایی سوال میدن؟؟؟؟منابعش چیاس؟؟؟؟؟؟؟ :wallbash:
دارم واسه سال آینده برنامه ریزی میکنم اگرچه هرسال بدتر میشه-من امروز 4:30 صبح بیدارشدم تا 6 خوندم- خداکنه رتبه ام خیلی بد نشه یه اعتمادبه نفسی بمونه واسه سال دیگه

آخرین ویرایش:

niusha t

عضو جدید
اصلافرصت نکردم گردنموازروی برگه بلندکنم- -15-10 تاسوالوعلامت زده بودم حل کنم وقت نشد- فکرکنم یه سری سوالا غلط بودن:crying::crying:کلا خراب کردممممممممممممممممم:(:(:(:(

eng.che

کاربر فعال
بچه ها اول خسته نباشید دوما بابا چرا هرکی میاد باشگاه داغ بچه ها رو تازه می کنه
آقای منم همین کنکورو داد تازه کنکور واسه اون حکم آینده رو داشت ولی بعد آزمون اول یکم گله کرد بعد یاعلی گفت پاشد رفت دنبال کار و زندگی

پاشید پاشییییییییییییید بسه دیگه
به این فک کنید هرچی بود چه سخت چه آسون تموم شد. اگرم سخت بوده واسه همه بوده...

ایشالله همه نتیجه تلاشونو میگیرن

آخرین ویرایش:

پاییزی2

عضو جدید
ببخشید خانوم مهندس من نمک رو زخم کسی نمیپاشم
این شمایی که با یه طرفه به قاضی رفتن الکی اعصاب خودتونو خورد میکنید
میشه یه سوال ازتون بپرسم؟ (منظورم شما و همچنین دوستان گله مند دیگست)
شمایی که میگی سوالا اینجور بود یا اونجور نبود اینو در نظر گرفتی که شماها طراح سوالات کنکور نیستید؟
یه طراح میاد از یه مبحث سوال میگیره و یکی دیگه هم رو یه مبحث دیگه زوم میکنه
یکی هم میاد متعادل از همه ی مباحث سوال میگیره
منم مثل شما همین سوالا رو جواب دادم و فکر نمیکنم نتیجه ای بهتر از شماها بتونم بگیرم
اما یکی از دوستان گرامی برمیگرده و میگه سوالا رو جوری گرفتن که اونی که نخونده و خونده شدن یکی!
حالا مسئله اینجاست که چرا شدن یکی؟
چون اوشون که این حرفو زده خودشم رو اون قسمتی که ازش سوال اومده تسلط نداشته و یا اصلا براش وقت نذاشته و بهش نگاه ننداخته
همین انتقال جرمی که همه ازش مینالین و میگین خیلی سخت بود رو من دیروز از ظهر تا غروب خوندم و تو همون بازه ی کوتاه جواب کلی از تست های امروز رو تونستم بدست بیارم خیلی برام جای تعجب داره که شما و امثال شما که حدود 6 ماه براش وقت گذاشتین چرا نتونستین جواب سوالاش رو بدین!!
مگه سوالا تو کتاب رابرت تری بال نبود؟!
منبع یه منبعه و همه هم از همون میخونن
پس خواهشا جبهه ی حق به جانب نگیرین و دیگران رو عامل عصبانیت خودتون ندونید.
میگن :
اسلام به ذات خود ندارد عیبی
هر عیب که هست از مسلمانی ماست

پیروز باشید:gol:
دعوا که نداریم.آخه شما هی میگی یه روزه خوندم اینجور و اونجور خوب آدم حرصش میگیره.منم 10دقیقه اول خیلی راحت به 7-8 سوال جرم ج دادم اما باقی رو چون شک داشتم رفتم سراغ باقی درسا.اما قبول کن که 30درصد یا شاید بیشتر از درس جرم به وقت بیشتری احتیاج داشت.بقیه درسا هم همینطور.همه ما شاید الان بشینیم به اونا جواب بدیم اما مهم اینه که سوالا طوری طراحی شده باشن که تو 20دقیقه که واسه هر درس در نظر گرفتیم بتونیم بهشون ج بدیم حالا چه غلط چه درست.شرمنده اگه باعث رنجش خاطر شما شدیم....

saman001

عضو جدید
شمایی که میگی سوالا اینجور بود یا اونجور نبود اینو در نظر گرفتی که شماها طراح سوالات کنکور نیستید؟
منم مثل شما همین سوالا رو جواب دادم و فکر نمیکنم نتیجه ای بهتر از شماها بتونم بگیرم
اما یکی از دوستان گرامی برمیگرده و میگه سوالا رو جوری گرفتن که اونی که نخونده و خونده شدن یکی!
چون اوشون که این حرفو زده خودشم رو اون قسمتی که ازش سوال اومده تسلط نداشته و یا اصلا براش وقت نذاشته و بهش نگاه ننداخته
همین انتقال جرمی که همه ازش مینالین و میگین خیلی سخت بود رو من دیروز از ظهر تا غروب خوندم و تو همون بازه ی کوتاه جواب کلی از تست های امروز رو تونستم بدست بیارم خیلی برام جای تعجب داره که شما و امثال شما که حدود 6 ماه براش وقت گذاشتین چرا نتونستین جواب سوالاش رو بدین!!
میگن :

دوست عزیز من پست های قبلی رو خوندم ندیدم کسی حرفی زده باشه که باعث رنجش خاطر مبارکتون شده باشه. اینجا یه مکان عمومیه و همه حق دارن نظرشون رو بگن شما نه طراح سوال کنکور بودی نه سخنگوی سازمان سنجش هستی فقط یه آدم نابغه ای که میتونی با نیم ساعت درس خوندن بیشتر سوالای جرم رو جواب و ما این توانایی رو نداریم. هرکی نامه ی بلند بالاتون رو بخونه فکر میکنه داره دفاعیه ی متهم رو میخونه که قراره حکم اعدامش صادر بشه ... پیشنهاد میکنم به زمان کاربرد بعضی اصطلاحات مثل"شما وامثال شما" بیشتر فکر کنید.

hothit

عضو جدید
میگن :

دوست عزیز همه که مثل شما تیزهوش و نابغه نیستن.اینجا یه مکانیه برای درد دل کردن و به هم کمک کردن.تا قبل از کنکور همه به هم امید میدادیم.الانم داریم با هم همدردی میکنیم.این کار ما هم فک نکنم به درصد بالای شما خدشه ای وارد کنه.شما که انقدر کنکورتو خوب دادی پس وقتتو اینجا هدر نده.موفق باشی

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایام بی خاطره گذشت

ایام بی خاطره گذشت

همین انتقال جرمی که همه ازش مینالین و میگین خیلی سخت بود رو من دیروز از ظهر تا غروب خوندم و تو همون بازه ی کوتاه جواب کلی از تست های امروز رو تونستم بدست بیارم خیلی برام جای تعجب داره که :que:شما و امثال شما:que: که حدود 6 ماه براش وقت گذاشتین چرا نتونستین جواب سوالاش رو بدین!!
میگن :

به نظر من جای این پست فردا یا پس فردا بود که داغ دوستان بخوابه (چون 8 ماه از عمرمون رو گذاشتیم و اونی که میخاستیم (به نظرم نشد))
دوستان بهتر که از انصاف دور نشیم که سوالات آسون هم خیلی داشت و خواهشاً سال دیگه به تایپک ارشد 94 سر بزنید و نظر دوستان در مورد کنکور 93 رو بخونید که می تونه جالب باشه...

M@TI$A

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااام بچه ها اول از همه يه خسته نباشيد توپ واسه شما دوستاي گلم دوم از همه آقااااااااااااااااااااااا من اصلا نميتونم راجع به رتبم هيچ حدسي بزنم واسه كنكورايي كه از خودم مي گرفتم وقت كم نمياوردم اما امروز وقت آوردم اصلا اونطوري كه مي خواست نشد... ولي اميد بخدا ديگه مهم اينه كه تموم شد :)

saman001

عضو جدید
به نظر من جای این پست فردا یا پس فردا بود که داغ دوستان بخوابه (چون 8 ماه از عمرمون رو گذاشتیم و اونی که میخاستیم (به نظرم نشد))
دوستان بهتر که از انصاف دور نشیم که سوالات آسون هم خیلی داشت و خواهشاً سال دیگه به تایپک ارشد 94 سر بزنید و نظر دوستان در مورد کنکور 93 رو بخونید که می تونه جالب باشه...

آره موافقم همینجوریه که میگی سوال آسون هم خیلی داشتیم ولی پراکندگی سوالا مناسب نبود مثلا بیشتر سوالای راکتور اینجوری شرو میشد: در دو راکتور مخلوط شونده ی سری.......

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست گرامی مسئله آزرده خاطر بودن من نیست مسئله ایراد گرفتن دوستان بود
منظورم منم این بود بجای عمه ی طراحان سوالات کنکور بهتره به عملکرد خودمون نگاهی بندازیم تا الکی باعث خورد شدن اعصاب خودمون نشیم
اول بیان کردم این شما نوعی هست و منظور به دوستان گله مند بود همین و بس
امیدوارم دوستان رو آزرده خاطر نکرده باشم
اگه اینطور بوده عذر میخوام
ترجیح میدم برای جلوگیری از سوء تفاهم بیشتر دیگه تو این تایپیک پست ندم
امیدوارم دوستان تو رشته ی مورد نظرشون قبول شن و مایه ی خوشحالی من و امثال من بشن
ضمنا کلمه ی نابغه که بکار بردین از رکیک ترین الفاظ موجود هست لطف کنید در گفتارتون این لغت رو اصلاح کنید

یه قانونی هست توی کنکورای سخت که هر کسی که همه رو اشتباه زده میگه اسون بوده کنکور!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! شمام اومدی هی میگی جرم خوب بود این بود اون بود .خوب یه دفعه گفتی دیگه انقدر تکرار نکن درصدتت میاد میبینیم

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره موافقم همینجوریه که میگی سوال آسون هم خیلی داشتیم ولی پراکندگی سوالا مناسب نبود مثلا بیشتر سوالای راکتور اینجوری شرو میشد: در دو راکتور مخلوط شونده ی سری.......

آره کاملاً درست میگی باید مگشتی سوالای آسون رو پیدا میکردی که به نظر من یه ذره کار سختیه
ولی قبول دارین هیچ سالی در راکتور انقد تکراری نیومده بود من که از 86 تا 92 رو زدم اینجوری ندیدم مثلاً اون سوال که وقتی حل میکری جوابش میشد 0.67 و یا اون 88 یا اون 7 .....
اره انقد از راکتور یرس مخلوط شوند داده بودن که.... یه سوال 4 تا بود و یه سوال 5 تا....
به هر حال توکل بر خدا
راستی قبل کنکور شایع شده بود که طراح جرم و عملیات دکتر موسویان هست که تخصصش ترمودینامیک هست (من که از داداشم می پرسیدم میگفت که کمتر به فرمول و حل مساله علاقه داره و بیشتر دوست داره تحلیل کنی). من امروز با این سوالاتی که دیدم به نظر این واقعیته و شایعه نیست

برا تلطیف فضا
یه مردٍ زنگ میزنه پیتزا فروشی میگه یه پیتزا میخاستم ... فروشنده میگه به نام....
طرف هول میشه میگه به نام خدا یه پیتزا می خاستم....

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی قبول دارین هیچ سالی در راکتور انقد تکراری نیومده بود من که از 86 تا 92 رو زدم اینجوری ندیدم مثلاً اون سوال که وقتی حل میکری جوابش میشد 0.67 و یا اون 88 یا اون 7 .....
.

ای بابا فک کنم فقط من راکتور رو گند زدم فقط 7 تا تونستم ج بدم:(

بالا