[ گفت و گو ] - کارشناسی ارشـــد مهندسی شیمی 93

Flamenc0

عضو جدید
بچه ها برای شما هم این اس ام اس دریافت فایل توصیه های کلیدی کنکور پارسه اومده؟ من که شماره داوطلبی و ایمیلمو دادم اما چیزی برام نفرستادند ... چی هست اصن؟؟

bage_aseman

عضو جدید
همپا پارسه

همپا پارسه

بچه ها برای شما هم این اس ام اس دریافت فایل توصیه های کلیدی کنکور پارسه اومده؟ من که شماره داوطلبی و ایمیلمو دادم اما چیزی برام نفرستادند ... چی هست اصن؟؟
فقط برای خواص میفرستند :D

توصیه های کلیدی پارسه

پیوست ها

• Key Recommendations parseh.pdf
    108.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • nameh.pdf
    35.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

bage_aseman

عضو جدید
انرژی بی نهایت

انرژی بی نهایت

there is nothing you can't doتا الان هر چقد خونی باید بهت بگم "this is just warm up":neutral:
تازه الانه که باید به اون چیزایی که خوندی مسلط بشی و گازشو بیشتر کنی اگه تو فیلما یا بازیای ماشین مسابقه ای دیده باشی اون دکمه توربو بوست یا نیترو رو نزدیکای آخر مسابقه فشارش میدن و بعدش تو افق محو میشن(اطلاعات عمومی:البته این دکمه با نام IPAS در فرمان خودروی 2014 mclaren p1 قرار دارد و آن را به سریع ترین خودروی تولیدی جهان در پیست مسابقه تبدیل کرده است)

حتی اگرم میخوای برا سال دیگه بخونی بازم اول باید تو جرم وعملیات تسلط پیدا کنی و تو درسای دیگم جاهای مهم ترو بیشتر بخونی ،خوب از همین الان شروع کن!! اولم رو جاهای مهمتر تسلط پیدا کن از فرمول جدید پارسه استفاده کن (همچینم فرمول جدیدی نیست که پارسه کفش کرده باشه آره واقعا کفش کرده! :w25: )تو چنتا درس بیشتر از بقیه سرمایه گذاری کن و سعی کن اونارو خیلی بالا بزنی به قول رضا خدا رو چه دیدی ؛ شاید همین امسال یه جای خوب قبول شدی:w23::w14:

می‌خوای پر بگیری به سمت رهایی
برای تو موندن دلیلی نداره
برات حرف رفتن شده راه چاره
...
نام آهنگ: خدا رو چه دیدی
خواننده: رضا صادقی

پاییزی2

عضو جدید
به نظر شما از کدوم درس شروع کنیم بهتره؟من که ریاضیات و بعدش جرم رو ترجیح میدم

آخرین ویرایش:

bage_aseman

عضو جدید
می شه مباحث پر تست راکتور رو هم بگین؟؟
تمام نکات لازم تا الان در این تاپیک بیان شده برای دسترسی به قسمت " يافتن همه ی ارسال‌ها" در پروفایل مراجعه کنید
دوست عزیز من نمی رسم تکتک نام ببرم

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/quote_icon.png نوشته اصلي بوسيله bage_aseman http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png
دوستانی که میخوان فقط سرفصل های مهم رو بخونند توی همون فایل همپا مباحث پر تست آمده
فاز 2 شامل:
1-برنامه ریزی فردی
2-اصول مطالعه صحیح
3-اطلاعات مهندسی شیمی
4-تعداد تست طرح شده از هر سرفصل در کنکور 90.91.92
فاز 3 شامل:
1-نکات دوران جمع بندی و برنامه مرور
2-تعداد تست های کنکور های 85 تا 89 در هر سر فصل

"فاز دوم" زمان اجرا:1 مهر تا 13 دی

http://s1.picofile.com/file/79929447...parse.pdf.html

"فاز سوم "
زمان اجرا:14دی

http://s3.picofile.com/file/79929662...D9%87.pdf.html

hadi216

عضو جدید
سلام یه مشورت میدید ؟
من پارسال هم خونده بودم . موقع جمع بندی هرچقدر که به کنکور نزدیک تر میشدم رتبه ی آزمونام و وضع روحیم بدتر میشد(یعنی رقبا تو اون زمان از من بهتر کار کردن ) ، موقع کنکور هم با استرس زیاد ... که الان در خدمت شمام .
روش جمع بندی من هم 3 روز مرور و 1 روز آزمون بود که حالا به هر دلیلی که بود کنکورم خراب شد . جالبه که کنکور سراسری هم همین بلا سرم اومد و موقع جمع بندی کلی افت کردم .
از طرفی یکی از دوستان هم سطح خودم در زمان مرور هرچی آزمون م شیمی تو ایران بود رو از بچه ها جمع کرد و نشست یسره آزمون زد ، حتی بعضی روزا 2تا آزمون . رتبش هم از من خیلی بهتر شد .
من از 25 ام شروع کنم واسه جمع بندی 22 روز وقت دارم .
حالا نظر شما چیه ؟ منم هر روز آزمون و بررسی در همون روز ؟ یه روز در میون ؟ چیزه دیگه ؟ در ضمن خلاصه و لایتنر هم دارم

bage_aseman

عضو جدید
قدرت باورها: نمی‌گوییم به خود بگویید که در بهترین رشته قبول خواهید شد؛ ولی تأکید می‌کنیم حداقل به اندازه‌ای که کار کرده‌اید؛ خود را باور داشته باشید.راحت و منطقی بپذیرید که این قدر کار کرده‌اید و زحمت کشیده‌اید و تا این حد لیاقت و حق شماست؛ نه خود را کمتر ببینید و نه متوقع باشید.عجله نکنید، دست و پای تان را گم نکنید، در شک نمانید، اضطراب‌تان را کنترل کنید و مراقب روحیه‌ی خودتان باشید.آنتوان چخوف می‌گوید: “انسان، همان چیزی است که باور دارد.” این‌ها جملاتی رویایی نیستند بلکه عین واقعیت هستند؛ شنیده‌اید و دیده‌اید که در بازی‌های فوق العاده حساس فوتبال، بازیکنان به دلیل ترس از نتیجه‌ی بازی دچار اضطراب و دلهره شدیدی می‌شوند.مربیان کار آمد و باهوش سعی می‌کنند با روش‌های ممکن، اضطراب بازیکنان را کنترل کرده و خودباوری را در آن‌ها تقویت نمایند.شاید هم باید نقش این چنین مربیان را برای خود ایفا کنید؛ به توانایی و آمادگی‌های خود باور داشته باشید.
بیایید خود را باور داشته باشیم. خودباوری یعنی پذیرش خود، یعنی قبول واقعیت‌ها، یعنی کنار گذاشتن تردیدها و دودلی‌ها، یعنی تسلط بر خود و نتیجه‌ی همه‌ی این‌ها یعنی آرامش.

قدرت شک‌ها: آدم شکاک به جایی نمی‌رسد؛ اگر شما کسی هستید که برای قدم به قدم فعالیت‌ها و برنامه‌هایتان دچار شک و تردید می‌شوید؛ باید در مورد احتمال موفقیت خودتان هم شک کنید.ضعیف کار کرده‌اید؛ بپذیرید که باید به اندازه‌ی کارتان بهره ببرید.
قوی کار کرده‌اید؛ چرا نباید به چیزی که استحقاقش را دارید، نرسید. چرا این همه شک، این همه تردید و دودلی. شما کارتان را کرده‌اید، به خدا توکل کنید و باقی چیزها و مصلحت خود را به او واگذار کنید.
همان‌گونه که باورها، قدرت عظیمی در ایجاد انگیزه دارند؛ شک‌ها هم در مقابل انگیزه‌ها را تحلیل می‌برند.بدترین زمان برای شک و تردید، همین زمان‌ها هستند؛ اصلا” شما آن قدر وقت ندارید که بخواهید شک کنید.شک‌ها فقط زمان را تلف خواهند کرد. اگر امروز به خاطر شک، برنامه و روش خود را تغییر دادید، از کجا معلوم چند روز و چند هفته‌ی بعد دوباره شک نکنید.شکسپیر می‌گوید:” تردیدها به ما خیانت می‌کنند؛ ما را از کوشش بر حذر می‌دارند و از پیروزی‌هایی که به احتمال زیاد نصیب ما خواهد شد، محروم می‌سازند.”به شک و تردیدها زیاد میدان ندهید به خصوص وقتی به پایان کار نزدیک می‌شوید.قدرت شانس: کسانی که باورهای ضعیفی دارند و به شک‌های خود زیاد میدان می‌دهند، خود را با شانس و اقبال دلخوش می‌سازند.واگذار کردن نتیجه‌ی کار به شانس نوعی رفع مسئولیت و در واقع بی‌مسئولیتی است. اصلا” اعتقاد به شانس یعنی شک داشتن به موفقیت، یعنی ترس از مبارزه و یعنی عدم توانایی در کنترل اوضاع.ترسو نباشید، متزلزل نباشید، سر رشته‌ی امور را از دست ندهید. به توانایی‌های خودتان تکیه کنید.به هیچ وجه احتمال موفقیت خودتان را در کنکور به شانس و اقبال واگذار نکنید.

ارشد93 مکانیک

danialn95

عضو جدید
سلام یه مشورت میدید ؟
من پارسال هم خونده بودم . موقع جمع بندی هرچقدر که به کنکور نزدیک تر میشدم رتبه ی آزمونام و وضع روحیم بدتر میشد(یعنی رقبا تو اون زمان از من بهتر کار کردن ) ، موقع کنکور هم با استرس زیاد ... که الان در خدمت شمام .
روش جمع بندی من هم 3 روز مرور و 1 روز آزمون بود که حالا به هر دلیلی که بود کنکورم خراب شد . جالبه که کنکور سراسری هم همین بلا سرم اومد و موقع جمع بندی کلی افت کردم .
از طرفی یکی از دوستان هم سطح خودم در زمان مرور هرچی آزمون م شیمی تو ایران بود رو از بچه ها جمع کرد و نشست یسره آزمون زد ، حتی بعضی روزا 2تا آزمون . رتبش هم از من خیلی بهتر شد .
حالا نظر شما چیه ؟ منم هر روز آزمون و بررسی در همون روز ؟ یه روز در میون ؟ چیزه دیگه ؟ در ضمن خلاصه و لایتنر هم دارم

دوست عزيز ميشه بگي پارسال رتبت چند شد؟؟؟

پارسه جامع هاش رو چند اوردي

saman001

عضو جدید
سلام دوستان من واسه درس طرح و اقتصاد یه پروژه میخوام در مورد اقتصاد مهندسی شیمی .اقتصادکارخانه. تورم در ایران یا... استادمون سخت نمیگیره هرچی باشه مهم نیست اگه داشتید یه چیزی واسم بذارید پی دی اف وورد یا... هم مهم نیست .

مهراآرام

عضو جدید
سلام . کسی کتاب نکات کنکوری راهیان ارشد که تازه منتشر شده - تالیف خداکرمی- رو خریده؟ اگه خریدین بگین راضی هستین از مطالبش عایا؟

ئدز

عضو جدید
سلام . کسی کتاب نکات کنکوری راهیان ارشد که تازه منتشر شده - تالیف خداکرمی- رو خریده؟ اگه خریدین بگین راضی هستین از مطالبش عایا؟

یخیال بابا الان فقط تست بزن اصلا کتاب جدی دستت نگیر شاید چون نثرش برات نااشنا فکرکنی عجب چیزیه اما در اخر میبنی همونایی که خودت میدونی پس بهتر تست بزنی که اگرم چیزی رو ندونی پیدا شه.......
بچه ها شما ازمونای پارسه رو مرورمیکنید این که میگن سوالاش خیی شیبه کنکورصلی راسته.اصلا طراحاش کیان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من که زیاد ازش راضی نیستم تکراری زیاد داره خصوصا برای کسایی که ازرو کتابای پارسه میخونن این ازمونا زیاد معتبرنیست

آخرین ویرایش:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها تاریخ دقیق امتحان 17 بهمنه؟
بعد قبل امتحان چکار باید بکنیم؟ یعنی قبل از اینکه بریم حوزه امتحانی،برگه ای مرگه ای چیزی؟

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها تاریخ دقیق امتحان 17 بهمنه؟
بعد قبل امتحان چکار باید بکنیم؟ یعنی قبل از اینکه بریم حوزه امتحانی،برگه ای مرگه ای چیزی؟
نه کاری لازم نیست بکنید اونجا گوشیتون رو تحویل میدید یه بازرسی بدنی ساده میشد و میرید سر جلسه

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یخیال بابا الان فقط تست بزن الا کتاب جدی دستت نگیر شاید چون نثرش برات نااشنا فکرکی عجب چیزیه اما در اخر میبنی همونایی که خودت میدونی پسبهتر تست بزنیکه اگرم چیزی رو ندونییدا شه.......
بچه ها شما ازمونای پارسه رو مرورمیکنید این که میگن سوالاش خیی شیبه کنکورصلی راسته.اصلا طراحاش کیان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من که زیاد ازش راضی نیستم تکراری زیاد داره خصوصا برای کسایی که ازرو کتابای پارسه میخونن این ازمونا زیاد معتبرنیست

نه متاسفانه سوالا اصلا شبیه نیست(دوستانی که سالهای قبل کنکور دادن میگفتن)

معتمدد

عضو جدید
سلام یه مشورت میدید ؟
تست بزنيد-همه درسا با هم و 100%مطالب باشه- رفع اشكال تستا انجام بديد- چيزي كه خيلي مهم دوره كردن دوباره تستا- چون كنكور صبح برگزار ميشه سعي كنيد صبح ها تست بزنيد بعد از ظهر برسي كنيد مرور كنيد يا هر كاري كه خودتون ميدونيد خوبه انجام بديد براي من كه خوب بوده ديگه بايد ببينم سر جلسه چي ميشه
فقط تست زدن و دوره تستا فراموش نكنيد مخصوصا از سال 86 به بعد چون تا سال 85 با ماشين حساب بوده و تعداد سولا از سال 87 كمتر شده
موفق در پناه خدا

hadi216

عضو جدید
تست بزنيد-همه درسا با هم و 100%مطالب باشه- رفع اشكال تستا انجام بديد- چيزي كه خيلي مهم دوره كردن دوباره تستا- چون كنكور صبح برگزار ميشه سعي كنيد صبح ها تست بزنيد بعد از ظهر برسي كنيد مرور كنيد يا هر كاري كه خودتون ميدونيد خوبه انجام بديد براي من كه خوب بوده ديگه بايد ببينم سر جلسه چي ميشه
فقط تست زدن و دوره تستا فراموش نكنيد مخصوصا از سال 86 به بعد چون تا سال 85 با ماشين حساب بوده و تعداد سولا از سال 87 كمتر شده
موفق در پناه خدا
یعنی الان موافقید که هر روز آزمون جامع بزنم ؟؟ دیگه درس به درس مرور نکنم ؟

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امتحان پارسه رو دادین؟؟؟سوالاش چرا اینطوری بود؟؟؟اصلا استاندارد نبود

سلام
افففففففففففففففففففففففففتضضضاح بود ...
من خیلی تا الان آزمون جامع نگرقتم از خودم فقط 92 تا 89 م .شیمی (فعلاًن) ولی امروز که رفتم سر پارسه ..... حتی 1 دونه سوال محض دلخوشی شبیه به کنکورای سراسری نبود

دوستان...

خواهشاً نظر بدید که آزمونای امسال پارسه چه مقدار شباهت به کنکورای سال قبل داشت... هر کس نظر خودش رو بگه خواهش میکنم (میخام همین فایلو(نظرات تو این تایپک رو) برسونم به دستشون...
چون بعد کنکور میزان شباهت اعلام میکنه ..... که احتمالاً 80 درصد به بالا شبیه مثه هر سال.
دم سمیعی گهر با این سوالاش گرم......
ما که رفتیم پارسه ولی از سال دیگه کسی بهم بگه آیا تر آزمون آزمایشی هم شرکت کنم میگم هر موسسه باشه غیر پارسه ....

ئدز

عضو جدید
سلام
من خیلی تا الان آزمون جامع نگرقتم از خودم فقط 92 تا 89 م .شیمی (فعلاًن) ولی امروز که رفتم سر پارسه ..... حتی 1 دونه سوال محض دلخوشی شبیه به کنکورای سراسری نبود

دوستان...

خواهشاً نظر بدید که آزمونای امسال پارسه چه مقدار شباهت به کنکورای سال قبل داشت... هر کس نظر خودش رو بگه خواهش میکنم (میخام همین فایلو(نظرات تو این تایپک رو) برسونم به دستشون...
چون بعد کنکور میزان شباهت اعلام میکنه ..... که احتمالاً 80 درصد به بالا شبیه مثه هر سال.
ما که رفتیم پارسه ولی از سال دیگه کسی بهم بگه آیا تر آزمون آزمایشی هم شرکت کنم میگم هر موسسه باشه غیر پارسه ....

به نظر من هم اصلا استاندارد نبود.........ترمو اصلا از فوگاسیته و روابط ترمو دینامیکی سوال درست حسابی نداده بود و مکانیک چرا اینطوری بود اصلا از اتلاف و جریان چی داده بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ازمون 50 درصد دوم هم که رسما همون 25 درصد چهارم بود.در ضمن چند وقت پیش هم گفتم که سوالای پارسه خوب نیست مخصوصا برای کسایی که کتاب پارسه میخونن چون خیلییییییییییییی تکراری داره و اقا رسما اینا به خودشون زحمت طراحی سوال ندادن

ئدز

عضو جدید
بله آزمون جامع بزنيد كمترين فايدش اينه كه مديريت زمان مي كنيد ديگه سر كنكور وقت كم نمياريد
اخه هر روز جامع دادن خوب نیست حداقل هر دو روز یکی که برسیم خوب رفع اشکال کنیم و تستای علامت دارمون رو بزنیم و خلاصه ها رو مرور کنیم به هر حال بعضی درسا مثل عددی و فوگاسیته حفظ بودن فرمولاخیلی مهمه.........
و اما مهمتر از همه نمیشه ما درس درس جلو بریم و تا جامع بد هفته ای دوتا جامع از خودمون بگیریم .......... اخه من هنوز دستم نیومد یه چیزایی ..مثلا چون حرارت خوب دوره نکردم امروز خوب نززززززززززززززززززززدم چرا اینطوری بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/حرارتشم اشغال بود

سلام

دوستان...

اصلا شبیه نبوده حتی 10% هم شباهت نداشته....من که بدجورناامید شدم با این سوالات فک نکنم قبول شم...ایکاش مدرسان میرفتم حداقل ارزونتر بود

hothit

عضو جدید
اصلا شبیه نبوده حتی 10% هم شباهت نداشته....من که بدجورناامید شدم با این سوالات فک نکنم قبول شم...ایکاش مدرسان میرفتم حداقل ارزونتر بود
خیلی سخت بود!مخصوصا مکانیکش.حرارت هم سخت بود.من سره جلسه از کنکور قطع امید کردم.مهدی خودتی؟صنابع غذایی؟

بالا