[ گفت و گو ] - کارشناسی ارشـــد مهندسی شیمی 93

saman001

عضو جدید
همش همه میگن تست زدن و دوره کردن و........خوب بابا این کارو ما هم داریم میکنیم اون فوت کوزه گری رو بگید خوب مثلا من امروز 2 فصل حرارت دوره کردم یه 4 ساعتی وقتم رو گرفت حالا چه طوری دوره کنم که دفعه بعد این دو فصل رو تو 1ساعت جمعش کنم (همش تست بزنم یا خلاصه ها رو هم بخونم چند روزه دیگه برم سراغش)که با همین کیفیت الانم باشه راستش از فراموشی بعضی درسا بیشتر از مشکالات تو درسای دیگه میترسم سر جلسه مغزمون باید دورش بالای هزار باشه وقت من من کردن نداریم ....... الانم که همه امتحان ترم دارن اصلا نمیان نت............
سلام دوستان
درمبحث جابجایی آزاد درحالتی که صفحه ی عمود داریم مگه ضخامت لایه ی مرزی از پایین به بالا افزایش پیدا نمیکنه و hکم نمیشه؟ پس چرا ناسلت در بالاترین نقطه ی صفحه بیشترینه در حالیکه اونجا ضخامت بیشترینه و ناسلت با ضخامت نسبت عکس داره؟

معتمدد

عضو جدید
همش همه میگن تست زدن و دوره کردن و........خوب بابا این کارو ما هم داریم میکنیم اون فوت کوزه گری رو بگید خوب مثلا من امروز 2 فصل حرارت دوره کردم یه 4 ساعتی وقتم رو گرفت حالا چه طوری دوره کنم که دفعه بعد این دو فصل رو تو 1ساعت جمعش کنم (همش تست بزنم یا خلاصه ها رو هم بخونم چند روزه دیگه برم سراغش)که با همین کیفیت الانم باشه راستش از فراموشی بعضی درسا بیشتر از مشکالات تو درسای دیگه میترسم سر جلسه مغزمون باید دورش بالای هزار باشه وقت من من کردن نداریم ....... الانم که همه امتحان ترم دارن اصلا نمیان نت............
[FONT=&quot]من بانك تست مدرسان ديدم غلط كم نداره و اينكه من كه راهيان خوندم سخت ميشه باهاش كنار بيام ميخوام از 13دي به بعد جزوه هاي خودم + تستاي همون كتابايي كه خوندم بزنم اون دوستمون كه گفته بود بانك تست كتابايي كه خونديد بگيريد درست ميگه[/FONT]

ئدز

عضو جدید
من بانك تست مدرسان ديدم غلط كم نداره و اينكه من كه راهيان خوندم سخت ميشه باهاش كنار بيام ميخوام از 13دي به بعد جزوه هاي خودم + تستاي همون كتابايي كه خوندم بزنم اون دوستمون كه گفته بود بانك تست كتابايي كه خونديد بگيريد درست ميگه

راتستش منم به این که یه سری تست رو اونقدر تکرار کنیم تا روند جواب دادنش بدیحی بشه موافقم من خودم راکتور رو هفته پیش اینجوری کردم دیدم نمیتونم خوب تست بزنم 50 تا تست رو از فصلایی که قرار بود اازمون بدیم تکرار کردم امااااااااااا زندن تست های 85 به بعد یه اصللللللللللللللل انکار نشدنیه انگار که بری از سال بالایی ها بپرسی استاد ترم پیش چه جوری سوال داده بود و سر جلسه میبینی بعضی وقتا تا 100 درصد هموناس خوب این خودش یعنی نمره قبولی.........فقط راهیان دوجلدی؟یعنی پاسخ نامش جداس اگه این طوری خوب فقط پاسخ نامه بخریم و سوالا رو دقت کنید ته هر کتاب تست های سال پیش هست اونایی رو هم که نداریم از نت دانلود کنیم من تقریبا تا 90 رو دیدم که دارن.............اخه من اگه جواب یه سوالی رو که نزدم نخونم دیوانه میشم نمیدونم بچه ها با پاسخ کیلیدی چیکار میکنن؟

ئدز

عضو جدید
سلام دوستان
درمبحث جابجایی آزاد درحالتی که صفحه ی عمود داریم مگه ضخامت لایه ی مرزی از پایین به بالا افزایش پیدا نمیکنه و hکم نمیشه؟ پس چرا ناسلت در بالاترین نقطه ی صفحه بیشترینه در حالیکه اونجا ضخامت بیشترینه و ناسلت با ضخامت نسبت عکس داره؟
برای رابطه ناسلت با ضخامت از خود فرمول ناسلت باید استفاده کنی یعنی ناسلت یا xبه هر توانی رابطه داشت و میدونی ضخامت هم با x رابطه داره پس هر دو با ضخامت رابطه مستقیم دارن اونی که شما میگی اومدی رابطه ناسلت رو باز کردی و بر حسب ضریب جابجایی گفتی

ئدز

عضو جدید
شما هم اینطوری هستید

شما هم اینطوری هستید

شما هم استرس میگیرید یه لحظه میگی جواب میگیرید و بعد بگید مگه شدنیه؟شما هم الان از خوندن درسایی که توش ضعف دارید میترسید؟استرس بازده شما رو پایین نمیاره؟چیکار میکنید؟به چی فکر میکنید؟چه جوری این لحظه ها رو مدیریت میکنید؟چه جوری سراغ درسایی که بلد نیستید میرید؟:gol:

saman001

عضو جدید
راتستش منم به این که یه سری تست رو اونقدر تکرار کنیم تا روند جواب دادنش بدیحی بشه موافقم من خودم راکتور رو هفته پیش اینجوری کردم دیدم نمیتونم خوب تست بزنم 50 تا تست رو از فصلایی که قرار بود اازمون بدیم تکرار کردم امااااااااااا زندن تست های 85 به بعد یه اصللللللللللللللل انکار نشدنیه انگار که بری از سال بالایی ها بپرسی استاد ترم پیش چه جوری سوال داده بود و سر جلسه میبینی بعضی وقتا تا 100 درصد هموناس خوب این خودش یعنی نمره قبولی.........فقط راهیان دوجلدی؟یعنی پاسخ نامش جداس اگه این طوری خوب فقط پاسخ نامه بخریم و سوالا رو دقت کنید ته هر کتاب تست های سال پیش هست اونایی رو هم که نداریم از نت دانلود کنیم من تقریبا تا 90 رو دیدم که دارن.............اخه من اگه جواب یه سوالی رو که نزدم نخونم دیوانه میشم نمیدونم بچه ها با پاسخ کیلیدی چیکار میکنن؟

من یک ماه پیش گرفتم فقط جلد یکش اومده بود تماس گرفتم گفتن 20 روز دیگه دوش هم میاد.
اگه گرفتید هردوتاشو بگیرید سوال بی جواب و جواب بی سوال بدرد نمیخوره چون شما قراره آزمون بدید و باید سوالا رو یجا داشته باشید تست هایی که آخر فصل ها هست در این مورد کمکی نمیکنه

Flamenc0

عضو جدید
کسی خبر نداره جلد دوش که پاسخنامست اومده یا نه؟؟؟ ... آخه جلد 1 بدون جواب تشریحی که فایده نداره !

من یک ماه پیش گرفتم فقط جلد یکش اومده بود تماس گرفتم گفتن 20 روز دیگه دوش هم میاد.
اگه گرفتید هردوتاشو بگیرید سوال بی جواب و جواب بی سوال بدرد نمیخوره چون شما قراره آزمون بدید و باید سوالا رو یجا داشته باشید تست هایی که آخر فصل ها هست در این مورد کمکی نمیکنه

ئدز

عضو جدید

جلد یک که 24 تومن پاسخنامه چند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بابا خونه خراب شدم که ...................اخه سال 80-85 به چه درد میخوره ورداشته 2 جلدی زده

ئدز

عضو جدید
من بانك تست مدرسان ديدم غلط كم نداره و اينكه من كه راهيان خوندم سخت ميشه باهاش كنار بيام ميخوام از 13دي به بعد جزوه هاي خودم + تستاي همون كتابايي كه خوندم بزنم اون دوستمون كه گفته بود بانك تست كتابايي كه خونديد بگيريد درست ميگه

یعنی من راهیان خوندم راهیان بگیرم..............بانک پارسه که تفکیک موضوعی داره............

mishmimi

عضو جدید
سلام دوستان

سلام..ناسلت یعنی hx/k از طرفی h متناسب با ایکس به توان منفی یک چارم..پس ناسلت متناسب با ایکس به توان سه چارم.که در بالای صفحه ماکسه..حل شد؟

معتمدد

عضو جدید
یعنی من راهیان خوندم راهیان بگیرم..............بانک پارسه که تفکیک موضوعی داره............
بيخيال مهندس من كه ديگه يه 1تومني پول براي كنكور خرج نميكنم- بانك تست پارسه هم دارم چند سال اخر به صورت خود دفترچه داره- همينايي كه داريم بسه بيخيال
كلاس نكته تست تو تبريز گذاشتن 600تومن تو 10 جلسه اخه مگه داوطلبا سر گنج نشستن
مهندس همينا ميخونيم ديگه توكل به خدا

ئدز

عضو جدید
بيخيال مهندس من كه ديگه يه 1تومني پول براي كنكور خرج نميكنم- بانك تست پارسه هم دارم چند سال اخر به صورت خود دفترچه داره- همينايي كه داريم بسه بيخيال
كلاس نكته تست تو تبريز گذاشتن 600تومن تو 10 جلسه اخه مگه داوطلبا سر گنج نشستن
مهندس همينا ميخونيم ديگه توكل به خدا

ایییییییییییییی گل گفتی بگو منم اصلا نمیخوام حتیییییییییییییییییییییییی به ارزن دیگه واسه کنکور خرج کنم تو نت سوالا هست اماااااااااااااااااااااااااااا جواب.............

ئدز

عضو جدید
سوال 65 فصل 3 راکتور رو ببینید میگه راکتور لوله ایی بعد واکنش درجه اول A=2B توش انجام میشه اگه فشارو از 1تا 5 زیاد کنیم برای تبدیل 60 زمان لازم چقدر تغییر میکنه؟
حالا تو جواب راکتور میکس نوشته حالا اینجا تکلیف چیه؟
سوال 22 هم معدله واکنش درجه صفر گذاشته بعد تو گزینه ها گفته موازنه جرم راکتور..........خوب این که تو هر دو راکتور یکیه؟و سوال 32 رو هم اگه فهمیدی بگید............

2216261

عضو جدید
منم سوال 65 و 32 و 60 و11 رو متوجه نمیشم یعنی یه خورده تو زمان اقامت و زمان اقامت میانگین راکتور لوله ای گیچ میزنم چه جوریه؟

پاییزی2

عضو جدید
من دارم دوره میکنم اما سرعتم اصلا خوب نیست....استرس گرفتم....بابا این فصل 9 ترمو پدر در بیاره....

ئدز

عضو جدید
منم سوال 65 و 32 و 60 و11 رو متوجه نمیشم یعنی یه خورده تو زمان اقامت و زمان اقامت میانگین راکتور لوله ای گیچ میزنم چه جوریه؟

نمیدونم بعضی سوالا رو امکان داره غلط حل کنه الان سوال38 فصل 6 من ضریب Ln رو 6/5 در میارم که نمیشه عجیبه یعنی انقدررررررررررررررررررر............. خودتون جای خالی رو پر کنید

2216261

عضو جدید
سلام.سوال 15 فصل یک کتاب راهیان اگه کسی میدونه توضیح بده چرا گزینه 2 نمیشه یا گزینه 1؟

ئدز

عضو جدید
بچه ها من برای فرار از استرس و نخوندن مکانیک میام نت برای دردم نسخه دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2216261

عضو جدید
بابا منم همیطوریم اصلا نگران نباش.من خیلی وقته سراغ مکانیک نرفتم

saman001

عضو جدید
من دارم دوره میکنم اما سرعتم اصلا خوب نیست....استرس گرفتم....بابا این فصل 9 ترمو پدر در بیاره....
یه پیشنهاد خوب براتون دارم درساتونو خلاصه کنید بزنید رو در یخچال
باور کنید روزی 20 بار دوره میشه من که نتیجه گرفتم

ئدز

عضو جدید
یه پیشنهاد خوب براتون دارم درساتونو خلاصه کنید بزنید رو در یخچال
باور کنید روزی 20 بار دوره میشه من که نتیجه گرفتم

جواب مامانمو چی بدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تازه من طبقه بالام که از هر گونه وسایل رفاهی دوره .....فکر کنم در wc بیشتر به من جواب بده..............

2216261

عضو جدید
جواب مامانمو چی بدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تازه من طبقه بالام که از هر گونه وسایل رفاهی دوره .....فکر کنم در wc بیشتر به من جواب بده..............
بابا خوش به حالت چه قدر امکانات رفاهی داری.من که تو خوابگاه تو سوئیت 25 نفره باید درس بخونم از این ترفندا نمیتونم استفاده کنم(-:

ئدز

عضو جدید
بابا خوش به حالت چه قدر امکانات رفاهی داری.من که تو خوابگاه تو سوئیت 25 نفره باید درس بخونم از این ترفندا نمیتونم استفاده کنم(-:

ادما تو شرایط سخت بهتر عمل میکنن تنهایی این موقعا اصلا خوب نیست بودن تو جو دانشجویی مخصوصا الان که همه برای امتحانا تو سرشون میزنن خیلی کمک میکنه...............

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
ادما تو شرایط سخت بهتر عمل میکنن تنهایی این موقعا اصلا خوب نیست بودن تو جو دانشجویی مخصوصا الان که همه برای امتحانا تو سرشون میزنن خیلی کمک میکنه...............
دقیقا .. ما هم تو خوابگاه درس می خوندیم ... توی اتاق یکم سخت بود .. چون بچه ها همش مشغول صحبت بودن ... ولی بیشتر وقتا همگی با هم از صبح می رفتیم سالن مطالعه تا شب ... من به شخصه تنهایی نمی تونم این همه ساعت سالن مطالعه درس بخونم .. ولی با دوستان که می رفتیم خیلی برام راحت تر بود ..

aarefeh

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان کنکوری . . .
منم میخوام کمر همت رو ببندم واسه ارشد 93 کتاب ها رو هم تا حدودی تهیه کردم فقط نمیدونم از چه دزسی و چطوری استارت کنم ؟؟؟ یعنی مشکل من برنامه ریزی هستش که مشکل خیلیاست . . . !!!!
لطفا کمک کنید . . .

سلام بچه ها امیدوارم خوب باشین
من که فارغ التحصیل شدم ولی نمیدونم چجوری درس بخونم یعنی همین الانشم الکی هر وقت حس داشته باشم یا نداشته باشم ی کتاب تست دستم میگیرم و فقط تست های عملیات و و اتقال و حرارت رو ی نگاهی میندازم دوست دارم ارشد قبول شم ولی اصلا حوصله درس رو ندارم که بشینم بخونم
ولی میخواستم ارشد وزارت بهداشت و درمان پزشکی شرکت کنم رشته ی علوم و صنایع غذایی گرایش کنترل کیفیت داشتم خوب پیش میرفتم تو درس خوندن از تابستون شروع کرده بودم ولی یهویی خورد تو ذوقم وقتی دوستام ی چیزایی گفتن پارسال شعبه بین الملل دانشگاه شهید بهشتی قبول شدم همین رشته رو ولی نرفتم :(
حالا هم موندم تو این فرصت کم هیچ کاری نمیشه کرد:(
همتون موفق باشین

aarefeh

عضو جدید
سلام بچه ها امیدوارم خوب باشین
من که فارغ التحصیل شدم ولی نمیدونم چجوری درس بخونم یعنی همین الانشم الکی هر وقت حس داشته باشم یا نداشته باشم ی کتاب تست دستم میگیرم و فقط تست های عملیات و و اتقال و حرارت رو ی نگاهی میندازم دوست دارم ارشد قبول شم ولی اصلا حوصله درس رو ندارم که بشینم بخونم
ولی میخواستم ارشد وزارت بهداشت و درمان پزشکی شرکت کنم رشته ی علوم و صنایع غذایی گرایش کنترل کیفیت داشتم خوب پیش میرفتم تو درس خوندن از تابستون شروع کرده بودم ولی یهویی خورد تو ذوقم وقتی دوستام ی چیزایی گفتن پارسال شعبه بین الملل دانشگاه شهید بهشتی قبول شدم همین رشته رو ولی نرفتم :(
حالا هم موندم تو این فرصت کم هیچ کاری نمیشه کرد:(
همتون موفق باشین

دوست عزیز به نظر م از درسایی شروع کن که قوی هستی و میتونی تستاشو خوب بزنی و ببین چه گرایشی میخوای قبول بشی و با چه رتبه ای به هدفت میرسی اونوقت متوجه میشی چه درسایی رو باید تست بزنی وبهتر بخونی
یا علی

بالا