[ گفت و گو ] - موسسات کاریابی

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان نظرتون در مورد موسسات کاریابی که مد شده چیه؟
به نظرتون واسه رشته ی ما میتونن شغل های خوب و دائمی پیشنهاد بدن یا فقط باید مهندسای شیمی منتظر ازمون های استخدامی بمونن؟
ضمنا اگه کسی از این موسسات نتیجه گرفته بگه...

aminkhan

عضو جدید
نمیشه دقیق نظر داد.من یکی از دوستام از طریق همین موسسات یک کار پیدلکرد ماهی 200 هزار تومان از صبح تا ساعت 2 بعد از ظهر، شرکتی مرتبط با وسایل آزمایشگاهی، ربطش به مهندسی شیمی چیه،خدا میدونه!!!!!!!!!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان نظرتون در مورد موسسات کاریابی که مد شده چیه؟
به نظرتون واسه رشته ی ما میتونن شغل های خوب و دائمی پیشنهاد بدن یا فقط باید مهندسای شیمی منتظر ازمون های استخدامی بمونن؟
ضمنا اگه کسی از این موسسات نتیجه گرفته بگه...
فک کنم همش سیاه بازی باشه .....
قصد دارن مردم رو تلکه کنن....
کار جای دیگس....

k_siroos

مدیر بازنشسته
این موسسات در کل کار جالبی دارند ، در حقیقت به جای اینکه شکا بخواین راه بیافتین هر کارخونه و شرکت و ببینید کار دارند برای شما یا نه این شرکت ها چنین کاری رو انجام میدن . حالا اینکه چقدر موفق هستند دیگه به این بر میگرده که چقدر تلاش کنند ، چون به نفع خودشون هم هست که کاری برای شخصی پیدا کنند . این موسسات در ابتدا پولی دریافت نمی کنه و اگه برای شما کاری پیدا کرد و مناسب بود و پذیرفتین ، حقوق اول شما رو هرچقدر باشه بر می دارند .

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
در موسسات کاریابی اردبیل به یه منشی 120تومن میدن اونم تمام وقت !!!!!!!!!!مملکته داریم

اردبیل کلا بیکاراش دارن منفجر میشن بابا یکی به داد این مردم بیچاره برسه

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
در موسسات کاریابی اردبیل به یه منشی 120تومن میدن اونم تمام وقت !!!!!!!!!!مملکته داریم

اردبیل کلا بیکاراش دارن منفجر میشن بابا یکی به داد این مردم بیچاره برسه

همه جا همینطوره داداش واسه اردبیل تنها نیست بیدای شده یه معضل غیر قابل حل که تو همه جای ایران بیداد می کنه.خصوصا بیکاری قشر تحصیلکرده

molanaser

عضو جدید
با نظر وحید موافقم همش الکی من خودم به اینجور جاها سر زدم

mehdi b68

عضو جدید
سلام
من هم در یکی از این موسسات اسم نوشتم.
البته فقط 3هزار تومن ازم گرفتن.
چند وقت پیش هم در یک شرکت تولید کننده مواد غذایی برام کار پیدا کردن ولی خودم نرفتم آخه با دروس صنایع غذایی آشنا نبودم.
مهندسی شیمی بدون گرایش هم خودش فیلمی هست!!:confused:

data-chem

عضو جدید
من خیلی وقته که چندتا از این جاها اسم نوشتم :redface:

یکی شون بعده یه سال بهم زنگ زد وقتی رفتم کارخونه دیدم یارو یکی می خواد بشینی پشت یه کامپیوتره عتیقه با سیستم داس
هی بزنه عدس 2بسته، کشمش 1 بسته و..... :confused:

به یارو گفتم مگه اینجا کارخونه نیست این چه کاریه گفت کارخونه هست ولی ما یه شرکت پخش هم داریم واسه اون قسمت کارمند می خوام نه کارخونه.

گفتم چرا شیمی!!!!!!! این کارو که حسابداری ها یا هر دیپلمه ای می تونه بکنه!!! گفت من تشخیص دادم که این کارو باید یه شیمی بکنه طرف اصلا نمی دونسته شیمی چیه!!!! :surprised:

خلاصه من نرفتم کاریابی به دوستم زنگ زد اون رفت و قبول هم شد دو ماه بعد دوستم از اون جا اومد بیرون رفت یه جای دیگه سره یه کار مربوط به رشته مون...دیدمش گفتم این کارو چه جوری پیدا کردی گفت از همون کاریابی بهم زنگ زدن، یه نفر با سابقه کار می خواستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

حالا من موندمو و بیکاری:(:(:(

alexmorgan

کاربر بیش فعال
خلاصه من نرفتم کاریابی به دوستم زنگ زد اون رفت و قبول هم شد دو ماه بعد دوستم از اون جا اومد بیرون رفت یه جای دیگه سره یه کار مربوط به رشته مون...دیدمش گفتم این کارو چه جوری پیدا کردی گفت از همون کاریابی بهم زنگ زدن، یه نفر با سابقه کار می خواستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

حالا من موندمو و بیکاری:(:(:(

معنی سابقه کار رو هم فهمیدیم!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟

پیشنهاد کار و همکاری و استخدام

پیشنهاد کار و همکاری و استخدام

احتراما ، شرکت بهسازان پلیمر با بیش از 15 سال فعالیت در زمینه ساخت ماشین آلات صنایع پلاستیک برای راه اندازی واحد توسعه تولیدات خود در زمینه انواع خطوط تولید تخصصی صنایع پلیمر , با توجه به بحث تحریم ها و محدودیت واردات ماشین آلت صنعتی و تقاضای بالای خریداران داخلی تصمیم به استخدام و جذب متخصصان و مهندسان و نخبگان رشته های مهندسی مکانیک طراحی جامدات و سیالات / مهندسی پلیمر / مهندسی صنایع (تمامی گرایشها ) / مهندسی الکترونیک / مهندسی برق قدرت / مهندسی فناوری اطلاعات در تمامی سطوح تحصیلات دانشگاهی نموده و همچنین جهت توسعه قسمت اداری و فروش خود تصمیم به استخدام کارشناس حسابداری و مدیریت بازرگانی ومترجم زبان انگلیسی و رئیس دفتر مدیر عامل نموده است لطفا با بازدید از وب سایت شرکت , اطلاعات درخواستی ذیل را به همراه رزومه کاری خود به آدرس ایمیل ذیل که برای امور استخدام در نظر گرفته ارسال نمایید. لازم به ذکر است محل فعالیت تولیدی شرکت در کیلومتر 5 جاده قدیم کرج تهران به شهریار و محل فعالیت اداری و فروش شرکت در سعادت آباد میباشد .
ایمیل : behsazanpolymer2014@gmail.com
www.behsazanpolymer.com

فرم مشخصات دعوت به همکاری
نام*:
نام خانوادگی*:
جنسیت*:
تاریخ تولد*:
وضعیت نظام وظیفه*:
وضعیت تاهل*:
تلفن تماس*:
تلفن همراه:
آدرس پست الکترونیکی:
آدرس محل سکونت*:
آخرین مدرک تحصیلی*:
تخصص*:
شرح رزومه کاری* :

شرکت بهسازان پلیمر با بیش از 15 سال فعالیت در زمینه ساخت ماشین آلات صنایع پلاستیک به خصوص ماشین آلات تولید ظروف یکبار مصرف وخط تولید ورق های پلیمری توانسته است با بالا بردن کیفیت ، گارانتی وخدمات پس از فروش به موقع ، تولیدات خود را در داخل کشور عرضه کرده و نیز به کشورهای آسیای میانه ، اروپای شرقی ، و حوزه خلیج فارس صادر نماید . این واحد با ارائه ی سری جدید ماشین آلات خود که از نظر کیفیت ، ظرفیت و بهره وری و سهولت در تولید کاملامتمایز از تولیدات داخلی می باشد و همچنین با اتکا به استفاده از قطعات اروپایی در ساخت ماشین آلات از مارک های معتبر آماده ارائه این ماشین آلات با گارانتی 5-2ساله حتی برای لوازم برقی (المنت)را نیز دارد . امید است این شرکت گامی موثر در صنعت کشور وسهمی در پیشرفت واحد های تولیدی صنایع پایین دست پتروشیمی داشته باشد.

ایمیل : behsazanpolymer2015@gmail.com

www.behsazanpolymer.com

تماس: 09122203855--09101152707 بهسازان پلیمر

بالا