[ گفت و گو ] - تکمیل ظرفیت ارشـــد 91

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس نرم مجازی با این حساب
...من مجازی تربیت مدرس امسال قبول شدم نرفتم زیاد راجع بهش تحقیق کردم..اگه کار داری میکنی و وقت کلاس رفتنم نداری(کار مرتبط) گزینه خوبی هستش..ولی واسه ادامه تحصیل چه داخلی و چه خارجی مناسب نیست...ازاد رو من بودم انتخاب میکردم جای مجازی

aminkhan

عضو جدید
تهران کاسپین و یاسوج هم اگه کسی میدونه بگه تا چه رتبه هایی روزانه وشبانه قبول شده،ممنون

mahdiyeh1367

عضو جدید
پس من اگه شبانه كاسپينو ميزدم قبول ميشدم.... بي خيال..
پيش به سوي كنكور 92 ( از سر ناچاري)

aminkhan

عضو جدید
یکی از دوستام با 1060 شبانه کاسپین قبول شده

قصد جسارت ندارم ولی من باورم نمیشه،ماهشهر با اون آشغالی واحد دانشگاه امیرکبیر،اونم محیط زیست که هرکسی نمیره!!!!!توی انتخاب رشته اصلی شبانه اش را با700 نمیشد آورد حالا توی تکمیل ظرفیت،شبانه کاسپین با گرایش بهتر 1060!!!!!پس اگه اینجوری باشه یاسوج شبانه اش را با 1200-1300 میشد آورد!!!!!کسی با 1100 یا 1200 شبانه یاسوج آورده؟

vahid.chemical

عضو جدید
قصد جسارت ندارم ولی من باورم نمیشه،ماهشهر با اون آشغالی واحد دانشگاه امیرکبیر،اونم محیط زیست که هرکسی نمیره!!!!!توی انتخاب رشته اصلی شبانه اش را با700 نمیشد آورد حالا توی تکمیل ظرفیت،شبانه کاسپین با گرایش بهتر 1060!!!!!پس اگه اینجوری باشه یاسوج شبانه اش را با 1200-1300 میشد آورد!!!!!کسی با 1100 یا 1200 شبانه یاسوج آورده؟

حالا که اون بنده خدا قبول شده . اصلا هم مهم نیست که باورت بشه یا نه. دلیلش قبولیش هم اینه که انتخاب رشته تکمیل ظرفیت حسابش با انتخاب رشته اصلی زمین تا آسمون فرق میکنه. خیلیا اصلا تو تکمیل ظرفیت شرکت نمیکنن ، چون فکر میکنن یه ترم عقب میفتن و یا تازه تو دانشگاه فعلیشون جا افتادن و از این دست صحبتا .!!!! پس در نتیجه نمیشه گفت ماهشهرو با فلان رتبه آوردن پس فلان جا رو باید با فلان بیارن . اصلا حسابی توش نیست.

aminkhan

عضو جدید
بازم ممنون که جواب دادی،من یکی از اقواممون با1200 شبانه یاسوج هم نیاورد!!!!!
حالا اگه کسی که تکمیل ظرفیت قبول شده باشه، قبلش توی یک دانشگاه دیگه مثلا آزاد یا دولتی اسم نوشته باشه، و حالا دانشجوی ترم یک باشه،باید حالا برای ثبت نام چی کار کنه؟میتونه درسش را این یک ترم ادامه بده و بعد دروسی را که پاس کرد توی دانشگاه جدید تطبیق بده(چه آزاد چه دولتی)؟از نظر معافیت تحصیلی چی میشه؟مشکلی براش پیش نمیاد؟

maa4all

عضو جدید
من با 274 روزانه کاسپین آوردم ولی نمیدونم چرا دانشگاه تهران اطلاعیه برا ثبت نام نمیده

بالا