گفت و گوی تلفنی پسرها و دخترها (.......

ixabedi

کاربر فعال
گفتگوی دو دختر پای تلفن: سلام عشقم، قربونت برم. چطوری عسل؟ فدات شم... می بینمت خوشگم... بوس بوس بوس:eek::eek:
گفتگوی دو پسر پای تلفن: بنال... بوزینه مگه نگفتی ساعت چهار میای؟ د گمشو راه بیفت دیگه خاک تو سر
:biggrin::biggrin:

بعد از قطع کردن تلفن : دخترها: واه واه واه !!! دختره ایکبیریه بی فرهنگ چه خودشم میگیره اه اه اه انگار از دماغ فیل افتاده حالمو بهم زد
:eek::eek:
پسرها: بابا عجب بچه باحالیه این ممد خیلی حال میکنم باهاش خیلی با مرامه;);)
همین طوره..
بخاطر اینکه پسرا اگه ببینن رفیقشون از خودشون بالاتر هم بزنه خوشحال میشن ولی دخترا نه....زور شروع میکن به حسودی و انگ چسبوندن به طرف
کلن پسرا با حالترو یک روترن...

haghjoo110

عضو جدید
همین طوره..
بخاطر اینکه پسرا اگه ببینن رفیقشون از خودشون بالاتر هم بزنه خوشحال میشن ولی دخترا نه....زور شروع میکن به حسودی و انگ چسبوندن به طرف
کلن پسرا با حالترو یک روترن...
منم همین فکرو میکردم البته تا وقتی که هنوز دانشگاه نرفته بودم وقتی رفتم دانشگاهو پسرای بیشتریو دیدم فهمیدم نه بابا این خبرام نیست!
فقط دااش خودمه که خیلی باحاله.

ayda_63

عضو جدید
گفتگوی دو دختر پای تلفن: سلام عشقم، قربونت برم. چطوری عسل؟ فدات شم... می بینمت خوشگم... بوس بوس بوس:eek::eek:
گفتگوی دو پسر پای تلفن: بنال... بوزینه مگه نگفتی ساعت چهار میای؟ د گمشو راه بیفت دیگه خاک تو سر :biggrin::biggrin:

بعد از قطع کردن تلفن : دخترها: واه واه واه !!! دختره ایکبیریه بی فرهنگ چه خودشم میگیره اه اه اه انگار از دماغ فیل افتاده حالمو بهم زد
:eek::eek:
پسرها: بابا عجب بچه باحالیه این ممد خیلی حال میکنم باهاش خیلی با مرامه;);)

در مورد پسرا درسته ولي همه دخترا اينجور نيستن

j0o0o0o0o0di

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره تقریبا خیلیا رو دیدم اما خودم اینجوری نیستم یا کلا بد حرف میزنم با طرف یا برعکس....به هرحال پشت تلفن بعد از تلفن یه رفتار دارم