گفتگو پیرامون آزمون های نظام مهندسی

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
با جمع و تفریق و تقسیمایی که من کردم شما نمیتونییین امسال . باز هم به جواب من اکتفا نکنین
رااجع به سوال دوم هم باید بگم خیر سنوات کاردانی تا کارشناسی شامل آزمون طراحی نمیشه .از کارشناسی باید 3 سال بگذره

خیلی ممنون راست میگی خودمم حساب کردم نشد!!! چون تا ابان 2 سال 2 ماه از مدرکم میگذره !! 4 ماه هم واسه فاصله بین کاردانی و کارشناسی کسر میشه که جمعا میشه 2 سال 6 ماه که!!!!! بازم 6 ماه کم میارم ای کاش تو اسفند میفتاد امتحان شانس که نداریم!! تو روحت ای شانس

درسته عارفه:D

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
خیلی ممنون راست میگی خودمم حساب کردم نشد!!! چون تا ابان 2 سال 2 ماه از مدرکم میگذره !! 4 ماه هم واسه فاصله بین کاردانی و کارشناسی کسر میشه که جمعا میشه 2 سال 6 ماه که!!!!! بازم 6 ماه کم میارم ای کاش تو اسفند میفتاد امتحان شانس که نداریم!! تو روحت ای شانس

درسته عارفه:D
عزیزم معمولا هر آزمونی که میخوان برگزار کنن هر فصلی که باشی تا نیمه سالش میان حساب میکنن...مثلا برای خرداد ماه کسایی که تا شهریور میشد 3 سال اونها هم میتونستن قبول بشن....
من برای شما رو حساب نکردم اکه تا اسفند ماه امسال هم قبول بکنن...شما هم میتونید امتجان بدید عزیزم;)

somaye l

عضو جدید
دوستان فرق ازمون اجرا با نظارت چیه و کلا به چه درد میخوره باید نظارت قبول بشی تا بتونی اونو شرکت کنی ؟

arefeh

کاربر ممتاز
دوستان فرق ازمون اجرا با نظارت چیه و کلا به چه درد میخوره باید نظارت قبول بشی تا بتونی اونو شرکت کنی ؟

اجرا برای مجری گرفتن هست...که ضمیمه نظارت میشه....قبلا به این شکل بود که نظارت رو قبول میشدی میتونستی اجرا رو هم بگیری....اما از آذر پارسال اجرا و نظارت رو از هم جدا کردن و تا نظارت قبول نشی اگه اجرا رو قبول شده باشی هم بازم نمیتونی ازش استفاده کنی....من خودم پارسال اجرا رو قبول شدم ولی تا نظارت قبول نشم نمیتونم کاری بکنم

simai

عضو جدید
منم قبول شدم.چون قبلا اجرا رو قبول شده بودم حد نصاب قبولیم بود37.5 و من با 43 قبول شدم

arefeh

کاربر ممتاز
منم قبول شدم.چون قبلا اجرا رو قبول شده بودم حد نصاب قبولیم بود37.5 و من با 43 قبول شدم

اشتباه نمیکنی؟؟؟؟؟مطمئنی؟؟؟؟موقع ثبت نام تیک قبولی در یکی از آزمونها رو زده بودی؟؟؟؟آخه این حد نصاب دیگه شامل ماها نمیشه.....

ali kocholomoch

عضو جدید
منم به همین شکلم عزیزم....شما دوره پیش هم امتحان داده بودید؟؟؟؟نمرتون چند شده بود؟؟من پارسال با 49 مردود شدم....شاید یه مطلب خونده بودیم که اون برای ما صدق میکنه

بله اجرا با 72 قبول شدم
و نظارت با 44 افتادم
متاسفانه اون تیک لعنتی رو زدم موقع فرم پر کردن !
و الان رو همین منو قبول اعلام کردن
من قبل امتحان پرسیدم از مسئول آموزش
گفت موقع پیگیری مدارکتون برا گرفتن پروانه شما اگه از حد نصاب قبولیتون پایین باشه مردود اعلام میکنن
کاش فورا تکلیفمونو مشخص کنن تا برا امتحان آبان ثبت نام کنیم !

راستی جو.اب طراحی کی میاد ؟

davod.t

عضو جدید
اجرا برای مجری گرفتن هست...که ضمیمه نظارت میشه....قبلا به این شکل بود که نظارت رو قبول میشدی میتونستی اجرا رو هم بگیری....اما از آذر پارسال اجرا و نظارت رو از هم جدا کردن و تا نظارت قبول نشی اگه اجرا رو قبول شده باشی هم بازم نمیتونی ازش استفاده کنی....من خودم پارسال اجرا رو قبول شدم ولی تا نظارت قبول نشم نمیتونم کاری بکنم

سلام اگر شما طراحی قبول بشی یا اینکه طرح رو داشته باشی در صورت قبولی توی آزمون اجراء ، اجراء رو بهتون میدن حتی اگر نظارت نداشته باشین

arefeh

کاربر ممتاز
سلام اگر شما طراحی قبول بشی یا اینکه طرح رو داشته باشی در صورت قبولی توی آزمون اجراء ، اجراء رو بهتون میدن حتی اگر نظارت نداشته باشین

واقعا؟؟؟نمیدونستم...راست میگیداااا...چون فکر میکنم برای طراحی و نظارت جدا جدا نمیدن...حالا خیلی حساس نیستم روی این موضوع...چون قبولم بشیم باهاش قرار نیست کاری انجام بدم....الان از اون بیشتر دارم کار انجام میدم و راضی ام به قول aiman1234 برای پرستیژش میگیریم...حالا یه سال دیرتر یا زودتر مهم نی....:D

davod.t

عضو جدید
واقعا؟؟؟نمیدونستم...راست میگیداااا...چون فکر میکنم برای طراحی و نظارت جدا جدا نمیدن...حالا خیلی حساس نیستم روی این موضوع...چون قبولم بشیم باهاش قرار نیست کاری انجام بدم....الان از اون بیشتر دارم کار انجام میدم و راضی ام به قول aiman1234 برای پرستیژش میگیریم...حالا یه سال دیرتر یا زودتر مهم نی....:D

بله مطمن هستم حتی میتونید توی سایت مقررات ملی این مطلب رو پیدا کنید

arefeh

کاربر ممتاز
بله اجرا با 72 قبول شدم
و نظارت با 44 افتادم
متاسفانه اون تیک لعنتی رو زدم موقع فرم پر کردن !
و الان رو همین منو قبول اعلام کردن
من قبل امتحان پرسیدم از مسئول آموزش
گفت موقع پیگیری مدارکتون برا گرفتن پروانه شما اگه از حد نصاب قبولیتون پایین باشه مردود اعلام میکنن
کاش فورا تکلیفمونو مشخص کنن تا برا امتحان آبان ثبت نام کنیم !

راستی جو.اب طراحی کی میاد ؟

وقتی تکلیف معلوم میشه که نظام رفت و سئوال کرد....ولی احتمال مردودی وجود داره....ولی برای پیگیری پروانه مهر ماه باید اقدام کنیم...در نتیحه فکر میکنم که دیر باشه اون موقع....
جواب ظراحی هم دوستان میگن 31 شهریور....ولی خیلی دیر نیس؟؟؟؟؟؟

shimagr

عضو جدید
سلام دوستان
کسی می دونه واسه اعتراض حضوری به نتایج آزمونها کجا باید رفت؟ و اینکه اصلا تاثیر داره یا نه؟ واسه کساییکه ۴۹ شدن!!!
ممنون

alisnaz

عضو جدید
آغااااا... من پارسال نظارت و طراحی قبول شدم، امسال اجرا دادم، و 43 شدم، تو نتیجم نوشته مردود...چیکار کنم؟ واسه ثبت نام باید گزینه ی خاصی رو میزدیم؟؟؟؟؟

معمار111

عضو جدید
آغااااا... من پارسال نظارت و طراحی قبول شدم، امسال اجرا دادم، و 43 شدم، تو نتیجم نوشته مردود...چیکار کنم؟ واسه ثبت نام باید گزینه ی خاصی رو میزدیم؟؟؟؟؟

نه دوست خوبم هیچ گزینه ای رو نباید بزنید مربوط میشه به 3 سال پیش که آزمون 3 مرحله ای بوده.... مربوط به ماها نمیشه
این فقط باعث میشه زمان برای آزمون بعدی رو از دست بدی

alisnaz

عضو جدید
چطورsimaiقبول شدن؟ من حکمم چیه؟ قضیه 37درصد چیه؟
نه دوست خوبم هیچ گزینه ای رو نباید بزنید مربوط میشه به 3 سال پیش که آزمون 3 مرحله ای بوده.... مربوط به ماها نمیشه
این فقط باعث میشه زمان برای آزمون بعدی رو از دست بدی

vertex

اخراجی موقت
مبارک باشه کار بزرگی کردین این امتحان, امتحان پر اهمیتی هستش . خیلی ها هنوز تو صف هستند که قبول بشند . مخصوصا نظارت خیلی مهمه چون هر چه زودتر بگیرین از نظر تعداد کار براتون بهتره . با آرزوی موفقیت برای شما

vertex

اخراجی موقت
دوستان اونهایی که قبول شدند و نشدند بفرمایند که با چه نمره هایی ... مثل اینکه خیلی از دوستان با ۴۹ و ۴۸ مردود شدند .

sal-sa

عضو جدید
سلام دوستان.
من اجرا رو با 49 مردود شدم. (نظارت رو آذربا 54قبول شدم)
سوال 11 و 25 دفترچه E رو اشتباه زدم.
سال قبل اعتراض داشت.
اعتراض ش کجاست پیدا نمی کنم؟

tofanesard

عضو جدید
نظارت 59
سلام دوستان.
من اجرا رو با 49 مردود شدم. (نظارت رو آذربا 54قبول شدم)
سوال 11 و 25 دفترچه E رو اشتباه زدم.
سال قبل اعتراض داشت.
اعتراض ش کجاست پیدا نمی کنم؟
تو همون قسمت آزمون ها یه فایل پی دی اف هست (راهنمای اعلام نتایج) تو اون زده

معمار111

عضو جدید
چطورsimaiقبول شدن؟ من حکمم چیه؟ قضیه 37درصد چیه؟

دوستان محض رضای خدا دقت کنید برای آخرین بار میگم

این درصد 37.5 مربوط میشه به آزمون آذر 90 به قبل که آزمون ها 3 مرحله ای بود... اگر شما موقع ثبت نام تیک مربوط به اونا رو بزنید باعث میشه شما با درصد زیر 50 قبول بشید اما موقع ارایه مدارک برای گرفتن پروانه قبولی شما کان لم یکن میشه و شما از آزمون بعدی جا میمونید

hodeiseh

عضو جدید
سلام دوستان.
من نظارت رو با 49 مردود شدم:cry: اگه اعتراض کنم احتمالش هست که یه فرجی بشه؟؟ یا هر راهی:(
49 خیلیییییییییی زور دارههههههههه :cry::cry:

بالا