گفتگو پیرامون آزمون های نظام مهندسی

arezooo82

عضو جدید
خدا رو شکر اجرا رو قبول میشم با این کلید.ولی سوال 16 نامردیه واقعا.چون تو حوزه ما نگفتن که اصلاحش کنیم

araghon

عضو جدید
بعد از کلی اعصاب خوردی کلید نظارت معماری دان شد.با این کلید من قبول میشم ولی یه سوال برام پیش اومده که اگه اعتراض به سوالا بشه و بخوان سوالی حذف کنن تکلیف اونایی که اون سوالو درست جواب دادن و ناپلئونی قبول میشنو لب مرز هستن چی میشه؟منظورم اینه که حذف حتی 1 سوال ممکنه برا خیلیا حکم رد شدن و یا قبول شدن داشته باشه.هستند کسایی که با این پاسخنامه موجود قبولن ولی اگه یکی از جوابای صحیحشون حذف بشه رد میشن(یکیش خودم).دوستانی که تجربه دارن لطف کنن راهنمایی کنن که اینجور داستانی سابقه داشته؟

vahid8898

عضو جدید
فکر نکنم تو این آزمون نظارت کسی باشه که تونسته باشه باشه بیشتر از 60% زده باشه(به استثناء اون خر خون ها) ، فکر کنم همه لب مرزن و اینکه سوالی حذف بشه این امکانش هم هست که خیلی از لب مرزیا بیفتن....من یه پیشنهاد دارم امیدوارم دوستان هم مشارکت بکنن. بنظرم بجای این که دعوامون سر این باشه که چه سوالاتی باید حذف بشن بیاین یه نامه ای بنویسیم و ار مسئولا بخوایم که درصد قبولی رو از 50 بیارن به 40%...بخدا به نفع هممون می شه....خواهشن شما هم نظر بدین تا یه کاری کرده باشیم وگرنه 70درصمون باید بمونیم واسه سال بعد

danial9004

عضو جدید
دوست عزیز حرفای غیرممکن نزنین...هیچوقت 40% نمیکنن چون این ملاک هست.

همون اعتراض به سوالات اشتباه کارساز هست.

sos

عضو جدید
کجا و چجوری باید اعتراض بدیم؟کسی میدونه؟من 49.4% شدم:cry:

pasopish

عضو جدید
از دوستان کسی پیشنهادی نسبت به اعتراض به سوالا داره؟ چون قطع به یقین سوال 5 و 18 نظارت غلط هستن . دوستان لطفا نظر بدید...

arastee

عضو جدید
فکر نکنم تو این آزمون نظارت کسی باشه که تونسته باشه باشه بیشتر از 60% زده باشه(به استثناء اون خر خون ها) ، فکر کنم همه لب مرزن و اینکه سوالی حذف بشه این امکانش هم هست که خیلی از لب مرزیا بیفتن....من یه پیشنهاد دارم امیدوارم دوستان هم مشارکت بکنن. بنظرم بجای این که دعوامون سر این باشه که چه سوالاتی باید حذف بشن بیاین یه نامه ای بنویسیم و ار مسئولا بخوایم که درصد قبولی رو از 50 بیارن به 40%...بخدا به نفع هممون می شه....خواهشن شما هم نظر بدین تا یه کاری کرده باشیم وگرنه 70درصمون باید بمونیم واسه سال بعد

خدا لعنتشون کنه با این سولاتشون!!!واقعا سخت بود!!!من 70% زدم.انتظار داشتم بیشتر بتونم بزنم.:redface:

danial9004

عضو جدید
مطئنی شما؟از کجا شنیدین؟پارسال که هر کی اعترتض داده بود قبولش کردن.ولی این گرد شدن رو نشنیده بودم.حالا اعتراض بدمn,sj

د.ست عزیز اعتراض بدین.

ولی نمره اعشاری به بالا رند میشه...به صورت اعشاری که نمره رو نمیزنن!!!!

• Like
واکنش ها: sos

nader eng

عضو جدید
بچه ها هرکی هر سوالی به نظرش غلط می آد رو لیست کنه.که در آخر به یک جمع بندی برسیم.هم نظارت هم اجرا.

بچه ها حواستون باشه اجرا خیلی از سوالات غلطه.

به نظر من سوال 17 و 18 و 53 نظارت مشکل داره.

arastee

عضو جدید
بچه ها هرکی هر سوالی به نظرش غلط می آد رو لیست کنه.که در آخر به یک جمع بندی برسیم.هم نظارت هم اجرا.

بچه ها حواستون باشه اجرا خیلی از سوالات غلطه.

به نظر من سوال 17 و 18 و 53 نظارت مشکل داره.

17 و 18 رو موافقم چون من هرچی گشتم پیداشون نکردم ولی سوال 53 تو کتاب گودبرداری هست.

pasopish

عضو جدید
منم به سوال 5 و 18 نظارت اعتراض دارم، فقط دوستانی که میخوان اعتراض کنن اطلاعیه که توی دفتر مقررات ملی ساختمان زدن رو بخونن .اعتراض ها باید با ذکر شماره سوال و توضیحات کامل...

azang

عضو جدید
سلام : سوال ۱۲ و ۲۴ هم مشکل داره چون سوال ۲۴ در خود سوال به ساختمانهای با مصالح بنایی ( با کلاف وبدون کلاف ) هیچ اشاره ای نشده که گزینه ۳ هم صحیح نمی باشد درسته به مبحث ۸ مقررات ملی مراجعه کنید ./

بالا