گفتگو پیرامون آزمون های نظام مهندسی

roya2

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز و همیشه حاضر در صحنه....دوستان امتحان بعدی نظام مهندسی پایه 3 کی هستش؟؟؟؟:Dبا تشکر:smile:

Elham*92

کاربر بیش فعال
احتمالا خرداد 94

سلام به دوستان عزیز و همیشه حاضر در صحنه....دوستان امتحان بعدی نظام مهندسی پایه 3 کی هستش؟؟؟؟:Dبا تشکر:smile:

سلام
دوستان امتحان بعدی مرداد ماه 94 هستش
اینم اطلاعیه اش

بسمه تعالي

قابل توجه متقاضیان آزمونهای ورود به حرفه مهندسان، حرفه‌ای کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه‌ای معماران تجربی در سال 1394

با عنایت به تغییرات حاصله در زمان برگزاری آزمونهای سراسری دانشگاه‌ها در خردادماه و همچنین مصادف شدن ایام ماه مبارک رمضان با تیرماه سال 1394، بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت در آزمونهای ورود به حرفه مهندسان و کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت معماران تجربی می‌رساند، نوبت اول آزمونهای موصوف مربوط به سال 1394 در روزهای پنجشنبه و جمعه 1و2 مردادماه سال 1394 بطور همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود. لازم به ذکر است شروع ثبت‌نام از تاریخ شنبه 9اسفند93 آغاز و حداکثر تا 28اسفند93 ادامه خواهد داشت. ضروریست داوطلبان عزیز قبل از انجام ثبت‌نام دستورالعمل اجرائی ثبت‌نام آزمونهای فوق را بدقت مطالعه و از مفاد آن اطلاع داشته باشند. .

EHSAN.1984

عضو جدید
سلام دوستان میخواستم بدونم دوست من سربازه چجوری میتونه عضو نظام بشه وفتی مدرکشو یخاطر سربازی بهش ندادن؟!

omoosami

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید خدمت همه مهندسان
من فارغ التحصیل معماری 15/4/1392 هستم
من کی میتونم امتحان نظام مهندسی بدم؟؟
تاریخ دقیق امتحانات نظام مهندسی کی هست؟؟
نتایج امتحانات کی اعلام میشه؟؟

rahmati8829

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام و خسته نباشید خدمت همه مهندسان
من فارغ التحصیل معماری 15/4/1392 هستم
من کی میتونم امتحان نظام مهندسی بدم؟؟
تاریخ دقیق امتحانات نظام مهندسی کی هست؟؟
نتایج امتحانات کی اعلام میشه؟؟

اگه کارشناسی پیوستهباشید باید 3 سال از تاریخ گرفتن مدرک بگذره که میشه 95 . ازمون بعدی مرداد94 . معمولا بین 2 تا 3 ماه بعد ازمون جوابها میاد.

omoosami

عضو جدید
اگه کارشناسی پیوستهباشید باید 3 سال از تاریخ گرفتن مدرک بگذره که میشه 95 . ازمون بعدی مرداد94 . معمولا بین 2 تا 3 ماه بعد ازمون جوابها میاد.

ممنون که جواب دادین
با این اوصاف من اسفند 94 میتونم برا مرداد 95 ثبت نام کنم دیگه

araghon

عضو جدید
دوستان عزیز من نمیتونم صفحه ثبت نامو باز کنم.اشکال از سایته یا سیستم من ایراد داره؟(http://92.242.195.129/)این صفحه باز نمیشه چرا؟)

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوستان عزیز من نمیتونم صفحه ثبت نامو باز کنم.اشکال از سایته یا سیستم من ایراد داره؟(http://92.242.195.129/)این صفحه باز نمیشه چرا؟)
نه از سایته!منم الان رفتم دیدم نمیشه

memariranian

عضو جدید
سلام دوستان من کارت آزمون طراحی معماری رو خریدم ولی متاسفانه نمیتونم شرکت کنم.
دوستان هرکس میخواد شرکت کنه. من میفروشم. ممنون میشم هرکس خواست بگه... تا اینم سوز نشه.

یکی از دوستام گفت. بعداز ازمون برمیگردونن. درسته این حرف یا نه؟
ممنون

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان کسی زنگ نزده ببینه کی جواب اعتراضها میاد؟؟

mh.aramesh

عضو جدید
سلام

دوستان بنده مدرک کاردانیم رو گرفتم و در حال حاظر دانشجوی کارشناسی هستم

خواستم ببینم با مدرک کاردانی میتونم تووی آزمون های نظام مهندسی شرکت کنم؟؟ مدرکی که میدن تحت چه عنوانی هست؟؟
مدرک دیپلم ام معماری هست...کاردانی هم "نقشه کشی معماری- معماری" هست
در مجموع برای ثبت نام از کجا باید شروع کنم؟

rahmati8829

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

دوستان بنده مدرک کاردانیم رو گرفتم و در حال حاظر دانشجوی کارشناسی هستم

خواستم ببینم با مدرک کاردانی میتونم تووی آزمون های نظام مهندسی شرکت کنم؟؟ مدرکی که میدن تحت چه عنوانی هست؟؟
مدرک دیپلم ام معماری هست...کاردانی هم "نقشه کشی معماری- معماری" هست
در مجموع برای ثبت نام از کجا باید شروع کنم؟

فعلا زوده باید 3 سال از مدرک کارشناسیت بگذره.

mh.aramesh

عضو جدید
سلام

ممنون از راهنماییتون

عضویت تووی نظام مهندسی هم با مدرک کاردانی امکان پذیر نیست؟؟
چه مزیت هایی داره عضویت نظام مهندسی؟

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من شهریور 91 درسم تموم شده میتونم شرکت کنم؟

rahmati8829

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

ممنون از راهنماییتون

عضویت تووی نظام مهندسی هم با مدرک کاردانی امکان پذیر نیست؟؟
چه مزیت هایی داره عضویت نظام مهندسی؟

با مدرک کاردانی میتونی عضو کانون کاردانها بشی. هیچ خاصیتی نداره تا وقتی نتونی ازمون بدی فقط ازت پول میگیرن.

holooooooo

کاربر ممتاز
من شهریور 91 درسم تموم شده میتونم شرکت کنم؟

تا اونجا که من دیدم دوستام قبلا شرکت کردن،نظارتو میتونین اماطراحی نه،باز برای اطمینان از «نظام بپرسید

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
عنوان: قابل توجه شركت كنندگان آزمونهای ورود به حرفه آبان ماه 93 تاريخ: سه شنبه 12 اسفند 1393
قابل توجه شركت كنندگان آزمونهای ورود به حرفه آبان ماه 93

‌‌‌‌به اطلاع كليه شركت‌كنندگان آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان، كاردان‌هاي فني ساختمان و معماران تجربي آبان ماه 93 مي‌رساند، پس از اتمام مهلت ارسال اعتراضات آزمون‌هاي مذكور و متعاقباً بررسي و بازنگري اعتراضات در كميته هاي مربوطه و همچنين بررسي‌هاي انجام شده در تجديدنظر و استماع نقطه نظرات داوطلبان و نمايندگان ايشان و سازمان سنجش آموزش كشور، موارد اصلاحي در كارنامه شركت‌كنندگان در آزمون اعمال گرديده است. لذا متقاضيان مي‌توانند جهت اطلاع از نتيجه نهايي آزمون خود از طريق سامانه ثبت‌نام آزمون‌ها اقدام نمايند. عدم تغيير نمرات در كارنامه داوطلبان به منزله عدم پذيرش اعتراضات مطرح شده است. بديهي است با توجه به دقت انجام شده در بررسي اعتراضات، نتايج اعلام شده قطعي است و هيچگونه درخواستي در اين خصوص قابل پذيرش نخواهد بود و متقاضياني كه موفق به اخذ حدنصاب قبولي نشده‌اند مي‌توانند در آزمون‌هاي بعدي از جمله آزمون مرداد ماه 1394شركت نمايند.

دفترمقررات ملّی ساختمان
لینک
تاریخای درج شده تو این دو تا اطلاعیه که تصویرشا میذارم نشون میده که تا چه حد به اعتراضای آزمون طراحی رسیدگی شده.حتی حالشا ندارند تاریخ اطلاعیشون را درست کنن که تابلو نشه اعتراضا را بررسی نکردن بعدش میان صحبت از دقت می کنن!!!
مشاهده پیوست 234576
مشاهده پیوست 234577
متاسفم واقعا متاسفم خیلی خیلی...............
ما را چی فرض کردن؟!!!!!!بنطرتون
دارم قاطی میکنم کم کم!!!!!! خدایا صبر بده مرا

samar_eng

عضو جدید
دوستان اونايي كه آبان نظارت قبول شدند كي مي تونند براي دريافت پروانه اقدام كنند و مدرارك ببرند؟

فلور

عضو جدید
سلام من همه ضوابط ایین نامه بلدم ولی تو تجسم ضعیفم چیکار کنم درک 3 بعدی ندارم

holooooooo

کاربر ممتاز
سلام من همه ضوابط ایین نامه بلدم ولی تو تجسم ضعیفم چیکار کنم درک 3 بعدی ندارم

برای چی میخواین درک سه بعدی داشته باشین؟ طراحی حجم ک نیس
طراحی پلانه
شما باید طراحی پلان مسکونی براساس همون ظوابطی که بلدین انجام بدین و تمرین کنین

rezahabibi66

عضو جدید
امروز دوستم رفته بود هم ارزی خانمه گفته بود برو سال دیگه قراره چند تا مصوبه بیاد که شاید به هم ارزی نیاز نباشه این حرف صحت داره یا خانمه دوستمو پیچونده؟
لطفا اگه کسی خبری داره بنئویسه....

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
امروز دوستم رفته بود هم ارزی خانمه گفته بود برو سال دیگه قراره چند تا مصوبه بیاد که شاید به هم ارزی نیاز نباشه این حرف صحت داره یا خانمه دوستمو پیچونده؟

هم ارزی چی هست؟

hane65

عضو جدید

سلام دوست عزیز به ماهم گفتن مصوبه جدید توراهه احتمالا مشکل حل میشه!

بالا