گفتگو پیرامون آزمون های نظام مهندسی

akropolis

عضو جدید
متاسفانه جواب نمیدن. دوست عزیز اگه خبری گرفتی لطفا منم در جریان بزارین. مرسی akropolis1982@yahoo.com

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه جواب نمیدن. دوست عزیز اگه خبری گرفتی لطفا منم در جریان بزارین. مرسی akropolis1982@yahoo.com
در خاطرم هست که شما و عباس از 10 اسفند درگیر این سوالید !!!!!!!!!!!:eek::surprised: شما دیگه کی هستین؟!! و یادمه چندین بار گفتیم درسته ابهام داره ولی شامل نمیشه ضمنا ارزش داره بری تا نظام و خودتو از این درگیری ذهنی نجات بدی !! میایم رو تایپیکها یا شده تبلیغ جزوه یا این سوال شما !!!!!:mad:

Architect Abbas

عضو جدید
در خاطرم هست که شما و عباس از 10 اسفند درگیر این سوالید !!!!!!!!!!!:eek::surprised: شما دیگه کی هستین؟!! و یادمه چندین بار گفتیم درسته ابهام داره ولی شامل نمیشه ضمنا ارزش داره بری تا نظام و خودتو از این درگیری ذهنی نجات بدی !! میایم رو تایپیکها یا شده تبلیغ جزوه یا این سوال شما !!!!!:mad:

:eek:عزيزم من از سه الي چهار روز پيش اين مطلب رو از يكي از دوستانم شنيدم و دفترچه راهنما رو مطالعه كردم و نه از 10 اسفند چرا بيخودي جو ميدي درضمن از چندين نفر هم كه پرسيدم حرف شما رو رد كردن چرا كه اگر به جدول 6 دفترچه راهنماي ثبت نام دقت كني ميبيني كه در قسمت عمومي،تخصصي،جزئيات اجراي آزمون داراي اعتبار آذر 92 ذكر شده و از اونجاي كه بند6-5 دفترچه فقط در مورد آزمون نظارت صحبت كرده و در جدول 6 آزمون نظارت آذز92 هم آوردن پس ميتواند معنيش اين باشه كه آزمون عمومي،تخصصي،جزئيات اجراي همان آزمون اجرا حساب ميشود.

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:eek:عزيزم من از سه الي چهار روز پيش اين مطلب رو از يكي از دوستانم شنيدم و دفترچه راهنما رو مطالعه كردم و نه از 10 اسفند چرا بيخودي جو ميدي درضمن از چندين نفر هم كه پرسيدم حرف شما رو رد كردن چرا كه اگر به جدول 6 دفترچه راهنماي ثبت نام دقت كني ميبيني كه در قسمت عمومي،تخصصي،جزئيات اجراي آزمون داراي اعتبار آذر 92 ذكر شده و از اونجاي كه بند6-5 دفترچه فقط در مورد آزمون نظارت صحبت كرده و در جدول 6 آزمون نظارت آذز92 هم آوردن پس ميتواند معنيش اين باشه كه آزمون عمومي،تخصصي،جزئيات اجراي همان آزمون اجرا حساب ميشود.

دوستان عزیز
به عنوان کسی که کاملا از این قضیه مطمئنم میگم ، این مساله مربوط به شما نمیشه مربوط به داوطلبان قبل از سال 91 هست که آزمونشون 3 مرحله ای بوده ، اینجا دقیقا ذکر نکرده که مربوط به شما نمیشه

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست خوب برو تا نظام مهندسی شهرتون بپرس قال قضیه رو بکن اگه به حرف بچه های تایپیک اطمینان نداری چرا میپرسی ؟!!! الکی شایعه درست نکنین ما خودمون کم گرفتار نیستیم

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان یه سوال....
از طرف نظام استان شما هم راجع به تعهدنامه برای آزمون پیامی اومده؟

من الان نگاه کردم نوشتن که....(اینجانب متقاضی شرکت در آزمون حرفه ای خرداد 93 می باشم،تعهد می نمایم در صورت قبولی در آزمون طراحی، چنانچه پس از بررسی و کنترل واحدهای درسی مقاطع کاردانی و کارشناسی،عدم تطبیق آنها با جدول واحدهای مصوب کمسیون هم ارزی رشته ها طبق ابلاغیه شماره 430/68693 مورخ 91/11/04 مدیرکل دفتر سازمانهای مهندسی و تشکلهای حرفه ای وزارت راه و شهر سازی مشخص شود ، هیچگونه ادعایی در خصوص دریافت پروانه اشتغال به کار مهندسی با صلاحیت طراحی نخواهم داشت و شرکت در این آزمون طبق درخواست شخصی اینجانب می باشد )

در مورد آزمون آذر ماه هم یه تعدنامه به همین صورت نوشتن!!!
اول اینکه من اصلا طراحی شرکت نکردم!!

قبل عید هم برای نظارت ثبت نام کرده بود و اون گزینه قبولی هم تیک زده بودم خوب من چه میدونستم ..منظور دقیقشون چیه وقتی پول میکیرن و آزمون برگزار میکنن و قبول و رد میکنن خوب منم اجرا قبول شدم زدم قبولی!!
تایید هم کردن!
من گیج شدم نیمدونم چی به چیه الان!!!!!!!!!!

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان یه سوال....
از طرف نظام استان شما هم راجع به تعهدنامه برای آزمون پیامی اومده؟

من الان نگاه کردم نوشتن که....(اینجانب متقاضی شرکت در آزمون حرفه ای خرداد 93 می باشم،تعهد می نمایم در صورت قبولی در آزمون طراحی، چنانچه پس از بررسی و کنترل واحدهای درسی مقاطع کاردانی و کارشناسی،عدم تطبیق آنها با جدول واحدهای مصوب کمسیون هم ارزی رشته ها طبق ابلاغیه شماره 430/68693 مورخ 91/11/04 مدیرکل دفتر سازمانهای مهندسی و تشکلهای حرفه ای وزارت راه و شهر سازی مشخص شود ، هیچگونه ادعایی در خصوص دریافت پروانه اشتغال به کار مهندسی با صلاحیت طراحی نخواهم داشت و شرکت در این آزمون طبق درخواست شخصی اینجانب می باشد )

در مورد آزمون آذر ماه هم یه تعدنامه به همین صورت نوشتن!!!
اول اینکه من اصلا طراحی شرکت نکردم!!

قبل عید هم برای نظارت ثبت نام کرده بود و اون گزینه قبولی هم تیک زده بودم خوب من چه میدونستم ..منظور دقیقشون چیه وقتی پول میکیرن و آزمون برگزار میکنن و قبول و رد میکنن خوب منم اجرا قبول شدم زدم قبولی!!
تایید هم کردن!
من گیج شدم نیمدونم چی به چیه الان!!!!!!!!!!

این پیام کجا اومده ؟ برای شما اومده ؟
این مربوط به بچه های طراحیه ربطی به شرایط شما نداره حتی اگرتیک قبولی رو زده باشین

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
این پیام کجا اومده ؟ برای شما اومده ؟
این مربوط به بچه های طراحیه ربطی به شرایط شما نداره حتی اگرتیک قبولی رو زده باشین

بله agin من از این تعجب کردم!یه پیام از طرف نظام استان اومد که برای ثبت تعهد مدرک کارشناسی ناپیوسته خود به سایت استان مراجعه کنید که کارتابل هر یک از اعضا رو جدا کردن و در اختیار گذاشتن و بعد نوشته به قسمت تعهد نامه مراجه کنید و تیک بزنید!

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله agin من از این تعجب کردم!یه پیام از طرف نظام استان اومد که برای ثبت تعهد مدرک کارشناسی ناپیوسته خود به سایت استان مراجعه کنید که کارتابل هر یک از اعضا رو جدا کردن و در اختیار گذاشتن و بعد نوشته به قسمت تعهد نامه مراجه کنید و تیک بزنید!
شما طراحی شرکت کردین توی آزمون؟
اگر شرکت نکردین دلیل نداره براتون اومده باشه ، از نظام مهندسی یا راه شهرسازی بپرسین که حتماباید اینو پر بکنین!!!!؟

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما طراحی شرکت کردین توی آزمون؟
اگر شرکت نکردین دلیل نداره براتون اومده باشه ، از نظام مهندسی یا راه شهرسازی بپرسین که حتماباید اینو پر بکنین!!!!؟

نه طراحی شرکت نکردم......نمیدونم والا اینا چی میگن آخه!

candyjoon

عضو جدید
دوستان من امروز اشتباها به جای کارت عمران نظارت،کارت معماری نظارت رو خریدم.خواهش میکنم اگه کسی این کارت رو می خواد به من اطلاع بده aramkalamy@yahoo.com

Barf_yakhi

عضو جدید
سلام دوستان من یک کارت طراحی اضافه دارم اگر کسی می خواد با شماره 09154771622 تماس بگیره . مرسی

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها امروز شخصا رفتم برای دستورالعمل در مورد جدول 6 سئوال کردم...حق با دوستان بوده و اون جدول مخصوص اون زمانه ک نظارت چند تا امتحان داشته و ربطی به الان نداره...امتحان نظارت جدا امتحان اجرا جداااا...و اگه یکی رو قبول شده باشید به اون هیچ ربطی نداره و نمره قبولی برای هر آزمون و برای هر چند باری ک امتحان دادید همان 50 میباشد....
پس بهتره الکی دلمونو خوش نکنیم...با اون امتحانشون....والااااا:razz:

Architect Abbas

عضو جدید
بچه ها امروز شخصا رفتم برای دستورالعمل در مورد جدول 6 سئوال کردم...حق با دوستان بوده و اون جدول مخصوص اون زمانه ک نظارت چند تا امتحان داشته و ربطی به الان نداره...امتحان نظارت جدا امتحان اجرا جداااا...و اگه یکی رو قبول شده باشید به اون هیچ ربطی نداره و نمره قبولی برای هر آزمون و برای هر چند باری ک امتحان دادید همان 50 میباشد....
درست براي سالهاي قبل هستش ولي اگه به به جدول دقت كني ميبيني كه جلوي آن در قسمت عمومي تستي و تخصصي تستي و جزئيات اجرايي ساختمان هر سه عنوان آزمون داراي اعتبار آذر 92 آمده است در صورتي كه اين سه آزمون در سالهاي گذشته بوده و در آزمون 93 و92 فقط آزمون اجرا و نظارت بوده و هست ولي به علم اينكه اينا هيچ كارشون رو حساب نيست من هم مبنا رو بر بالاي 50 گذاشتمو ريسك نميكنم

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
درست براي سالهاي قبل هستش ولي اگه به به جدول دقت كني ميبيني كه جلوي آن در قسمت عمومي تستي و تخصصي تستي و جزئيات اجرايي ساختمان هر سه عنوان آزمون داراي اعتبار آذر 92 آمده است در صورتي كه اين سه آزمون در سالهاي گذشته بوده و در آزمون 93 و92 فقط آزمون اجرا و نظارت بوده و هست ولي به علم اينكه اينا هيچ كارشون رو حساب نيست من هم مبنا رو بر بالاي 50 گذاشتمو ريسك نميكنم
مهندس عزیز امیدوارم از من دلخور نشده باشی افرین !! خداییش باید واسه 70 بخونیم تا بتونیم 50 بگیریم

Architect Abbas

عضو جدید
مهندس عزیز امیدوارم از من دلخور نشده باشی افرین !! خداییش باید واسه 70 بخونیم تا بتونیم 50 بگیریم

نه دلخوري براي چي!!!؟؟ شما ميگد از نظام شهرتون بپرسيد نظامي كه به يك سوال چندين جوابو ميده ديگه چه اعتمادي به جواب هاشون هست؟ ويا نظام هر شهري يه چيز براي خودش ميگه براي هر مسئله اي

مهديه مقدم

عضو جدید
تاپیک مربوط به سوالم رو پیدا نکردم اینجا میپرسم،از دوستانی که نظارت رو قبول شدن اون 2 تا کاربرگ سابقه رو چی کار کردین؟؟؟من هنوز هیچ کاری نکردم

arefeh

کاربر ممتاز

اینها اشتباه بیان کردن... شما فکر کن 1 نفر سال 90 امتحان داده ک اون موقع تستی و تخصصی و جزئیات رو باید امتحان میداده یکی از آزمونهارو فقط اون سال قبول شده همچنان بعد از 2 سال امتحان دادن و قبول نشدن میخواد امسالم امتحان بده طبق اینکه ما هر آزمونی رو قبول بشیم ک به هم وابسته تا 4 سال معتبره...در نتیجه میان اون مقدار قبولی رو کسر میکنند و نمره اش رو از 37/5 حساب میکنند...این فرد تا سال 94 همچنان میتونه به این شکل امتحان بده...ولی این موضوع ربطی ب ما نداره...بازم اگه به توضیح بیشتر بود درخدمتم...با توجه به اینکه من خودم اجرا قبول شدم و وقتی رفتم نظام مهندسی و مسئوالش 30 مین داشت با آرامش بهم توضیح میداد تا کاملا متوجه بشم و البته خیلی زیاد هم خورد تووو ذوقم... و بر این اساس ک من هم اول هم فکرشما یودم و پستهایی قبلی مراجعه کنید منم همین حرف شمارو زدم...اما الان میدونم و مطمئنم ک متاسفانه این جدول شامل حال ما نمیشه...:(

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
تاپیک مربوط به سوالم رو پیدا نکردم اینجا میپرسم،از دوستانی که نظارت رو قبول شدن اون 2 تا کاربرگ سابقه رو چی کار کردین؟؟؟من هنوز هیچ کاری نکردم

بده دو تا مهندس پایه یک مهر و امضا بزنن فقط حواست باشه 3 سال رو احراز کرده باشی..فرمالیتس
;)

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز

خوب حالا من که به خیال خودم با همون اجرا این تیکو زدم چه گلی به سرم بریزم!!!!!!!!!!!:(عجب گرفتاریها!

Yasin_A

عضو جدید
با سلام
من نیاز شدید به یک کارت ثبت نام معماری اجرا دارم.
لازم به ذکر است که کارت ثبت نام معماری اجرا با سایر مهندسان شامل عمران نظارت-عمران محاسبات-عمران اجرا-تاسیسات مکانیکی-تاسیسات برقی-شهرسازی-نقشه برداری-ترافیک مشابه است.
از دوستانی که کارت اضافه دارند یا مایل به استفاده نیستند خواهش می کنم به بنده اطلاع دهند.
09121255688
ysnnsr@gmail.com

arefeh

کاربر ممتاز
خوب حالا من که به خیال خودم با همون اجرا این تیکو زدم چه گلی به سرم بریزم!!!!!!!!!!!:(عجب گرفتاریها!
عزیزم منم تیک رو زدم...اشکال نداره خودشون چک میکنند وقتی شما بالای 50 باشی ک دیگه نگرانی نداره...مهم اینه ک زیر 50 نشی....
نگران نباش منم تیک رو زدم:D;)

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم منم تیک رو زدم...اشکال نداره خودشون چک میکنند وقتی شما بالای 50 باشی ک دیگه نگرانی نداره...مهم اینه ک زیر 50 نشی....
نگران نباش منم تیک رو زدم:D;)

فدای تو...ممنون......عارفه جان....:)

آخرین ویرایش:

azee

عضو جدید
سلام
من به یک کارت خرید اجرا نیاز دارم.لطفا اگه دارید با من تماس بگیرید.09303143799

azee

عضو جدید
سلام
من نیاز به یک کارت خرید معماری اجرا دارم .هرکسیاز معماران یا عمرانی ها نمیخواد با من تماس بگیره خریدارم.09303143799

holooooooo

کاربر ممتاز
بچه ها برای دیدن تأییدیه تون باید تو همون اولین پیج ثبت نام ک قیمت کارتارو نوشته بود سمت راست صفحه نوشته قبلا ثبت نام نمودم پرینتو میزنی مشخصاتو وارد میکنی درصفحه ای که بازشد اگر عبارت تأییدنشده است ب تأیید شده تبدیل شده بود همه چی حله
اینجا:
http://92.242.195.129/regmohandesanfani9212/ViewLogin.aspx

آخرین ویرایش:

مهديه مقدم

عضو جدید
کدوم کاربرگ رو منظورتونه؟:confused:
کاربرگ سابقه ی کار برا دریافت پروانه نظارت رو منظورمه که از سایت استان خودتون میتونی دانلود کنی اگه قبول شدی دوره قبل الان بعضی از استانا شروع کردن به قبول مدارک برا صدور پروانه باید اقدام کنی اینم یه لیست از اون مدارک و کاربرگ مشاهده پیوست مدارك لازم جهت صدور پروانه اشتغال به كار براي اولين ب.PDF

بده دو تا مهندس پایه یک مهر و امضا بزنن فقط حواست باشه 3 سال رو احراز کرده باشی..فرمالیتس
;)
ممنون، امروز دنبال همین کارم خدا کنه تحقیق نکنن راجع بهش لوو نرم:w15:راستی اجرا چی اونو باید چی کار کرد براش؟

بالا