گفتگو پیرامون آزمون های نظام مهندسی

simai

عضو جدید
واقعا که.... عمرمون به این انتظارای پوچ گذشت.بعد میگن چرا جوونای الان دلو دماغ ندارن

Architect Abbas

عضو جدید
[FONT=&quot]..............(((((يه خبر براي محل آزمون)))).......
قابل توجه داوطلبان شركت در آزمونهاي خرداد ماه سال 1393[/FONT]

[FONT=&quot]همانطور كه قبلا و از طريق راهنماي ثبت نام و فرم هاي مربوط به ثبت نام ‌، اطلاع رساني گرديده است ، از آنجائيكه سهولت شركت در آزمونهاي موصوف از دغدغه هاي اين وزارتخانه بوده است در اجراي دستورات مقام عالي وزارت ، ضمن هماهنگي با ادارات كل راه و شهرسازي استانها و به منظور كاهش ترددهاي غيرضرور، در تعدادي از استانها آزمونهاي ورود به حرفه مهندسي و كارداني علاوه بر مركز استان در برخي شهرهاي بزرگ نيز برگزار مي گردد. فلذا شايسته است داوطلبان محترم هنگام ثبت نام با اطلاع دقيق از وضعيت حوزه هاي آزموني محل اقامت خود نسبت به انتخاب شهر محل آزمون اقدام نمايند.[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]دفتر امور مقررات ملي ساختمان

http://www.inbr.ir/News/uNew.aspx?ID=400
[/FONT]

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
نکنه سرکاری بوده اعتراضات؟؟؟؟:surprised:

اعتراضات دقیقا سرکاری بوده .....منو بگو 6000 پول پست دادم....برن بمیرن...با اون سیستم هاشون....حالم ازشون به هم میخوره....ما رو به خدا خررررررر فرض کردن....

arefe-rad

عضو جدید
جالب ایینجاست که تلفوناشونم خراب شده یهو:razz: اساسی سرکار رفتیم... حیف اون هزینه پست نامه ها واسه اعتراض

arefe-rad

عضو جدید
من به نظام زنگ زدم اونام هم خبر نداشتن!! گفتن تازه اونایی که قبول شدن هم اعلام نکردن!!:razz:میره اونور سال:crying2:

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا سایت مقررات ملی ساختمان باز نمیشه.نکنه دارن نتیجه اعتراضارو میذارن؟!!!

saranjam

عضو جدید
سایت هم باز شد هیچ خبری هم نیست !
به نظرم آدم 2 بار امتحان بده ولی منت یک سری هارو نکشه

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
مثلا مدل نیگاه گردن نتایج رو عوض کردن اما نتایج همونه...بنده هم با 1 نمره کسر یعنی با 49 در نظارت معماری همچنان مردود شده ام....برن بمیرن....من ک میدونم سری بعد 100% قبولم ولی نامردی رو نمیتونم تحمل کنم....:mad:

sheida1363

عضو جدید
مثلا مدل نیگاه گردن نتایج رو عوض کردن اما نتایج همونه...بنده هم با 1 نمره کسر یعنی با 49 در نظارت معماری همچنان مردود شده ام....برن بمیرن....من ک میدونم سری بعد 100% قبولم ولی نامردی رو نمیتونم تحمل کنم....:mad:

منم مثل تو عزیزم با ا نمره اختلاف خیلی برام زور داره،خدا از سرشون نگذره :(

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
من رفتم نظام شهرمون گفتن 22 ام سراغشو از سکن و شهرسازی بگیر !!! این پاس داد به اون اونم پس داد به ای یکی .مگه خدا فقط به داد برسه

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
سایت مقررات ملی قسمت اعلام نتایجو تغییر دادن دیگه اون صفحه نظرسنجی نمیاد.نمره من که تغییرنکرده شایدبراشما تغییرکرده باشه یه نیگا کنیدخبرشوبدید.

mohammad azizi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سایت مقررات ملی قسمت اعلام نتایجو تغییر دادن دیگه اون صفحه نظرسنجی نمیاد.نمره من که تغییرنکرده شایدبراشما تغییرکرده باشه یه نیگا کنیدخبرشوبدید.

سر کاریه
هیچ چیش عوض نشده......فقط دکورشو عوض کردن...همین

eli elhami

عضو جدید
من دارم داد میزنم ک هیچ اتفاقی نیافتاده....بازم گوش نکردین.... بدترین چیز تو دنیا فقط انتظاره..... خدا منتظر بزارتشون ب مدت طول عمرشون.....

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دارم داد میزنم ک هیچ اتفاقی نیافتاده....بازم گوش نکردین.... بدترین چیز تو دنیا فقط انتظاره..... خدا منتظر بزارتشون ب مدت طول عمرشون.....

حداقل بگن بررسی کردیم و هیچ تغییری تواعتراض ایجاد نشد.خیالمون راحت بشه.

arefe-rad

عضو جدید
نتیجه ها رو زدن
من نظارت قبول شدم خدایا شکرت:w23:
اما طراحی نه.....:(:crying2:

آخرین ویرایش:

minamir3000

کاربر فعال
سلام بچه ها، من طراحی قبول شدم :):smile::d
نمرم 23 بود اعتراض زدم شد 25
من واقعا بعد از خدا از همه اونایی که اطلاعاتشونو تو این تالار با دیگران به اشتراک گذاشتن تا بتونن کمکی به بچه های دیگه کرده باشن تشکر می کنم، مطمئنا جواب کارشونو خدا میده;)...مرسی

بالا