گفتگو و آشنایی با دیگر اعضای تالار مهندسی پزشکی

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته!
منم عاشق مکانیکم ... البته هنوز زوده برای ارشد من تصمیم بگیرم!
خیلی از اینکه تالار مهندسی پزشکی باشگاه فغال نیست ناراحتم .... چرا خب واقعا؟!!!

baharsalehi

عضو جدید
درسته!
منم عاشق مکانیکم ... البته هنوز زوده برای ارشد من تصمیم بگیرم!
خیلی از اینکه تالار مهندسی پزشکی باشگاه فغال نیست ناراحتم .... چرا خب واقعا؟!!!

منم این حرفو چند وقت پیش گفتم و دیگه کم میام تالار مهندسی پزشکی
واسه هرکی پیام میزاشتم جواب نمیداد
اصلا فعالیت هیچ وجود نداره
منم بیشتر میرم توی تالار مواد مطالب اونا رو میخونم فعالیتشون عالیه

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اولش فکر میکردم اگه یه تاپیکی بزنمو هم رشته ای های خودمو جمع کنم فعال میشیم اما ....!!! زدنن تاپیک میتینگ بچه های مهندسی پزشکی اشتباه بود!

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اولش فکر میکردم اگه یه تاپیکی بزنمو هم رشته ای های خودمو جمع کنم فعال میشیم اما ....!!! زدنن تاپیک میتینگ بچه های مهندسی پزشکی اشتباه بود!

هر میتینگی که میتینگ بچه های نفت نمیشه;)

تغییر رشته بدید که تاپیکتون بگیره !

shidaz

عضو جدید
salam
sheyda hastam terme 6 reshteye mohandesiye pzesheki daneshgahe sahande tabriz... khOshhalam k be jame shOma peyvastam
movafaq bashid hamegi;)

darya1992

عضو جدید
سلام دوستان...
داشتم توی نت دنباله یه سری سایت و مقال مرتبط با مهندسی پزشکی میگشتم برای گاهنامه ی دانشگاهمون که اینجا را پیدا کردم...
من دانشجوی کارشناسی مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک هستم...از اصفهان

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به بچه های خواب و تنبل مهندسی پزشکی ...
اصلا پایه و فعال نیستیما ... خدایی!
اومدم عید فطرو تبریک بگم که ماشالا کسی نیست!
دوستان عزیز عید فطر مبارک.

baharsalehi

عضو جدید
:w14: :w14:
:w33:

بگذشت مه روزه و عید آمد و عید آمد / بگذشت شب هجران معشوق پدید آمد
آن صبح چو صادق شد عذرای تو وامق شد / معشوق تو عاشق شد شیخ تو مرید آمد

:w32: همه اینا دارن بهتون عیدو تبریک میگن بچه ها شاد باشید

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
یه سوال: واقعا مدیر تالار مهندسی پزشکی هر چندبار یه بار سر میزنه با باشگاه؟؟؟!!!
خیلی بده تالار مهندسی پزشکی.

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز مهندسی پزشکی من به مدیر باشگاه گفتم اگه ممکنه تو مدیریت این قسمت یه تجدید نظر اساسی انجام بدن که تالار این رشته این این وضع نابه سامان دراد.
از شمام خواهش میکنم خدایی فعال بشاشین و حتما شرکت داشته باشین خطوطا تو تاپیم های مربوط به رشته یخودمون و تاپیک میتینگ.
بابا رشته ی ما تو رشته های تاپ دنیاس اونوقت انقدر ما بیخیالیم؟؟؟؟
بابا بیایم بحث کنیم!
تالارهای دیگرو ببینیم ... چقدر همه با هم هماهنگن چقدر فعالن!!!
بیاین.
کم نذاریم.

baharsalehi

عضو جدید
دوستان عزیز مهندسی پزشکی من به مدیر باشگاه گفتم اگه ممکنه تو مدیریت این قسمت یه تجدید نظر اساسی انجام بدن که تالار این رشته این این وضع نابه سامان دراد.
از شمام خواهش میکنم خدایی فعال بشاشین و حتما شرکت داشته باشین خطوطا تو تاپیم های مربوط به رشته یخودمون و تاپیک میتینگ.
بابا رشته ی ما تو رشته های تاپ دنیاس اونوقت انقدر ما بیخیالیم؟؟؟؟
بابا بیایم بحث کنیم!
تالارهای دیگرو ببینیم ... چقدر همه با هم هماهنگن چقدر فعالن!!!
بیاین.
کم نذاریم.

به نظرمن علت کم کاری بچه ها شاید این باشه که درسها سختن یا اینکه شاید این واسشون پیش پا افتاده است
من حاضرم تمام سعیم رو بکنم
قبلش هم دوست داشتم یه کاری بکنم اما وقتی دیدم طالب نداره کارم پشیمون میشدم
اما اگه کمکی از دستم بربیاد حاضرم کمک کنم.

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرمن علت کم کاری بچه ها شاید این باشه که درسها سختن یا اینکه شاید این واسشون پیش پا افتاده است
من حاضرم تمام سعیم رو بکنم
قبلش هم دوست داشتم یه کاری بکنم اما وقتی دیدم طالب نداره کارم پشیمون میشدم
اما اگه کمکی از دستم بربیاد حاضرم کمک کنم.

سلام.
هر رشته ای به نوبه ی خودش سخت هست ... منم قبول دارم که رشتمون درساش سنگینه اما خیلی به نفع دوستان میشه که تالار اوضاش سر و سامونی بگیره ....
میتونیم اخبار جدید و یا هر سوالی که داریمو برای هم مطرح کنیم یا اصلا چطوره هر هفته درباره ی یکی از صالب درسیمون بحث کنیم؟ مثل بقیه ی رشته ها ... خیلی خوب میشها
.
.
.
خب پس دیگه یا علی ... شروع کنیم ...

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز با این نظر موافقید که هر هفته درباره ی یکی از مسائل درسی مربوط به مهندسی پزشکی بحت کنیم و کلاس درسی داشته باشیم؟؟؟
.
.
.
خواهشا فقط بله موافقم نگین و بهش عمل هم بکنین ...

baharsalehi

عضو جدید
دوستان عزیز با این نظر موافقید که هر هفته درباره ی یکی از مسائل درسی مربوط به مهندسی پزشکی بحت کنیم و کلاس درسی داشته باشیم؟؟؟
.
.
.

منظورتون از مسائل درسی چیه؟
چه درسهایی؟
اگه ممکنه یکم بیشتر توضیح بدید که نگیم بله بعد از پسش برنیایم

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید الان مثلا بچه های نفت هر شب درمورد یکی از مسائل مربوز به رشته ی مهندسی نفت بحت میکنن ... اشکالاتشونو میپرسن یا اگه اخبار جدیدی داشته باشن میگن
مثلا یه قسمتی از یکی از دروس اختصاصیمونو انتخاب کنیم بعد درموردش بحث کنیم ... مثلا شما موضوع اناتومی مطرح میکنی بعد میشینیم بحث میکنیم من میگم اقا من اینجاشو اصلا نمیفهمم کسی هست توضیح بیشتری بده, شما میای توضیح میدی ....
به همین شکل تا موضوعات دیگه!

baharsalehi

عضو جدید
سلام

سلام

ببینید الان مثلا بچه های نفت هر شب درمورد یکی از مسائل مربوز به رشته ی مهندسی نفت بحت میکنن ... اشکالاتشونو میپرسن یا اگه اخبار جدیدی داشته باشن میگن
مثلا یه قسمتی از یکی از دروس اختصاصیمونو انتخاب کنیم بعد درموردش بحث کنیم ... مثلا شما موضوع اناتومی مطرح میکنی بعد میشینیم بحث میکنیم من میگم اقا من اینجاشو اصلا نمیفهمم کسی هست توضیح بیشتری بده, شما میای توضیح میدی ....
به همین شکل تا موضوعات دیگه!

موافقم خوبه
اما دوست ندارم اینو بگم
کار زیادی میبره فک نمیکنم بچه های مهندسی پزشکی زیاد تمایل نشون بدن
بچه های قدیم اینجا خیلی فعال بودن به نسبت الانمن همدانشگاهیهای خودم بهشون گفتم بیاید اینجا فعالیت کنید محیط خوبیه نیومدن
اما بازم تلاشمو واسه جذب میکنم
موفق باشید

شادی عظیمی

عضو جدید
.
.
.

سلام موافقم باهاتون.ممنون از پیشنهادتون

"sarah"

عضو جدید
سلام

سلام

سلام به همه
خوشحال شدم از اینکه این پست رو دیدم
راستش من که واقعا می خوام مقاله بدم اما تنهایی یکم سخته
گرایش من بیوالکتریکه
بچه های دانشگاهمون هم که خوشحال واسه خودشون می گردن کسی نیست که وقت بذاره
اگه کسی هس که بخواد مقاله بده من برای همکاری حاضرم ;)

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان عزیز.
به نظر من حالا با همین تعداد شروع کنیم انشالا تعداد دوستان بیشتر میشه
من خودم گرایشم بیو مکانیکه ... درسته گرایشا فرق داره اما در اصل فرق زیادی نمیکنه
دوستان موضوعات پیشنهادیشونو تا پایان روز یکشنبه تو همین تاپیک اعلام کنن هر کدوم که بیشتر رای اورد ازش شروع میکنیم و هر 3 روز موضوعو عوض میکنیم!
پس دوستان فقط موافق بودنشونو نگن و موضوع دلخواهشونم اعلام کنن.
مرسی

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
موضوعات پیشنهادی من:
1. اناتومی
2. بیو فیزیک.
3. بیو شیمی
4. فیزیک پزشکی

آخرین ویرایش:

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
طرح های تحقیقاتی:

۱ـ طرح (پروژه) پای مصنوعی.۲ـ طراحی و ساخت دستگاه فشارسنج.۳ـ طراحی و ساخت دستگاه آپتولموسکوپی.۴ـ طراحی و ساخت دستگاه تنفس مصنوعی.۵ـ تشخیص بیماری (M.S) از طریق بررسی پتانسیل‌های برانگیخته.۶ـ طراحی و ساخت دستگاه دیاترمی.۷ـ تفسیر اتوماتیک (ECG) به منظور تشخیص بیماری‌های قلبی، عروقی.۸ـ آشکارسازی (QRS) توسط تکنیک‌های هوشمند.۹ـ بررسی بیماری‌های پارکینسون توسط تفسیر دست نوشته.۱۰ـ طراحی و ساخت هوتر مانیتورینگ.۱۱ـ طراحی و ساخت سنسور فنواکوستیک.۱۲ـ تجزیه و تحلیل (آنالیز) یک نمونه (مدل) ریاضی برای جریان خون در دریچه‌های قلب با استفاده از معادلات ناویراستوکس.۱۳ـ طراحی و ساخت دستگاه قالب‌گیری دورانی برای تهیه‌ی لنزهای نرم چشم.۱۴ـ بررسی روشهای نظری و عملی ساخت وسایل جراحی.۱۵ـ ساخت دستگاه اندازه‌گیری بیوچسبندگی لایه‌های نرم بدن.

baharsalehi

عضو جدید
سلام
در مورد کار دستگاهها هم میتونیم صحبت کنیم.
تعمیر ، نگهداری و..
نحوه کار توی بیمارستان ، شرکتها
آینده شغلی این رشته و...

"sarah"

عضو جدید
منظور از -بررسی بیماری‌های پارکینسون توسط تفسیر دست نوشته- چیه؟

بالا