[گفتگو] بهترین کتابی که تا به حال خوانده اید ؟

ناییریکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بامداد خمار یکی از زبون دخترس و یکی پسره.من بامداد خماری که دختره تعریف کرده خوندم
من شب سراب رو خوندم ..............فقط نمیدونم دختره تعریف کرده یا پسره.............ولی هیچی به پای غزال طیبه امیرجهادی نمیرسه..........

mahsa.mahsa

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتاب پارلا رو تازه تموم کردم واقعا قشنگ بود خیلی خوشم اومد واقعا حسش کردم تک تک شخصیتارو.............

Hodaa37

عضو جدید
کاربر ممتاز
همخونه از خانم ریاحی
غرور عاشقان
آن نیم ایرانیم

Hodaa37

عضو جدید
کاربر ممتاز
خلوت همکلاسی :ساندرا براون

بلندی های بادگیر :امیلی برونته

بانوی من گریه نکن:ماری هیگنز
بخواب زیبای من: هیگنز کلارک

mahsa.mahsa

عضو جدید
کاربر ممتاز

HSE PUT

عضو جدید
سلام
بايد يه تشکر حسابي ازتون کرد به خاطر تاپیکي که گذاشتين.
نميدونم اين مطلب چقدر صحت داشته باشه اما من شنيدم مطالعه ي روزانه ي ايرانيها از مردم کشوري مثل افغانستان هم کمتره!

بگذريم...
من کتاب جامعه شناسي نخبه کشي از آقاي علي رضا قلي و کتاب ارتباط ايراني از آقاي علي موذني رو به همه ي کتابدوستهاي عزيز پيشنهاد مي کنم

mahsa.mahsa

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کتاب جدیدی که خوندم پدر خوب که توی گوشیم خوندم خوب بود.اما درک شخصیت دختره یه کم سخت بود چون یه جاهایی با هم تناقص داشت

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بهترین؟
3 تا کتاب که الان تو ذهنم هست :
11 دقیقه پائیلو
روی ماه خدا راببوس
راز فال ورق

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
بر باد رفته / مارگارت میشل هم فیلمشو دیدم هم کتابشو هم تکست خلاصه انگلیسیشو از نظر تحلیل شخصیت خوب بود شاید بهترین نه!!
مرغ دریایی/آنتوان چخوف شخصیت هاشو دوست دارم به یاد موندنیه شاید بعضیا حوصلشون نکشه
کمدی الهی/ دانته/ برای بیکاری فوق العاده س. حالا بدن نمی خونمش اما قبلنا خوندم به یاد موندنیه
اشو یه کتاب داره تحملشو نداشتم بخونم اما جالب بود توی سه هفته فکر کنم 25 صفحه بیشتر نتونستم بخونم اما الان بدن می خونمش
بهترین کتاب، کتاب زندگی خودمه هنوز تمومش نکردم!!

mkshojaei

عضو جدید
بر باد رفته / مارگارت میشل هم فیلمشو دیدم هم کتابشو هم تکست خلاصه انگلیسیشو از نظر تحلیل شخصیت خوب بود شاید بهترین نه!!
مرغ دریایی/آنتوان چخوف شخصیت هاشو دوست دارم به یاد موندنیه شاید بعضیا حوصلشون نکشه
کمدی الهی/ دانته/ برای بیکاری فوق العاده س. حالا بدن نمی خونمش اما قبلنا خوندم به یاد موندنیه
اشو یه کتاب داره تحملشو نداشتم بخونم اما جالب بود توی سه هفته فکر کنم 25 صفحه بیشتر نتونستم بخونم اما الان بدن می خونمش
ترین کتاب، کتاب زندگی خودمه هنوز تمومش نکردم!!
کتابهای رمانی که من خوندم و پیشنهاد می کنم دوستان هم بخونن یکی شوهر آهو خانم نوشته علی محمد افغانی یکی دیگه کلیدر محمود دولت آبادی هست و سومیش کتاب صد سال تنهایی کابریل گارسیا مارکز هست

ivana

عضو جدید
کتابی که من دوسش دارم وشما هم اگه تونستین پیدا کنید حتما بخونید کتابه 10 مرد رشید هست تنها کتابی که امدم 7 جلدشو خوندم هرجلدشم بالای 200برگ بود اوابل انقلاب چاپ شده و داستانشم مربوط به دوره پرافتخار هخامنش هست

mehdimehdi700

عضو جدید
بهترین کتابی که تا حالا خوندید؟وکتابایی که ب نظرتون جالب و تاثیر گذار بودرو معرفی کنید.

من تا حالا کتاب های زیادی خودم ولی برای اون کسایی که می خوان زندگی خودشون رو متحول کنن سه کتاب رو پیشنهاد می دهم .

1 - قورباغه را قورت بده ! اثر برایان ترسی
2 - 7 عادت مردمان موثر اثر استفان کاوی
3 - پدر پولدار و پدر بی پول اثر رابرت کیوساکی

mahsa.mahsa

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودم کتاب زندگی غیر مشترکو تازه تموم کردم خوب بود.از کتابای گوشی بود.واقعا خوب بود

بالا