**(گفتگوی خودمونی مدیرای فردا....)**

mohsen1123

عضو جدید
سلام دوستان . این روزا اوضاع اشتغال خیلی خرابه . حتی برای ما که مدیریت خوندیم . کسی می دونه چجوری میشه با تخصص مدیریت یه کسب و کار راه انداخت ؟

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان . این روزا اوضاع اشتغال خیلی خرابه . حتی برای ما که مدیریت خوندیم . کسی می دونه چجوری میشه با تخصص مدیریت یه کسب و کار راه انداخت ؟
توی این دوره زمونه اونم توی کشور ما این روزها کار خدماتی یا دلالی بهتر جواب میده تا کار تولید...
درسته رشته ما مدیریته این دلیل نمیشه بریم مدیر جایی بشیم... برای تولید باید سرمایه داشته باشیم که مطمئنن اکثر ماها همچین سرمایه یا پارتی که بخواییم وام کلان بگیریم برای تولید رو نداریم...
یا اینکه با رشته مدیریت بریم توی یه کارخونه تولیدی با یه حقوق سر کنیم...
اما اگه میخوایین واسه خودتو باشین بهترین کار، کار خدمات(شرکت خدماتی،تعمیرات لوازم برقی یا موبایل ، حتی آرایشگری و ... )
کار دلالی هم هست که خیلی باید گرگ باشی بتونی بخری و بفروشی و به سود برسی ...

fp1355

عضو جدید
زمانی میتونیم که یک فعالیت را اثربخش بنامیم که ان فعالیت دقیقا متناسب با هدف و برنامه ای که تعریف شده است دست یابد. اموزش عالی زمانی اثربخش است که سرفصل ها و اموزش ها مطابق نیاز و کاربردی برای همان شغلی باشد که در بازار کار ان شغل وجود داشته و کارفرمایان یا بازار کار هم مشاغل را بر اساس توانایی علمی اموزشی و تخصصی جذب نماید

سرسخت

عضو جدید
سلام
مرسی...
شما خوبی؟؟؟
آورین!!!
الان بهترین فرصته برای یاد گرفتن کار و کسب تجربه!
سعی کن با مهندسین و مدیران تولید بیشتر باشی و بیشتر کار رو یاد بگیری...
ایشالا استخدام میشی...
حالا کجا هست؟؟؟

سلام
نع نيسم
نشد نرفتم
اخه مدير كروهم كفتن 2واحد كم دارم براهمين نميشه بكيرم
انقد اعصابم خورد شد
اخه خعلي دوس دارم برم سركارررر
ديكه ترم بعدي ن بعديش ميكريم يني ترم اخر
چ قانون بيخودي در اوردناااا ك حتما بايد 100 واحد پاس كرده باشيم ايش با اين كاراشوون :|

anoeil

کاربر ممتاز
سلام
نع نيسم
نشد نرفتم
اخه مدير كروهم كفتن 2واحد كم دارم براهمين نميشه بكيرم
انقد اعصابم خورد شد
اخه خعلي دوس دارم برم سركارررر
ديكه ترم بعدي ن بعديش ميكريم يني ترم اخر
چ قانون بيخودي در اوردناااا ك حتما بايد 100 واحد پاس كرده باشيم ايش با اين كاراشوون :|
خب اشکال نداره!!! شما با همون کارخونه صحبت کن برو کار رو یاد بگیر. حتما نباید برای کاراموزی بری که!

آشنا....

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
از بچه های اینجا اگه کسی میخواد برای استخدام سازمان ثبت اسناد واملاک ثبت نام کنه لطفا بهم خصوصی بده کار دارم.

سرسخت

عضو جدید
خب اشکال نداره!!! شما با همون کارخونه صحبت کن برو کار رو یاد بگیر. حتما نباید برای کاراموزی بری که!

اره من ب فكرش بودم ولي الان ترم تابستوني كرفتم بعد امتحانا ديكه ميرم دنبالش فقد خداكنه كار باشه
من دلم كار ميخوااااااااد :,(
ولي ميخوام حتما ب رشتم مربوط باشه اما شنيدم ميكن اينجوري نيس زياد :|

anoeil

کاربر ممتاز
اره من ب فكرش بودم ولي الان ترم تابستوني كرفتم بعد امتحانا ديكه ميرم دنبالش فقد خداكنه كار باشه
من دلم كار ميخوااااااااد :,(
ولي ميخوام حتما ب رشتم مربوط باشه اما شنيدم ميكن اينجوري نيس زياد :|
فکر نکنم به این راحتی پیدا شه... ایشالا که پیدا به و هر چی به صلاحته بشه...

anoeil

کاربر ممتاز
سلام به همگی... بعد 10روز اومدم... حالتون خوبه؟؟؟
اعلام حضورکنین ببینیم کی هس؟!!!
:gol:

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام به همگی
خوبین
چه خبرا

vahidsee1

عضو جدید
تو رو خدا کمک کنید نحوه انتخاب واحد امروز روز اخرشه

تو رو خدا کمک کنید نحوه انتخاب واحد امروز روز اخرشه

دوستان اونی که قرمز کردم زبان پیش واجبه بردارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعد اقتصاد کلان نوشته انتظار یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و اخریش اینه من 17تا بر داشتم سه واحد دیگه میتونم اما همش پیش نیاز داره این راهی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Untitled.jpg

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام. ترم چندید؟
بعضی دانشگاه ها زبان پیش دانشگاهی هم دارن، برای کسانی که زبان کنکور رو مثلا زیر 50درصد زدن. این بستگی به دانشگاهتون داره که شما هم جزءش هستین یا نه؟
انتظار یعنی اینکه ظرفیت این کلاس پره، و شما در انتظار هستید که اگر کسی این درس رو حذف کرد، شما جایگزین میشید.
سوال سوم هم معمولا خیر

vahidsee1

عضو جدید
سلام یه سوال دیگه
دانشگاه ما از امروز 23شروع و 29 حذف اضاف
اگه تا 29 نری مشکلی پیش میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
دوست مون لطف کردن جواب دادن
زبان پیش رو الان هم برنداری مشکلی پیش نمیاد بزار بمونه واسه تابستون یا ترم های آخر مخصوصا 7 8
17 تا به نظر من کافیه اما اگه بخوای 20تا برداری که چه بهتر ببین درسی هست که هم نیاز بتونی برداری؟
اگه استاد به غیبت گیر نده و کلاساتون تشکیل بشه نه نری مشکلی پیش نمیاد
موفق باشی

vahidsee1

عضو جدید
دوست مون لطف کردن جواب دادن
زبان پیش رو الان هم برنداری مشکلی پیش نمیاد بزار بمونه واسه تابستون یا ترم های آخر مخصوصا 7 8
17 تا به نظر من کافیه اما اگه بخوای 20تا برداری که چه بهتر ببین درسی هست که هم نیاز بتونی برداری؟
اگه استاد به غیبت گیر نده و کلاساتون تشکیل بشه نه نری مشکلی پیش نمیاد
موفق باشی

مرسی دوست عزیز
ولی مشکل اینه هرچی رو میخوام بردارم یا پیش نیاز داره یا هم نیاز که همنیازش باز پیش نیاز داره هر کار میکنم از 17تا بیشتر جور نمیشه
راهی نیست مثلا امار و کاربرد ان در مدیریت که جز دروس اضلی هست رو بشه تابستون خوند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
مرسی دوست عزیز
ولی مشکل اینه هرچی رو میخوام بردارم یا پیش نیاز داره یا هم نیاز که همنیازش باز پیش نیاز داره هر کار میکنم از 17تا بیشتر جور نمیشه
راهی نیست مثلا امار و کاربرد ان در مدیریت که جز دروس اضلی هست رو بشه تابستون خوند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گفتم که مشکلی نیس بابا بخدا 17 تا بسه همین ها رو خوب پاس کنی تموم میشه دانشگاه یه وری برنامه ریزی کرده که 8ترمه تمومه دیگه
نمی دونم والا دانشگاه شاهرود تابستون چه درس هایی رو ارائه میده بهتره از آموزش یا سال بالایی های رشته ات بپرسی
باز اگه سوالی بود در خدمتم موفق باشی

vahidsee1

عضو جدید
گفتم که مشکلی نیس بابا بخدا 17 تا بسه همین ها رو خوب پاس کنی تموم میشه دانشگاه یه وری برنامه ریزی کرده که 8ترمه تمومه دیگه
نمی دونم والا دانشگاه شاهرود تابستون چه درس هایی رو ارائه میده بهتره از آموزش یا سال بالایی های رشته ات بپرسی
باز اگه سوالی بود در خدمتم موفق باشی

مرسی داداش ممنون
فقط یه سوال میمونه
من الان 12واحد برام ثبت شده6واحد هم چون ظرفیت کلاس پر شده تو لیست انتظار هستم 29شهریور حذف اضافه هست اگه بعد حذف اضافه کسی از اون کلاس ها انصراف نده تکلیف من چی میشه؟؟؟باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
مرسی داداش ممنون
فقط یه سوال میمونه
من الان 12واحد برام ثبت شده6واحد هم چون ظرفیت کلاس پر شده تو لیست انتظار هستم 29شهریور حذف اضافه هست اگه بعد حذف اضافه کسی از اون کلاس ها انصراف نده تکلیف من چی میشه؟؟؟باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
هیچی باید یه درس دیگه برداری چون دیگه ظرفیت خالی نیست ولی بنظرم اگه تعدادتون زیاد باشه یه کلاس دیگه تشکیل می دن
خواهش موفق باشی

vahidsee1

عضو جدید
هیچی باید یه درس دیگه برداری چون دیگه ظرفیت خالی نیست ولی بنظرم اگه تعدادتون زیاد باشه یه کلاس دیگه تشکیل می دن
خواهش موفق باشی

خالا اگه شرایط طوری باشه که نتونی واحد دیگه برداری چی؟؟؟؟
فقط همینارو مجازی بقیه پیش نیاز داره که پاس نکردم

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز

بهترین کسی که می تونه کمک کنه، آموزش هست؛ مسئول آموزش می تونه این کار رو بکنه اگر دستش باز باشه؛ اگه بگه نمی شه با یک نامه مدیر گروه به مسئول آموزش حل می شه؛ تا حذفو اضافه حتما با مدیر گروه حرف بزنید مشکل رو واضح مطرح کنید یک نامه با ذکر اسم شما و اسم دروستون که در انتظار هستند بنویسند به آموزش، آموزش ثبت می کنه

زبان انگلیسی پیش رو معمولا برای فقط زبان عمومی و احتصاصی پیش نیاز می دن؛ از مدیر گروه و راحت تر مسئول آموزش بپرسید بررسی می کنند ببینند لازم هست یا نه؟ اون هم با یک نامه حل می شه که مدیر گروه تشخیص بده لازم نیس! کنار کارنامه قبولی اگه ستاره دار باشه، یعنی شما نیاز به پیش نیاز دارید؛ یا اینکه کمتر از 40 درصد باشه

سه واحد دیگه رو سعی کنید بردارید حداقل یک درس عمومی دو واحدی پاس بشه؛ چون ظاهرا ترم یک یا دو هستین؛ اگه روز امتحان تداخلی نباشه وردارید، بسته به توانایی تون در مدیریت زمان

اگه شرایط طوری باشه که نتونی واحد دیگه برداری چی؟؟؟؟
حتما با مدیر گروه حرف بزنید و نهایتش این هست که دو تا اختصاصی رو هم نیاز برمی دارید؛ یا فقط عمومی؛ ولی با نامه مدیرگروه، ظرفیت باز می شه؛
حداقل 16 واحد برای دو سه ترم از کل هشت ترم کافیه؛ ولی با توجه به زمان که از عمر می ره، همه می خوان بین 19-20 حداقل پاس بشه

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلااااااااااااام
خوبي؟؟؟/
چه خبرا؟؟؟
من چند روزي نيستم ولي برگردم حتما بيشتر ميام...
سلام سلام صدتا سلام
خوبم میرسی شما خوبین
سلامتی و دیگر هیچ -خدارو شکر
هان اشالله هرجا هستید سلامت باشید

بالا