گاهنامه

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
با سلام خدمت همه دوستان گل:gol:

چندی هست توی تالار فعالیت چندانی نمیشه حال یا نیازی نیست یا بچه ها مشغول درس و کار و زندگی شخصیشون هستند
برآن شدیم یه پیشنهادی رو دنبال کنیم شاید از این حالت سکون بیرون بیاییم

مجله الکترونیکی (e_Magazine)

این تاپیک رو زدم تا پیشنهادها و انتقادهای دوستان رو بدونیم تا اگر بچه ها تمایل نشون دادن و اگر مفید هست این کار رو انجام بدیم .. قبل از هرچیزی هم بگم این یک گاهنامه هست و بسته به شرایط بچه ها که مثلا در بعضی ماهها سرشون شلوغ هست(بدلیل امتحان و ...) اونو پیش میبریم

1. آیا اصلا موافقید یا خیر ؟ (باذکر دلیل)

2. چه مطالبی رو پیشنهاد میدین که درج بشه ؟!!

3. چه قسمتی رو خودتون میتونین برعهده بگیرین ؟!!

و درکل هر چی که فکر میکنید میتونه کمکمون کنه بگین ..

هدف اصلی این هست کارمفید بکنیم و دیدگاه یادگیری باشه
همچنین از دوباره کاری پرهیز کنیم (یعنی بیشتر دیدگاه تالیفی داشته باشه البته مطالب می تونن چکیده و یا خلاصه از چند سایت و منبع باشن) و بادرگیرکردن بچه ها , هر کس اون زمینه مورد علاقه اش رو پیش بیاره

باز یادآوری کنم درحد پیشنهاد هست .. و این شما و نظراتتون هست که مهرتایید برای چنین کار رو میزنه

پیشاپیش ممنون برای نظرات سازندتون :gol:
:gol:

arash 4

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من این کار خیلی خوبه چون باعث میشه خیلی ها درگیر شوند و نسبت به اون موضوعی که علاقه داره فعالیت کنهو اطلاعاتشو بالا ببره و بتونه دونسته هاشو به دیگران ابلاغ کنه.

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
امیر حسین جان کار خوبیه ولی بعید می دونم بشه.
نمی دونم یادت هست یا نه، 3-4 سال پیش، کربلایی می خواست همچین کاری بکنه. اون موقع حتی من گفتم که حاضرم برا مطالبش کمک کنم، کار گرافیکیش هم با من. حتی یه لوگو براش طراحی کردم و فرستادم برا کربلایی. ولی خب به جایی نرسید.

چنین کاری مشارکت بسیار زیادی می خواد.

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
طرح خوبیه .به شرط اینکه دوستان کمک کنند .من در مورد شبکه اگه کمکی خواستین در خدمتم .مهندس نگفتی خودت کدوم زمینه رو برعهده می گیری؟;)

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
امیر حسین جان کار خوبیه ولی بعید می دونم بشه.
نمی دونم یادت هست یا نه، 3-4 سال پیش، کربلایی می خواست همچین کاری بکنه. اون موقع حتی من گفتم که حاضرم برا مطالبش کمک کنم، کار گرافیکیش هم با من. حتی یه لوگو براش طراحی کردم و فرستادم برا کربلایی. ولی خب به جایی نرسید.

چنین کاری مشارکت بسیار زیادی می خواد.
آقا مهندس فصلی جدید شروع جدید دفعه ی قبل نشده ان شالله این دفعه میشه .آقا امیرحسین اراده و پشتکارشون قویه ان شالله با کمک من و شما و دوستان یک مجله خوبی خواهد شد.شما بسم الله رو بگین طراحی رو شروع کنین تا آقا امیرحسین بیان بقیه مطالب رو بگن شروع کنیم .
ببخشید من اینم جوری بدون هماهنگی با آقا امیرحسین نظر میدم دلیل این کارم اینه که در شروع طرح چند رو ز اول که تازه اس همه میان بعد چون کار هماهنگی زیاد می کشه همه میرن و تاپیک نصفه می مونه واسه همین پیشنهادم رو گفتم

dzzv_13

مدیر تالار
منتظرم باز هم بقیه دوستان هم نظراتشون رو بگن

و اینکه مخالفین و دلیلش رو میگین .. یا موافقین و قسمتی که میتونین فعالیت داشته باشین رو ذکر میکنید خیلی عالیه ..

ممنون از همه دوستان :gol:

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
مخالفم.
پيش نخواهد رفت.من توي اين بچه ها(شامل خودم) هماهنگي و انگيزه لازم رو نميبينم.در بهترين حالت دو شماره در مياد.
كار سختيه،مسئوليتش هم زياده،يه عده ميشينن وقت و انرژي ميزارن بعدا كه ميبينن بقيه فعال نيستن انگيزه اينا هم از بين ميره.

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم موافق نیستم چون منم انگیزه کافی برای شروع و ادامه کار رو تو تالار نمیبینم

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
مخالفم.
پيش نخواهد رفت.من توي اين بچه ها(شامل خودم) هماهنگي و انگيزه لازم رو نميبينم.در بهترين حالت دو شماره در مياد.
كار سختيه،مسئوليتش هم زياده،يه عده ميشينن وقت و انرژي ميزارن بعدا كه ميبينن بقيه فعال نيستن انگيزه اينا هم از بين ميره.
خوب گیرم دو شماره باشه به نظرم ارزش امتحان داره دو شماره مجله خوب که واقعا محتوای خوبی داشته باشه پس ارزش ریسک رو به نظر من داره

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب گیرم دو شماره باشه به نظرم ارزش امتحان داره دو شماره مجله خوب که واقعا محتوای خوبی داشته باشه پس ارزش ریسک رو به نظر من داره
خانوم این ارزش ریسکی که فرمودی رو من ،طاها، امیر، امیرحسین خیلی وقته حس کردیم و حتی کارایی هم انجام دادیم . اگه مخالف یا موافقتی میشه ، همه از سر تجربه هست

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
خانوم این ارزش ریسکی که فرمودی رو من ،طاها، امیر، امیرحسین خیلی وقته حس کردیم و حتی کارایی هم انجام دادیم . اگه مخالف یا موافقتی میشه ، همه از سر تجربه هست
الهام جان درسته قبول دارم تجربه شماها بیشتر از منه ولی باهات موافق نیستم مثال میزنم از پست های خودم می زنم که سوتفاهم نشه من تاپیک mcitp رو درست کردم بقیه انگیزه نداشتن یا هر دلیل دیگه ای نیومدند نصفه موند ولی خوب اینو در نظر بگیر همین تاپیک نصفه چند نفر خوندن و شاید به دردشون خرده منظورم اینه اگه زیادم طول نکشه واسه یک مدت هم باشه اگه کار خوبی باشه ارزش اره و همون حتی یک مجله هم می تونه واسه خیلی ها مفید باشه

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
من توی پادکست بیشتر موافقم :) پادکست های صوتی تصویری و ... . چیزی مثل CNet TV :) .

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
الهام جان درسته قبول دارم تجربه شماها بیشتر از منه ولی باهات موافق نیستم مثال میزنم از پست های خودم می زنم که سوتفاهم نشه من تاپیک mcitp رو درست کردم بقیه انگیزه نداشتن یا هر دلیل دیگه ای نیومدند نصفه موند ولی خوب اینو در نظر بگیر همین تاپیک نصفه چند نفر خوندن و شاید به دردشون خرده منظورم اینه اگه زیادم طول نکشه واسه یک مدت هم باشه اگه کار خوبی باشه ارزش اره و همون حتی یک مجله هم می تونه واسه خیلی ها مفید باشه
حرفت کاملا متین ولی الان کسی دنبال اطلاعات ناقص نیست. از طرفی هم گوگل بسرچ رو فراموش نکن

dzzv_13

مدیر تالار
ممنون از دوستانی که نظر دادن

خب سه نفر فقط موافقت کردن و این کمه برای شروع و البته دلایلی که بقیه دوستان (مخالف) آوردن قانع کننده بود
البته بگم با همین سه نفر هم میشه خیلی کارا کرد .. ولی بنظرم بیشتر توی بُعد دوباره کاری میره و این خوب نیست

تصمیم بر این شد که فعلا اینکار رو پیش نمیبریم تا بعد ..

این دوستان موافق اگر تونستن فعالیتهایی که ذکر کردن رو فعلا در قالب تاپیک پیش ببرن .. و عذر میخوام ازشون که نمیشه الان روی مجله کار کرد

:gol:

بالا