گازکشی خانگیtechnic rainbow

mmousavip

عضو جدید
با عرض سلام خدمت همه دوستان

یه سری اطلاعات در رابطه با گاز کشی خانگی می خواستم

وآیا کسی با نرم افزار tecnic Rainbow 12.0 آشنایی داره

mansourniya

عضو جدید

وآیا کسی با نرم افزار tecnic Rainbow 12.0 آشنایی داره[/QUOT

در مورد گاز خانگي بهترين منبع مبحث 17 ساختمان ميباشد كه كاملا نحوه لوله كشي با مثال حل شده توش هست.اگه سوال خاصي داشتين كه نتونستين تو اين كتاب پيداش كنين من در خدمتم ميتونم كه كمكتون كنم.

mansourniya

عضو جدید

وآیا کسی با نرم افزار tecnic Rainbow 12.0 آشنایی داره[/QUOT

در مورد گاز خانگي بهترين منبع مبحث 17 ساختمان ميباشد كه كاملا نحوه لوله كشي با مثال حل شده توش هست.اگه سوال خاصي داشتين كه نتونستين تو اين كتاب پيداش كنين من در خدمتم .كمكتون ميكنم. ;)

DEHKHODA

عضو جدید
سلام
من بازرس لوله کشی گاز در سازمان نظام مهندسی هستم ،سوالی باشه در خدمتم
در ضمن من این نرم افزار رو ندارم میشه به من هم بدین؟ ممنون

ehsan19862

عضو جدید
چطور بازرس گاز شویم

چطور بازرس گاز شویم

سلام
چطور میشه در امتحان مجری گاز قبول شد

چطور ناظر گاز باشیم؟

anishtain4

عضو جدید
دوستان یه سوال راجع به lpg دارم، میشه مخزنش رو تو چاله نصب کرد؟ نمی خوایم جلوی دید باشه

babak farhadi

عضو جدید
سلام دوست عزیز
نه در حال حاضر این استاندارد برای ذخیره سازی های کوچک در ایران امکان ندارد ولی برای ذخیره سازی های بزرگ در خارج این کار امکان پذیر نیست.
شما باید با یک شرکت نصب کننده تماس بگیرید و می بایست حریم تانک و فنس کشی را رعایت بکنید تا پس از بازررسی امکان و مجوز شارژ به شما بدهند.برای اطلاعات بیشتر ایمیل بزنید.
farhadi@thermogam.com

159amin159

عضو جدید
سلام من برای پروژه کارشناسیم به ضوابط گازکشی توکار و روکار و همچنین قوانین گازرسانی به مراکز صنعتی احتیاج دارم خواهش می کنم اگر کسی می تونه کمکم کنه ممنون.

84494010

عضو جدید
سلام من برای پروژه کارشناسیم به ضوابط گازکشی توکار و روکار و همچنین قوانین گازرسانی به مراکز صنعتی احتیاج دارم خواهش می کنم اگر کسی می تونه کمکم کنه ممنون.

سلام
من داداشم مجریه لوله کشی گازه
یه سر بزن به دفتر یکی از این مجری ها فکر می کنم اطلاعات خوبی بهت بدن

mahdidelfan

عضو جدید
سلام .کتاب مبحث 17 گاز کشی از مکجموعه مباحث سازمان نظام مهندسی بهترین منبع در این مورده

بالا