کی ارشد قبول شده؟

talalo

عضو جدید
آزاد

آزاد

سلام به همه ی بچه هایی که قبول شدن تبریک می گم من برا آزاد خونده بودم خبر ندارین کی نتیجه ی آزادو میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

deansam

عضو جدید
در يك منبع خبري(كه نمي دونم رسمي هست يا نه!)خوندم كه عصر 12ام(يعني جمعه) ،جواب كنكور ارشد آزاد مي آيد

talalo

عضو جدید
نتیجه

نتیجه

منم قبول نشدم همش هم به خاطر زبان آخه زبان منفی زدم( -2.2)

Sarp

مدیر بازنشسته
رتبه 1 هم که من بودم :-"
:mad:
جديييييييييي؟ منم كه رتبه 1 اون يكي گرايش بودم :w01:

پوريا نذار بگم رتبه اصليت چند شده :thumbsup2:
:surprised:

به نظر عصبانی میزنی. نه؟!!!!
ای بابا یه شام این همه عصبانيت نداله که :lol: خب حالا کی بیایم شام رو بگیریم؟ البته من و راسل جون؟:lol:
مامی منو هم ببر شام هاااا

elmira@

عضو جدید
سلام دوستان
منم به همه کسانی که قبول شدند چه سراسری چه آزاد تبریک میگم خوش به حالتون
ممنون میشیم اگه کارنامه هاتون رو بذارید که همه استفاده ببرن
مرسی:gol:

mary58

عضو جدید
سلام دوستان من تازه عضو شدم (یک اصفهانی)
منم کامپیوتر آزاد نجف اباد خوندم بعد 6 سال ترک تحصیل امسال دوباره خواستم ادامه تحصیل بدم تو دولتی مجاز شدم اما قبول نشدم تو آزادم رتبه ام 82 شد که نجف آباد تا 50 رو گرفت من تو تکمیل ظرفیتهای ساری قبول شدم اما چون بچه دارم نمی تونم اونجا برم برای انتقالی هم خیلی تلاش کردم اما نشد البته یه جورهایی هم چون اونجا سال اول پذیرش ارشدش بود دلم نیومد برم خب امید به خدا امسال دوباره تلاش می کنم اگه کسی راه کاری برا موفقیت بیشتر داره لطفا مرا راهنمایی کنه (please)

SH-SW

عضو جدید
دوست عزیز این مطالب برای 2 سال پیشه
شما برای تهران بخون ایشال.. بعد از اینکه رتبه ات خوب شد تبریز رو بزن ، ظرفیت ها اونقدر تغییر می کنه که فکرشم نمی تونی بکنی تازه به گرایشی که شرکت کننده های امسال هم میرن هم خیلی بستگی داره
من با رتبه ایی که خیلی بهتر از نرم افزار روزانه سال قبل علم و صنعت بود نه تنها علم و صنعت بلکه تربیت مدرس و شبانه دانشگاههای خوب تهران رو هم نیاوردم الان دارم نرم افزاردانشگاه اصفهان درس می خونم

بالا