کنکور کاردانی به کارشنلسی

maede66

عضو جدید
سلام بچه ها.:gol:
من 7مرداد کنکور کاردانی به کارشناسی دارم ودر مورد پذیرش وتراز شهرا اطلاعات میخوام ،ممنون میشم هر کی در این مورد اطلاعات داره کمک کنه.مرسی;)

rasool.civil

مدیر بازنشسته
سلام
مهم اینه که فردا امتحانتونو خوب بدید که حتما همینجوره
راحت ترین سوالایی که فکرشو بکنید میاد
یه کم مطالعه کرده باشید همه دروس رو راحت میتونید تست بزنید،به جز ریاضی که باید خیلی خونده باشید:confused:
من خودم فقط 2 هفته خوندم:smile: و با رتبه 2000 شهر خودمون قبول شدم
الان هم ظرفیت ها رفته ،خیلی هم رفته بالا
ایشالا موفق باشید
بعد امتحان واسه انتخاب شهرها میتونم کمکتون کنم و ترازهارو بهتون میگم
اصلا هم استرس نداشته باشید
ریلکس باشید چون واقعا آسونه،فردا میبینید خودتون
چندتا نکته:
صبحانه کامل بخورید
ماشین حساب فراموش نشه
شک بین دو گزینه رو حتما بزنید(حتی شانسی)
از درسی که مسلط تر هستید شروع کنید هم تخصصی هم عمومی
وقت رو فراموش نکنید(زمانبندی کنید قبل از رفتن سر جلسه)
نکته مهم:خیلی آسونه امتحان باور کنید:D

maede66

عضو جدید
ممنون از راهنمایی های خوبت.راستش امتحان خیلی سخت بود ایستایی هر چی حل میکردم به جواب میرسیدما ولی تو گزینه ها نبود...تله تستی داشت.امیدوارم قبول شم.

maede66

عضو جدید
سلام.رتبه های امسال مث پارسال نبود.امسال تا 17182 مجاز شدن اما پارسال خیلی بیشتر بودش.
رتبم هم خیلی بد شد10هزار!دارم دق میکنم.عمومیامو فجیع منفی زدم.امسال میخوام هر طوری شده قبول شم نمیخوام یه سال علاف شم...اگه اطلاعاتی درباره تراز شهرا میدونید میتونید دراختیارم بذارید؟میخوام یه جایه نزدیک شهرمون باشه.میگن تراز شهرای شمالی پایینه درسته؟ ممنون میشم از کمکتون.

rasool.civil

مدیر بازنشسته
سلام.رتبه های امسال مث پارسال نبود.امسال تا 17182 مجاز شدن اما پارسال خیلی بیشتر بودش.
رتبم هم خیلی بد شد10هزار!دارم دق میکنم.عمومیامو فجیع منفی زدم.امسال میخوام هر طوری شده قبول شم نمیخوام یه سال علاف شم...اگه اطلاعاتی درباره تراز شهرا میدونید میتونید دراختیارم بذارید؟میخوام یه جایه نزدیک شهرمون باشه.میگن تراز شهرای شمالی پایینه درسته؟ ممنون میشم از کمکتون.
سلام
نمیخوام نا امیدت کنم ولی درصد قبولیت خیلی کمه ولی چون پارسال تا 8000 مطمئنم قبولی داشته باز امیدوار باش،تکمیل ظرفیت هم داره،ایشالا قبول میشی
یا نخوندی یا هول کردی خراب کردی
حالا نزدیک شما راستش رفسنجان هست(نزدیکه دیگه نه؟) که حتما بزنید
شمال هم درسته
مثلا لامعی گرگان من 8000 هم خبرشو دارم(پارسال)
ساری هم دو تا دانشگاه داره به نظرم بخوره به تراز شما
راستی
اصفهان/نجف آباد شهر خودمه ،خودمم همینجا خوندم با رتبه 2000، چون تازه دو ساله عمران ساختمان آورده وامسال هم عمران عمران با نقشه برداری و آب و فاضلاب هم آورده بزنید حتما(پارسال تا 7500 گرفته،شاید بیشترم گرفته باشه)

فولاد شهر اصفهان هم باز چون تازه آورده بزنید
اگه از تو دفترچه اسماشونو بگید یادم میاد ترازها

maede66

عضو جدید
امروز دفترچه رو سایت بود وقتی نگاه کردم دیدم ظرفیتا تا 2700نفری اضاف شده.ظرفیتا رو الان شمردم حدود10هزار نفری دانشجو میگیرن. شهرای جدید و دانشگاهای جدیدی دانشجو میخوان ،پارسال 13000هم شمال قبول شدن. میخوام نظرتونو درباره این چند تا شهرو دانشگاه درباره تراز بدونم:
آبا آبیک ، همدان ، ایوانکی ، دانشگاه هراز آمل ، آیندگان تنکابن ، دارالفنون و علامه دهخدای قزوین ، پویندگان دانش چالوس،محدث نوری نور،مازیار نور،سارویه و ساریان ساری ، مهر اراک ، یاسین بروجرد ، صائب ابهر، حکمت قم

آخرین ویرایش:

fateme_en

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان عزيزم
خوبين؟
منم كنكور دادم.
البته براي كنكورم دو ساعت هم درس نخوندم!
چون مي دونستم تهران ورودي نداره و خانواده من هم با شهرستان رفتن موافق نيستن اصلا وقت نذاشتم.
با اين حال رتبه م شده 8700
خيلي بده
مي دونم!
اما حالا خانواده تاكيد دارن كه انتخاب رشته كنم و حتما قبول شم.

متاسفانه هيچ اطلاعاتي ندارم.
كسي مي تونه كمك كنه؟
:(

sarbaz121

عضو جدید
سلام به همه دوستان قديمي جديد.:gol:
خب منم امسال شركت كردم و خدا رو شكر رتبم تقريبا خوب شد .
شدم 2501.
با توجه به سابقه 2 ساله كه دارم حالا برم سر سوال دوستان:w10:.
به دوست جديدمون maede66 بگم با نظر آقا رسول موافقم شهر ساري دو تا دانشگاه مناسب با رتبه شما داره البته بهتره كه شما عمران ساختمان رو انتخاب كنيد. در مورد محدث نوري بعيد ميدونم براي شما جواب بده هراز آمل هم خوبه ولي من پيشنهاد نميكنم چون ميدونم بعد اينكه قبول شديد به كلي از اين دانشگاه پشيمون ميشيد.
بله تراز دانشگاه هاي شمال تا حدي پايينه به جز محدث نوري و دانشگاه شمال آمل.
براي فاطمه خانم هم فكر كنم ايوانكي خوب باشه البته زياد اطلاعي ندارم ... كدوم گرايش ها رو داره ولي شما حتما گرايش عمران ساختمان قبول ميشيد البته شانس براي عمران عمرانن هم داريد
--------------
يه پيشنهاد هم به همه دوستان كه از همه ظرفيت انتخاب تا اونجايي كه براشون امكان داره استفاده كنند.
---------------------
شرمنده زيادي صحبت كردم اين نظر من اميدوارم مفيد باشه.
:w27:

rasool.civil

مدیر بازنشسته
امروز دفترچه رو سایت بود وقتی نگاه کردم دیدم ظرفیتا تا 2700نفری اضاف شده.ظرفیتا رو الان شمردم حدود10هزار نفری دانشجو میگیرن. شهرای جدید و دانشگاهای جدیدی دانشجو میخوان ،پارسال 13000هم شمال قبول شدن. میخوام نظرتونو درباره این چند تا شهرو دانشگاه درباره تراز بدونم:
آبا آبیک ، همدان ، ایوانکی ، دانشگاه هراز آمل ، آیندگان تنکابن ، دارالفنون و علامه دهخدای قزوین ، پویندگان دانش چالوس،محدث نوری نور،مازیار نور،سارویه و ساریان ساری ، مهر اراک ، یاسین بروجرد ، صائب ابهر، حکمت قم
به نظر من
سارویه ،محدث نوری،مازیار هم میتونید قبول بشید هم بهترن(به ترتیب اولویت نوشتم)+همون اصفهان که گفتم
طرف قم و بروجرد نرید بهتره

سلام به دوستان عزيزم
خوبين؟
منم كنكور دادم.
البته براي كنكورم دو ساعت هم درس نخوندم!
چون مي دونستم تهران ورودي نداره و خانواده من هم با شهرستان رفتن موافق نيستن اصلا وقت نذاشتم.
با اين حال رتبه م شده 8700
خيلي بده
مي دونم!
اما حالا خانواده تاكيد دارن كه انتخاب رشته كنم و حتما قبول شم.

متاسفانه هيچ اطلاعاتي ندارم.
كسي مي تونه كمك كنه؟
:(
سلام
واسه شما هم همون قبلیارو پیشنهاد میکنم + توصیه های آقا امیر
یه چیز دیگه هم هست
عمران ساختمان با عمران عمران فرق زیادی نداره
14 واحد فزق داره که اکثر دانشگاه ها اختیاری ارائه میدن و بعد تو نظام مهندسی اگه خواستن میتونید بگید پاس کردیم
اصل کاریشم زلزله هست که حتما پاس کنید;)
آقا امیر هم حتما قبول میشه

NEGINNN

کاربر بیش فعال
سلام به دوستان همدردمممممم;)

منم امسال مثل شما کنکور دادم رتبم شد 3604
خودم اول شووکه شدم چون اصلا امید نداشتم اما از یه نظر میترسم تهران نگیره و قزوینم قبول نشم در این صورت باید یه سال علاف شم
میشه راهنماییم کنید کجاها میتونم بزنم یا تو این دو تا شهر فکر کردن به عمران عمران خیلی ثقیله
مرسی:w27:

-civilengineer

کاربر فعال

خودم اول شووکه شدم چون اصلا امید نداشتم اما از یه نظر میترسم تهران نگیره و قزوینم قبول نشم در این صورت باید یه سال علاف شم
میشه راهنماییم کنید کجاها میتونم بزنم یا تو این دو تا شهر فکر کردن به عمران عمران خیلی ثقیله

سلام دوستان

من 88 کنکور دادمم و 420 شدم
الان سجاد مشهد میخونم
بهتون بگم که سجاد تا حدود 2000 عمران عمران گرفت
بعد از سجاد >> خاوران مشهد تا4000 فکر کنم پذیرش داشت بعد از خاوران >> اقبال لاهوری >>و>> اسرار مشهد رتبه های بعدی رو گرفتند
خیام مشهد عمران نمیگرفت

البته اینا همه در مورد دانشگاههای مشهد بود
میدونم تربت هم عمران ساختمان میگیره

:w23:امیدوارم موفق باشین

rasool.civil

مدیر بازنشسته

سلام
چرا فقط تهران و قزوین؟؟مشکل دور بودن و ازین حرفاست؟
تهران که مطئنم قبول نمیشید
تراز قزوینم نمیدونم،ولی شمال صد در صد قبولید
اصفهان هم همینطور
هم دانشگاهای خوبی داره هم فکر کنم خیلی دور نیست،شهرای خوبی هم هستند
هر دو هم عمران عمران و عمران ساختمان دارند

newarrived

عضو جدید
سلام دوستان
ببخشید سوالام اینقد پیش پا افتادس ولی ممنون میشم جواب بدین با توجه به اینکه من رتبه 149 کنکور و اوردم وهنوز 13 واحد دیگه دارم که نگذروندمو بهمن امسال تموم میشم:surprised:

1- مدرک دانشگاهای دولتی، موسسات غیر انتفاعی و آزاد چه فرقی باهم دارن؟

2- اگه فرضا تبریز و بزنم که 30روزانه و 10شبانه تو ترم یک میگیره و (فرضا) قبول شم میتونم یه ترم مرخصی بگیرم وکاردانیمو تموم کنم؟

3- اگه بعدا بخوام به عنوان یه مهندس محاسب ادامه بدم از رشته تکنولوژی ساختمان میتونم برم یا باید عمران-عمران بخونم؟

4- کلی بخوایم بحث کنیم دولتی تبریز بهتره با آزاد نجف آباد؟

اصلا هیچ کدوم از سوالام به هم ربط نداشت:confused:

-civilengineer

کاربر فعال
سلام دوستان
ببخشید سوالام اینقد پیش پا افتادس ولی ممنون میشم جواب بدین با توجه به اینکه من رتبه 149 کنکور و اوردم وهنوز 13 واحد دیگه دارم که نگذروندمو بهمن امسال تموم میشم:surprised:

100% برای استخدام خیلی متفاوته
اول سراسری
بعد دانشگاه های دیگه

2- اگه فرضا تبریز و بزنم که 30روزانه و 10شبانه تو ترم یک میگیره و (فرضا) قبول شم میتونم یه ترم مرخصی بگیرم وکاردانیمو تموم کنم؟

شما امسال قبول نمیشی
شرمنده ام

3- اگه بعدا بخوام به عنوان یه مهندس محاسب ادامه بدم از رشته تکنولوژی ساختمان میتونم برم یا باید عمران-عمران بخونم؟

با مدرک کارشناسی ناپیوسته حق امضا مهندس محاسب بهمون نمیدن !
و باید ارشد بگیری
م:crying:

آزاد نجف آباد و نمیدونم چقدر توی عمران قویه ولی
تبریز دولتی توی دانشگاههایی که شما میتونی انتخاب کنی رو دست نداره

حالا یه چیزی میپرسم
شما کاردانی رو کجا خوندی ؟ داری میخونی؟

sarbaz121

عضو جدید
ممنون از دوستان اطلاعات خوبي گرفتم بخصوص از civil ....( فكر كنم اسمتون آقا حامد بود)
خوب دوستان همين طور هم كه قبلا گفتم من رتبم2500 شد اطلاعاتي در مورد مشهد و دانشگاه سجاد ميخواستم كه داده شد . يه اطلاعاتي هم از اصفهان ميخوام دانش پژوهان . كسي ميتونه كمك كنه اصلا با اين رتبه كجا بزنم بهتره ....

ممنون...

rasool.civil

مدیر بازنشسته
ممنون از دوستان اطلاعات خوبي گرفتم بخصوص از civil ....( فكر كنم اسمتون آقا حامد بود)
خوب دوستان همين طور هم كه قبلا گفتم من رتبم2500 شد اطلاعاتي در مورد مشهد و دانشگاه سجاد ميخواستم كه داده شد . يه اطلاعاتي هم از اصفهان ميخوام دانش پژوهان . كسي ميتونه كمك كنه اصلا با اين رتبه كجا بزنم بهتره ....

ممنون...
سلام
دانش پژوهان اصفهان زیر 500 میگیره
اشرفی اصفهان تا 3000 هم میگیره

rasool.civil

مدیر بازنشسته
سلام دوستان

سلام
دوستمون که جوابای خوبی دادن
منم پیشنهاد میکنم سراسری بری
تبریز فکر نکنم قبول بشید ولی خیلی دانشگاه خوبیه
آزاد نجف آباد هم گروه عمران قوی و خوبی داره

آخرین ویرایش:

rasool.civil

مدیر بازنشسته
مهندس اینو از کجا پیدا کردی خیلی گشتم

نمیدونی اگه امتحانی نظام مهندسیو قبول بشیمو دوره های اونو بگذرونیم بازم نمیتونیم مهر محاسبات بگیریم؟؟
خیلی نامردیه اینجوری

newarrived

عضو جدید
حالا یه چیزی میپرسم
شما کاردانی رو کجا خوندی ؟ داری میخونی؟
خیلی ممنون از دوستان که جواب دادن:thumbsup2:
من دانشکده باهنر شیراز دارم کاردانیمو میخونم:)
واسه کنکور درست نخوندم چو هنوز فلز وبتن و... رو پاس نکردم
پس باید وایسم تا سال دیگه؟:(
ببخشید یه سوال دیگم دارم من شنیدم دانشگاه سراسری مدرک کارشناسی میده ولی دانشگاه آزاد مدرک مهندسی؛ پس فکر نمیکنید آزاد بهتر باشه؟ اصلا اینا باهم چه فرقی میکنن؟:huh:

rasool.civil

مدیر بازنشسته
خیلی ممنون از دوستان که جواب دادن:thumbsup2:
من دانشکده باهنر شیراز دارم کاردانیمو میخونم:)
واسه کنکور درست نخوندم چو هنوز فلز وبتن و... رو پاس نکردم
پس باید وایسم تا سال دیگه؟:(
ببخشید یه سوال دیگم دارم من شنیدم دانشگاه سراسری مدرک کارشناسی میده ولی دانشگاه آزاد مدرک مهندسی؛ پس فکر نمیکنید آزاد بهتر باشه؟ اصلا اینا باهم چه فرقی میکنن؟:huh:
نه اینجوری نیست
عنوان رشتمون مهندسی تکنولوژی ساختمان یا عمران هست
یعنی مهندسیه دیگه
آزادم همینه
آفا اگه پول زیادی داری برو آزاد امکاناتش بهتره
غیر انتفاعی تقریبا ترمی 400 و آزاد ترمی 800 در میاد

roolyzamini

عضو جدید
سلام گلم. من امسال کنکور کارشناسی ناپیوسته عمران ابفا دارم .وقتم خیلی کمه. جزوه داری که بدردم بخوره ؟

بالا