کنکور ارشد

zx11xz

عضو جدید
سلام چرا تو این تالار کسی در مورد کنکور ارشد حرف نمیزنه؟ یعنی حتی یه کنکوری هم نداریم؟:que:

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
دوست عزیز ..............من ترم 2 مهندسی شیمی میخونم........بنظرت میتونم نظری در مورد کنکور ارشد فیزیک داشته باشمeek

zx11xz

عضو جدید
سلام اینجا تالار فیزیکه و منظور من دانشجویان کارشناسی یا ارشد فیزیک بود. هدف من اینه که مثل خیلی از تالار ها، دانشجویان فیزیک که قصد شرکت در کنکور ارشد رو دارن بیان اینجا و نظراتشون رو با هم در میان بذارن.

immigrant

عضو جدید
من دارم واسه ارشد می خونم .البته سال دومه که می خوام کنکور بدم.پارسال فقط کوانتو م و مغناطیس و زبان خوندم .متاسفانه استاد مغناطیسم تو کلاس کنکور خیلی بد بود .امسال ریاضی فیزیک و فیزیک های پایه رو هم می خونم .ولی در کل به نظرم کلاس کنکور با استادهای خوب یه تجربه بی نظیره .من کوانتوم رو تو کلاس کنکور خیلی خوب یاد گرفتم .ولی به هر حال خوندن این تعداد زیاد کتاب به نظرم خیلی سخته. و دوستای من که همه ی درسها رو خوندن کم اوردن و نتیجه ی خوبی هم نگرفتن.
هرگز زانو نخواهم زد حتی اگر اسمان کوتاهتر از قامتم باشد(کوروش کبیر):)

zx11xz

عضو جدید
من دارم واسه ارشد می خونم .البته سال دومه که می خوام کنکور بدم.پارسال فقط کوانتو م و مغناطیس و زبان خوندم .متاسفانه استاد مغناطیسم تو کلاس کنکور خیلی بد بود .امسال ریاضی فیزیک و فیزیک های پایه رو هم می خونم .ولی در کل به نظرم کلاس کنکور با استادهای خوب یه تجربه بی نظیره .من کوانتوم رو تو کلاس کنکور خیلی خوب یاد گرفتم .ولی به هر حال خوندن این تعداد زیاد کتاب به نظرم خیلی سخته. و دوستای من که همه ی درسها رو خوندن کم اوردن و نتیجه ی خوبی هم نگرفتن.
هرگز زانو نخواهم زد حتی اگر اسمان کوتاهتر از قامتم باشد(کوروش کبیر):)

سلام. می خواستم بدونم شما کتابها یا جزوه های خاصی رو می خونید. من دنبال چند تا جزوه خوب می گردم که تستی باشه و به درد کنکور بخوره. مخصوصا برای درسهای فیزیک پایه و ترمودینامیک.
در ضمن شما می گید همه درسها رو نخونیم؟ مثلا کدوما؟ من ریاضی فیزیکو می خوام نخونم و ترمو رو هم شاید بذارم کنار.
دیگه اینکه یه سری هم به باشگاه دانشجویان ایران بزنید. بچه های فیزیکش از اینجا فعال ترن.

immigrant

عضو جدید
سلام. می خواستم بدونم شما کتابها یا جزوه های خاصی رو می خونید. من دنبال چند تا جزوه خوب می گردم که تستی باشه و به درد کنکور بخوره. مخصوصا برای درسهای فیزیک پایه و ترمودینامیک.
در ضمن شما می گید همه درسها رو نخونیم؟ مثلا کدوما؟ من ریاضی فیزیکو می خوام نخونم و ترمو رو هم شاید بذارم کنار.
دیگه اینکه یه سری هم به باشگاه دانشجویان ایران بزنید. بچه های فیزیکش از اینجا فعال ترن.
ببخشید من یه مدتی نبودم .
بله من کلاس کنکور میرم و جزوه های دکتر بهتاج رو می خونم .(اموزشگاه پارسه)بهتون پیشنهاد می کنم ریاضی فیزیک رو بخونین .اشتباه منو تکرار نکنین .ریاضی فیزیک تو همه درسا مخصوصا کوانتوم کمکتون می کنه .من پارسال فقط بخاطر اینکه ریاضی رو نخوندم نتونستم دو تا تست کوانتوم رو بزنم .در ضمن کسانی که ریاضی خوندن رتبه های خوبی رو کسب کردند.ولی ترمودینامیک خیلی هم مهم نیست.

immigrant

عضو جدید
بله من کلاس کنکور میرم و جزوه های دکتر بهتاج رو می خونم .(اموزشگاه پارسه)بهتون پیشنهاد می کنم ریاضی فیزیک رو بخونین .اشتباه منو تکرار نکنین .ریاضی فیزیک تو همه درسا مخصوصا کوانتوم کمکتون می کنه .من پارسال فقط بخاطر اینکه ریاضی رو نخوندم نتونستم دو تا تست کوانتوم رو بزنم .در ضمن کسانی که ریاضی خوندن رتبه های خوبی رو کسب کردند.ولی ترمودینامیک خیلی هم مهم نیست.
در مورد این تالار هم درست میگین بچه های فیزیک خیلی فعال نیستن .البته می تونه یه دلیلش این باشه که خیلی فیزیکی تو این سایت نداریم وگرنه بچه های فیزیکی خیلی باحال و فعالند .شما حرص نخور.

saidrasekhi

عضو جدید
سام دوستان

سام دوستان

من به تازگی عضو این سایت شدم
رشته من عمرانه و میخوام امسال کنکور ارشد فیزیک شرکت کنم.
کسی اگه پیشنهاد یا راهنمایی بهم بکنه خوشحال میشم
برای شما هم آرزوی موفقیت دارم

zx11xz

عضو جدید
در مورد این تالار هم درست میگین بچه های فیزیک خیلی فعال نیستن .البته می تونه یه دلیلش این باشه که خیلی فیزیکی تو این سایت نداریم وگرنه بچه های فیزیکی خیلی باحال و فعالند .شما حرص نخور.
نمی فهمم بر چه اساسی می گید ریاضی فیزیک رو کنار نذارم. چون خیلی ها دقیقا پیشنهاد می کنن به خاطر سختی این درس رو کنار بذاریم بهتره. کسانی رو شنیدم که پارسال خیلی روش وقت گذاشتن ولی حتی یه تست هم نزدن. حالا شاید مورد شما فرق می کنه چون می گید کلاس میرین و شاید هم در درس های دیگه قوی هستین.
اما من که کلاس نرفتم و تو درس های مهم ترشم موندم دیگه چه برسه به ریاضی فیزیک و ترمو. همین جوریش هم قسمت هایی از تحلیلی و فیزیک پایه رو حذف کردم. چون خیلی ضعیفم و سرعت خوندنم پایینه.
به هر حال انتخاب با خودتونه
موفق باشید.;)

zx11xz

عضو جدید
من به تازگی عضو این سایت شدم
رشته من عمرانه و میخوام امسال کنکور ارشد فیزیک شرکت کنم.
کسی اگه پیشنهاد یا راهنمایی بهم بکنه خوشحال میشم
برای شما هم آرزوی موفقیت دارم
سلام.
اگه تازه به فکر افتادی فکر می کنم برای امسال دیگه دیر شده. ولی به هر حال برای سال دیگه هم که بخوایین باید از همین حدودا شروع کنید چون دارید تغییر رشته می دید.
منظورتون از راهنمایی یا پیشنهاد رو هم نمی دونم چیه. اگه در مورد رشته فیزیک و گرایش ها یا ضرایبش می خوایید بدونید به سایت سازمان سنجش سر بزنید. تالارهایی هم هستن که خیلی اطلاعات در مورد کنکور ارشد میدن. مثل باشگاه دانشجویان ایران
ولی درمورد تصمیمتون برای تغییر رشته باید بگم حتما با چند مشاور و اگه تونستید استاد دانشگاه و دانشجوی ارشد فیزیک مشورت کنید.
چون خیلی از فیزیکی ها هستن دوست داردن تغییر رشته بدن. یکیش خود من. اگر هدفتون صرفا علاقه است که تصمیم خوبی گرفتین رشته زیبا و جذابیه. اما اگر جنبه مالی و بازار کارش رو در نظر بگیریم جزو رشته های بسیار کم کاربرد در ایران محسوب میشه.
پس خوب در موردش فکر کنید.

بالا