کمک!!!

raha-x

عضو جدید
سلااااااااااااااام!!!!
من امسال رشته مهندسی منابع طبیعی-محیط زیست قبول شدم:)
از اونایی که تو این رشته درس خوندن می خوام بهم بگن اگه رشته خوب و آینده داری برم ثبت نام
گه نه برم رشته دیگم و ثبت نام کنم:w20:
زودتر کمکم کنید چون ثبت ناما شروع شده

lotfimrz

عضو جدید
سلام
من پیشنهاد می کنم اصلاً تو این رشته وقت تلف نکنید . درسته که وضع بازار کار تو همه رشته ها خرابه ولی این رشته از همه بدتره . ضمن اینکه از همه مباحث کمی تدریس می شه . مثلا ً شما زمین شناسی - جاده سازی - پرنده شناسی - آب شناسی ( لیمنولوژی و هیدرولوژی ) - پارک ها و فضای سبز - جانورشاسی - نقشه برداری - ارزیابی و . . . کلی مطلب می خونید ولی هیچ تخصصی پیدا نمیکنید .
تازه وقتی دنبال کار می گردید می بینید هر سال 300-400 نفر فارغ التحصیل محیط زیست داریم که کاری براشون نیست .

ورونا

عضو جدید
سلام.

سلام.

سلام گلم.مبارك باشه.من هم ميگم وقتتو تلف نكن.منم رشته ام همينه.الانم بيكارم...برو رشته ديگه....تبريك ميگم.

دالیا

عضو جدید
سلام دوست عزیز.
قبولیتون را تبریک می گم.
فقط این را میتونم بهتون بگم این رشته هم مثل سایر رشته ها برای سر کار رفتن پارتی می خواهد.
اگر برای سر کار رفتن در هر رشته ای جایی پارتی نداشته باشید مسلما فرق نمی کنه کدوم رشته برید.
پس سراغ رشته ای برید که برای کار آیندتون کسی بتونه جایی بندتون کنه.
اگر هم جایی را ندارهید.این رشته یک رشته متنوع هست که در هر زمینه ای از محیط زیست اطراف درباره اش اطلاعات کسب می کنید و این رشته نسبت به رشته های دیگه به خاطر تنوع پذیری بالاش کسل کننده نیست.
انشاالله با دید باز انتخابت را بکنی.
چون اول و آخر باید خودت تصمیمت را بگیری.
موفق باشی عزیزم.

بالا