کمک فوری درباره پروژه اسمبلی !!! حرکت ستاره !!!

keyvan2012

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز
یک تمرینی استاد کارگاه اسمبلی داده که خیلی سخته گفتم بذارم اینجا شاید شما بتونین حلش کنین
یک ستاره است که با توجه به عکسی که میذارم حرکت کنه و در صورت زدن کلید اسکیپ واسته
تو رو خدا کمکم کنید تا دوشنبه این هفته باید بهش بدم !!!! 7 نمره داره !!!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با سلام،
شکلی که گذاشتید کامله یا ادامه هم داره؟
و این که قراره تو محیط متنی باشه یا گرافیکی؟
راهنمایی لازم دارید یا برنامه ی آماده؟!!

keyvan2012

عضو جدید
سلام دوست عزیزم
عرضم به حضور شما اینکه آره شکل کامله بذار کاملتر بگم مثلا یک ستاره از گوشه بالای سمت چپ مانیتور حرکت کنه در مسیرهایی که علامت زدم و هر زمان که کلید اسکیپ زده میشه در همان مکان که هست واسته و حرکت نکنه !!!
در محیط گرافیکی باشه چون ستاره اش باید دیده بشه !!! ستاره سفید باشه و صفحه ای که توش حرکت میکنه سیاه !!!
راهنمایی نه نمیخوام برنامه آماده اش را میخوام تو رو خدا کمکم کن دارم بدبخت میشم اگر 7 نمره را نگیرم این درس را میفتم 3 واحد است و منم ترم آخر هستم و استاد تئوری ام خیلی روانی است گفته یا این پروژه را میارین یا سرجلسه نیایید و حذف کنید چون من نمره نمیدم به کسایی که این پروژه را نیارن !!! تو رو خدا کمکم کن !!! خدا پدر و مادرت را بیامرزه !!! به دادم برس !!!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با سلام،
برنامه تون رو از تاپیک "برنامه های نوشته شده به زبان اسمبلی" بردارید!

keyvan2012

عضو جدید
آقا سید دستت درد نکنه خدا عمرت بده نوشتی !!! دستت درست!!! فقط یک چیزی اونم الان در این نرم افزار امولیتور 8086 کار میکنه یا نه ؟ بعد اینکه با زدن کلید اسکیپ ستاره وا میسته همونجا یا نه از برنامه کلا خارج میشه ؟؟؟

آخرین ویرایش:

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
آقا سید دستت درد نکنه خدا عمرت بده نوشتی !!! دستت درست!!! فقط یک چیزی اونم الان در این نرم افزار امولیتور 8086 کار میکنه یا نه ؟ بعد اینکه با زدن کلید اسکیپ ستاره وا میسته همونجا یا نه از برنامه کلا خارج میشه ؟؟؟
با سلام،
خواهش می کنم!
به همراه برنامه یه فایل اجرایی هم هست ولی می تونید از EMU هم استفاده کنید!
از اونجای که نگفته بودید بعد از ESC چی باید بشه، فقط حرکت متوقف می شه و دیگه ادامه پیدا نمی کنه! با زدن یه کلید بعد از این کار هم برنامه تموم می شه!

keyvan2012

عضو جدید
نوکرتم !!! خدا خودت و پدر و مادرت را همیشه زنده نگه داره !!! دستت درد نکنه این استاد من از بس ببخشید مرتیکه روانی و دیوانه هست خودش هم نمیتونست برنامه را بنویسه به ماها گفت بنویسیم و بهش بدیم !!! ببین تو رو خدا گیر چه روانی های بیسواد و بلا نسبت گاوی افتادیم ما !!! بعد تازه میگفت به جای 7 نمره این همه زور بزنی بنویسی 1 نمره داره اما حرف مفت میزنه چون 7 نمره داره !!! اما من نوشته بودم چی کار کنه بعد از زدن کلید اسکیپ :
(سلام دوست عزیزم
عرضم به حضور شما اینکه آره شکل کامله بذار کاملتر بگم مثلا یک ستاره از گوشه بالای سمت چپ مانیتور حرکت کنه در مسیرهایی که علامت زدم و هر زمان که کلید اسکیپ زده میشه در همان مکان که هست واسته و حرکت نکنه !!!)
بازم دمت گرم !!! خیلی آقاو با مرام هستی !!!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
نوکرتم !!! خدا خودت و پدر و مادرت را همیشه زنده نگه داره !!! دستت درد نکنه این استاد من از بس ببخشید مرتیکه روانی و دیوانه هست خودش هم نمیتونست برنامه را بنویسه به ماها گفت بنویسیم و بهش بدیم !!! ببین تو رو خدا گیر چه روانی های بیسواد و بلا نسبت گاوی افتادیم ما !!! بعد تازه میگفت به جای 7 نمره این همه زور بزنی بنویسی 1 نمره داره اما حرف مفت میزنه چون 7 نمره داره !!! اما من نوشته بودم چی کار کنه بعد از زدن کلید اسکیپ :
(سلام دوست عزیزم
عرضم به حضور شما اینکه آره شکل کامله بذار کاملتر بگم مثلا یک ستاره از گوشه بالای سمت چپ مانیتور حرکت کنه در مسیرهایی که علامت زدم و هر زمان که کلید اسکیپ زده میشه در همان مکان که هست واسته و حرکت نکنه !!!)
بازم دمت گرم !!! خیلی آقاو با مرام هستی !!!
با سلام،
بازم خواهش می کنم!
منظورم این بود که بعد از این که متوقف شد (بعد از ESC)، چه اتفاقی بیفته بازم ادامه بده یا نه!
خیلی هم مهم نیست البته! آرزوی موفقیت دارم!

keyvan2012

عضو جدید
سلام دوباره آقا سید شرمنده از اینکه اینقدر مزاحم میشم امروز یکی از دوستانم ایمیل استاد را برای من فوروارد کرد که توش گفته باید به چه صورت باشه !!!
1-پروژه باید مانند همان عکسی که گذاشتم باید در صفحه زمینه مشکی حرکت کنه و خود ستاره هم سفید باشه !!!
2-ستاره باید همیشه این حرکت مطابق شکل را انجام بده و از حرکت وانسته یعنی توقف نداشته باشه در همون مسیری که هست !!!
3-هر زمانی که خواستیم با زدن کلید ESC از حرکت واسته و همونجایی که هست بمونه و هر زمان که خواستیم با زدن کلید Enter دوباره ستاره شروع به حرکت در همان مسیری که هست بکنه !!!
به علاوه یک بدبختی که ازمون توضیح کامل برنامه را هم میخواد !!! قربون دستت اگر دوباره کمکم کنی و دوباره این تغییرات را اعمال کنی + اگر این توضیحات کامل برنامه را برای من بنویسی !!! جان من کامل باشه و استادم شک نکنه به چیزی !!! دمت گرم !!! به خدا خیلی درمونده شدم !!! شرمندتم همیشه !!!

keyvan2012

عضو جدید
سلام آقا سید شرمنده میشه دوباره کمکم کنی ؟

سلام آقا سید شرمنده میشه دوباره کمکم کنی ؟

با سلام،
بازم خواهش می کنم!
منظورم این بود که بعد از این که متوقف شد (بعد از ESC)، چه اتفاقی بیفته بازم ادامه بده یا نه!
خیلی هم مهم نیست البته! آرزوی موفقیت دارم!

سلام دوباره آقا سید شرمنده از اینکه اینقدر مزاحم میشم امروز یکی از دوستانم ایمیل استاد را برای من فوروارد کرد که توش گفته باید به چه صورت باشه !!!
1-پروژه باید مانند همان عکسی که گذاشتم باید در صفحه زمینه مشکی حرکت کنه و خود ستاره هم سفید باشه !!!
2-ستاره باید همیشه این حرکت مطابق شکل را انجام بده و از حرکت وانسته یعنی توقف نداشته باشه در همون مسیری که هست !!!
3-هر زمانی که خواستیم با زدن کلید ESC از حرکت واسته و همونجایی که هست بمونه و هر زمان که خواستیم با زدن کلید Enter دوباره ستاره شروع به حرکت در همان مسیری که هست بکنه !!!
به علاوه یک بدبختی که ازمون توضیح کامل برنامه را هم میخواد !!! قربون دستت اگر دوباره کمکم کنی و دوباره این تغییرات را اعمال کنی + اگر این توضیحات کامل برنامه را برای من بنویسی !!! جان من کامل باشه و استادم شک نکنه به چیزی !!! دمت گرم !!! به خدا خیلی درمونده شدم !!! شرمندتم همیشه !!!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با سلام،
مراجعه کنید به همون تاپیک!

keyvan2012

عضو جدید
سلام دوباره

سلام دوباره

با سلام،
مراجعه کنید به همون تاپیک!

سلام سید جان ممنونم ازت به خاطر لطفت !!!
سید جان منظور از توضیحات چی بود ؟ من که فایل وردی ندیدم که توضیحات توش باشه !!!
چون من توضیحات را در قالب فایل ورد میخوام که از روش بخونم که بعد برم برای استادم توضیح بدم که تابلو نشه و نفهمه کس دیگری برنامه را نوشته !!! یعنی منظورم این است که اول از چی شروع کردی ؟ چه تابع هایی گذاشتی و ... یعنی از ب بسم الله تا ن پایان !!! تو رو خدا همه را در یک فایل ورد بنویس بهم بده !!! قربون دستت !!! در ضمن آقا سید من اگر بخوام این تاپیک را کلا بعد از اینکه شما کمکم کردی حذفش کنم چی کار کنم !!! کلا این تاپیک را میخوام حذف کنم !!! ممنون میشم راهنماییم کنی !!!

آخرین ویرایش:

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام سید جان ممنونم ازت به خاطر لطفت !!!
سید جان منظور از توضیحات چی بود ؟ من که فایل وردی ندیدم که توضیحات توش باشه !!!
چون من توضیحات را در قالب فایل ورد میخوام که از روش بخونم که بعد برم برای استادم توضیح بدم که تابلو نشه و نفهمه کس دیگری برنامه را نوشته !!! یعنی منظورم این است که اول از چی شروع کردی ؟ چه تابع هایی گذاشتی و ... یعنی از ب بسم الله تا ن پایان !!! تو رو خدا همه را در یک فایل ورد بنویس بهم بده !!! قربون دستت !!! در ضمن آقا سید من اگر بخوام این تاپیک را کلا بعد از اینکه شما کمکم کردی حذفش کنم چی کار کنم !!! کلا این تاپیک را میخوام حذف کنم !!! ممنون میشم راهنماییم کنی !!!
با سلام،
توضیحات خیلی ساده س و جلوی هر دستور نوشته شده! تکمیل و تفسیرش با خودتون!
فکر نمی کنم نیازی به حذف تاپیک باشه اما برای این کار باید به مدیر پیام بدید!