کمک... سوالات کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی...

djbagoor

عضو جدید
سوالات کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی سال های پیش هیچ جا موجود نیست ؟؟؟
تو انقلاب هم نیست؟

armita rad

عضو جدید
helping

helping

salam,motevaje shodam shoma ham moshkele chand vaght pishe mano darid goftam komaketon konam.soala be hamrahe javabaye testaro-salhaye 84 ta 87- mitonid az ketab foroshie farhang to enghelab peyda konid.Albate reshte man memarie va omidvaram soalaye dorose ekhtesasie reshtatono ham to in ketab foroshi vojod dashte bashe,dorose omomie ham testash va ham javabash to in ketab fooshi hast .omidvaram movafagh bashid BYE

آخرین ویرایش:

djbagoor

عضو جدید
salam,motevaje shodam shoma ham moshkele chand vaght pishe mano darid goftam komaketon konam.soala be hamrahe javabaye testaro-salhaye 84 ta 87- mitonid az ketab foroshie farhang to enghelab peyda konid.Albate reshte man memarie va omidvaram soalaye dorose ekhtesasie reshtatono ham to in ketab foroshi vojod dashte bashe,dorose omomie ham testash va ham javabash to in ketab fooshi hast .omidvaram movafagh bashid BYE
مرسی دوست عزیز...
دیر گفتید ولی من دقیقا همین کارو کردم آدرسش هم جنب فرهنگسرای سبز طبقه اوله...
!!!!!!! اما اونی که به من داد نه دروس عمومی نه تخصوصییش جواب نداشتا!!! من 85 تا 87 رو گرفتم
کلی انقلاب رو زیر و رو کردم فقطو فقط اونجا داشت (کفم بریده بود......همه تست های........)

mohamad razavi

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا منم خیلی گشتم پیدا نکردم لطفا هرکه داره بزاره

آخرین ویرایش:

S.6292

عضو جدید
منابع

منابع

سلام خوبید
من هم کل اتقلاب ر.و گشتم
تا پیدا کردم سوالات رشته گرافیک رو البته بقیه رشته ها رو فکر کنم هم داشت کتاب بسیار خوبی هستش اگه دوست داشتید بگید تا آدرس بدم شاید کمکتون کنه

raminbabak

اخراجی موقت
دانشگاه علمی کاربردی سوالاتش سخت پیدا میشه ولی رشته کامپیوتر در اینترنت هست سوالاتش پره بقیه رشته ها نمیشه پیدا کرد

cafepnu.ir

عضو جدید
دوستانی که تمایل به تهیه سوالات دارند من میتونم براشون تهیه کنم. البته عمده کار من پیام نور هست اما یکی از دوستانمون سوالات رو برای فروش داره
www.cafepnu.ir

hesam68

عضو جدید
سلام
دوستان اگه لطف کنن فایل پی دی اف سوالات عمومی + جواب ازمون کارشناسی نا پیوسته از سال 586 تا 90 رو واسم بزارن ممنونشون میشم
حتما پی دی اف میخوام
اگه دوستی خود سوالاتو داره هزینه ی اسک و میدم واسم تبئیل به پی دی اف کنه
ممنونتون میشم راهنماییم کنین

بالا