کمک برای سرعت کم اتوکد 2011 در نمایش موس پوینت و رسم خط

moahce

عضو جدید
سلام
من از اتوکد 2011 روی ویندوز 7 64 bit استفاده می کنم .
زمان رسم خط خیلی کند میشه اصلا نمی شه به راحتی line رسم کنم تا زمانی که Dynamic Input رو خاموش کنم .
کسی میدونه این موضوع حل شدنی هست یا نه ؟
آخه با Dynamic Input خاموش کار کردن با اتوکد سخته.

moahce

عضو جدید
خب مثل اینکه کسی پشتمو نمی خواره جز ناخن انگشت خودم!!!
بعد از تحقیق های فراوان مثل اینکه تا الان 2 راه جداگونه وجود داره :
1- همون dynamic input رو خاموش کنین.
2-به تنظیمات system Properties برید و حالا advanced system settings برید و توی تب advanced در زیر مجموعه performance دکمه settings رو بزین حالا توی پنجره باز شده adjust for best performancce بزنید. حالا می تونین با خیال راحت با سرعت بالا از اتوکد 2011 با سرعت بالا استفاده کنین بدون اینکه مشکل سرعت mouse pointer داشته باشین.
البته یه کمی ریخت و قیافه ویندوز 7 بهم می خوره ولی چیکار میشه کرد ؟ اگه راه دیگه شما بلدین بگین...

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مشخصات سیستمی رو که استفاده می‌کنین با سیستم مورد نیاز برنامه اتوکد 2011 مقایسه کنید
کاری که شما کردین، تغییر کارایی کد بوده!

و همچنین، شما در بخش نامناسبی سوال پرسیدین، به همین دلیل کسی جواب نداده
انتخاب بخش مناسب = رسیدن به جواب

moahce

عضو جدید
مشخصات سیستمی رو که استفاده می‌کنین با سیستم مورد نیاز برنامه اتوکد 2011 مقایسه کنید
کاری که شما کردین، تغییر کارایی کد بوده!
همین جا بگم که سیستم من لپ تاپ 2 تا cpu که 2ghz و 2 گیگ هم رمه و همچنین کلا 2 بعدی کار می کنم و کاری به بعد سوم هم ندارم و مطمئنا سرعت کم اتوکد از ضعف سیستم (که وجود نداره) نیست .
کافیه یه سرچ کوچیک توی اینترنت به زبان انگلیسی بکنین تا بدونین که افراد دیگه ایی هم هستن که با سیستم بسیار پیشرفته تر از سیستم نسبتا قدیمی من یه همچین مشکلی دارن.

CAD-Khoda

عضو جدید
اول اين که آيا درايور کارت گرافيکت درست نصب شده يا نه؟
دوم اگر درست نصب شده توي کد اول Options رو انتخاب کنيد تو تب System در قسمت 3D Performance دکمه Performance Settings رو بزن در پنجره‌اي که باز ميشه دکمه Manual Tune رو بزن و ببين آيا Enable Hardware Acceleration تيک خورده يا نه با تنظيماتي که اينجا انجام ميدي ميتوني تو سرعت نمايشي کد تأثير بذاري.

elnaz87

عضو جدید
سلام مرسی از راهنماییتون فقط یه سئوال! من هم از ویندوز 7 -(64بیت ) استفاده میکنم اما اتوکد 2010 و خیلی به مشکل برمیخورم کلا بعضی وقتا فایل باز نمیکنه و خیلی کند هستش این مورد که گفتین فقط واسه کشیدن line هستش؟ یا شامل کندی سرعت نرم افزار هم میشه؟ممنون میشم اگه میدونید راهنماییم کنید. . .

shopank

عضو جدید
باسلام وتشکر از راهنمایی گرانبهاتون..
منم با کند شدن سرعت موس هنگام خط کشیدم مشکل داشتم و به ادرسی ک نوشتین رفتم و مشکلم رو تونستم ب گذاشتن تیک حل کنم..بازم بسیار ممنون از راهنماییتون

hscivi

عضو جدید
یه مشکل-

یه مشکل-

سلام-دوست من چند وقته موقعی که تو کد کار میکنم با هر کلیک یه نقطه رو صفحه ایجاد میشه،موقعی هم که زوم میکنم یا بک می زنم از بین میره،ممکنه راهنمایی کنی چطور این مسئله رو خل کنم ممنون

بالا