کمکککککک فووووری!!!

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه هااینم در نظر بگیرین ک من واقعا از ته قلبم دوسش دارم
نمیتونم مثلا یکی بم بگه فراموشش کن
بگم اوکی باشه
شب بعد یلدا دعوامون شد ک گفت ببین مثلا همین دیشب همه با دوستاشون رفتن بیرون ولی من نمیتونم...حوصله اشو ندارم و شدم مایه سرافکندگی تو
ک گفتم اصلا اینجوری نیس بخدا
اینم بگم ک خیلی مهربون بود
کافی بود من کمترین ناراحتی داشته باشم سریع میگفت بپوش بیام ببرمت دکتر...یا مثلا ساعت1شب من حالم بد شد اومدم دنبالم منو برد دکتر کلی دلداری داد و کمکم کرد و خرید و...
یا ااینکه حواسش بهم بود ک وفا میری بیرون بهم بگو نگرانت میشم
در جریانم بذار همیشه ک نگرانت نشم
وقتی هم رسیدی خبر بهم بده
دوست عزيز بيشتر فكر كنيد، در هر صورت اين نظر من بود، اميدوارم بهترين تصميم رو بگيرين.
موفق باشيد

danak1

عضو جدید
نمیدونم
واقعا نمیدونم بخدا چیکار کنم
اگه کامل تموم تموم میکردیم حرفی نبود
ولی اینکه اولی همه استوریامو سین میکنه
پستامو لایک میکنه
وضعیت واتساپمو میبنیه اولی
یکم اعصابمو بهم میریزه

danak1

عضو جدید
ن بحث شکی در کار نیس
میدونه چقد بهش وفادار بودم و اون بود ک تو چشم من بود همیشه

danak1

عضو جدید
الان11روزه حرفی نزدیم
نمیخوام برم سمتش
میخوام اون بیاد سمتم

نازنین فاطیما

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه مدت با هم دوست وآشنا هستین ؟
ودوستی تون با چه هدفی بوده از اول ؟ البته اگه دوست داری بگو عزیزم

danak1

عضو جدید
5ماهه ک با هم در ارتباطیم
از ماه سوم جوی شد و رفت و امد داشتیم
دوستیمون در ابتدا با هدف دوستی بود
ولی کم کم احساسمون بهم بیشتر و بیشتر شد و دوتامون خیلی بهم وابستگی پیدا کردیم

نازنین فاطیما

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین عزیزم اگه اون مغروره و.... توهم برای خودت ارزش قایل باش چرا که غرور متناسب جذابیتت رو بیشتر می کنه
الان اصلا به وابستگیت وعلاقت فکر نکن این چیزا وناراحتیها بعد از یه مدت برطرف میشه بلکه به این فکر کن که آیا این شخص ارزشش رو داره که تو برای از دست دادنش خودت رو اذیت کنی
چرا اون نباید برای به دست آوردن تو اذیت بشه اصلا دلت نسوزه گلم
مرد جماعت برای چیزی که با زحمت به دست میاره ارزشی قایل نیست چه رسد ...............
به فکر تغییر خودت هم نباش اگر همه ی رفتارات متعارف بوده وچیزی براش کم نزاشتی البته درحد عرف .
اون باید خودش رو تغییر بده وکمی برای احساس دیگران ارزش قایل بشه واز ادعاها ی زیادی و لجبازی هاوخواسته های بی موردش دست بکشه و...............
کوتاه اومد خوب فبها نیومد هم فدای سرت .......

شاید به مذاق عاقایون خوش نیاد اما ...................................................

danak1

عضو جدید
خب میگین در حال حاضر چیکار کنم
هیچ عکس العملی نشون ندم؟

ros21

عضو جدید
منکه میگم ارزش نداره بخاطر یه رابطه دوستی که هدفی نداره خودتو اذیت نکنی، بفکر خودت و آینده ات باش.
وقت و عمری که داری میزاری ارزش داره. آخرش میبینی چند سال از جوونیت به خاطر هیچ و پوچ رفت و هیچی بهیچی...

danak1

عضو جدید
خیلی دوس دارم همچین دیدگاهی داشته باشم
ولی وقتی فکر میکنم بحرفاش...ب کاراش و ب خیلی چیزای دیگه نمیتونم
میدونم حرفاتون درسته
ولی واقعا نمیتونم

نازنین فاطیما

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب میگین در حال حاضر چیکار کنم
هیچ عکس العملی نشون ندم؟

وقتی داره میگه نمی خواد رابطه عاطفی عمیق داشته باشین خوش بینانه نگاهش کنیم هدفش اینه که بهت بفهمونه عاقلانه رابطه داشته باشیم تا به تو آسیبی نرسه این خوشبینانه ترین حالت ممکنشه

ولی بعید می دونم عاقایون این دوره اینقدر دل رحم باشن .....خخخخخخ

اگه نظر منومیخوای حتی اگه بهت پیام هم داد جوابشو نده تا فازش برات مشخص بشه وسعی کن کم کم بهش فکر نکنی .
مگر اینکه خودت دلت بخواد وقت گذرونی کنی

ببخش رک باهات حرف زدم عزیزم .

danak1

عضو جدید
نازنین جان دقیقا نظر خودش همینی بود ک تو گفتی
گفت بیا منطقی باشیم...حتی من داشتم گریه میکردم ی بار زنگ زد جواب ندادم
گفت میدون مالان داری گریه میکنی
نمیخوام بشنوم و احساساتی شم و از منطق دور بشم...میدونی ک اگه صدای گریه اتو بشنوم خودمم احساساتی میشم

نازنین فاطیما

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی دوس دارم همچین دیدگاهی داشته باشم
ولی وقتی فکر میکنم بحرفاش...ب کاراش و ب خیلی چیزای دیگه نمیتونم
میدونم حرفاتون درسته
ولی واقعا نمیتونم

عزیز دلم نه به کاراش فکر کن ونه به هیچ چیز دیگه ای فقط وفقط وفقط به خودت فکر کن وبس

5ماه فرصت زیادی نیست برای اینکه یه پسر رو بشناسی و.................

البته اینم بگم همه چیز به طرز رفتار خودت بستگی داره ها ...

danak1

عضو جدید
والا نپیدونم چیکار کنم
فعلا ک از همون شب یلدا چیزی نگفتیم
هر دو سکوت کردیم

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بستگی داره این دوست پسرت تا کی و ب چ عنوانی برات با ارزش خواهد بود
اگه هدف فقط دوستیه ک نگرانی نداره،سعی کن با لجبازی باش رفتار نکنی و سعی کنی همیشه خوبو خوش بگردیدو خوش بگذرونید

اما

اگه قصدتون ادامه دادن و ازدواجه
بهتره ک بهتر و بیشتر فکر کنید و اینجور مشکلاتو بی اهمیت جلوه ندید ک توی زندگی تبعات سنگینشو میبینی
منطقی فکر کن و ببین میتونی اینجور وضعی رو تا همیشه تحمل کنی یا نه
چون هیچکسی بخاطر کسی تغییر نمیکنه
تمومش کنید یدفه ای
ی مدت اذیت میشید و بعدش با شرایط کنار میایید

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی داره میگه نمی خواد رابطه عاطفی عمیق داشته باشین خوش بینانه نگاهش کنیم هدفش اینه که بهت بفهمونه عاقلانه رابطه داشته باشیم تا به تو آسیبی نرسه این خوشبینانه ترین حالت ممکنشه

ولی بعید می دونم عاقایون این دوره اینقدر دل رحم باشن .....خخخخخخ

اگه نظر منومیخوای حتی اگه بهت پیام هم داد جوابشو نده تا فازش برات مشخص بشه وسعی کن کم کم بهش فکر نکنی .
مگر اینکه خودت دلت بخواد وقت گذرونی کنی

ببخش رک باهات حرف زدم عزیزم .

بخدا ماهم دلرحم و وفادار و مهربون و عاشق پیشه و بااحساس تومون پیدا میشه:smile:

danak1

عضو جدید
بچه ها من الان بش پیام دادم
گفتم سلام خوبی
گفت مرسی تو خوبی
گفتم مرسی
بعد گفتم اگه اجازه بدی با تمام احترامی ک برات قاعلم از تو فالوورای اینستا انفالوت بدم چون نمیتونم چشممو روی احساسات گذشته و رابطه ی احساسی ای ک داشتیم ببندم و بعنوان ی دوست معمولی بپذیرمت
از خدا برات بهترینا رو میخام و اینا
اونم فقط پیام داد
"باشه مشکلی نیس...ممنون...تو ام همینطور"!!!!
یعنی واقعا متاسفم واسه خودم

danak1

عضو جدید
بچه ها منخیلی گریه کردم
توروخدا کسی نیس یکم حرف بزنیم اروم شم
ساعت5صبح هنوز نتونستم بخوابم
باورم نمیشه

ros21

عضو جدید
این قدر خودتو ناراحت نکن ،حق داری البته.
اما باید پرسید اونم به اندازه تو ناراحته؟ دیگه گریه نکن بخاطر یه نامرد.

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها منخیلی گریه کردم
توروخدا کسی نیس یکم حرف بزنیم اروم شم
ساعت5صبح هنوز نتونستم بخوابم
باورم نمیشه
سلام، گريه كردن طبيعيه و شايد بهت بگم گريه كن تا اروم بشين ، شايد با هم بودنتون همه اينها يك عادت شده و ترك عادت كار سختيه، تا يه خورده اروم بشين حتما وقتي رو با دوستانتون سپري كنيد و بريد بيرون تا حال و هواتون عوض بشه ، به اين فكر كنيد صلاح همين بوده و شايد سرنوشت به نفع شما رقم خورده، وقتي توتستيد با اين موضوع كنار بياييد و دوس داشتنشون رو فراموش كردين دوباره تصميم به اشنايي با فرد ديگه اي بكيرين در غير اين صورت اينكاروانجام ندين، هدف از اشنايي شناخت دو طرف هست حتما نبايد به ازدواج ختم بشه، به نظرم در هر اشناييه بهتره خانواده ها ي هر دو طرف در جريان باشن در اين صورت راحتتر مي توان به طرف مقابل اعتماد كرد و هدف به اين صورت تغيير مي كنه. نميدونم دوس بودن با پسر چه حسي رو مي تونه به دخترا بده؟ دخترها از حدمون فراتر ميرم و نمي تونن به ازدواج فكر نكنن ولي اقايون مي تونن فقط به دوستي فكر كنن، پس نبايد خودتون رو خرد كنيد، ميدونم اقايون هم عاشق ميشن و اون موقع وفادار ميمونن ولي تا رسيدن به اون علاقه بايد محتاط بود وغرور خودمون رو دست كم نگيريم و پا روي همه چي نزاريم
دوست عزيز زمان كم كم همه چيو حل مي كنه، حتي اگر روزي برگشتن روي رفتارشون با شما فكر كنيد و تنبيهش كنيد!
موفق باشين

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
سعی کن این موارد رو به تنهایی حل کنی به قول یکی از دوستام بعضی وقتا باید مثل سرباز پیاده نظام تنهایی جنگید یا پیروز میشی اخرش وزیر میشی یا شکست میخوری بهرحال اینم بخشی از زندگیه ... مطرح کردن این بحث ها توی محیط عمومی هیچ فایده ای نداره چون هیچکس حس و حالت رو جز خودت رو نمی فهمه ممکنه کسی حرفی بزنه بعد اون حرف مدام تو ذهنت بچرخه و باعث اعصاب خوردیت بشه .. گاهی وقتا حتی نزدیک ترین افراد زندگی ادم رو درک نمیکنن چه برسه به افراد مجازی ..‌ بشین با خودت خلوت کن وزن خودت و طرف مقابلت دستت بیاد اگر دیدی ارزش جنگیدن داشت بسم الله اگرم نه که هیچی... به این دلیل میگم مطرح کردن بحث اینجا خوب نیس چون کافیه ک یکی درکت نکنه و بیاد انتقاد کنه و بگه این حرفا چیه بچه بازی فلان بعد میخونی توام اعصابت داغون تمیشه ازین افراد کم نداریم اینجا خدارو شکر... من حتی مخالف مشاوره ها هم هستم چون بازم ی مشت چرندیات تحویل ادم میدن اینجور گره ها فقط به دست خود باز میشه و البته توکل به خدا
موفق باشی

danak1

عضو جدید
سلام
بچه ها دیروز دوستم بعد این مدت ک تموم کردیم پیام داد...و چند تا استیکر گیج فرستاد
بنظرتون چیکار کنم
سین کردم و جواب ندادم

danak1

عضو جدید
اخه سلام و احوال پرسی نکرد
یا مثلا منت کشی
اومد فقط گفت پیج عشقتو(سیاوش قمیشی) ک هک کردن...با چند تا استیکر اینجوری😎😌😉
منم سین کردم چیزی نگفتم
حالا چیکارکنم؟

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما حالشو بپرس و بگو که دلتنگ شده بودی
پسرا کسی که دوست داشته باشن فراموش نمیکنن که
اخه سلام و احوال پرسی نکرد
یا مثلا منت کشی
اومد فقط گفت پیج عشقتو(سیاوش قمیشی) ک هک کردن...با چند تا استیکر اینجوری������������☺������
منم سین کردم چیزی نگفتم
حالا چیکارکنم؟